Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 5 lutego, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:28

    Kropka89, Fabregasowa, Zumi lubią tę wiadomość

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 lutego, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co za syf dają w tych mlekach, to naprawdę nie wiadomo co podawać..i się nie ma co dziwić że dzieciaczki bolą brzuszki 🥺
    U mnie Ignaś znowu ma " humorki", mąż nią przejąć ale robi sobie mani. Więc ja cały dzień i noc słucham płaczu...

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 5 lutego, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:28

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 5 lutego, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeezus pomocy!!
    Moje dziecko odkryło na pełnej obroty na brzuch, które nie do końca mu wychodzą 🥲 tego dziecka nie da się położyć do spania 🔫, jest aktualnie tak senny że ledwo patrzy na oczy, ale w momencie gdy jego plecy dotykają dostawki on odrazu zaczyna się brać za nie do końca udane robienie obrotów, które momentalnie go rozbudza…
    Czuje się jakbym walczyła z małym aligatorem.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 5 lutego, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:28

    Paulivvv lubi tę wiadomość

  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 5 lutego, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajcie za nas kciuki. Po godzinnej walce udało mi się odłożyć młodego do spania. Żeby chociaż do 2 wytrwał w tym stanie i dał mi się minimalnie zregenerować ✊ mały jest tak śpiący, że cały dzień zamyka oczy i od razu je otwiera, jakby zamknął tylko przez roztargnienie, bo on przecież nie potrzebuje snu i sen jest dla słabych.

    Kropka89, Paulivvv, Zumi, Nadzieja32, Asia091, kalinok lubią tę wiadomość

    💙 10.11.2025


    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 5 lutego, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy to ze mnie taki nieogar czy serio dzieci są aż tak różne ale jak czytam, że tu coś ugotowałyście, tu coś upiekłyście, tu jakieś aktywności (wykluczające malucha) to autentycznie moje pytanie do Was to KIEDY? Kiedy Wy to robicie? Co wtedy robi Wasz maluch? Ja dziś w trakcie jego spektakularnych 10 minut na macie zjadłam 4 wafle ryżowe i wypiłam nawet ciepłą kawę i jakby to są moje sukcesy w ciągu dnia.

    Btw. U nas chyba skok się zaczął tydzień wcześniej, baaaaarzo marudny Leoś od niedzieli, na rączkach źle, nie na rączkach też źle. Jak sypiał dobrze w nocy tak się kompletnie rozjechało to, ale za to cycek wrócił do łask. Także wariatkowo u mnie 🙂

    Kasiek7, Asia091, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 5 lutego, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Paulivv przepraszam ale rozwaliłaś mnie tym małym aligatorem 🤣🤣🤣🤣🤣 i zamiast Ci współczuć i cos doradzić to sikam ze śmiechu przed ekranem 😋

    Mój aligator zasnął ale on się kręci przez sen 😭 co za wesoła noc przed nami 😅

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 5 lutego, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek ja czytając wpisy pomyślałam dokładnie to samo hahah ,moim sukcesem dziś jest puszczenie prania , pomalowanie rzęs ale już bez umycia buzi i wyparzenia smoczków laktatora i butelek x 3 . A no i śniadanie i kawę wypiłam jak położyłam rano mała w łóżeczku i zabawialam xd

    Ja sobie to wyobrażam tak że wasze dzieci wtedy śpią po 2 godziny i więcej czy jak to jest ? 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 21:28

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 lutego, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Domisiek ja czytając wpisy pomyślałam dokładnie to samo hahah ,moim sukcesem dziś jest puszczenie prania , pomalowanie rzęs ale już bez umycia buzi i wyparzenia smoczków laktatora i butelek x 3 . A no i śniadanie i kawę wypiłam jak położyłam rano mała w łóżeczku i zabawialam xd

    Ja sobie to wyobrażam tak że wasze dzieci wtedy śpią po 2 godziny i więcej czy jak to jest ? 🙈

    Ja przeczytałam "puszczenie bąka"...nie założyłam okularów + zmęczenie.. sorry 🙈

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 lutego, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Kropka narobiłaś apetytu i upiekłam z Wojtusiem pasztet z soczewicy a zaraz wyciągamy drożdżowe z pieca bo teściowa zapowiedziała się na jutro.

    Wiadomo, że różni są ludzie i placowki i też trzeba dobrze trafić. I u mnie w przedszkolu jest jedna taka nauczycielka co nigdy w życiu bym dziecka do niej nie posłała.
    Ania niestety są tez tacy co przyprowadzają o 6 a odbierają o 17 i we wszystkie dni między świętami są i wakacje. Nie przychodzą na występy bo strata czasu i w ogóle. Dzisiaj wiele dzieci mimo iż mieszka w domu z rodzicami to sieroty. Pamietam w wigilie Antoś jak zwykle był i jak zawsze szedł ostatni. Układał puzzle gdy przyszedł tata to mówię, że ja odłożę niech już idzie a on mi mowi ale mi się do domu nie spieszy. A powiedziałby człowiek, że normalny dom i rodzina.
    Smutne to bardzo z tym chłopcem..:( aż miałam łzy w oczach. W ogóle zrobiłam się jakaś bardziej płaczliwa, wcześniej nie obchodziło mnie jak jakieś dziecko płakało a teraz? płacze razem z tym obcym dzieckiem..

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 lutego, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Ja nie wiem czy to ze mnie taki nieogar czy serio dzieci są aż tak różne ale jak czytam, że tu coś ugotowałyście, tu coś upiekłyście, tu jakieś aktywności (wykluczające malucha) to autentycznie moje pytanie do Was to KIEDY? Kiedy Wy to robicie? Co wtedy robi Wasz maluch? Ja dziś w trakcie jego spektakularnych 10 minut na macie zjadłam 4 wafle ryżowe i wypiłam nawet ciepłą kawę i jakby to są moje sukcesy w ciągu dnia.

    Btw. U nas chyba skok się zaczął tydzień wcześniej, baaaaarzo marudny Leoś od niedzieli, na rączkach źle, nie na rączkach też źle. Jak sypiał dobrze w nocy tak się kompletnie rozjechało to, ale za to cycek wrócił do łask. Także wariatkowo u mnie 🙂

    Szczerze to mi się udało upiec babeczki ale teraz dodałam więcej owoców jagody i malinki, no i opadły jak wyciągnęłam z pieca a zrobiła to jak Ignaś miał 42 minuty drzemki, potem był ryk do wieczora xD

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 5 lutego, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:28

    Kropka89 lubi tę wiadomość

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 lutego, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka89 wrote:
    Jakbyśmy mieszkały blisko siebie to bym Cię zapraszała na degustację! Ja mega lubię gotować i piec, odpręża mnie to niesamowicie i daje tyyyle satysfakcji :) swoją drogą ten chleb nie wyszedł, zrobiła się dziura. Tak bywa, jutro poprawka ;)

    Mnie odstresowuje sprzątanie 🤭 mogłybyśmy się dogadać 🤣

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 5 lutego, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:28

    Zumi, Asia091, Kropka89 lubią tę wiadomość

  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 5 lutego, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę karmie córcię przed nocnym spaniem i jednocześnie jem kolację, ona jeszcze ciumka ale już przysypia. Miałam taka soczystą paprykę, że jak ja ugryzłam to moja biedna maleńka tak sie wystraszyła tego chrupniecia że aż podskoczyła z odruchem moro i od razu sie rozpłakała. Tak mi jej żal było, że tak sie wystraszyła od takiej drobnostki. Kochana moja.

  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 5 lutego, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek, niektórzy do skoków rozwojowych liczą wiek skorygowany, czyli od terminu porodu, więc to by się zgadzało że Leoś ma skoki tydzień przed, bo już w momencie porodu był tydzień do przodu, mam nadzieję że zrozumiale to napisałam 😅 ale pewnie to i tak wszystko ✨zależy od dziecka ✨ i bądź tu mądry

    Domisiek lubi tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 6 lutego, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mammasita przy karmieniu piersią nieraz kichne i straszę bidnego Jaśka. Ale no nic nie dam rady z tym zrobić 🤪

    @Anilorak oj tak, jak ja zrobię pranie to nie ma **uja we wsi xD dziś poszły 3 pralki i dwie suszarki. Ale już nie jestem taką królową prania jak kiedyś, bo nie wsadziłam skarpetek do worka na pranie i kurcze nie wiem czy suszarka, czy pralka wciągnęła mi Jasiową skarpetkę dzisiaj. Mam nadzieję, że żaden ze sprzętów mi nie wybuchnie, bo nie mam gwarancji od zeżartej skarpetki.

    Dzisiaj udało mi się w końcu umyć podłogi na nowym mieszkaniu i rozłożyć matę piankową. Od jutra (dzisiaj) śmigamy na niej na brzuszku! Dzisiejsza noc co prawda zaczęła się ciężko, bo Jasiu zamiast spać to gadał do lampy i próbował rozszarpać mi cyca przy usypianiu, ale może dzień będzie lepszy i coś się pobawimy. Jestem w stanie cokolwiek zrobić tylko dlatego, że mi pomagają rodzice, więc te umyte podłogi to zasługa mojej mamy która nosiła i bawiła Jaśka w tym czasie...Daleko mi do naszej @Kropki, ale jak mąż tulił się z Jasiem to usmażyłam naleśniki żeby mąż miał coś do pracy. PS kocham moją nową zmywarkę, nie wiem jak mogłam żyć bez zmywarki tyle lat, a w maju skończe trzydziestkę.

    @Asia ja też ryczę nad innymi dziećmi. Moja koleżanka pracuje w sądzie rodzinnym i raz mi opowiedziała jaką mieli straszną sprawę i jak potem opowiadałam przyjaciółce tę historie w listopadzie to wyłam jak bóbr. Nie mogę nawet patrzeć na filmy, spoty reklamowe (np z Unicefu) itd. gdzie pokazane jest cierpienie dzieci. Mąż oglądał ostatni sezon Squit game'a i oglądałam razem z nim kątem oka bo bałam się o to dziecko co się urodziło, czy przeżyje...Mąż się ze mnie śmiał, że nienawidzę tego serialu a się w niego gapię, a ja musiałam być pewna, że z dzieckiem nic się nie stanie. W ogóle mój mózg nie ogarnia tego jak można zaniedbać dziecko i jak sobie pomyślę o dzieciach żyjących w skrajnym ubóstwie albo w patologi albo w rodzinie gdzie rodzice ignorują dzieci to mnie coś od środka rozsadza. Ja bym dla mojego Jaśka wszystko zrobiła. Owszem, wkurza mnie czasami, bywam zmęczona, ale to jest tak niewinna i kochana istota, że nieba bym mu uchyliła, byleby dalej był wesoły, uśmiechał się do wszystkiego i zdrowo rósł.

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 6 lutego, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogę znieść krzywdy innych dzieci odkąd jesten matką okrutny smutek mnie bierze na samą myśl, że są na świecie dzieci, których nikt nie przytula. Wszystkie bym chciała adoptować i utulić.

    Domisiek ja mam wózek w domu i wkładam sobie do niego córeczkę i tak jezdzi ze mna po mueszkaniu to do kuchni to do łazienki. Pojedzona z suchym pampersem poleży sobie spokojnie choć to nie trwa super długo, bo zacznie marudzić z nudów, ale rozkładam robienie spraw na raty na ile pozwoli. Prasuję kilka ciuszków i przerwa i tak caly czas. Dlatego też nie mogę odrobić sie z kupą prania czekającego na prasowanie. Wczoraj spaghetti jadłam nosząc małą na rękach w jeden rece trzymałam małą i miskę z jedzeniem a w drugiej ręce widelec i tak jadłam spacerując po chałpie, żeby nie marudziła. Aż sie dziwię, że zgagi nie mam od tego.

    Zumi ja też nie mam zmywarki, ale to swiadomy wybór choć nie powiem fajnie by bylo gdyby zmywało się samo 🙂

    Mialam dziś nadzieję, żeby córcia pospała choć do 2 w nocy (od 22.30) a spała do 3 więc godzina w gratisie 🙂 ta godzina robi taką różnicę, że mógłabym już wstać na śniadanie. A jeszcze starsza z nami spi od kilku dni, bo jest chora i marudna wiec jej pozwoliliśmy na nocowanie u nas w sypialni więc jest "wesolo" jak wrzuci na mnie swoje nogi no.i jest tak ciasno, że nie pytajcie jak się wysypiam🙂 przed wczoraj mąż pozwolił mi spac do 12.30 żeby odespać wspólne nocowanie z córą. Aż bylam.w szoku co to za godzina jak wstałam. Ale fakt, że bylo mi to potrzebne. No i to bylo raz. Wszystkie inne dni to ja wstaję a on spi do 11 nawet jak starsza śpi u siebie. Tak jakby musiał coś odespać tylko nie wiem co😄

  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 6 lutego, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pospaliśmy do 02:25. I chyba teraz zasnął, ale leży na mnie i boję się ruszyć.
    Za to wiem, że nabył bardzo cennych umiejętności: nauczył się krzyczeć i piszczeć.

    Ja nie mogę oglądać krzywdy dzieci. Ostatnio moja mama włączyła serial All her faul. I musiałam wyjść , bo się tak zestresowałam, oglądając początek.

    Mamasitta: dlaczego wybrałaś nie mieć zmywarki? 😮

    💙 10.11.2025


    age.png
‹‹ 1038 1039 1040 1041 1042 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ