Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • bambari Autorytet
    Postów: 429 588

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

    Dajcie znać! 🍀

    Niaha wpisz mi prenatalne na 13.05 (będzie to 11+5 chyba dobrze policzyłam🙈)
    Pani Doktor zrobi mi usg i pobierze próbkę pod Nifty

    Swoją drogą ja pisze wszystkie kwoty jakie mnie wyniosły badania, leki itp. Wy też?

    Ja wszystko zliczam 🫣 zawodowo zajmuje się finansami to pewnie dlatego. Mam excela ciążowo wyprawowego i sobie zapisuje planowany budżet, ile wydałam, jaki to % realizacji i takie tam 😆 ale poza bobasem mamy też "projekt wykończenie mieszkania" więc muszę pilnować budżetu i planować co kiedy, żeby na wszystko starczyło 🫣

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc jestem po badaniu prenatalnym. Wszystko jest OK. Łożysko ładnie się podniosło i przeniosło na tylną ściankę.
    Ze względu na to, że przy urodzeniu ważyłam około 2kg, dr zleciła wykonanie PIGF (oprócz pappy i bety). Krew oddana, a więc czekam na wyniki.
    A oto nasz chłopczyk <3
    IMG-20240423-1-30-1.jpg

    Termin porodu wg tego badania to 31.10

    pandzia 🐼, miska122, juss92, Bibi24, Nowa1992, Pati2804, Takaja12, Kofinka, bambari, Galena, AgaOs, MonReve96, MaggLbn, zulka, Sparky, Lusia 1234, Asioreq, KarolinaAnastazja, Bee90, Lus1a, Przedszkolanka123, Makija, Evey lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    A więc jestem po badaniu prenatalnym. Wszystko jest OK. Łożysko ładnie się podniosło i przeniosło na tylną ściankę.
    Ze względu na to, że przy urodzeniu ważyłam około 2kg, dr zleciła wykonanie PIGF (oprócz pappy i bety). Krew oddana, a więc czekam na wyniki.
    A oto nasz chłopczyk <3
    IMG-20240423-1-30-1.jpg

    Termin porodu wg tego badania to 31.10

    Pięknie 🥰 cieszę się że wszystko w porządku. Synek wygląda cudnie!💙💙💙

    Niaha lubi tę wiadomość

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, cieszę się ,że wszystko w porządku. Piękny bobas ♥️
    Mogę wiedzieć jaki koszt PLGF?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2024, 12:41

    Niaha lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Niaha, cieszę się ,że wszystko w porządku. Piękny bobas ♥️
    Mogę wiedzieć jaki koszt PLGF?
    229zł w synevo, czas oczekiwania na wynik 3 dni robocze

    pandzia 🐼 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    Jestem już po zabiegu 💔💔💔
    Jeśli będziesz potrzebowała się wygadać albo poradzić to pisz śmiało 🥺🫂 trzymaj się 😘

    Niaha lubi tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię pappa + plgf, koszt 440 łącznie, wyniki powinny być kolejnego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2024, 12:55

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee90 wrote:
    xmadziax jak się czujesz?
    Od razu wypis do domu czy jeszcze Cię trzymają?
    Trzymaj się kochana obyś szybko doszła do siebie <3


    KarolinaAnastazja u mnie mąż zajmuje się księgowością i wpisuje zawsze kwoty spożywki, rozrywki itp i ma zakładkę dziecko/ciąża :D także wpisuje. Ale ja wszystko na pakiet z pracy plus NFZ także wydatki są ale to na suple. Po połówkowych się zacznie :p
    Mam już wypis, czekam na mojego Patryka. Zwolnienie do 5.05...

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    💔jak się czujesz kochana? Pytam fizycznie bo psychicznie wiem że to nie ma nic gorszego niz strata😔 bądź silna. Ja od rana ryczę co jakis czas,bo to takie niesprawiedliwe

    Mówię znajomej,że się stresuje dzisiejsza wizyta a ona do mnie że jak się stresuje to tylko mogę przez to poronić 😑 bardzo mnie to pocieszyło 😒
    Fizycznie czuję się dobrze...

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    Fizycznie czuję się dobrze...

    Kochana rozważ może konsultacje z terapeutą, ciężko przez to przejść samemu. A jak mąż? Mam nadzieję, że masz w nim oparcie ❤️

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • AgaOs Ekspertka
    Postów: 177 437

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia tak bardzo mi przykro... 😢😢😢

    Wymusiłam szybkie usg, żeby sprawdzić czy wszystko ok, jednak ponad 4 tyg między wizytami to dla mnie zdecydowanie za długo.
    Moją "wadą" jest niesamowita pamięć do dat. I tak jakoś cały czas z tyłu głowy fakt, że jutro minie dokładnie rok od dnia, w którym zostałam przyjęta na oddział z CP.

    Niaha gratuluję 🥰
    Napisałaś, że sama przy urodzeniu niewiele ważyłaś.

    Ja urodziłam się 2,5 m-ca za wcześnie, ważyłam około 1 kg. Nie wspominałam o tym ginekologowi, który prowadzi moją ciążę. Powinnam?

    Niaha lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    👱‍♀️1986
    22.07.21 HSG - jajowody drożne ✅
    08.2022 - poronienie chybione
    04.2023 - ciąża pozamaciczna

    🧔1979

    preg.png[/url]
  • Galena Ekspertka
    Postów: 192 439

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, piękny chłopczyk ❤️

    Niaha lubi tę wiadomość

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    A więc jestem po badaniu prenatalnym. Wszystko jest OK. Łożysko ładnie się podniosło i przeniosło na tylną ściankę.
    Ze względu na to, że przy urodzeniu ważyłam około 2kg, dr zleciła wykonanie PIGF (oprócz pappy i bety). Krew oddana, a więc czekam na wyniki.
    A oto nasz chłopczyk <3
    IMG-20240423-1-30-1.jpg

    Termin porodu wg tego badania to 31.10
    Super ze wszystko dobrze, młody rośnie jak na drożdżach.
    Też mam na prenatalnych 31.10

    Niaha lubi tę wiadomość

  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    A więc jestem po badaniu prenatalnym. Wszystko jest OK. Łożysko ładnie się podniosło i przeniosło na tylną ściankę.
    Ze względu na to, że przy urodzeniu ważyłam około 2kg, dr zleciła wykonanie PIGF (oprócz pappy i bety). Krew oddana, a więc czekam na wyniki.
    A oto nasz chłopczyk <3
    IMG-20240423-1-30-1.jpg

    Termin porodu wg tego badania to 31.10

    Wspaniałe wieści 😊 Uroczy maluszek 🥰

    Niaha lubi tę wiadomość

    🩵 2022
    🩷 2024
  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko dobrze. Odebrałam wynik pappy I usg no i wyszły niskie ryzyka. Zespół downa 1:4200 reszta powyżej 20 tyś. Mimo mojego wieku jest dobrze. Teraz jeszcze wyniki veracity i będę spokojna.

    MonReve96, MaggLbn, KarolinaAnastazja, juss92, Niaha, Takaja12, Bee90, Przedszkolanka123, Bibi24, Evey, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie u nowej pani doktor, jestem bardzo zadowolona 😊 NFZ, a standard milion razy lepszy niż na prywatnych wizytach, które miałam wątpliwą przyjemność odbyć w tej ciąży u polecanego gina 🫠 Także chyba w końcu znalazłam swojego lekarza prowadzącego,lepiej późno niż wcale 🥰

    Maluszek pięknie rośnie, ruszał rączkami i nóżkami 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2024, 14:23

    MonReve96, pandzia 🐼, MaggLbn, juss92, Niaha, miska122, Takaja12, Pati2804, Bee90, zulka, Bibi24, Evey lubią tę wiadomość

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, popraw mi proszę na pierwszej stronie 8.05. - prenatalne (widzę, że teraz jest jako zwykła wizyta). A kolejna wizyta u prowadzącej będzie 9.05.

    Niaha lubi tę wiadomość

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaOs wrote:
    Madzia tak bardzo mi przykro... 😢😢😢

    Wymusiłam szybkie usg, żeby sprawdzić czy wszystko ok, jednak ponad 4 tyg między wizytami to dla mnie zdecydowanie za długo.
    Moją "wadą" jest niesamowita pamięć do dat. I tak jakoś cały czas z tyłu głowy fakt, że jutro minie dokładnie rok od dnia, w którym zostałam przyjęta na oddział z CP.

    Niaha gratuluję 🥰
    Napisałaś, że sama przy urodzeniu niewiele ważyłaś.

    Ja urodziłam się 2,5 m-ca za wcześnie, ważyłam około 1 kg. Nie wspominałam o tym ginekologowi, który prowadzi moją ciążę. Powinnam?

    Nie mam pojęcia, mnie dr sama o to zapytała. Też uważałam, że to nieistotne 🤔

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Lusia 1234 Autorytet
    Postów: 506 283

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, którym udało się uchwycić tętno detektorem. Jakie tętno mają Wasze maluchy. U mnie się udawało uchwycić między 120-150 do tej pory. A dzisiaj było w granicy 150-175., chwilę nawet 180.Czy to nie za dużo ? Później badałam drugi raz i było w normie. Fakt, że spieszyłam się po corke do przedszkola i w biegu byłam a wcześniej zjadłam dwa cukierki. Wizyta prenatalna w czwartek. Dodam że to 12+2tc

    oar8yx8dbj3fnfkb.png
    33 lata starania od lipca 2014
    04.2016,05.2016- IUI :( :(
    IVF 11.2017- 2bb:(, 9.01.18. :( 6.02.1bb :(
    21.06 2018- 3Bb i 3CB - 8dpt 119,6 ; 11dpt 390; 13dpt 736
    20dpt 3873; 27dpt ♥
    22.02.2019 jest mój mały cud :) <3
    14.10.2020 aniołek 7tc, mały cud naturalny
    28.02.2024 ⏸️
    MTHFR 677C-T i PAI 1-4G, NK 14%
  • Asioreq Przyjaciółka
    Postów: 75 492

    Wysłany: 23 kwietnia 2024, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja też już jestem po wizycie. Wyniki mam ok.
    Tylko ciśnienie masakra 🤦 Musze mierzyć w domu i notatki wziąć na następną wizytę.Założył mi kartę ciąży. Z OM termin doktor wpisal mi na 22 listopada.
    Dalej mam zwolnienie.
    Dostałam skierowanie na prenatalne,jutro się będe umawiać.
    Następna wizyta u doktorka wyznaczona na 7.05


    Dziewczyny a jak Wasze objawy? U mnie popoludniowe mdłosci zelżały i się martwię czy wszystko ok 😞

    KasiaKasiaKasia, MaggLbn, Niaha, Bee90, juss92 lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ