Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 29 listopada 2025, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Ignaś dziś zjadł ( 2razy )sobie ładnie lewą pierś, przy prawej MAAARUUUUDZIŁ 🙈 zaczął sobie robić dłuższe przerwy od spania i teraz leży sobie w kokonie i grymasi, pcha ręce do buzi to dałam MM to nie chce, daje smoczka nie chce, daje cyca nie chce (tu akurat mnie to nie dziwi) pielucha sprawdzona czysta. On to ma charakter ten mój skorpionik 🙄

    Kropka przykro się czyta twoje wiadomości ale niestety faceci są delikatnie mówiąc porąbani. 🤡 chociaż skały by srały to nie namówisz męża na terapię, podziwiam Cię za twoją niezłomną wiarę w męża oraz w jego zmianę, może jak piszą dziewczyny kubeł lodowatej wody nie zaszkodzi, myślę też że może więcej asertywnego "nie" ? To trudne a szczególnie do osoby którą się kocha ale warto 🥰

    Kasiek7, Kropka89 lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 29 listopada 2025, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek moja jak uleje to chwile czekam i próbuje odbić z reguly cos sie odbija po ulaniu. Chyba że sie wydziera to daje cyca, ale w zależności ile zjadla wczesniej to staram sie żeby sie nie przejadła. Daje jej cyca zawsze, ale żeby popiła po ulaniu albo żeby sie wyciszyla. Jak sie przeje to uleje znów. Przy cycu sie uspakaja i zasypia

  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 29 listopada 2025, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj moja nala tez drży rączkami trzęsie, polozna na pierwszej wuzycie juz na to zwtovila uwagę i ba 3 wizycie powiedziala ze jest lepiej , że już mniej trzęsie choć ja chyba nie zauważyłam że mniej. Tak czy inaczej to jest niedojrzałość układu nerwowego i nie trzeba sie martwic. Chyba że sie nasila lub nie mija po okresie noworodkowym to wtedy trzeba szukac przyczyny.

    psaj91, Kasiek7 lubią tę wiadomość

  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 29 listopada 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w kwestii trądziku powiedziała, że nic nie trzeba z tym robić, że samo minie.

  • TBK Autorytet
    Postów: 555 672

    Wysłany: 29 listopada 2025, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziś mój bejbis zaczął ulewac, jak uleje i domaga się dalej jedzenia to karmicie dalej?

    Tak. Próbuję ja odbić, rzadko się udaje, ale karmie dalej. Najgorzej jak po jedzeniu pojawia się czkawka, wtedy mam wrażenie, że zwraca wszystko, co zjadła i od nowa maraton jedzenia.

  • TBK Autorytet
    Postów: 555 672

    Wysłany: 29 listopada 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do nadciśnienia, to lekarka przy wypisie mówiła, żeby iść do gina nie po 6 tylko po 4 tygodniach od porodu. Póki co nie wiem, kiedy się zapiszę. Zobaczę jak tam z tym ciśnieniem będzie.

  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 29 listopada 2025, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Właśnie nie mam … się przeciąga … mam nadzieje, ze w poniedziałek już będą 😒

    Będzie dobrze, jestem o tym przekonana 😺

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 29 listopada 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek gratuluje! Miałyśmy termin na ten sam dzień 22.11. i nasze dzieci ważyły tyle samo przy urodzeniu 3020g🙂 choć dni porodów totalnie rozjechane 🙂

  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 29 listopada 2025, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie mi proszę błędy w tekście piszę już taka zaspana i z małą na rękach.
    U nas dzisiaj była pierwsza wizytacja rodziny🙂

    Kasiek7, Paulivvv lubią tę wiadomość

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 29 listopada 2025, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudka wrote:
    Daje cyca tyle ile mała chce


    Czyli w sumie praktycznie cały czas ? 🤣

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 29 listopada 2025, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 trzymam za Was kciuki 🥰🤞 na pewno wszystko jest dobrze, nie martw się na zapas ♥️

    Mój Ignaś też trzęsie nogami i rękoma ale tylko jak go przebieram to wtedy tak szybko rusza nóżka albo rączką. Jak dobrze że wyjaśniłaś to Mamasitta, mniej się martwię ☺️

    słuchajcie ! Mój mąż zwariował ! Zaczyna mnie dziadyga podchodzić, na amory mu się zebrało 🤣 i chodzi i mówi że Ignaś chce braciszka na przyszłe święta.. no durny że aż głupi 🤡

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Rudka Autorytet
    Postów: 555 739

    Wysłany: 29 listopada 2025, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Czyli w sumie praktycznie cały czas ? 🤣

    Nie nawet nie 😃 owszem jest czas kiedy chce co chwilę i ciumka dość długo ale jak uśnie to z 2-3h prześpi, chyba że zrobi 💩 to alarm odrazu i od nowa przebieranie a później cyc 😃

    🧞‍♀️34l 🧞‍♂️37l
    💙K 11l
    🩷A
    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 30 listopada 2025, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamasita i jak wrazenia

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 30 listopada 2025, 03:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto nie śpi łapka w górę!? 🙈

    Mój mąż wczoraj wieczorem z moim Tatem świętowali narodziny Ignasia i Andrzejki.. byłam pewna że nie usłyszę dziecka w nocy a wstałam już 3 raz ☺️ czyli jak trzeba to usłyszę płacz dziecka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2025, 03:49

    Justa877, Anilorak88, Kropka89, kalinok lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Rudka Autorytet
    Postów: 555 739

    Wysłany: 30 listopada 2025, 03:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Kto nie śpi łapka w górę!? 🙈

    Mój mąż wczoraj wieczorem z moim Tatem świętowali narodziny Ignasia i Andrzejki.. byłam pewna że nie usłyszę dziecka w nocy a wstałam już 3 raz ☺️ czyli jak trzeba to usłyszę płacz dziecka.

    Ja 😄

    🧞‍♀️34l 🧞‍♂️37l
    💙K 11l
    🩷A
    age.png
  • @pauliś@ Koleżanka
    Postów: 35 73

    Wysłany: 30 listopada 2025, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja🙃

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 30 listopada 2025, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to taka nieprzytomna że znowu nie kliknęłam odpowiedz.. dobrze że dziś niedziela to człowiek dłużej pośpi 😅

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 30 listopada 2025, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wtedy nie spałam i teraz też 😉

    Chyba znowu nie nadrobię, ale w dzień coś napiszę co u mnie, idziemy zmieniać pieluchę.

    Zumi, Kasiek7, Asia091, Paulivvv, Kropka89, izzou97, Rudka lubią tę wiadomość

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 30 listopada 2025, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bajlando od 4 . Kochane te Nasze dzieci 🥰

    Asia091 lubi tę wiadomość

  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 30 listopada 2025, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie spałam dziś w nocy bo młody dopiero zasnął o 2 w nocy. Jeszcze czymś się strułam rzygałam przed 3 w nocy 😭. Ominęłam 2 karmienia, mąż dał MM. Teraz siedzę odciągam i Was nadrabiam. To mleko chyba dam do kąpieli, boję się go karmić moim pokarmem. I tak mamy przeboje z brzuchem do kwadratu. Kolejne karmienie już będzie normalnie z cyca 🥺

    U nas dużo się dzieje, jesteśmy na wsi. Teściowie bardzo pomagają. Wyłapali, że źle ubieram młodego i zwyczajnie mu zimno (miał goła szyję i dekolt przy bodziaku wciąganym przez głowę). Dziadek kupił mu w lokalnym sklepie piękny kaftanik ze śpiochami na szelkach i pajaca z weluru (od środka ma milutką bawełnę) i oba wdzianka są pod szyjkę wysoko więc mi przestał marznąć. A nie chcemy dogrzewać farelką żeby mu nie niszczyć śluzówki. I tak ma okropną ropkę w oczach. Dostaliśmy Tobrex od pediatry, kazała zacząć używać jak się pogorszy. I w sumie się pogarsza więc dziś zaczniemy stosować. Z ulewaniem jest raz lepiej a raz gorzej. Gastrotuss pomaga, ale nie chcę go tym faszerować po każdym karmieniu, daję tylko na noc raz. Ulał po nim ale dużo mniej i później po karmienia (mega capiło, a dzieci podobno słodkie i pachnące 🤣). Te kaftaniki nam się sprawdzają bo ulewa na nie i od razu zdejmuje, zapieram i następny 🫠. Zamawiam mu teraz śliniaki i uwaga! rożek z puchu/pierza gęsiego 😅. Bardzo nam marznie dziecina i jest niespokojny, rączki cały czas zimne, wkurza go to, bo jak mu zagrzeję o swoje dłonie to się uspokaja. Teraz śpi w otulaczu i w rożku z Jukki. Ale ten rożek to ma taki materiał, że pewnie go nie grzeje. Więc ma 2 warstwy ubranek, grube skarpetki, otulacz i rożek i wtedy jest w miare spoko i śpi. W takim rożku z puchu to pewnie miałby ciepło nawet z gołymi nogami.

    @Psaj nasz chłopok się czasem tak trząsł jakby z zimna. Takie drgawki miał lekkie. Ale myślałam, że to z zimna 🤔

    @Kropka myślę, że Twojemu mężowi jest ciężko, dużo przeszliście. Ale wybrał sobie beznadziejny sposób na radzenie sobie i odreagowywanie. My z mężem odkąd jest synek nie kłócimy się wcale a wcześniej naczynia i garnki latały bo oboje mamy dominujące charaktery i mimo wielkiej miłości od lat bywało ciężko. Jeszcze jak przynosiliśmy złość z pracy do domu, a ja świrowałam po poronieniach to nie było kolorowo. Teraz jesteśmy dla siebie na maxa łagodni i wspierający. Jeśli np klniemy i się wkurzamy to bezosobowo tak po prostu pod nosem, nie jest to skierowane do małżonka. Przekonuje nas argument, że ostatnie czego potrzebujemy to kłótnie. Mamy tylko siebie na tym świecie, drugiego małżonka przecież nie ma 🥹. Rodziny pomagają ale to nie to samo co kochający partner.
    Oboje też głośno mówimy o swoich potrzebach i to pomaga, bo wiemy czego druga strona potrzebuje. Nauczyłam się tego przy dziecku, głośno komunikować moje potrzeby. Kiedyś zagryzałam zęby i milczałam.

    Kropka89, psaj91, Bećka, kalinok lubią tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
‹‹ 866 867 868 869 870 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ