Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 3 lutego, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Dziewczyny a w którym dokładnie tygodniu i dniu robicie 2 prenatalne? Ja mam w 20+4 ale widzę, że tutaj chyba sporo z Was ma szybciej.

    Ja będę miała 21+3. Babeczka mi powiedziała przez telefon że przed 20 nie można 😆 widzę że każdy inaczej w cały świat.

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 881

    Wysłany: 3 lutego, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Dziewczyny a w którym dokładnie tygodniu i dniu robicie 2 prenatalne? Ja mam w 20+4 ale widzę, że tutaj chyba sporo z Was ma szybciej.

    Ja będę mieć równo 20+0 😀

    emciak lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 3 lutego, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 20:58

    wandapanda lubi tę wiadomość

  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 3 lutego, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 20:58

  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 3 lutego, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po 😁 bąbel jest zawzięty i znowu wypiął tyłek więc z poznania płci znowu nici 😄 ma już 9, 5 cm, serduszko ładnie bije i wszystko ok. Ja miałam jakieś białko w moczu więc dostałam urofuragin żeby zaleczyć.
    A jeszcze co do malucha to macica ułożona w tyłozgięciu, nawet nie wiedziałam że mam to, i dlatego maluch woli pozycję pionową bo ma wtedy więcej miejsca. No a przez to trudniej go badać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego, 13:46

    WiolaP, Ceci, emciak, Pani Bocianowa, Czarna_owieczka, Ananabanana, Motylek93, Kofii lubią tę wiadomość

    Mysia_24
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 3 lutego, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Ja będę mieć równo 20+0 😀
    U mnie będzie tak samo :)

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 3 lutego, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 24 wrote:
    Ja już po 😁 bąbel jest zawzięty i znowu wypiął tyłek więc z poznania płci znowu nici 😄 ma już 9, 5 cm, serduszko ładnie bije i wszystko ok. Ja miałam jakieś białko w moczu więc dostałam urofuragin żeby zaleczyć.
    A jeszcze co do malucha to macica ułożona w tyłozgięciu, nawet nie wiedziałam że mam to, i dlatego maluch woli pozycję pionową bo ma wtedy więcej miejsca. No a przez to trudniej go badać.
    Ile masz białka w moczu? Mi wyszło 15 i ginekolog powiedział, że w ciąży to fizjologiczne i nie szkodzi

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 3 lutego, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Ile masz białka w moczu? Mi wyszło 15 i ginekolog powiedział, że w ciąży to fizjologiczne i nie szkodzi
    Tyle samo ale wyszła mi też większa ilość bakterii no i często czuje parcie na pęcherz a nie leci nic albo tyle co kot napłakał, a że mam bardzo duże ryzyko stanu przedrzucawkowego to dał mi tak profilaktycznie.

    Mysia_24
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 3 lutego, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam połówkowe 22+0 😄

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • aannddzzia Autorytet
    Postów: 951 1123

    Wysłany: 3 lutego, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam połówkowe po 21 tc😊 mi też mówił lekarz żeby po 20 tc się umawiać

    👱🏼‍♀️27 👱🏼‍♂️34

    🧍🏼‍♂️Obniżone parametry nasienia : prawidłowa budowa 1% , plemniki żywe 48% , ruch całkowity 37% , fragmentacja 35%
    🧍🏼‍♀️PCO , reszta wyników dobra , jajowody drożne

    29.04 1 IUI ❌
    24.05 2 IUI ❌
    18.06 3 IUI ❌
    In vitro :
    30.08 start stymulacji
    12.09 punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ - 3x 4AA , 3x 4AB
    25.10 transfer
    • beta 6 dpt - 18,3 , 10 dpt - 229 , 12 dpt - 505 , 14 dpt - 1258 , 16 dpt - 2459 , 18 dpt - 4483
    21.11 - CRL 8,1mm + serduszko ❤️
    23.12 - prenatalne niskie ryzyka , chłopczyk 🩵

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 3 lutego, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na połówkowych będę równo 20tc.
    Lekarz umówił mnie tak ponieważ to 20tc to według OM a według usg 21tc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego, 17:34

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 3 lutego, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 20+5, więc chyba wszystkie mamy podobnie

  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 3 lutego, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie siusiania 😂
    Też musicie chodzić do toalety dosłownie co 20 minut?
    I dosłownie kilka kropelek i za chwilę znowu.
    Badania miałam w tym tygodniu dwa razy, bo ciążowe i okresowe w pracy i wyniki moczu super.

    emciak lubi tę wiadomość

  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 3 lutego, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    Odnośnie siusiania 😂
    Też musicie chodzić do toalety dosłownie co 20 minut?
    I dosłownie kilka kropelek i za chwilę znowu.
    Badania miałam w tym tygodniu dwa razy, bo ciążowe i okresowe w pracy i wyniki moczu super.
    Tak 😄
    W nocy przynajmniej dwie pobudki.

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 3 lutego, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w nocy wstaje tak 3-4 razy ale zauważyłam ze teraz w dzień tez częściej juz musze 😶

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 881

    Wysłany: 3 lutego, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Tak 😄
    W nocy przynajmniej dwie pobudki.

    Jeju ja też.. już mnie to denerwuje.. 🥲 ale co zrobić jak jest parcie na pęcherz. W dzień też częściej 🫣

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 3 lutego, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam połówkowe 21+1 zapisane, a mówiłam w rejestracji, że dzidziuś większy o prawie tydzień… powiedziała, że tak zapisują w 21 tygodniu i tak zapisuje. Trochę właśnie się martwię czy nie będzie już za duży. W 14 tygodniu jak byłam u swojej gin na wizycie to ważył 116g 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego, 18:51

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • karolka Ekspertka
    Postów: 172 267

    Wysłany: 3 lutego, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Między 18-22 tygodniem :) a jeżeli nie będzie lekarz widział wszystkiego co potrzeba zaprosi drugi raz :) więc nie ma co się stresować :)

    Mama aniołka 👼 2024

    Starania od 01.2025
    27.10 ⏸️
    28.10.2025 bthcg 312,28 mlU/ml
    31.10.2025 bthcg 1279, 03 mlU/ml
    03.11.2025 bthcg 4653,73 mlU/ml
    07.11.2025 bthcg 10 480,59 mlU/ml
    Progesteron :
    28.10 - 18,21ng/ml
    31.10- 20,13ng/ml
    07.11 - 17,23ng/ml
    Luteina
    Pregna dha Pregna Plus

    Termin 05.07 🩵
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 3 lutego, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy przed każdą wizytą u gina chodzicie do położnej żeby uzupełnić kartę ciąży czy Wasz lekarz ją sobie uzupełnia?

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1614

    Wysłany: 3 lutego, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zapisała prowadząca na 19+6, a ciążę na prenatalnych mam młodszą o pare dni. Jutro mam u niej wizytę i w planach są dokładniejsze pomiary, może okruszek nadrobił 😂
    Z sikaniem mam to samo co chwilę 🫣 miałam dzisiaj usg brzucha to lekarz pokazywał jak już macica naciska na pęcherz. Najgorsze jest dla mnie te nocne wybudzanie na siku, chyba organizm przyzwyczaja do nocnego wstawania i deprawacji snu 😛

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ