Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 9 lutego, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:29

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 9 lutego, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ćwiczeń to Ja wróciłam na siłownię. 2 razy w tygodniu po godzince bo na karmię muszę zdążyć wrócić 😆 no i pomalutku tuptam z 2.5 km z 3 razy w tygodniu:) ale Melusia to grzeczne dziecko i są chętni podjąć się opieki pod moją nieobecność:) a głowa też odpoczywa :)

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 9 lutego, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowery nie mam pojęcia. Moja ma policzek czerwony i jakby trądzik jak śpi na boku a szczególnie gdy śpi u mnie na rękach, ale po chwili to znika nie drapie nie swędzi

    flowery lubi tę wiadomość

  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 9 lutego, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wam zdrówka 😁ja oszaleje u mnie maluch grypa gorączka a młodszy zapalenie gardła 🙈 od 3tygodni nie byłam na dworze po za szybkimi zakupami wszyscy chorzy na zmianę 🫠marzę żeby ta zima się skończyła

    flowery lubi tę wiadomość

  • Belma Autorytet
    Postów: 276 204

    Wysłany: 9 lutego, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flowery wrote:
    Czy od spania na boku nie robi się nic na policzkach? U nas jakaś dziwna ''wysypka'' a nawet coś co przypomina rumień pojawiło się na obu policzkach przy uchu, swędzi to i mała rozdrapuje do krwi. Kremy nie pomagają, pediatra dał coś ze sterydem ale chyba też nie pomoże... Pranie w płatkach mydlanych, spanie na bawełnie i cholera wie co to jest, czy to przez częste leżenie na bokach czy co :(

    U nas też się to pojawiło, szorstkie na policzkach obok uszu, pod uszami i trochę za.. karmisz piersią? Ja się zastanawiam czy to nie jest jakaś alergia na bmk czy coś podobnego 🫣
    Chyba będziemy musiały się wybrać z tym do lekarza, bo nie wygląda to dobrze, ale chyba nie swędzi bo nie jest rozdrapane

  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 9 lutego, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem zauważyłam plamę na policzku ale Julek robi drzemkę na brzuchu i jak się osłoni i później wierci to rani skórę takie nam wrażenie

  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 9 lutego, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 15:00

  • Belma Autorytet
    Postów: 276 204

    Wysłany: 9 lutego, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowery o kurczę to u nas też się to zaczyna a mamy dwa miesiące 😔 nie mam pojęcia kiedy ta alergia wychodzi i też jesteśmy kp/kpi. Mam nadzieję że to nie AZS ani żadne inne

  • Kanola Przyjaciółka
    Postów: 82 140

    Wysłany: 9 lutego, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test, bo chyba nie chce puścić mojego tekstu, może za długi :o

    Ja chciałam się pochwalić, dzisiaj SAME, bez niczyjej pomocy, jak dwie najlepsze przyjaciółki pojechalysmy do galerii handlowej ( spacer po galerii bo zimno).
    Organizacja wymagała nielada logistyki, nie mogę nosić jeszcze skorupki z dzieckiem bo ona ma ponad 6kg (GrubSon) plus skorupka, niby nie mogę po CC jeszcze, ale osobno już tak xD nawet czuje że lżej osobno.
    W aucie nie spała, oglądała świat, ja też 🤣🤣
    Kupiliśmy parę ciuszkow po promocji i w sumie to się szwendalysmy gadając :D nakarmilam ja, pochodziłysmy na ramieniu, a w Bricomarche usiadlysmy na wystawcę altanek ogrodowych by poczuć jakby było lato. O dziwo nie miałam tego co kiedyś się pojawiało "o nie, nie będę siedzieć na wystawie bo co ludzie pomyskla".. razem siedzialysmy, rozprostowalam dziecko żeby w tej skorupce tak długo nie siedziała i bawiłyśmy się na tych meblach 🥰
    Wracaliśmy to była chwila płaczu bo korki i godziny szczytu ale udało się modulacja głosu, muzyczka i śpiewaniem przetrwać ta podróż.

    Konsensus?

    Dziewczyny jak dobrze wpłynęło to na moją głowę, poczułam się uwolniona, samodzielna, szczęśliwa i zadowolona ze pokazałam młodej trochę świata (galeria handlowa pfff 🤔 na naturę przyjdzie czas) miałyśmy swoje małe przygody jak dwie przyjaciółki. Naprawdę, tak jak czasem czuję się jak robot na programie karm przewijaj bujaj, tak teraz aż cudownie było wrócić na tą kanapę i nakarmić w domu. Młoda zasnęła od razu😃 zmęczona wrażeniami więc uciekam zrobić chociaż toaletę 🤣🤣

    P.s. mam nadzieję że uda mi się z tym zdjęciem, robię to pierwszy raz, ale jedna z naszych przygód to mama siku, gdzie nie było toalety dla niepełnosprawnych ani dla mamy z dzieckiem WTF??? Ciasnawo i fujka...

    https://zapodaj.net/plik-HpNK7FxUFA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 19:22

    flowery, Anilorak88, Anilorak88, Anilorak88, Nadzieja32, Asia091, Kasiek7, izzou97, kalinok, wellwellwell, Kropka89, Klekotka, Fabregasowa, Zumi, Foxy96 lubią tę wiadomość

    Weronika vel wiercik 👶🏼🥰 24.11.2025


    age.png
  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 9 lutego, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 15:00

  • Klarara Autorytet
    Postów: 1055 824

    Wysłany: 9 lutego, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kanola wrote:
    Test, bo chyba nie chce puścić mojego tekstu, może za długi :o

    Ja chciałam się pochwalić, dzisiaj SAME, bez niczyjej pomocy, jak dwie najlepsze przyjaciółki pojechalysmy do galerii handlowej ( spacer po galerii bo zimno).
    Organizacja wymagała nielada logistyki, nie mogę nosić jeszcze skorupki z dzieckiem bo ona ma ponad 6kg (GrubSon) plus skorupka, niby nie mogę po CC jeszcze, ale osobno już tak xD nawet czuje że lżej osobno.
    W aucie nie spała, oglądała świat, ja też 🤣🤣
    Kupiliśmy parę ciuszkow po promocji i w sumie to się szwendalysmy gadając :D nakarmilam ja, pochodziłysmy na ramieniu, a w Bricomarche usiadlysmy na wystawcę altanek ogrodowych by poczuć jakby było lato. O dziwo nie miałam tego co kiedyś się pojawiało "o nie, nie będę siedzieć na wystawie bo co ludzie pomyskla".. razem siedzialysmy, rozprostowalam dziecko żeby w tej skorupce tak długo nie siedziała i bawiłyśmy się na tych meblach 🥰
    Wracaliśmy to była chwila płaczu bo korki i godziny szczytu ale udało się modulacja głosu, muzyczka i śpiewaniem przetrwać ta podróż.

    Konsensus?

    Dziewczyny jak dobrze wpłynęło to na moją głowę, poczułam się uwolniona, samodzielna, szczęśliwa i zadowolona ze pokazałam młodej trochę świata (galeria handlowa pfff 🤔 na naturę przyjdzie czas) miałyśmy swoje małe przygody jak dwie przyjaciółki. Naprawdę, tak jak czasem czuję się jak robot na programie karm przewijaj bujaj, tak teraz aż cudownie było wrócić na tą kanapę i nakarmić w domu. Młoda zasnęła od razu😃 zmęczona wrażeniami więc uciekam zrobić chociaż toaletę 🤣🤣

    P.s. mam nadzieję że uda mi się z tym zdjęciem, robię to pierwszy raz, ale jedna z naszych przygód to mama siku, gdzie nie było toalety dla niepełnosprawnych ani dla mamy z dzieckiem WTF??? Ciasnawo i fujka...

    https://zapodaj.net/plik-HpNK7FxUFA
    2,5 miesiąca po cc nie możesz nosić? 😅 nieźle 🤣
    A co to za wyczyn, że pojechałaś SAMA z dzieckiem gdziekolwiek? 🫠

    1;20716;93
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 9 lutego, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:29

    flowery, Paulivvv, Asia091, Kasiek7, izzou97, Belma, Kanola, wellwellwell, Klekotka, nick nieaktualny, Fabregasowa lubią tę wiadomość

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 9 lutego, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    2,5 miesiąca po cc nie możesz nosić? 😅 nieźle 🤣
    A co to za wyczyn, że pojechałaś SAMA z dzieckiem gdziekolwiek? 🫠

    Ohoo wróciła 😅 czyli rebus Asi był jednak za trudny…

    Kasiek7, flowery, Kanola, Klekotka, Domisiek, nick nieaktualny, Fabregasowa, Asia091 lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 9 lutego, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak, jestem pewna, że 90% facetów nie dałoby rady tak być z dzieckiem całe dnie i w ogóle przetrwać ciąży, porodu i wszystkiego co z tym związane 😅 albo ludzkość by wymarła albo już dawno byłaby stworzona sztuczna macica na zasadzie inkubatorów 😆

    Kanola, super że udało Ci się rozerwać :) taka zmiana otoczenia dobrze robi na głowę 😀

    Flowery, to może być ŁZS, a wtedy natłuszczanie pogarsza zmiany. Przy ŁZS nie powinno się mocno natłuszczać, bardziej wysuszać i kąpiele krótkie i w nie bardzo ciepłej wodzie. Podobno puder Hasco dobrze działa, żeby nałożyć na zmiany, a do smarowania ciała jak trzeba to Bioderma Atoderm intensive baume, tak czytałam na różnych grupach, bo nam się na ciele zaczęła łuszczyć skóra. I faktycznie na zdjęciach była widoczna duża poprawa

    Kanola, Anilorak88 lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 9 lutego, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    2,5 miesiąca po cc nie możesz nosić? 😅 nieźle 🤣
    A co to za wyczyn, że pojechałaś SAMA z dzieckiem gdziekolwiek? 🫠

    Cytując klasyka: ZASADZIŁ CI KTOŚ KIEDYŚ KOPA W DUPE?

    Paulivvv, Anilorak88, Klekotka, psaj91, nick nieaktualny, TBK lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 9 lutego, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    2,5 miesiąca po cc nie możesz nosić? 😅 nieźle 🤣
    A co to za wyczyn, że pojechałaś SAMA z dzieckiem gdziekolwiek? 🫠

    Tak, wiemy, że jesteś super zorganizowana, wszystko ogarniasz sama bez problemu, masz czas dla dzieci, siebie, męża, na mani, pedi, mycie, gotowanie, pranie, sprzątanie i wszystkie inne chuje muje dzikie węże. Do tego możesz dźwigać ciężary i w ogóle my wszystkie nie dorastamy Ci do pięt. A teraz już sobie idź, tak idealnej osobie nie przystoi zadawać się z takimi nieogarami jak my 🤪🤪

    Paulivvv, Mmagda389, kalinok, Asia091, wellwellwell, Anilorak88, Klekotka, Domisiek, nick nieaktualny, TBK, Zumi lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Kanola Przyjaciółka
    Postów: 82 140

    Wysłany: 9 lutego, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    2,5 miesiąca po cc nie możesz nosić? 😅 nieźle 🤣
    A co to za wyczyn, że pojechałaś SAMA z dzieckiem gdziekolwiek? 🫠


    Kochanie, rebus był za trudny? Masz rację, jechać z taką jak Ty to byłby wyczyn!! 😻
    Trzymam kciuki byś znalazła sobie normalne hobby a nie skakanie po wątkach, może zajmij się swoimi dziećmi o ile je w ogóle masz...

    Sory dziewczyny, miałyśmy ją zlewać...

    Asia091, Anilorak88, Klekotka, Paulivvv lubią tę wiadomość

    Weronika vel wiercik 👶🏼🥰 24.11.2025


    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 9 lutego, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kanola myślałam o Was dzisiaj. Super że się udało odgruzować z domu i wyluzować:) dzień spędzony na
    " ploteczkach " to dzień udany. 🥰🥰

    U mnie dziś na odwrót. Aż szkoda pisać bo brakuje mi słów.
    Aniolak zgadzam się z Nadzieją że nawet 99 % facetów będzie miała dość po 3 godzinach pobytu z dzieckiem. I może choć trochę doceniłoby pracę kobiet z dziećmi.

    Anilorak88, Nadzieja32 lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Klarara Autorytet
    Postów: 1055 824

    Wysłany: 9 lutego, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Tak, wiemy, że jesteś super zorganizowana, wszystko ogarniasz sama bez problemu, masz czas dla dzieci, siebie, męża, na mani, pedi, mycie, gotowanie, pranie, sprzątanie i wszystkie inne chuje muje dzikie węże. Do tego możesz dźwigać ciężary i w ogóle my wszystkie nie dorastamy Ci do pięt. A teraz już sobie idź, tak idealnej osobie nie przystoi zadawać się z takimi nieogarami jak my 🤪🤪
    Mani, pedi akurat nie potrzebuję. Ale serio trzeba potrzebować obstawy żeby wyjść z domu? Mamusia czy mąż musi wyjąć stelaż z bagażnika czy fotelik z auta? Asekurować w każdej sytuacji? Nie czaje.
    I masz rację. Ogarniam życie codzienne a Ty dalej dzwoń po mamusie i pytaj czy pojedzie z Tobą do przychodni, bo masz szczepienie 😅

    1;20716;93
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 9 lutego, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowery czerwone poliki u dzieci mi sie kojarza z AZS, moja starsza ma takie zmiany w sumie zima tylko sie to zaostrza i taka egzema jej wychodzi. Ale jesli to LZS to tak jak pisze Nadzieja, zupelnie inaczej sie te zmiany traktuje.
    Najlepiej sie wybrac z tym do dermatologa, nie sadze, ze takie cos od lezenia. I jak cos to niestety alergia tez moze wyjsc dopiero po czasie, nie musi od razu. :(
    Ale podejrzewam, ze to po prostu problem skorny.

    flowery, Nadzieja32 lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
‹‹ 1048 1049 1050 1051 1052 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ