X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopad 2019
Odpowiedz

Listopad 2019

Oceń ten wątek:
  • Zanes Autorytet
    Postów: 4035 2058

    Wysłany: 26 maja 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coma wrote:
    Chyba większość dziewczyn robiła tutaj test Pappa, ja tez. I tez się bardzo stresowałam wynikami, także wiem co czujesz. U mnie na szczęście wyniki dobre i Tobie życzę tego samego :)

    To super 😉 mam nadzieję że będą jutro bo do wtorku jajko zaniosę. A ile czekałas na wynik?

    Synek 2016❤️walczymy o rodzeństwo :)
    PCOS
    Mąż Azoospermia
    3x iui
    24.11.2018 krótki protokół(30 pobranych komórek-18 dojrzałych, 12 zamrozonych6zaplodnionych)3 zarodki
    24.11.2018 hiperka
    11.12.2018 transfer od.
    12.01.transfer od.
    04.02.transfer od.
    14.03.2019transfer 4.2.2❄️
    19.03. 5dpt beta 8
    21.03 7dpt beta 37
    23.03 9dpt 163 😍
    04.04. 21dpt 9917 🤗
    10.04 27dpt ❤️
    21.11.2019 córeczka😍

    Zostały 2 ❄️❄️
    39h6gxv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zrobili test w czwartek a zadzwonili z wynikami w środę rano. Bardzo dużo stresu, ja dwie noce przed nie spałam prawie, nie wiem czy warto to badanie robić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin porodu mi zmienili na USG, bo malenstwo miało tydzień plus 2-6 dni więcej, w zależności od pomiaru. Przesunęli mi o 10 dni do przodu i powiedział lekarz, że już zostaje z tą datą obojętnie co, mi jej nie ruszy.

  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 26 maja 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Udanego świętowania z okazji Dnia Matki! A za rok dzień matki będzie jeszcze fajniejszy :D

    momo, sisi, Zlaania1, Kropka89, Marta.MP lubią tę wiadomość

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 26 maja 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj byłam w biedronc w ciazowej sukience z H&M ale nie widać jakoś szczególnie brzucha. Ale pan,który stał przede mną spojrzał na mnie i przepuścił w kolejce do kasy. Może telepatia,może uprzejmość a może faktycznie tylko ja nie widzę brzucha :D

    Kijanka lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 26 maja 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam się w co ubrać :(
    Dzisiaj po południu idziemy na grilla a nie jest za ciepło. Niby słoneczko, ale wiaterek. Brzuszek mnie trochę zaskoczył i będę musiała pokombinować, bo wszystkie legginsy są przyciasne, ciążowe w drodze. Chcę latem chodzić niby w swoich sukienkach, ale potrzebuję coś cieplejszego pod sukienkę.

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis bratowa meza stwierdzila ze po mnie po brzuchu jeszcze nie widac ciąży tylko po piersiach. A wszyscy wkolo widzą niezsleznie co zaloze. Ja twierdze ze widac bo cala figura mi sie zmienia.

  • MagdRy Autorytet
    Postów: 537 369

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie 1 widoczny kopniaczek :D wooo mowie do meza,ze ale czuje Jasia i to zawsze po lewej stronie. Podnioslam bluzke maz zaswiecil katarka w telefonie i po chwili puuk lewa strona brzuszka sie poruszyla :D ale prezent na dzien mamy 😍

    momo, ListopadowaMama, Szczesliwa_mamusia, Kropka89, kudłata, Paula_30, Zlaania1, Aishha, Marta.MP, sisi, Maija, Domcias, Iza34, Ig004, Kijanka, Moni**, Alu_87, Mali84 lubią tę wiadomość

    oar8s65gim9bi84v.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaggRy- moj synek lubil zabawy z latarka..czasem sie z nim tak bawiłam. Podarzal za światłem. Albo lekko reka naciskalam 2razy. Tak szybko, a.on w tym czasie mnie kopal

    MagdRy, sisi lubią tę wiadomość

  • MagdRy Autorytet
    Postów: 537 369

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    MaggRy- moj synek lubil zabawy z latarka..czasem sie z nim tak bawiłam. Podarzal za światłem. Albo lekko reka naciskalam 2razy. Tak szybko, a.on w tym czasie mnie kopal

    Wlasnie jak maz swiecil to sie ozywil ale tylko raz byl widoczny kopniaczek tak mocno reszte czulam tylko ja jak sie ruszal :D czyli z dnia na dzien bd coraz mocniej 😍

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    oar8s65gim9bi84v.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdRy wrote:
    Wlasnie jak maz swiecil to sie ozywil ale tylko raz byl widoczny kopniaczek tak mocno reszte czulam tylko ja jak sie ruszal :D czyli z dnia na dzien bd coraz mocniej 😍
    No na pewno. Teraz jak zaczal,to juz bedziesz go czuć czesciej

  • ListopadowaMama Autorytet
    Postów: 365 273

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaRy zazdroszczę że to już ale cieszę się razem z Tobą! <3 teraz pewnie będzie juz częściej i mocniej. Kiedy poczulas pierwszy raz i jakie to bylo uczucie? Gdzie masz łożysko?

    201910251756.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czuje lokatora od piątku ale na początku myślałam że mi się wydaje. Dwa razy powtorzylo się leżąc na plecach przesuwanie w stronę pępka, normalnie jakby coś rosło albo chodziło po brzuchu i pare razy pukanie, tak jak ktoś pisał jakby popcorn strzelał. Cudowne uczucia ;)

    Paula_30, MagdRy lubią tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maluch tez mi dal 2 razy znac,zw jest.ale jeszcze za słabo go czuje. Poczekam na mocniejsze uderzenia.

    No i,jesli sie potwierdzi na 100%,ze bedzie chlopczyk ,to jednak u nas bedzie Tymon. Jakos tak mi sie spodobalo. Maz podlapal i puki co wyraza zgode. Wiec jak juz za 2tyg potwierdzi mi lekarz,ze dalej widzi chlopca. To juz zaczne gadac do niego po imieniu,co by maz sie oswoil i jie zmienił zdania ;-)

    MagdRy, Spirit, Paula_30, Moni** lubią tę wiadomość

  • Audreyyy Autorytet
    Postów: 638 188

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś nad ranem myślałam, że czuję jakieś 2 delikatne skrobnięcia ale to raczej za wcześnie, chyba w półśnie byłam :) ale przynajmniej dziś dzień bez bólu brzucha!

    FNh9p2.png
  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 20:59

    uIHap1.png
  • Zlaania1 Autorytet
    Postów: 541 322

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałam sen. Że rodzę w 34tygodniu potem nagle poród się zatrzymuje. Pobierają wody żeby sprawdzić czy wszystko ok i przychodzi lekarz i chca moje dziecko sprzedać i zmusić mnie do porodu. Ale jakoś uciekłam z tego szpitala. Masakra

    b33247a35f.png[/url]
    09.04.2019 - Crl 9.3 mm ,jest ❤
    15.05.2019 - Crl 6.1 cm 😀
    28.06.2019 - 270 g 😊
    01.08.2019 - 700 g :)
    03.10.2019 - 1957 g 😁
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :)
    Ja w laboratorium ależ dzis ludzi ;)
    Jutro wizyta i odbiór pappa stres juz coraz większy Ehhh no nic jakos damy radę

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem,ze gdyby mi jeszxze raz odbilo z ciaza, to zrobię pappe,tylko pod warunkiem,ze cos wyjdzie na usg nie tak. Tak,to sie niezdecyduje. O ile,w ogóle zdecyduje sie na 3bąbla.
    Teraz juz sobie wszystko poukładałam. Zamiast posłuchac dwoch specjalistow od usg,ze z dzieckiem jest wszystko dobrze,to dałam sie poniesc jakiemuś obcemu gosciowi w kitlu,ktory mnie nastraszyl i naopowiadał różności. Juz wiemy,ze nie bedzieny robić tego dodatkowego testu z krwi. Choc znalezli sie,co chcieli nam pomoc. Jedynie co zrobimy,to na pewno echo serduszka po 20tyg.


    Zianina-straszny sen,ale w ciazy to sie takie glupoty snia. Dobrze,ze nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci.

    agndra, Paula_30, Zlaania1, JustBelieve, Kijanka, Meggs lubią tę wiadomość

  • Magdalen Ekspertka
    Postów: 145 97

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja miałam wieczorem podobna przygodę jak MagdRy, leżąc poczułam takiego dość konkretnego kopniaka, że to na pewno było to, aż się ozywilam od tego, jakiś tydzień temu też coś takiego czułam ale wtedy myślałam, że mi się wydawało, a teraz już jestem pewna. Oby częściej 😍

    uwo9gzu3af5xagvd.png
‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ