Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 20 października 2024, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie do tych co przechodziły ostatnio jakieś infekcje. Rozłożyło mnie kompletnie, biorę co mogę i odpoczywam, ale tak średnio to wygląda. We wtorek mam wizytę u prowadzącego, więc jutro muszę zrobić badania. I teraz pytanie czy jest sens? Zastanawiam się, czy je robić, jak wyjdą słabo to można zrzucić na infekcję i normalnie jechać na tą wizytę, czy lepiej jednak wszystko przesunąć o tydzień i odwołać wizytę wtorkową :( nie mam się z nim jak skontaktować niestety, bo on jest w przychodni tylko we wtorki, a ja jestem jego pierwszą pacjentką tego dnia 🫣

    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 20 października 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    😂😂😂😂 U mnie odwrotnie 😂😂😂😂
    W pierwszej ciąży byłam na insulinie i nikt nie chciał wywoływać, teraz sama dieta i skierowanie 😂😂
    Dlatego też mnie to wszystko śmieszy, bo to wszystko zależy od lekarza i szpitala. Chociaż na insulinie powinni kierować na wywołanie, ja wtedy urodziłam 38+2 więc i tak bym niedotrwała.

    Mój młody coś kaszle, stan podgorączkowy na zmianę z normalną temperaturą, zostawiam go jutro w domu. Będzie mi już ciężko się nim zająć tyle godzin, ale wolę chuchać na zimne.

    Oj zdecydowanie co lekarz i szpital, to inna historia widzę 🤭

    Też bym zostawiła synka, lepiej teraz go podleczyć i poobserwować, niż po porodzie ma się coś bardziej rozwinąć 🙈🙈

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5310 4317

    Wysłany: 20 października 2024, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Dziewczyny mam pytanie do tych co przechodziły ostatnio jakieś infekcje. Rozłożyło mnie kompletnie, biorę co mogę i odpoczywam, ale tak średnio to wygląda. We wtorek mam wizytę u prowadzącego, więc jutro muszę zrobić badania. I teraz pytanie czy jest sens? Zastanawiam się, czy je robić, jak wyjdą słabo to można zrzucić na infekcję i normalnie jechać na tą wizytę, czy lepiej jednak wszystko przesunąć o tydzień i odwołać wizytę wtorkową :( nie mam się z nim jak skontaktować niestety, bo on jest w przychodni tylko we wtorki, a ja jestem jego pierwszą pacjentką tego dnia 🫣

    Ja bym jednak przełożyła wizytę. W przychodni będą też inne ciężarne, więc tak średnio kogoś zarazić. Nie możesz zadzwonić do rejestracji? Albo bezpośrednio do lekarza? Jak się zawsze do niego umawiasz?

  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 20 października 2024, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juss92 wrote:
    Ja byłam na diecie i od razu był temat, że będzie wywołanie po skończonym 39tc.

    No to naprawdę co lekarz , to inaczej

    Pierwsza ciąża skończyłam 41 tydzień kiedy mała się pojawiła, więc zdrowo przenosiłam 🤷‍♀️
    A tu koniec 38 mam się stawiać do szpitala.

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 20 października 2024, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Ja bym jednak przełożyła wizytę. W przychodni będą też inne ciężarne, więc tak średnio kogoś zarazić. Nie możesz zadzwonić do rejestracji? Albo bezpośrednio do lekarza? Jak się zawsze do niego umawiasz?

    Mogę zadzwonić, ale pielęgniarki tam zawsze twierdzą, że doktora nie ma i ciężko im coś powiedzieć 🥲 nie mam do niego bezpośredniego kontaktu, one też go nie udostępniają, więc zostaje ograniczony tylko do tych nieszczęsnych wtorków 🙄 już mętlik mam, bo mówił że po skończonym 35tc zaczniemy robić ktg, dlatego ciągle myślę czy to przekładać o tydzień, czy jednak nałożyć maseczkę i jechać… a muszę podjąć decyzję dzisiaj, bo nie wiem czy jest sens zrywać się na morfologię 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2024, 19:18

    age.png
  • Natalia K Autorytet
    Postów: 587 518

    Wysłany: 20 października 2024, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Mogę zadzwonić, ale pielęgniarki tam zawsze twierdzą, że doktora nie ma i ciężko im coś powiedzieć 🥲 nie mam do niego bezpośredniego kontaktu, one też go nie udostępniają, więc zostaje ograniczony tylko do tych nieszczęsnych wtorków 🙄 już mętlik mam, bo mówił że po skończonym 35tc zaczniemy robić ktg, dlatego ciągle myślę czy to przekładać o tydzień, czy jednak nałożyć maseczkę i jechać… a muszę podjąć decyzję dzisiaj, bo nie wiem czy jest sens zrywać się na morfologię 😅


    Ja bym pojechała, po prostu załóż maseczkę ^^ różne badania są ważne na różnym etapie ciąży.
    Zresztą sama w piątek byłam na wizycie w maseczce bo od tygodnia jestem chora 🙈

  • Wero0707 Autorytet
    Postów: 663 464

    Wysłany: 20 października 2024, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym pewnie przełożyła, szczególnie gdyby nic się nie działo tam na dole (żadnych sygnałów porodowych, stanu zapalnego itp. itd.), ale to trudno tak doradzać przez neta 😜

    age.png
  • Galena Ekspertka
    Postów: 192 439

    Wysłany: 20 października 2024, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn oczekujących na planowe cc - macie plan porodu? W necie sa wzory głownie na porody sn :/ w środę widzę się z położną ale wolalabym sobie przygotować.

  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 20 października 2024, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaliście maila z Rossmanna o odbiór Pampersow? Któraś już odbierała? :) dostałam jakiś czas temu i co jestem w Rossmannie to patrzyłam i nigdy "jedynek" nie ma, jedynie to duże opakowanie, a bywam w trzech różnych, bo mam z każdej strony osiedla 😅 teraz spojrzałam w aplikację czy w ogóle gdzieś są i z tego co patrze, to takich z maila w ogóle nie znajduje 🤔

  • Polaaaa Autorytet
    Postów: 601 273

    Wysłany: 20 października 2024, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Dostaliście maila z Rossmanna o odbiór Pampersow? Któraś już odbierała? :) dostałam jakiś czas temu i co jestem w Rossmannie to patrzyłam i nigdy "jedynek" nie ma, jedynie to duże opakowanie, a bywam w trzech różnych, bo mam z każdej strony osiedla 😅 teraz spojrzałam w aplikację czy w ogóle gdzieś są i z tego co patrze, to takich z maila w ogóle nie znajduje 🤔

    Ja odebrałam, musisz iść do kasy normalnej i powiedzieć, że masz do odbioru i zeskanować aplikację ;) nie ma takich pieluszek na półce.

    Elasure, Kofinka, bambari, KarolinaAnastazja, Niaha, MaggLbn, Pati2804 lubią tę wiadomość

    age.png
  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 20 października 2024, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaaaa wrote:
    Ja odebrałam, musisz iść do kasy normalnej i powiedzieć, że masz do odbioru i zeskanować aplikację ;) nie ma takich pieluszek na półce.
    Oooo dobrze, że mówisz, sprawdzę:) dziękuję!

  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 20 października 2024, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Dostaliście maila z Rossmanna o odbiór Pampersow? Któraś już odbierała? :) dostałam jakiś czas temu i co jestem w Rossmannie to patrzyłam i nigdy "jedynek" nie ma, jedynie to duże opakowanie, a bywam w trzech różnych, bo mam z każdej strony osiedla 😅 teraz spojrzałam w aplikację czy w ogóle gdzieś są i z tego co patrze, to takich z maila w ogóle nie znajduje 🤔

    Tak dokładnie, musisz w kasie powiedzieć. Mają je w magazynie albo specjalnej szafie przy kasie.

    Galena ja robiłam w kreatorze Rodzic po ludzku. Nie ma za dużo o CC, ale to też kwestia tego że to operacja, więc większość decyzji podejmuje lekarz.

    bambari, Galena lubią tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 20 października 2024, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galena wrote:
    Pytanie do dziewczyn oczekujących na planowe cc - macie plan porodu? W necie sa wzory głownie na porody sn :/ w środę widzę się z położną ale wolalabym sobie przygotować.


    Nie mam i ale we wtorek mam wizytę i podpytam czy takowy należy mieć przy cc

    Galena lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 20 października 2024, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Dostaliście maila z Rossmanna o odbiór Pampersow? Któraś już odbierała? :) dostałam jakiś czas temu i co jestem w Rossmannie to patrzyłam i nigdy "jedynek" nie ma, jedynie to duże opakowanie, a bywam w trzech różnych, bo mam z każdej strony osiedla 😅 teraz spojrzałam w aplikację czy w ogóle gdzieś są i z tego co patrze, to takich z maila w ogóle nie znajduje 🤔

    Ja też odebrałam, też wziełam z polki a one mają właśnie przy kasie 🤣


    A czy coś jeszcze będzie w gratisie od Rossmana dziewczyny?

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 20 października 2024, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Dziewczyny mam pytanie do tych co przechodziły ostatnio jakieś infekcje. Rozłożyło mnie kompletnie, biorę co mogę i odpoczywam, ale tak średnio to wygląda. We wtorek mam wizytę u prowadzącego, więc jutro muszę zrobić badania. I teraz pytanie czy jest sens? Zastanawiam się, czy je robić, jak wyjdą słabo to można zrzucić na infekcję i normalnie jechać na tą wizytę, czy lepiej jednak wszystko przesunąć o tydzień i odwołać wizytę wtorkową :( nie mam się z nim jak skontaktować niestety, bo on jest w przychodni tylko we wtorki, a ja jestem jego pierwszą pacjentką tego dnia 🫣
    Ja ostatnio robiłam badania podczas infekcji , wyniki idealne. Wizyty nie mogłam przełożyć bo była po 4 tyg.

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 20 października 2024, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galena wrote:
    Pytanie do dziewczyn oczekujących na planowe cc - macie plan porodu? W necie sa wzory głownie na porody sn :/ w środę widzę się z położną ale wolalabym sobie przygotować.
    Mój plan jest taki że wstaje wczas rano , biorę prysznic , jadę na 7 do szpitala i czekam o której zabieg. Żadnych planów pisemnych nie mam. Przekazałam już położnej, że chce żeby mąż kangurował i tyle.

    Galena, KarolinaAnastazja, Przedszkolanka123 lubią tę wiadomość

  • Galena Ekspertka
    Postów: 192 439

    Wysłany: 21 października 2024, 01:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Mój plan jest taki że wstaje wczas rano , biorę prysznic , jadę na 7 do szpitala i czekam o której zabieg. Żadnych planów pisemnych nie mam. Przekazałam już położnej, że chce żeby mąż kangurował i tyle.
    Ja na rozpisce rzeczy, ktore szpital kazal przygotować mam "plan porodu". Nie chcialabym tracić czasu na izbie przyjęć, jeśli okaże się konieczny ;)

  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 21 października 2024, 03:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galena wrote:
    Ja na rozpisce rzeczy, ktore szpital kazal przygotować mam "plan porodu". Nie chcialabym tracić czasu na izbie przyjęć, jeśli okaże się konieczny ;)

    Konieczny raczej nie, chociaz mogą dać do wypisania. Tempo przyjęcia w szpitalach żyje swoim życiem 🤭 sprawdź sobie na stronie szpitala, często mają gotowe wzory, a jak nie to polecam ten generator z rodzic po ludzku 😊

    Galena lubi tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 21 października 2024, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii mocno zaciskamy kciuki, aby wszystko bezproblemowo się udało ❤️🍀

    MaggLbn, agatka06, Bruised, Galena, bambari, Pati2804 kciuki mocno zaciśnięte za dzisiejsze wizyty ❤️🍀

    Nowa1992 gratulacje z donoszonej ciąży 🎉🥳

    Gusta Blu, Bruised, czaranna, bambari, Pati2804, Waflut, agatka06, Elasure, pandzia 🐼, Kofinka, Przedszkolanka123, KarolinaAnastazja, Galena, Nowa1992, MonReve96, MaggLbn, Makija, juss92 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2024, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mnie szykują na godzinę 10. Przenieśli nas z 8.40. Boję się. Idę się kąpać, potem kroplówka, wizyta i jakoś zleci. Mega się boję.

‹‹ 539 540 541 542 543 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ