Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Milena94 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 1 marca, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Listopadowe Dziewczyny 🥰
    Chciałabym dołączyć do wątku, bo wg aplikacji termin będę mieć na 12.11.
    Wiem dosłownie od 2 dni, miałam czekać do dziś, ale nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test 8dpo - bladziutka kreska na teście Pink tym super czułym, na Testeo biało. Zrobiłam betę tamtego dnia i było 62,2. Dzisiaj potworzyłam krew i 173 i to po 45h. Czy nie rośnie trochę za szybko? 🫣 Progesteron 23,2.
    Dzisiaj po południu w 10dpo dostałam lekkiego brązowego plamienia i troszkę świruję choć może to po prostu implantacyjne. Ogólnie na razie to do mnie wgl nie dociera i nie wiem jak teraz dalej żyć, kiedy do lekarza, co dalej... niby się cieszę, że się udało, ale gonitwa myśli, stres czy wszystko będzie dobrze...
    Nie mam też terminu wizyty, lekarka do której chciałam nie przyjmuje już zapisów na marzec 😭 nie wiem do kogo innego się zapisać. Póki co czuje się fizycznie dobrze poza bardzo lekkimi mdłościami i bólami podbrzusza, za to psychicznie kiepskawo.

    ItsMomi❤️, Paulina2612, Niaha lubią tę wiadomość

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 1 marca, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94 wrote:
    Witam wszystkie Listopadowe Dziewczyny 🥰
    Chciałabym dołączyć do wątku, bo wg aplikacji termin będę mieć na 12.11.
    Wiem dosłownie od 2 dni, miałam czekać do dziś, ale nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test 8dpo - bladziutka kreska na teście Pink tym super czułym, na Testeo biało. Zrobiłam betę tamtego dnia i było 62,2. Dzisiaj potworzyłam krew i 173 i to po 45h. Czy nie rośnie trochę za szybko? 🫣 Progesteron 23,2.
    Dzisiaj po południu w 10dpo dostałam lekkiego brązowego plamienia i troszkę świruję choć może to po prostu implantacyjne. Ogólnie na razie to do mnie wgl nie dociera i nie wiem jak teraz dalej żyć, kiedy do lekarza, co dalej... niby się cieszę, że się udało, ale gonitwa myśli, stres czy wszystko będzie dobrze...
    Nie mam też terminu wizyty, lekarka do której chciałam nie przyjmuje już zapisów na marzec 😭 nie wiem do kogo innego się zapisać. Póki co czuje się fizycznie dobrze poza bardzo lekkimi mdłościami i bólami podbrzusza, za to psychicznie kiepskawo.



    Widocznie miałaś wczesna implantację może 6-7 dpo
    Beta super rośnie ! 🤩🩷 Zapisałam cię do terminu ! I do naszej listy, rośnijcie zdrowo ! Jeśli coś się zmieni z terminem lub dniem wizyty to pisz -zmienimy wszystko wtedy na liście 🩵
    Tak jak dziewczyny pisały wyżej możesz gdzieś się zgłosić na NFZ i mają 7 dni na ustalenie terminu wizyty
    🥰

  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 1 marca, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a z tymi 7 dniami, to nie jest tak, że to działa dopiero jak się ma kartę ciąży?

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 2 marca, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak dziś u was samopoczucie? U mnie z rana była masakra ból brzucha , zaparcia , mam mikro szczelinę odbytu i muszę jeść dużo błonnika bo sobie podraznilam .
    Byłam dziś na becie i progu , czekam właśnie na wyniki 🙄 oczywiście że co chwila odświeżam haha

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 2 marca, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Dziewczyny, a z tymi 7 dniami, to nie jest tak, że to działa dopiero jak się ma kartę ciąży?

    W poprzedniej ciąży nikt nie prosił mnie o kartę przy zapisach, wystarczyła moja deklaracja. Kartę ciąży miałam późno wystawioną a już korzystałam z tego przywileju.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 2 marca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Hej dziewczyny jak dziś u was samopoczucie? U mnie z rana była masakra ból brzucha , zaparcia , mam mikro szczelinę odbytu i muszę jeść dużo błonnika bo sobie podraznilam .
    Byłam dziś na becie i progu , czekam właśnie na wyniki 🙄 oczywiście że co chwila odświeżam haha

    Trzymam kciuki 🍀🍀🍀

    U mnie nadal senność i też ciągle jestem głodna 🤤

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 2 marca, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    W poprzedniej ciąży nikt nie prosił mnie o kartę przy zapisach, wystarczyła moja deklaracja. Kartę ciąży miałam późno wystawioną a już korzystałam z tego przywileju.

    Ja akurat mam prywatnie, ale sporo czytałam o tym i wiem, że często kobiety chodzą na pierwszą wizytę prywatnie z tego powodu i dopiero potem na NFZ 😃

    Ja mam senność ciągle na maksa, aż mi szkoda, że zrobiła się w końcu ładniejsza pogoda, a ja bym tylko robiła drzemki 🙄

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 2 marca, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki dziewczyny !
    Beta 22 dpo 5+1 -3251 🥹🩷🩵
    Próg -21.80 ng 🩵🩷
    Za dwa dni wizyta możliwe że zobaczymy już coś ciekawego 🤩

    Alicee98, Niaha, Paulina2612, Beezi lubią tę wiadomość

  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 2 marca, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Mam wyniki dziewczyny !
    Beta 22 dpo 5+1 -3251 🥹🩷🩵
    Próg -21.80 ng 🩵🩷
    Za dwa dni wizyta możliwe że zobaczymy już coś ciekawego 🤩
    Trzymam kciuki, żeby było już coś widać!
    Ale podziwiam szczerze, że, aż tyle razy beta robiona 🙈

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 2 marca, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Trzymam kciuki, żeby było już coś widać!
    Ale podziwiam szczerze, że, aż tyle razy beta robiona 🙈


    Pierwsze 4 były zaplanowane przez ginke i , że tak powiem miałam nakaz 🤣🤣 pójścia , a tą już zrobiłam dla spokoju swojej głowy haha

    Alicee98 lubi tę wiadomość

  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 368 298

    Wysłany: 2 marca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Itsmomi u mnie to samo. Od paru dni jestem na jakimś wyższym levelu dolegliwości mam wrażenie. Kac gigant non stop ;) najgorsze te nudności… jeszcze w tamtym tyg regularnie ćwiczyłam a teraz już nie mam siły totalnie na nic przez te nudności.

    Gratuluję ładnych wynikow! Ja też dziś robiłam znów betę i prog. Mój lekarz mówił że wystarczy jedna beta przy tym wyniki 370, ale żeby dostać skierowanie na badanie krwi w medi to każą mi powtarzać…
    Betę mam 5,4 k już ale nie wiem czy na tym etapie to jeszcze coś mówi. Prog wysoki 115 (ale nmol/l) ale profilaktycznie jestem na cyclogescie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 17:48

    ItsMomi❤️, Beezi lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 2 marca, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Mam wyniki dziewczyny !
    Beta 22 dpo 5+1 -3251 🥹🩷🩵
    Próg -21.80 ng 🩵🩷
    Za dwa dni wizyta możliwe że zobaczymy już coś ciekawego 🤩

    Pewnie na serduszko będzie jeszcze za wcześnie, ale przynajmniej potwierdzasz lokalizację pęcherzyka i pewnie zarodek też będzie widoczny. Gdybyś miała wizytę w piątek to już by była duża szansa na serduszko ❤️

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 2 marca, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Pewnie na serduszko będzie jeszcze za wcześnie, ale przynajmniej potwierdzasz lokalizację pęcherzyka i pewnie zarodek też będzie widoczny. Gdybyś miała wizytę w piątek to już by była duża szansa na serduszko ❤️


    Nie korć bo przełoże haha , nie no wytrzymam następna mam 12 marca i idę wtedy z mężem mam nadzieję że będzie już serduszko

    Niaha lubi tę wiadomość

  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 2 marca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Pierwsze 4 były zaplanowane przez ginke i , że tak powiem miałam nakaz 🤣🤣 pójścia , a tą już zrobiłam dla spokoju swojej głowy haha
    A to wszystko jasne, myślałam, że sama z siebie tak 😃

    W sumie zazdroszczę tej wizyty pojutrze, ja dopiero w kolejny piątek i już chodzę po ścianach normalnie 🤣

    Ale ze względu na moją poprzednią historię- puste jajo, nie chce sobie dokładać stresu.

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 2 marca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Nie korć bo przełoże haha , nie no wytrzymam następna mam 12 marca i idę wtedy z mężem mam nadzieję że będzie już serduszko
    Wtedy to już na pewno ❤️

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 368 298

    Wysłany: 2 marca, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja za to chciałam iść później - dopiero w przyszłym tyg 😀 Ale lekarz wyjeżdża więc już jutro rano mam wizytę… zobaczymy czy coś będzie w ogóle widać na tym etapie

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 2 marca, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Kurczę, ja za to chciałam iść później - dopiero w przyszłym tyg 😀 Ale lekarz wyjeżdża więc już jutro rano mam wizytę… zobaczymy czy coś będzie w ogóle widać na tym etapie


    Daj znać koniecznie , trzymam kciuki 🥰 ,a jaką masz betę

  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 368 298

    Wysłany: 2 marca, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Daj znać koniecznie , trzymam kciuki 🥰 ,a jaką masz betę

    Nie dziękuję! Dzisiaj 5,4 k już

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Paulina2612 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 2 marca, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ItsMomi bardzo ładne wyniki, powodzenia na wizycie ☺️

    Właśnie wpadłam do Was żeby też zapytać o Wasze samopoczucie.
    Wg OM jestem dziś 4+5, nad ranem obudziły mnie takie skurcze podbrzusza/pachwin, aż bałam się wstać do toalety 😥 na szczęście już za dnia czułam się dobrze. Poza tym od wczoraj okropnie bolą mnie piersi.

    👩32🧑36+🐈‍⬛🐈‍⬛

    Marzec 2025, 8/9 tc 💔

    20.02 ⏸️
    27.04 USG I trymestru 🍀
    22.06 USG II trymestru 🤞

    preg.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 418 735

    Wysłany: 2 marca, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    U mnie:
    24.02 - II kreski,
    27.02 - beta 5454
    02.03 - beta 12 711

    Wizyta 16.03

    Termin wg OM: 02.11.2026

    I nadal w to nie wierzę!!

    ItsMomi❤️, Niecierpliwa_, Beezi, Alicee98, Niaha, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ