Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Mylove Przyjaciółka
    Postów: 103 251

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foksik 🦊 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Mam pytanie do mam, których maluszki mają 6tyg+
    Jak przeszłyście szczepienie? Mój Czarek dziś w południe był szczepiony, zdecydowaliśmy się na 6w1, od rana chodzę po ścianach ze stresu 🫣 Przez pierwsze 2-3h maluch miał chyba najlepszy humor od kiedy przyszedł na świat, a od 2h bardzo marudny, zdarza mu się często mocno zapłakać, ewidentnie boli go brzuszek i nóżki - dostał czopek z paracetamolem i póki co ładnie śpi spokojnie. Jak narazie nie pojawiła się biegunka, gorączka ani nic bardziej niepokojącego. Jak było u was? Szukam otuchy, że będzie dobrze, bo chyba ze stresu dziś nie zasnę, jak płacze to mocno i pęka mi serce 😭. Ale przy przytulasach się uspokaja. Chciałabym usłyszeć jak u was to przebiegło i kiedy wszystko wróciło do normy 🥺 pozdrawiam ❤️


    Moja Iga też miała dzisiaj szczepienie z tym że my 5w1 , miała spuchnięte nóżki tam gdzie było wkłucie , na początku ładnie spała a popołudniu już był dramat , płakała strasznie , dostała czopek z paracetamolem i póki co śpi ale boję się trochę nocy …
    Ją uspokajało tylko noszenie na rękach , także czasem będę całą noc chodzić . Mam nadzieję że już jutro będzie ok

    🤰34 👨31
    👧 10 👦 6
    🦮🐈
    7.11.24- poronienie samoistne
    6.03.25- ||
    13.03.25- ciąża potwierdzona
    29.04- badania prenatalne
    9.11.25- termin
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek zrobiłaś mi wieczór tym cukrem prosto do buzi🙂 uśmiałam sie na maksa, tego mi było trzeba dzięki 🙂

    Domisiek lubi tę wiadomość

  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie myślę narazie o współżyciu, jeszcze mam plamienia, jednego dnia jest, drugiego czysto. Czasem myślę że już koniec a jednak na drugi dzień pojawia sie plamienie. Zastanawiam sie nad antykoncepcją, tabletki czy wkładka domaciczna. Wkładkę kiedyś miałam, nie hormonalna tylko ta zwykłą i nie byłam jakos zadowolona bo krwawienia intensywne i krwawienia między miesiączkami. Jakie macie plany na zabezpieczenie sie?
    Jakie macie witaminy D3? U mnie jest Junvit, ale słyszę opinie, że to suplement a nie lek, że może lepiej zamienić na vigantol.

    age.png
  • Foksik 🦊 Przyjaciółka
    Postów: 100 302

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylove wrote:
    Moja Iga też miała dzisiaj szczepienie z tym że my 5w1 , miała spuchnięte nóżki tam gdzie było wkłucie , na początku ładnie spała a popołudniu już był dramat , płakała strasznie , dostała czopek z paracetamolem i póki co śpi ale boję się trochę nocy …
    Ją uspokajało tylko noszenie na rękach , także czasem będę całą noc chodzić . Mam nadzieję że już jutro będzie ok

    Nie zapeszając, Czaro po 2h drzemce na tacie obudził się po tym dramacie w całkiem dobrym humorze, cd nie ma zadnych dodatkowych objawów, dostał na noc drugiego i mam nadzieję ostatniego w tym roku czopka i liczę, że będzie git ❤️ Daj znać jak ma się Iga, życzymy jej z Czarusiem zdrówka :)

    5.11- 💙👩🏻‍🍼

    age.png
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam turbo apetyt, szczególnie na nabiał którego przed ciążą raczej w ogóle nie jadłam bo nie lubię. Słodkie też dojadam miedzy posiłkami... 🙈 Bałabym się o moją wagę ale całe szczęście mam dietę pudełkową z wyliczonymi kaloriami więc liczę na to że nie będę teraz tyć.

    My byliśmy wczoraj u osteopaty/fizjo i mam wrażenie że Oliwer gorzej się czuje po tej wizycie i masażu 🫤 wcześniej go bolał brzuch i jęczał/stękał próbując się pozbyć gazów, a od wczorajszego wieczora płacze prawie cały czas... Czy to możliwe że osteopata mu zaszkodził? Już nie wiem jak mu pomóc, serce mi pęka i płacze razem z nim

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2025, 22:38

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie za to rozśmieszył rosołek na grypę bo kiedyś dawno temu byłam weganką i na propozycję rosołku na chorobę odpowiadało się w tych kręgach “Rosołek? żryj Fervex!” 😂🙈 Teraz sama pije rosołek i mnie to wciąż śmieszy 🤣😂

    Asia091 lubi tę wiadomość

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hit hitów, szaleńcza histeria Stasia zakończyła się natychmiastowo kiedy….włączyłam górne światło. Nie rozumiem totalnie tej logiki, ale spoko, mogę włączać nie mam z tym problemu…czekam teraz aż się boję zgasić 🤣😂

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Karla_ Ekspertka
    Postów: 197 361

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    My byliśmy wczoraj u osteopaty/fizjo i mam wrażenie że Oliwer gorzej się czuje po tej wizycie i masażu 🫤 wcześniej go bolał brzuch i jęczał/stękał próbując się pozbyć gazów, a od wczorajszego wieczora płacze prawie cały czas... Czy to możliwe że osteopata mu zaszkodził? Już nie wiem jak mu pomóc, serce mi pęka i płacze razem z nim

    Hej, ja co prawda z wątku lipcowego, ale czasem Was podczytuję 🙂
    Moja córka przez pierwsze 3 miesiące miała duże problemy z brzuszkiem - kolki, refluks i od czasu do czasu ból brzucha przy robieniu kupki. Po wizycie u osteopaty bylo jeszcze gorzej - płakała przy robieniu każdej kupki, u nas to było 4 razy dziennie po kilkanaście minut intensywnego płaczu. Bardzo mnie to zestresowało, bo myślałam że jej zaszkodził. Napisałam do niego z pytaniem, czy to normalne. Odpisał: „dziecko miało bardzo dużo gazów, nic dziwnego że jak zaczęliście państwo w to ingerować, to wzorzec jej zachowań się zmienił”.
    Czytałam też, że czasem po wizycie u osteopaty występuje chwilowe pogorszenie i nasilenie objawów.
    U nas trwało to nieco ponad tydzień, potem wszystko wróciło do normy.
    Nam jeszcze zalecił, by zintensyfikować ćwiczenia, ktore pokazywał.
    Nie powiem, zestresowało mnie to bardzo i trochę uprzedziło do osteopatów. Koniec końców myślę że jej nie zaszkodził, ale wydaje mi się że też nie pomógł.

    19.10.2024 ⏸️😍 11dpo
    24.10.2024 Beta 275,75
    26.10.2024 Beta 649,39
    07.11.2024 4 mm 🥰
    21.11.2024 1.84 cm, ❤ 180/min
    30.12.2024 Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷
    06.02.2025 290g 🥰
    05.03.2025 560g 👧
    02.04.2025 1100g 🌷
    30.04.2025 1770g 🥰
    28.05.2025 2600g 🩷
    11.06.2025 2900 g 🌸

    05.07.2025 M. 🩷

    age.png
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla_ wrote:
    Hej, ja co prawda z wątku lipcowego, ale czasem Was podczytuję 🙂
    Moja córka przez pierwsze 3 miesiące miała duże problemy z brzuszkiem - kolki, refluks i od czasu do czasu ból brzucha przy robieniu kupki. Po wizycie u osteopaty bylo jeszcze gorzej - płakała przy robieniu każdej kupki, u nas to było 4 razy dziennie po kilkanaście minut intensywnego płaczu. Bardzo mnie to zestresowało, bo myślałam że jej zaszkodził. Napisałam do niego z pytaniem, czy to normalne. Odpisał: „dziecko miało bardzo dużo gazów, nic dziwnego że jak zaczęliście państwo w to ingerować, to wzorzec jej zachowań się zmienił”.
    Czytałam też, że czasem po wizycie u osteopaty występuje chwilowe pogorszenie i nasilenie objawów.
    U nas trwało to nieco ponad tydzień, potem wszystko wróciło do normy.
    Nam jeszcze zalecił, by zintensyfikować ćwiczenia, ktore pokazywał.
    Nie powiem, zestresowało mnie to bardzo i trochę uprzedziło do osteopatów. Koniec końców myślę że jej nie zaszkodził, ale wydaje mi się że też nie pomógł.

    Dziękuję Ci za odpowiedź! Może faktycznie skoro masujemy brzuch i wspomagamy ruchy jelit to dziecko intensywnej to odczuwa... A jak mówisz że po tygodniu wszystko wróciło do normy to znaczy że kolki zostały czy jednak udało wam się trochę ulżyć córce? Znaleźliście jakiś sposób na ten brzuszek?

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 15:37

  • Maddie_Ist Ekspertka
    Postów: 179 303

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dzisiaj pomyliłam. O północy Robcio się obudził, pociumkal cyca, odbił i zasnął. Pół godziny później krzyk, myślałam że kolka, smoczek i ruszanie nóżkami nie pomaga. No to cyc. I okazało się że był głodny 😅

    Był na tyle już wybudzony że dalej go usypiam🤡

    🚶🏼‍♀️29l 🚶🏼31l

    10.24 - luźne starania
    10.24 - ⏸️
    11.24 - 8td puste jajo 💔

    02.25 - starania
    02.25 - ⏸️🎉

    Robert SN 30.10.2025 -3100g 28tc+3

    04.02 - 74 kg ➡️ 95kg - 30.10 ➡️ 74kg - 16.02

    age.png
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez nie śpimy, cyc w akcji po raz kolejny w ciagu tej godziny 🙂

  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 03:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:59

    Asia091, Kasiek7, Rudka, Paulivvv lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 03:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w związku to mój mąż myśli i gada o seksie, strasznie mnie to irytuje bo kiedyś to bym się nie zastanawiała a teraz? A dajcie spokój wolę się wyspać 🤣
    Ignaś obudził się o 2:50 pociumkał cyca 5 minut potem zmiana pampersa (o dziwo 3 kupa) drugi cyc 10 minut i usnął.. to coś za szybko będzie pewnie zaraz ryk.🤡

    Edit: Był ryk, wjechała butla pociągną 5 razy i zasnął po odłożeniu do kokona też śpi.

    A i dzisiaj byłam na zakupach tych wiecie świątecznych po prezenty i ja pierdziele never ever jechać tam jeszcze raz, ludzi tłumy jak na PGE na Sanah. Ignaś ma znowu nowe szmaty ALE ja również! Kupiłam zarąbiste jeansy no sztos, zmieściłam się w rozmiar 27 w pasie 😎 ale pani uświadomiła mnie to że zawyżona rozmiarówka.. dzięki ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2025, 04:03

    Kasiek7, Justa877 lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też cyc dziwne że moja budzi się co do minuty o 4:27 codzien 🤣
    Kurde ja mojemu wczoraj mówię że pojadę dziś na zakupy a on wręcz wkurzony że on pojedzie mimo że lekko chory ,no to co teraz się będziemy kłócić kto jedzie a kto zostaje z małą wtf ? 🤣

    Asia ty to wogole jesteś przecinak ,nie dość że tak mało przytyłas to jeszcze spodnie 27 :D ja do 31 nie wejdę xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2025, 04:43

  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My drugie karmienie, pierwsze o 2, ale ulało się sporo (i nadrabiałam wątek ) i teraz już na klatce.

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie też po jedzeniu i zasypiamy - chociaż bobas już śpi w sumie na mnie ale jest taki słodziuteńki że aż żal mi go odłożyć do tej dostawki 😅

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kończymy właśnie szamkę 🤪 Jasio przysypia przy cycu. Została mi godzia snu, wstaję o 6 i jadę do punktu pobrań. Mam badania przed poniedziałkowym endokrynologiem. Jestem już zmęczona tymi konsultacjami i badaniami. W styczniu dwa razy ortodonta, a w lutym krzywa cukrowa i diabetolog 😢. Ciągle coś i tak życie zleci 🫠. Nocne rozkminy...

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam, że za łatwo mi poszło o tej 2:50 🤡 darcie, cyc, pampers i cyc 😅

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek to niemiecka rozmiarówka jest 😎 wiec pocieszam się samą cyferką 🤣
    Mi ciąża została w udach, cellulit goni celulit ciężko będzie mi to zrzucić. I myślę że mam rozmiar 42 dól a góra 38.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
‹‹ 920 921 922 923 924 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ