Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 19 stycznia, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wyniki pappy, biochemia super, wszystkie ryzyka baaardzo niskie. Chyba mogę się uspokoić wreszcie ♥️♥️
    A i umówiłam się na drugie prenatalne 3.03.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia, 12:02

    Pani Bocianowa, Ananabanana, Ceci, Precelek 🥨, Rewelka, WiolaP, emciak, Mysia 24, nofajniefajnie, Kendiii, hypatia92, GosAga123, aannddzzia, MayMasza, Pysio, Gonia90, karolka, Missi, Motylek93, Kofii lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Pati1985 Przyjaciółka
    Postów: 67 85

    Wysłany: 19 stycznia, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam upatrzony wózek ROAN IVI 2.0. Znajomi mają i zachwalają więc poczytałam opinie, były bardzo dobre więc uznałam że nie będę kombinować i poświęcać mnóstwa czasu na szukanie czegoś innego :)

  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 19 stycznia, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati1985 wrote:
    Ja mam upatrzony wózek ROAN IVI 2.0. Znajomi mają i zachwalają więc poczytałam opinie, były bardzo dobre więc uznałam że nie będę kombinować i poświęcać mnóstwa czasu na szukanie czegoś innego :)

    Właśnie zaczęłam o nim czytać i sprawdzać opinie i wygląda super. Zwłaszcza jak komuś zależy na dobrej amortyzacji bo ma nierówny teren itp. Więc możliwe, że i ja się na niego zdecyduje. 🙂

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 19 stycznia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Dziewczyny odebrałam wyniki pappy, biochemia super, wszystkie ryzyka baaardzo niskie. Chyba mogę się uspokoić wreszcie ♥️♥️
    A i umówiłam się na drugie prenatalne 3.03.

    Super, gratulacje 🙌 🥰 to teraz nic tylko się cieszyć i czekać na malucha.

    wandapanda lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 19 stycznia, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:02

    wandapanda lubi tę wiadomość

  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 19 stycznia, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @wandapanda świetne wiesci 🥰
    Mnie jutro czeka spotkanie z genetykiem i interpretacja pappy

    wandapanda lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 19 stycznia, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    Co do wózków to mówią któraś doczynienia z Cybexem Priam?
    Ja tylko kawałek się przejechałam i super.. tylko trochę narzekają na grupach, że dosyć duży i ciężki.
    Planuję kupić cały komplet z drugiej ręki.

    My mamy cały zestaw :) polecamy! Nic się nie zdarło, wszystko chodzi płynnie. Będzie służył też drugiemu dziecku 🤗

    Natalie2026 lubi tę wiadomość

    age.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 19 stycznia, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    Ja na początku mocno zeszłam z wagi, a teraz powoli odbija. Brzuch też już mam widoczny, jak z córka w 6 miesiacu...

    Ja na wadze tyje, a brzuszek niewielki. Już nie wiem w co idą te kilogramy, chyba w nogi 🙈

    age.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 19 stycznia, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY PIJCIE ZE MNĄ KOMPOT.
    Już dziś przyszły mi wyniki panoramy, wszędzie low risk; i potwierdzona płeć - czekamy na chłopca 😁

    Wracam do żywych

    Oczywiście teraz na przemian ryczę i się śmieje 🫠

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia, 13:26

    wandapanda, Ceci, hypatia92, GosAga123, WiolaP, Ananabanana, Pani Bocianowa, Mysia 24, MayMasza, Czarna_owieczka, Pysio, Rewelka, kikix0o, emciak, karolka, Natalie2026, Missi, Motylek93, Kofii, Precelek 🥨, Kirby lubią tę wiadomość

  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 19 stycznia, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nofajniefajnie wrote:
    DZIEWCZYNY PIJCIE ZE MNĄ KOMPOT.
    Już dziś przyszły mi wyniki panoramy, wszędzie low risk; i potwierdzona płeć - czekamy na chłopca 😁

    Wracam do żywych

    Oczywiście teraz na przemian ryczę i się śmieje 🫠

    Cudownie ♥️♥️♥️ mam dzisiaj to samo ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia, 14:03

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 233 645

    Wysłany: 19 stycznia, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientuje się się może czy mogę użyć lactovaginal? Byłam wczoraj na basenie i chciałam tak zapobiegawczo??

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 19 stycznia, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:02

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

  • hypatia92 Autorytet
    Postów: 581 1098

    Wysłany: 19 stycznia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wandapanda, nofajniefajnie - świętujemy z Wami! Gratulacje dobrych wyników i że możecie odetchnąć 🎉🎉🎉. Cudowne wieści.

    Ja dzwoniłam do szpitala i moje wyniki biochemii też już są - jutro jadę je odebrać i prosto na wizytę u prowadzącej.

    Co do wózka, to gondolę mieliśmy od rodziny - Bebetto Luca, dość fajny, ale też ciężki, wnoszenie po schodach w poprzednim mieszkaniu to była męka.

    Spacerówkę chciałam lekką, no i mam - Easywalker Rockey. Na początku wydawał się fajny, ale pozycja dziecka nie jest do końca dobra (zwłaszcza na początku, jak dziecko jest małe), zepsuł nam się szybko hamulec bez widocznego powodu, udźwig kosza na dole średni, no i małe koła przy różnej nawierzchni różnie dają radę. Jest super lekki, składa się jedną ręką i mieści się do każdego bagażnika, ale lepszy byłby jako spacerówka zapasowa na wyjazdy, a teraz wybrałabym coś innego.

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    Synek 05.2024 ❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 19 stycznia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wieści a niby dzis jest Blue Monday😂No to kompot dla wszystkich, nofajniefajnie stawia 😅

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 19 stycznia, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nofajniefajnie wrote:
    DZIEWCZYNY PIJCIE ZE MNĄ KOMPOT.
    Już dziś przyszły mi wyniki panoramy, wszędzie low risk; i potwierdzona płeć - czekamy na chłopca 😁

    Wracam do żywych

    Oczywiście teraz na przemian ryczę i się śmieje 🫠

    Świetne wieści 🥰

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 19 stycznia, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:03

  • Czarna_owieczka Ekspertka
    Postów: 210 690

    Wysłany: 19 stycznia, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Orientuje się się może czy mogę użyć lactovaginal? Byłam wczoraj na basenie i chciałam tak zapobiegawczo??
    Tak jak najbardziej, potwierdzałam to ze swoim ginekologiem. Też używam profilaktycznie.

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

    🧑87 🧔85
    AMH 0,13, Hashimoto, IO, Adenomioza, PAI-1, brakujące KIRy implantacyjne, ❌Cross-match 32%, ❌ANA dodatnie
    ✅ przywrócone naturalne owulacje
    Morfologia 4%

    12.2024 1 IVF -> 4 🥚->1 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌
    02.2025 2 IVF-> 3 🥚-> 2 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌

    03.2025 cykl naturalny + ovitrelle ⏸️
    6+0 (29 dpo) 3,6 mm człowieczka z bijącym serduszkiem ❤️
    7+4 💔 👼 Joanka

    C.d. Histeroskopia - zrobiony porządek ✅ wyleczony stan zapalny ✅Mezoterapia jajników ✅ Immunosupresja ✅

    08.2025 3 IVF-> 6 🥚-> brak MII ❌

    10.2025 naturals 🌈 🌱
    💊accofil, encorton, prograf, clexane, accad
    Beta 9dpo 23, 11dpo 63, 13dpo 131, 15dpo 310, 18dpo 1179, 27dpo 21440🤞🏼
    6+6 9mm szczęścia i serdeuszko ❤️
    9+2 2,5 cm małego Bąbla
    12+1 Felia test - niskie ryzyka, dziewczynka 💕
    13+4 prenatalne - wszystko ok

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 19 stycznia, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    Dziewczyny, czy tylko ja mam taki ciąg do slodyczy? Dzien bez czegos slodkiego, dniem straconym…

    Ja tez 🫣 ale jak kochałam zawsze słodycze typu czekolada to teraz mam ochotę na słodkie owocowe smaki.

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 379 401

    Wysłany: 19 stycznia, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z wózków na razie mam upatrzony Tutis Mio - priorytetem jest dla mnie żeby wózek był lekki, a to chyba z jeden najlżejszych jakie są. Ale muszę na pewno podjechać do sklepu zobaczyć na żywo jak się prowadzi.

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 19 stycznia, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    Dziewczyny, czy tylko ja mam taki ciąg do slodyczy? Dzien bez czegos slodkiego, dniem straconym…

    Ja od świąt, bo wtedy jadłam ciasto nic słodkiego nie jadłam, całkowicie mnie jakoś odrzuca, ale to mi akurat na dobre wyjdzie 😄

    Mysia_24
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ