X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj M@ziii ☺

    M@ziii lubi tę wiadomość

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No to idziemy łeb w łeb :)
    Faktycznie :) gratuluję bliźniaków, też bardzo chciałam mieć bliźniaki ale się nie udało. Brałam clo i mialam nadzieję że jednak się uda (chociaż jeszcze szansa jest) cieszę się że w ogóle jestem w ciąży. Udało nam się w 13 cyklu, w tym samym cyklu miałam hsg.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Faktycznie :) gratuluję bliźniaków, też bardzo chciałam mieć bliźniaki ale się nie udało. Brałam clo i mialam nadzieję że jednak się uda (chociaż jeszcze szansa jest) cieszę się że w ogóle jestem w ciąży. Udało nam się w 13 cyklu, w tym samym cyklu miałam hsg.
    Super :) cieszę sie, ze sie udało :) mi w 1ciaze tez udało sie na clo ale niestety ciaze szybko straciłam :( jestem po in vitro po transferze 2zarodkow i oba sie zadomowiły :)

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Super :) cieszę sie, ze sie udało :) mi w 1ciaze tez udało sie na clo ale niestety ciaze szybko straciłam :( jestem po in vitro po transferze 2zarodkow i oba sie zadomowiły :)
    To dlatego teraz masz dwójkę, zwraca się za poprzednią ciążę ;)
    Dziewczyny macie jakieś przeczucia co do płci? :) mi się jakoś tak wydaję że będzie chłopczyk :D

    mi88 lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    To dlatego teraz masz dwójkę, zwraca się za poprzednią ciążę ;)
    Dziewczyny macie jakieś przeczucia co do płci? :) mi się jakoś tak wydaję że będzie chłopczyk :D
    Nam sie marzy parka ale czuje, ze bedzie dwóch chłopców :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 12:44

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak tylko po przeczuciu myślę, że to będzie synuś ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w rodzinie w tym roku urodziły się 2 dziewczynki i jeszcze 1 ma się urodzić na dniach, także już wystarczy dziewczynek ;) chociaż z drugiej strony miałabym dużo ubranek po nich :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak czuje ze jeden moze chlopak,ale drugie dziecie to nie wiem.Moze byc dwoch chlopakow maz bedzie mial z kim grac w pilke.

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Sanka, ss , ale ja Wam zazdroszcze...
    Nie wiem czy to przez to, że to pierwsza ciąża, czy przez to, że trochę się zeszło zanim się udało, czy może przez to, że naprawdę muszę się doszukiwać objawów czasem panikuję, pewnie wszystko na raz.
    Niedługo jadę po wynik bety, mam nadzieję, że mnie to uspokoi...
    Sońka i reszta dziewczyn - pomyślcie sobie w ten sposób, denerwowanie się nic wam nie da, niczego nie zmieni a możecie się tylko nabawić się wrzodów. To że się nie będziecie denerwować nie spowoduje że wydarzy się coś złego i na odwrót. Poza tym nerwowa mama to nerwowe dziecko, wasz nastrój udziela się maluszkom. Trzeba być czujnym, obserwować siebie ale nie wyszukujcie problemów! Występowanie objawów ciążowych nie jest regułą, to że ich nie ma nie oznacza że ciąża źle się rozwija. Ja nie miałam w pierwszej ciąży objawów, nie wymiotowałam, nie bolał mnie brzuch. Objawy zależą od indywidualnej wrażliwości na hormony która u jednych jest większa a u innych mniejsza. Więc spokojnie, cieszcie się ciążą i nie róbcie już tych bet ;)

    kkarolina89, po_prostu_ja, Sońkaa lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe praktycznie same chlopaki. Ciekawie,zobaczymy juz niedlugo jak nasze przeczucia pokryły sie z faktami ☺

  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wewnętrznie czuje, ze będzie to dziewczynka :D chociaż w sumie sama do końca nie wiem czy to czuje, czy wmawiam sobie to, bo wiem, Żr chce by była dziewczynka :D

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po_prostu_ja wrote:
    Ja wewnętrznie czuje, ze będzie to dziewczynka :D chociaż w sumie sama do końca nie wiem czy to czuje, czy wmawiam sobie to, bo wiem, Żr chce by była dziewczynka :D
    Dlatego ja sie nastawiam na 2chlopcow :D

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do stresu i panikowania.... wiem że każda z nas ma za sobą swoją historię, ale ja mam taka schizę przez wcześniejsza ciąże biochemiczna i już się tego nie pozbędę - jeśli ktoś nie przeżył utraty ciąży to chyba nigdy tego strachu nie zrozumie. Oczywiście ‚myśle pozytywnie, przez większość dnia jestem pełna optymizmu, ale mam momenty słabości i lęku i łatwiej jest mi wtedy podzielić się nim tutaj, bo mogevliczyc na zrozumienie

    mi88 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o przeczucia ciążowe nie wiem dlaczego, ale myślę że dziewczyna - zobaczymy :)

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zadnej ciąży sie tak nie stresowalam :) zawsze byłam spokojna, a teraz no cóż, martwię sie.
    Ja mam trzy dziewczyny i jednego chlopca wiec marze o chlopaczku :)



    "Troszkę Nas Jest.."
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Co do stresu i panikowania.... wiem że każda z nas ma za sobą swoją historię, ale ja mam taka schizę przez wcześniejsza ciąże biochemiczna i już się tego nie pozbędę - jeśli ktoś nie przeżył utraty ciąży to chyba nigdy tego strachu nie zrozumie. Oczywiście ‚myśle pozytywnie, przez większość dnia jestem pełna optymizmu, ale mam momenty słabości i lęku i łatwiej jest mi wtedy podzielić się nim tutaj, bo mogevliczyc na zrozumienie
    Ja Ciebie doskonale rozumiem, tu w końcu chodzi o nasze największe marzenie... Gdyby stres dało się wyłączyć na pewno byśmy to zrobiły, nikomu do szczęścia stresy nie są potrzebne. Od tego jest forum, żeby się tu wyżalić, dostać kopa albo wsparcie i rosnąć w siłę :* ;)

    PixiDixi lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od tego jesteśmy, żeby wzajemnie wspierać się i w tych dobrych i złych chwilach tez :)

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam z bety i już mi lepiej, histeria zawieszona, po prostu dobrze znoszę te początki, ale małe rośnie w siłę!
    Jechałam dziś na ta betę 2x30 km, uwierzcie mi, że naprawdę tego potrzebowałam :P

    Wyliczylam sobie od ostatniej, że podwaja się co dwa dni, więc za 48 już sobie daruję, jest dobrze :) <3

    PixiDixi lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońka super, gratuluję :)
    Kiedy chcecie odejść na zwolnienie? Powiedziałyście już komuś? ;) u mnie jeszcze nikt nie wie, w pracy się chyba domyślają bo co chwilę do łazienki latam. Koleżanka pytała jak tam z tą moją ciążą, bo ogólnie to wiedzą że się staramy. A co zwolnienia to chciałabym pracować chyba jak najdłużej, ale już teraz ciężko mi wysiedzieć 8h.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz od dawna na zwolnieniu ;) poszłam jeszcze przed transferem bo juz mi problemy robili....
    Kto wie? M(to raczej oczywiste), przyjaciółka, rodzice i w pracy :) reszta najbliższych dowie sie w styczniu reszta jak sama zobaczy brzucholka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 16:10

    Marikita lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ