X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 723 868

    Wysłany: 28 stycznia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyprawka wyprawką, ale ja potrzebuję parę rzeczy dla siebie 🙈
    Jeśli ktoś może polecić luźne spodnie (nie dresy), których nie trzeba będzie prasować po praniu i suszeniu w suszarce to będę wdzięczna 😆
    Chodzi mi o coś tego typu:
    https://www.zalando.pl/mamalicious-mlgio-wide-pant-spodnie-materialowe-dark-grey-melange-m6429b0ch-c11.html

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 28 stycznia, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam o Waszych "grzeszkach" jedzeniowych to idzie kompleksów dostać. 🙈 Właśnie opędzlowaliśmy ze Starym domowe zapiekanki na obiad. No, ale ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem. I jakoś nigdy sobie nie odmawialiśmy ani kebsa ani innych fast foodów, jak mieliśmy ochotę. W ciąży się to nie zmieniło. Jedyne co, to do każdego posiłku dokładam owoce / warzywa, ale to też dlatego, że jakoś mam na nie też większą ochotę.

    Z wyprawką nie pomogę, bo ja dopiero zaczęłam robić listę. Ubraniowe rzeczy to pewnie już powoli zaczniemy (póki co kupiłam dwa pajace w Pepco). Natomiast wszystko, co większe będzie czekało, aż wyklaruje się wizja tego, gdzie będziemy po porodzie - już na swoim czy jednak jeszcze jakiś czas u moich Rodziców.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 17:23

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2224 2031

    Wysłany: 28 stycznia, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajgonka wrote:
    Wyprawka wyprawką, ale ja potrzebuję parę rzeczy dla siebie 🙈
    Jeśli ktoś może polecić luźne spodnie (nie dresy), których nie trzeba będzie prasować po praniu i suszeniu w suszarce to będę wdzięczna 😆
    Chodzi mi o coś tego typu:
    https://www.zalando.pl/mamalicious-mlgio-wide-pant-spodnie-materialowe-dark-grey-melange-m6429b0ch-c11.html
    Ja kupiłam takie w HM, ale były tylko czarne, niemniej są mega wygodne.

    Sajgonka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 28 stycznia, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajgonka, a coś takiego?

    https://sportroom.pl/pl/products/spodnie-dresowe-damskie-puma-her-straight-bezowe-67600784-17747.html?selected_size=7&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAk9itBhASEiwA1my_63ScbGfTOOmIbfw2l_rkl79_EWZqZg9HWxVnJ5WDyGq9EGNp7W5umhoC_68QAvD_BwE

    Ostatnio widziałam w Pumie. Tylko nie miałam czasu przymierzyć. 🙈 To niby dresy, ale takie bardziej elegance.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 17:27

    Sajgonka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 723 868

    Wysłany: 28 stycznia, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Sajgonka, a coś takiego?

    https://sportroom.pl/pl/products/spodnie-dresowe-damskie-puma-her-straight-bezowe-67600784-17747.html?selected_size=7&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAk9itBhASEiwA1my_63ScbGfTOOmIbfw2l_rkl79_EWZqZg9HWxVnJ5WDyGq9EGNp7W5umhoC_68QAvD_BwE

    Ostatnio widziałam w Pumie. Tylko nie miałam czasu przymierzyć. 🙈 To niby dresy, ale takie bardziej elegance.
    Dzięki, fajne tylko jak dresy to nie wiem jak z prasowaniem bo u mnie nie wchodzi w grę, a w pogniecionych nie będę chodzić 😄
    Główne założenie to na luzie pracować w domu, ale też móc w nich wyjść np. do sklepu albo żłobka, bo nie chce mi się za każdym razem przebierać, a nie chce też chodzić w legginsach.

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2224 2031

    Wysłany: 28 stycznia, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajgonka wrote:
    Dzięki, fajne tylko jak dresy to nie wiem jak z prasowaniem bo u mnie nie wchodzi w grę, a w pogniecionych nie będę chodzić 😄
    Główne założenie to na luzie pracować w domu, ale też móc w nich wyjść np. do sklepu albo żłobka, bo nie chce mi się za każdym razem przebierać, a nie chce też chodzić w legginsach.
    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1035873001.html?utm_source=transactional&utm_medium=email&utm_id=658435b27d75d978b9a92e87OrderConfirmation&utm_campaign=order_confirmation_PLPOC_pi_PLE2700X007212&utm_content=pd_image&utm_term=any

    Ja mam te, maja grubszy materiał, nie legginsowy.

    Sajgonka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 28 stycznia, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajgonka wrote:
    Dzięki, fajne tylko jak dresy to nie wiem jak z prasowaniem bo u mnie nie wchodzi w grę, a w pogniecionych nie będę chodzić 😄
    Główne założenie to na luzie pracować w domu, ale też móc w nich wyjść np. do sklepu albo żłobka, bo nie chce mi się za każdym razem przebierać, a nie chce też chodzić w legginsach.

    Trzeba byłoby się im przyjrzeć, ale na pierwszy rzut oka wyglądały, że nie będą potrzebowały żelazka (też nie lubię!).

    A a propo żelazka. Planujecie prasować ciuszki dla dzieciaków? Bo ja ostatnio stwierdziłam, że po pierwszym praniu to oK, przeprasuję, ale później olewam. No chyba że coś faktycznie będzie tego wymagało. 😅

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2224 2031

    Wysłany: 28 stycznia, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Trzeba byłoby się im przyjrzeć, ale na pierwszy rzut oka wyglądały, że nie będą potrzebowały żelazka (też nie lubię!).

    A a propo żelazka. Planujecie prasować ciuszki dla dzieciaków? Bo ja ostatnio stwierdziłam, że po pierwszym praniu to oK, przeprasuję, ale później olewam. No chyba że coś faktycznie będzie tego wymagało. 😅
    Ja nienawidzę prasować, prasuję tylko koszulę, inne ciuchy staram się nie. Dla dziecka pewnie te pierwsze przeprasuje

    Roxie_eS lubi tę wiadomość

    age.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5301 4657

    Wysłany: 28 stycznia, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Trzeba byłoby się im przyjrzeć, ale na pierwszy rzut oka wyglądały, że nie będą potrzebowały żelazka (też nie lubię!).

    A a propo żelazka. Planujecie prasować ciuszki dla dzieciaków? Bo ja ostatnio stwierdziłam, że po pierwszym praniu to oK, przeprasuję, ale później olewam. No chyba że coś faktycznie będzie tego wymagało. 😅

    Ja tylko raz prasowałam nowe ciuszki-nie lubię prasowania🙈

    Kocur lubi tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1799 1608

    Wysłany: 28 stycznia, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajgonka wrote:
    Chodzi mi o coś tego typu:
    https://www.zalando.pl/mamalicious-mlgio-wide-pant-spodnie-materialowe-dark-grey-melange-m6429b0ch-c11.html

    Widziałam kiedyś w Lidlu stacjonarnie, może online są i w sinsay z serii mama. Nie wiem jak z prasowaniem bo wolę legginsy lub jeansy.

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1799 1608

    Wysłany: 28 stycznia, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Trzeba byłoby się im przyjrzeć, ale na pierwszy rzut oka wyglądały, że nie będą potrzebowały żelazka (też nie lubię!).

    A a propo żelazka. Planujecie prasować ciuszki dla dzieciaków? Bo ja ostatnio stwierdziłam, że po pierwszym praniu to oK, przeprasuję, ale później olewam. No chyba że coś faktycznie będzie tego wymagało. 😅
    Może kilka razy na początku, ale z moim zamiłowaniem do prasowania z pewnością krótko:)

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Natka9106 Autorytet
    Postów: 621 590

    Wysłany: 28 stycznia, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam od kilku dni jakiś spadek psychiczny związany ze zmianami w moim ciele. Wiem wiem próżne i płytkie, ale tak sobie ostatnio wkręciłam. Narazie przytyłam jakieś 3 kg a mam dzisiaj 17+6. Przed ciąża bardzo dbałam o swoj wygląd. 3 kg nie jest to jakiś zły wynik ale przerażają mnie moje piersi. Rosną jak szalone, już wydaje mi się że robi mi się rozstęp na jednej. Przez to że tak się powiększyły mam wrażenie że wyglądam grubo a została jeszcze ponad połowa. Puste to i głupie ale jakoś tak mi to siedzi w głowie od kilku dni jak tylko spojrze w lustro. Wiem że zdrowie dziecka jest najważniejsze i codziennie się o nie martwię i chce żeby było zdrowe.
    Też macie takie rozterki jeśli chodzi o wasze ciało czasami?

  • Junjul Autorytet
    Postów: 940 1136

    Wysłany: 28 stycznia, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka9106 wrote:
    A ja mam od kilku dni jakiś spadek psychiczny związany ze zmianami w moim ciele. Wiem wiem próżne i płytkie, ale tak sobie ostatnio wkręciłam. Narazie przytyłam jakieś 3 kg a mam dzisiaj 17+6. Przed ciąża bardzo dbałam o swoj wygląd. 3 kg nie jest to jakiś zły wynik ale przerażają mnie moje piersi. Rosną jak szalone, już wydaje mi się że robi mi się rozstęp na jednej. Przez to że tak się powiększyły mam wrażenie że wyglądam grubo a została jeszcze ponad połowa. Puste to i głupie ale jakoś tak mi to siedzi w głowie od kilku dni jak tylko spojrze w lustro. Wiem że zdrowie dziecka jest najważniejsze i codziennie się o nie martwię i chce żeby było zdrowe.
    Też macie takie rozterki jeśli chodzi o wasze ciało czasami?
    Ja w ciąży nie mam rozterek, wiem że szybko wrócę do stanu mniej więcej jak przed. Ale też nigdy nie miałam idealnego ciała mimo że jestem szczupła. W ciąży lubię swoje ciało, cera się poprawia i włosy i wszystko jakoś tak ok, rozstępów nie miałam oprócz jednego także też się tego nie boje.
    Gorzej po porodzie, w połogu ciało jest dosłownie jak ciasto, schodzi woda i takie rozlazłe, okropność 😕

    age.png
  • Zojkaa Ekspertka
    Postów: 147 160

    Wysłany: 28 stycznia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka9106 wrote:
    A ja mam od kilku dni jakiś spadek psychiczny związany ze zmianami w moim ciele. Wiem wiem próżne i płytkie, ale tak sobie ostatnio wkręciłam. Narazie przytyłam jakieś 3 kg a mam dzisiaj 17+6. Przed ciąża bardzo dbałam o swoj wygląd. 3 kg nie jest to jakiś zły wynik ale przerażają mnie moje piersi. Rosną jak szalone, już wydaje mi się że robi mi się rozstęp na jednej. Przez to że tak się powiększyły mam wrażenie że wyglądam grubo a została jeszcze ponad połowa. Puste to i głupie ale jakoś tak mi to siedzi w głowie od kilku dni jak tylko spojrze w lustro. Wiem że zdrowie dziecka jest najważniejsze i codziennie się o nie martwię i chce żeby było zdrowe.
    Też macie takie rozterki jeśli chodzi o wasze ciało czasami?

    Ja też, przed ciążą stawiałam na swój wygląd i ciało - odżywiałam się zdrowo, ćwiczyłam i dbałam o swoją figurę. Teraz jak patrzę w lustro to cieszę się i dziękuję za te kilka kg więcej i rosnący brzuszek - jestem wdzięczna, że mogę tego doświadczyć 🙏❤️ ale też czasem nachodzą mnie myśli i przerażenie jak zmienia się moje ciało, ile kg przybędzie, czy pojawią się rozstępy..
    Myślę, że takie rozsrerki będą się pojawiać i nie ma co się ich wstydzić bo ciąża to dość spora ingerencja w nasze ciało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 19:26

    Natka9106, Roxie_eS lubią tę wiadomość

    03.2021 puste jajo płodowe 💔

    24.10.23 ⏸️🌈
    26.10 💉beta 221,69 prog 27,60
    USG 6+2 - 2,9mm 😍
    USG 8+2 - 1,53cm❤️
    USG 10+2 - 3,35cm❤️
    I prenatalne 12+2 - 5,9cm
    II prenatalne 21+2 - 430g chłopca🩵
    III prenatalne 28+2 - 1306g 🩵

    preg.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 723 868

    Wysłany: 28 stycznia, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka9106 wrote:
    A ja mam od kilku dni jakiś spadek psychiczny związany ze zmianami w moim ciele. Wiem wiem próżne i płytkie, ale tak sobie ostatnio wkręciłam. Narazie przytyłam jakieś 3 kg a mam dzisiaj 17+6. Przed ciąża bardzo dbałam o swoj wygląd. 3 kg nie jest to jakiś zły wynik ale przerażają mnie moje piersi. Rosną jak szalone, już wydaje mi się że robi mi się rozstęp na jednej. Przez to że tak się powiększyły mam wrażenie że wyglądam grubo a została jeszcze ponad połowa. Puste to i głupie ale jakoś tak mi to siedzi w głowie od kilku dni jak tylko spojrze w lustro. Wiem że zdrowie dziecka jest najważniejsze i codziennie się o nie martwię i chce żeby było zdrowe.
    Też macie takie rozterki jeśli chodzi o wasze ciało czasami?
    Zawsze jestem zdania, że trzeba sobie pozwolić na przeżywanie każdych emocji, choć sama też często o tym zapominam. Ja nie lubię za bardzo być w ciąży i nie koloryzuje jak nie czuje się super.

    Ale Twoje Ciało jest super, właśnie tworzy nowe życie!😍

    Wierzcie mi że gdyby faceci mieli macice czyli tak niewiarygodny mięsień jaki my mamy, to by byli tak dumni, że rozstępy byłyby bardziej pożądane niż 6pak😋 (chociaż bardziej się skłaniam ku stwierdzieniu, że gdyby rodzili to ludzkość by wymarła, bo niewielu by to zniosło 😆)

    Natka9106, Lady_Dior, Kocur, Doris8, Mimi09, Roxie_eS, Emimo lubią tę wiadomość

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1557 1630

    Wysłany: 28 stycznia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka9106 wrote:
    A ja mam od kilku dni jakiś spadek psychiczny związany ze zmianami w moim ciele. Wiem wiem próżne i płytkie, ale tak sobie ostatnio wkręciłam. Narazie przytyłam jakieś 3 kg a mam dzisiaj 17+6. Przed ciąża bardzo dbałam o swoj wygląd. 3 kg nie jest to jakiś zły wynik ale przerażają mnie moje piersi. Rosną jak szalone, już wydaje mi się że robi mi się rozstęp na jednej. Przez to że tak się powiększyły mam wrażenie że wyglądam grubo a została jeszcze ponad połowa. Puste to i głupie ale jakoś tak mi to siedzi w głowie od kilku dni jak tylko spojrze w lustro. Wiem że zdrowie dziecka jest najważniejsze i codziennie się o nie martwię i chce żeby było zdrowe.
    Też macie takie rozterki jeśli chodzi o wasze ciało czasami?

    Wystarczy przeczytać moje komentarze 😂 ciąża to dla mnie taki rollercoaster emocjonalny, że dziwię się jak mój mąż to znosi. A znosi cudownie. Ja czuję się fatalnie. Wyglądam fatalnie. Jedyne co robię regularnie to pazury . Od października nie byłam ani u fryzjera ani na zabiegach na twarz. I codziennie chodzę i marudzę jak źle wyglądam, jak źle się czuję i jak mam już dość. Jednocześnie mając w głowie to że marzyłam o tej ciąży conajmniej 4 ostatnie lata 🙃 . I nic mi się nie podoba do ubrania bo albo mam w tym ogromne cycki i brzuch bo za bardzo przylega albo jest luźne i wyglądam jak w worku. Także przybijam piąteczkę ;) i napiszę Ci tylko, że to normalne i minie i że jesteś super ❤️ nawet jak ciężko to sobie wbić teraz do głowy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 20:05

    Natka9106, Emimo lubią tę wiadomość

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc
    202406105056.png
  • Ania1985 Autorytet
    Postów: 417 481

    Wysłany: 28 stycznia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka9106 wrote:
    A ja mam od kilku dni jakiś spadek psychiczny związany ze zmianami w moim ciele. Wiem wiem próżne i płytkie, ale tak sobie ostatnio wkręciłam. Narazie przytyłam jakieś 3 kg a mam dzisiaj 17+6. Przed ciąża bardzo dbałam o swoj wygląd. 3 kg nie jest to jakiś zły wynik ale przerażają mnie moje piersi. Rosną jak szalone, już wydaje mi się że robi mi się rozstęp na jednej. Przez to że tak się powiększyły mam wrażenie że wyglądam grubo a została jeszcze ponad połowa. Puste to i głupie ale jakoś tak mi to siedzi w głowie od kilku dni jak tylko spojrze w lustro. Wiem że zdrowie dziecka jest najważniejsze i codziennie się o nie martwię i chce żeby było zdrowe.
    Też macie takie rozterki jeśli chodzi o wasze ciało czasami?

    Ja podobnie, zawsze dbalam o siebie, zdrowa dieta, cwiczenia, pielegnacja ciala, wlosow i paznokci. Ale teraz widze jak cialo sie zmienia. Tez przytylam 3kg (aktualnie 15+1). Jednak tak dlugo marzylam o dziecku, ze jestem wdzieczna za ten stan i akceptuje kazda zmiane. Dalam sobie na luz, i ty tez postaraj sie spojrzec na to z innej strony. To stan przejściowy.

    Jedynie co sobie zalozylam, to nie przytyc wiecej niz 14kg (tak wychodzi z mojego BMI). Dlatego nadal zdrowo jem, spaceruje, delikatnie cwicze, dbam o cialo jak najlepiej. A jak po pologu bede mogla cwiczyc, to mysle, ze forme zrobie szybko. Pracuje nad tym, nad czym mam kontrolę. To trzyma mnie w dobrej kondycji psychicznej.

    Kochana, wszystko jest w glowie. Postaram sie spojrzec na siebie laskawie, nosisz w sobie maluszka, jestes bohaterka. Po prostu o siebie dbaj w ciazy, a potem wszystko wroci do formy ;)

    Natka9106, Emimo lubią tę wiadomość

    age.png
  • kejdens Koleżanka
    Postów: 40 67

    Wysłany: 28 stycznia, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o tego typu rozterki to ja nie mam absolutnie żadnych.. pokochałam w ciazy swoje ciało razy milion a to że pozwoliło mi to przeżywać. Staraliśmy się latami i czasem w nie nie wierzyłam a teraz jestem wdzięczna za każdy rozstęp, dodatkowy kilogram czy zwisające cycki 🥹

    Ale nie uważam że to coś złego że można się czuć źle że swoim ciałem w ciazy! To są naprawdę ogromne zmiany. Pewnie gdyby udało mi się zajść w ciążę lata temu gdy zaczynaliśmy starania, gdy byłam młodziutka i beztroska 😄 to byłoby to w ogóle moje jedyne zmartwienie tzn. Czy zrobią mi się rostepy i w jakim stanie zastane swoje ciało po ciazy, czy nadal będę tak samo podobać się mojemu chłopu po ciazy.

    Na ten moment jednak po tylu latach wyczekiwania to przyjmuje każda zmianę w ciele i jestem wdzięczna za każdy dzień ciazy.

    Junjul, Ania1985, Kejt93, Emimo lubią tę wiadomość

  • AEGO Autorytet
    Postów: 2224 2031

    Wysłany: 28 stycznia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wy też czujecie taki ucisk/ciężar na dole, gdzieś trochę nad wzgórkiem łonowym? Ja od wczoraj czuję jak leżę np na plecach i zastanawiam się czy to jest normalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 22:04

    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1799 1608

    Wysłany: 28 stycznia, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co też cieszę się brzuszkiem,ale tak samo cieszę się, że wchodzę wciąż w swoje ubrania 😅 chociaż kupilam kilka bluz xxl i super mi w nich wygodnie.
    Ale z kolei moja forma psychiczna cierpi wieczorami bo wtedy czuję się taka mega ociężała.🙈

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ