Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 4 stycznia, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dokarmiamy NAN expert pro HA i teraz ma zatwardzenia, a wcześniej nie miał 😵‍💫 do teraz sie zastanawiam jak on dał radę wczoraj wycisnąć ten kamyk z takiej małej pupci. Mam już dość tych mlek modyfikowanych, każde wnosi nowy problem do życia

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 4 stycznia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Przemuś jest ciężko odkładalny w dzień, ma turbo drzemki, odruch moro potrafi go wybudzić. Przedłużył czas odstępów między jedzeniem (w dzień wytrzyma 2 godziny, w nocy też ), ale jak śpi tylko przy cycu, to jest zmęczony i wieczorem mamy jazdy, nie może usnąć. Jesteśmy zmęczeni 🫩
    O dziwo moje tsh to 1,11 teraz 👍

    Na dodatek zimny sernik od teściowej mnie załatwił, czułam gardło, a teraz ogólne przeziębienie ☹️ Uważałyście wtedy na bobasa? Brałyście normalne leki?

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 4 stycznia, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    U nas Przemuś jest ciężko odkładalny w dzień, ma turbo drzemki, odruch moro potrafi go wybudzić. Przedłużył czas odstępów między jedzeniem (w dzień wytrzyma 2 godziny, w nocy też ), ale jak śpi tylko przy cycu, to jest zmęczony i wieczorem mamy jazdy, nie może usnąć. Jesteśmy zmęczeni 🫩
    O dziwo moje tsh to 1,11 teraz 👍

    Na dodatek zimny sernik od teściowej mnie załatwił, czułam gardło, a teraz ogólne przeziębienie ☹️ Uważałyście wtedy na bobasa? Brałyście normalne leki?

    Jak mnie zaczelo rozkladac to bralam ibuprom 2x dziennie. Ciezko uwazac na bobasa karmiac piersia, niestety…

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 4 stycznia, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    U nas Przemuś jest ciężko odkładalny w dzień, ma turbo drzemki, odruch moro potrafi go wybudzić. Przedłużył czas odstępów między jedzeniem (w dzień wytrzyma 2 godziny, w nocy też ), ale jak śpi tylko przy cycu, to jest zmęczony i wieczorem mamy jazdy, nie może usnąć. Jesteśmy zmęczeni 🫩
    O dziwo moje tsh to 1,11 teraz 👍

    Na dodatek zimny sernik od teściowej mnie załatwił, czułam gardło, a teraz ogólne przeziębienie ☹️ Uważałyście wtedy na bobasa? Brałyście normalne leki?

    Ja jak ostatnio miałam stan podgorączkowy i mnie łamało w kościach i nie byłam pewna co to, to nie całowałam Tosi po buzi i rączkach i przed każdym wzięciem na ręce szlam je umyć. Co do leków to jak mam coś wziąć to sprawdzam w laktacyjnym leksykonie leków.

    Zumi lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 4 stycznia, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi 😘
    Nie ma to jak dobre koleżanki z forum ☺️
    Mam wielką nadzieję, że maniuni będzie zdrowy, a 15-stego mamy drugą turę szczepień.
    Moja mama mówiła, że mnie i siostrę krótko KP bo właśnie się przeziębiła i wtedy odradzali ☹️


    Ciężko mi Was nadrabiać, bo teraz nie wchodzę w nocy na forum, drażni mnie białe tło i wybudza, że ciężko zasnąć. Wszędzie ciemny tryb, a tu na przeglądarce nie działa.
    Działa może na aplikacji?

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 4 stycznia, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka, teraz na szczęście można karmić jak jest się chorym. Nawet jest to wskazane, bo Twój organizm od razu po styczności z patogenem, wytwarza przeciwciała na niego i dziecko je dostaje razem z Twoim mlekiem, więc jest bardziej chronione :)
    Co do trybu ciemnego, niestety nie pomogę

    Nana11 lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 4 stycznia, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    Ciężko mi Was nadrabiać, bo teraz nie wchodzę w nocy na forum, drażni mnie białe tło i wybudza, że ciężko zasnąć. Wszędzie ciemny tryb, a tu na przeglądarce nie działa.
    Działa może na aplikacji?

    Niestety nie ma trybu ciemnego w aplikacji. Też mnie to wkurza bo ja od zawsze wszędzie mam tryb ciemny, nawet na komputerze, a tu się nie da.

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 4 stycznia, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj jestesmy wykonczeni, dziecko w ogole nieodkladalne, prawie w ogole nie spi 🫠 jak tylko tylek dotknie innego podloza niz rece to ryk na caly blok.

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 4 stycznia, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wraca do pracy od środy ..już jestem przerażona

  • Dahlia Ekspertka
    Postów: 217 450

    Wysłany: 4 stycznia, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie chciałam zasięgnąć Waszej nieocenionej wiedzy we wszelkich tematach :) chodzi o kalendarium szczepień bo już zgłupiałam, a nie mam zanotowanego, co padło po ostatniej wizycie.
    Robimy 6w1, prevenar i rota, dodatkowo z zalecanych chciałabym meningokoki. Czy dobrze myślę, że termin drugiej dawki na te 3 szczepienia, które już przyjęła (6w1, prevenar i rota) to będzie po 1 miesiącu od ostatniej? Kiedy wtedy zrobić meningokoki, np. po kolejnym miesiącu?

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '90 & '84
    listopad '25 Nasz Cud na świecie 💗

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 4 stycznia, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dahlia wrote:
    Słuchajcie chciałam zasięgnąć Waszej nieocenionej wiedzy we wszelkich tematach :) chodzi o kalendarium szczepień bo już zgłupiałam, a nie mam zanotowanego, co padło po ostatniej wizycie.
    Robimy 6w1, prevenar i rota, dodatkowo z zalecanych chciałabym meningokoki. Czy dobrze myślę, że termin drugiej dawki na te 3 szczepienia, które już przyjęła (6w1, prevenar i rota) to będzie po 1 miesiącu od ostatniej? Kiedy wtedy zrobić meningokoki, np. po kolejnym miesiącu?

    Sprawdz sobie najlepiej schemat na szczepienia.info

    https://szczepienia.pzh.gov.pl/realizacja-szczepien-obowiazkowych/rozklad-4/

    Ja chyba w 5 miesiacu szczepilam pierwsza dawka na meningo starsza, na osobnej wizycie niz pozostale szczepionki.


    Dziewczyny, ktore przechodzily kryzys laktacyjny - czy udalo wam sie juz przez to przejsc? U nas coraz wieksze cyrki przy przystawianiu… afera i nerwy, udaje mi sie przystawiac tylko na stojaco tanczac i puszczając jakies kreciki i inne pioseneczki. Moje cycki sa juz flaczkami, ale jak nacisne to leci normalnie mleczko. Nie wiem sama z czym ona ma problem, czy jej za malo leci, za duzo/za szybko czy chodzi o brzuszek? No KP nie jest dla ludzi o slabych nerwach… a niby sama natura…

    Dahlia lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 4 stycznia, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Well nie pomogę z kryzysem ale co do tego, że KP nie jest dla ludzi o słabych nerwach, to ja zderzyłam się ostatnio z informacją, że podobno uczucie pełnych i bolących piersi wraca gdy wypada czas karmienia i i tak kapie z sutków nawet po stabilizacji laktacji. Myślałam, że potem już nie ma takich problemów i powiem szczerze, że nie wiem czy to na moje nerwy. Chciałabym po gorącym prysznicu normalnie wyjść nie zachlapując całej podłogi w łazience mlekiem, spać w końcu bez stanika i nie nosić wiecznie tych wkładek laktacyjnych. O bolących sutkach to już nawet nie wspominam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia, 19:57

    Kropka89, Fabregasowa, izzou97, kalinok, Nadzieja32 lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 4 stycznia, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Btw. czy któraś z Was też miała taki problem z suchą skórą w połogu? Jakiś koszmar. Mam wrażenie, że wszystko mnie gryzie. Skóra w zgięciach mi się dosłownie sypie i pęka. Smaruje się oliwką po kąpieli ale mam wrażenie, że mało to daje. Pewnie powinnam więcej pić, ale nie wiem kiedy 😆

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 4 stycznia, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TBK, Nadzieja, u mnie ten sam problem chyba z hiperwyplywem bo mloda czesto sie odrywa od piersi albo tak sie nachapie ze potem 2h placzu przez brzuszek. Juz nawet unikam prysznica wieczorem bo ciepła woda tylko rozmiekcza piersi...
    Ostatnio w nocy budzi sie juz co 4h a piersi twarde jak skala, wiec spróbowałam troche odciągnąć kolektorem babyono o którym wspomniała TBK. No i szok bo odciągnelam az 50ml a wszystko by wleciało w wkładkę lub moje ubrania 😅 i tym sposobem do testu po raz pierwszy poszła butelka lansinoh xs i sie udalo- mloda nie zjadła wszystkiego ale nie wypluła i jadla grzecznie. Aczkolwiek nie wiedziałam ze kolektor tez stymuluje laktacje 🫣
    Nam pozycja biologiczna tez nie idzie w nocy a próbuje właśnie z nią z powyższych powodów. Tylko sie muszę co minute podnosić bo mloda obsuwa sie z cyca lub macha głową jak opętana.

    Dahlia, czekam na feedback ws Natalii 🙂 I podziel sie wskazówkami 💗

    Czy w waszym przypadku 1skok rozwojowy tez sie objawial nieodkladalnoscia? Od 3dni jest płacz non stop, nie można odłożyć bo poleży sama max 7min a im dalej w las tym bardziej zmęczona. Ratują nas tylko drzemki kontaktowe... z drugiej strony juz od 2tyg widzę jej łzy, pierwsze świadome uśmiechy wiec nir wiem czy to juz nie drugi skok 😂

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 4 stycznia, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignaś ma nieustający płacz i to taki jakiego nie słyszałam nigdy, jest bardzo rozdrażniony, podkula nóżki, jedynie kąpiel go ukoiła i był bardzo zrelaksowany. Podobno jutro ma ustąpić, nie ma na szczęście temperatury.
    Mąż i ja na zmianę go nosimy i tulimy bo inaczej decybele sięgają zenitu. Biedactwo.

    Cholerna szczepionka na rotawirusy... 🤬

    Dzisiaj byliśmy też na spacerze 2,5h przespał ciągiem, było słoneczko i tylko -1 więc skorzystaliśmy.
    Mąż wyjeżdża na 3 tyg na szkolenie... potem wraca na 1 tyg i znowu ma jakieś delegacje. Jprdl 🤬🤬 ogólnie wróci jak dziecko będzie miało 15 tyg..

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 4 stycznia, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    Dziękuję za odpowiedzi 😘
    Nie ma to jak dobre koleżanki z forum ☺️
    Mam wielką nadzieję, że maniuni będzie zdrowy, a 15-stego mamy drugą turę szczepień.
    Moja mama mówiła, że mnie i siostrę krótko KP bo właśnie się przeziębiła i wtedy odradzali ☹️


    Ciężko mi Was nadrabiać, bo teraz nie wchodzę w nocy na forum, drażni mnie białe tło i wybudza, że ciężko zasnąć. Wszędzie ciemny tryb, a tu na przeglądarce nie działa.
    Działa może na aplikacji?

    Jeśli masz iPhone to w ustawieniach jest „Night Shift” gdzie można zmienić temperaturę kolorów na ekranie, ja mam ustawione że w nocy one są takie ciepłe/pomarańczowe i dużo lepiej się korzysta wtedy z telefonu.
    Obstawiam, że w Androidach też znajdziesz coś podobnego ale nie wiem jak to tam może być nazwane.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 4 stycznia, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dam rady Was nadrobić bo przy pełnej chacie i moim złym samopoczuciu jest turbo ciężko. Do tego urodziny męża dały mi w kość, remont się kręci a starszaki turbo zazdrosne.

    Mam suchą skórę mega, od ciąży już a teraz to dramat, ręce jak papier ścierny.

    Zumi, okropne przeżycie, ściskam Cię bo to musiało być dla Ciebie straszne. Mega dzielnie to zniosłaś i sobie poradziłaś!

    Karmienie: w ciągu dnia karmię na nakładkach a w nocy odciągam. Mega plusem odciągania jest to że Stasio nie ulewa, przy samym KP zaczął ulewać i mam wrażenie że więcej mu się odbija. Za to po nakładkach i potem jeszcze butli KPI na noc spał dziś całą nockę…a ja zmęczona tym ciśnieniem też, aż mam wyrzuty. Dziś w ogóle też zasnął mi na rękach a ja na fotelu z nim.

    Głowa mnie boli, chyba od tego ciśnienia, test combo póki co negatywny ale mam wrażenie że to jakiś wirus i dlatego to ciśnienie tak skacze.

    Szczepienia: chcemy szczepić w piątek, czy się uda to zobaczymy. 6w1 i rota.

    Mam ostatnio problemy z psychika, chciałam opowiedzieć o tym mężowi, zaczęłam, ale mnie wyśmiał. Podejmę jednak próbę zapisania się na luxmed, do standardowych dziwnych rzeczy które mnie dręczą doszły jeszcze np ciagle liczenie (takie w głowie np przy karmieniu czy innych czynnościach) a moje kciuki są już całe w ranach tak się drapie z nerwów, policzki w środku pogryzione, kucam w dziwnych miejscach żeby się na chwilę „ukryć” przed domownikami. Trochę cyrk więc chyba jednak nie jest fajno.

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 4 stycznia, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam miękkie piersi ale jeśli zbliża się pora karmienia to faktycznie robią się pełne i mi nabierają, już nie używam wkładek bo mnie wkurzały bo się odklejały, nie mam też tak że mi leci mleko czy tryska samo z siebie musiałabym dopiero nacisnąć a jak jest jakaś kropla to pierdziele to i tak chodzę jak bezdomna po domu w jakiś starych spranych dresach i nawet mam w nich dziurę 😅 no chyba że idę na spacer to wtedy nakładam już bardziej wyjściowe ciuchy 😊.

    Podałam Ignasiowi paracetamol bo z bólu to się cały prężył jak cięciwa i krzyk już nie płacz tylko przeraźliwy krzyk.. aż mu się mleko cofało.. 🥺

    Macierzyństwo to idylla.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 4 stycznia, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek, ja przy pierwszej sie poddalam i przeszlam na mm i powiem szczerze bardzo odzylam psychicznie. Teraz trzyma mnie to, ze mam w domu zlobkowicza i boje sie tych infekcji i wizji szpitala i jakos licze na to, ze to kp zdziala cuda jesli chodzi o ochrone… no i w sumie nie wiem czy Ada zaakceptowalaby butelke, bo jeszcze nie dawalam. 😅

    Kropka jezu mam ochote cie tak mocno przytulic, a twojego starego jebnac w twarz. Przepraszam, ze to pisze, bo to nie moje sprawy, ale no kurwa. Widze z kazdym twoim wpisem jak ci ciezko, probujesz wolac o pomoc a twoj chlop jeszcze bardziej dowala do pieca. Jesli ci to jakkolwiek pomaga to pamietaj, ze tutaj mozesz powiedziec wszystko co ci lezy na sercu. Moze warto sie zastanowic nad wspomaganiem lekami? Sa substancje uznawane za bezpieczne przy KP. Pamietaj, ze szczesliwa mama to szczęśliwe dzieci, wiec musisz przede wszystkim zadbać o siebie. 🫂

    Foxy96, Ilka96 lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 4 stycznia, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    z drugiej strony juz od 2tyg widzę jej łzy,

    Nie wiem jak Wy ale u mnie jak Leoś pierwszy raz miał łzy podczas płaczu to miałam wrażenie, że mi ktoś mielonkę z serca robi i sama się poryczałam xDD Traumę mam po tym pierwszym razie.

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
‹‹ 951 952 953 954 955 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ