Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 marca, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Piękna :D widzę ze liczysz na dziewczynkę? 😀



    Jejku dziś miałam sen o dziewczynce właśnie 🤣🥰, ale chat gpt tak stworzył , a już nie chciałam się z nim kłócić żeby zmienił bo mnie nie rozumie🤣🤣😅

    Ale co do płci to u mnie obojętnie , nie mam jakiegoś nacisku, kiedyś jak byłam młodsza marzyło mi się że chłopczyk pierwszy , a potem dziewczynka żeby był super starszym bratem 🤣🥰

  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 3 marca, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Jejku dziś miałam sen o dziewczynce właśnie 🤣🥰, ale chat gpt tak stworzył , a już nie chciałam się z nim kłócić żeby zmienił bo mnie nie rozumie🤣🤣😅

    Ooo, może to jakiś znak 🥰😀

    ItsMomi❤️ wrote:

    Ale co do płci to u mnie obojętnie , nie mam jakiegoś nacisku, kiedyś jak byłam młodsza marzyło mi się że chłopczyk pierwszy , a potem dziewczynka żeby był super starszym bratem 🤣🥰

    Ja się już chyba wyzbyłam jakichkolwiek oczekiwań 😀 Jak zaczęliśmy starania to marzyła mi się dziewczynka z maja/czerwca/lipca (byle nie listopad i grudzień 😀😀😀) ale życie zweryfikowało 😀 i będę szczęśliwa z każdej opcji, ważne żeby było zdrowe :))

    ItsMomi❤️, Niaha lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Milena94 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 3 marca, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadałam dziś znowu betę i trochę jestem zmartwiona :( po 55h wzrost z 173, na 938 😱 czy to nie za dużo? Oczywiście naczytałam się o bliźniakach, ale i że to może oznaczać jakieś wady :( od rana też MEGA bolą mnie lędźwie i biodra, ledwo wysiedziałam w pracy.
    Kurcze jak na razie tylko się zamartwiam bez ustanku.

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 marca, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się stresuje czy zobaczę jutro ten pęcherzyk w macicy 🫣🫣

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 marca, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Jejku dziś miałam sen o dziewczynce właśnie 🤣🥰, ale chat gpt tak stworzył , a już nie chciałam się z nim kłócić żeby zmienił bo mnie nie rozumie🤣🤣😅

    Ale co do płci to u mnie obojętnie , nie mam jakiegoś nacisku, kiedyś jak byłam młodsza marzyło mi się że chłopczyk pierwszy , a potem dziewczynka żeby był super starszym bratem 🤣🥰

    Chat gpt wywróżył mi chłopca 💙
    54c2b9a8c661c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 19:34

    ItsMomi❤️, Beezi lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 marca, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94 wrote:
    Zbadałam dziś znowu betę i trochę jestem zmartwiona :( po 55h wzrost z 173, na 938 😱 czy to nie za dużo? Oczywiście naczytałam się o bliźniakach, ale i że to może oznaczać jakieś wady :( od rana też MEGA bolą mnie lędźwie i biodra, ledwo wysiedziałam w pracy.
    Kurcze jak na razie tylko się zamartwiam bez ustanku.

    Dokładnie takie same objawy miałam w pierwszej ciąży. Poczytaj o relaksynie, to jest przyczyną. Ból lędźwi i bioder był straszny i trzymał mnie prawie do samego końca 1 trymestru 😣 ale to dobry znak 👍
    Beta piękna ❤️

    Możesz sprawdzić tutaj przyrost
    https://www.wantbaby.info/calculators/beta-hcg-levels

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 19:38

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 marca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Ja się stresuje czy zobaczę jutro ten pęcherzyk w macicy 🫣🫣

    Będę trzymała kciuki 🍀🍀🍀

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • MamaNeli Znajoma
    Postów: 21 12

    Wysłany: 3 marca, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Od długiego czasu czytam różne wątki na tym forum i w pewnym momencie straciłam nadzieję, że kiedykolwiek dołączę do wątku ciążowego, ale udało się. Mam już 10 letnią córkę, choruje na endometriozę i adenomiozę.
    W zeszły weekend byłam senna i miałam lekkie mdłości, w poniedziałek 12DPO zrobiłam rano test ze względu na planowany rezonans w czwartek, a tu dwie piękne kreski. Od razu poleciałam na betę.
    23.02 -12DPO - 119
    25.02 - 14DPO - 353 (przyrost 197%), prog 43,018
    27.02 - 16DPO - 789 (przyrost 124%)
    03.03 - 20DPO - 4134 (przyrost 129%)
    Według OM 4+5, termin na 5.11
    Czy to nie za dużo jak na ten tydzień ?
    Wizytę planuje na 6.03 ze względu na chorobę. Po tylu latach starań mam w głowie same czarne scenariusze i boję się cieszyć 😞
    Oczywiście trzymam za Was wszystkie kciuki 🥰

    ItsMomi❤️, Niaha lubią tę wiadomość

    👩🏼 30❤️ 👱🏻‍♂️33❤️ 👱🏻‍♀️11❤️

    2026
    23.02 -12DPO - ⏸️ bHCG - 119
    25.02 - 14DPO - bHCG 353
    27.02 - 16DPO - bHCG 789
    03.03 - 20DPO - bHCG 4134
    05.03 - 5+0 GS 9,9 mm
    13.03 - 6+1 CRL 0,49 cm FHR 117 bpm
    27.03 - 8+1 CRL 1,71 cm FHR 166 bpm
    15.04 - 10+6 CRL 4,37 cm FHR 170 bpm
    24.04 - 12+1 CRL 6,24 cm FHR 155 bpm
    29.04 - I prenatalne 12+6 CRL 7,26 cm FHR 163 bpm
    06.05 - chłopiec 🩵

    05.11 - termin z OM
    01.11 - termin z USG

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 marca, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNeli wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Od długiego czasu czytam różne wątki na tym forum i w pewnym momencie straciłam nadzieję, że kiedykolwiek dołączę do wątku ciążowego, ale udało się. Mam już 10 letnią córkę, choruje na endometriozę i adenomiozę.
    W zeszły weekend byłam senna i miałam lekkie mdłości, w poniedziałek 12DPO zrobiłam rano test ze względu na planowany rezonans w czwartek, a tu dwie piękne kreski. Od razu poleciałam na betę.
    23.02 -12DPO - 119
    25.02 - 14DPO - 353 (przyrost 197%), prog 43,018
    27.02 - 16DPO - 789 (przyrost 124%)
    03.03 - 20DPO - 4134 (przyrost 129%)
    Według OM 4+5, termin na 5.11
    Czy to nie za dużo jak na ten tydzień ?
    Wizytę planuje na 6.03 ze względu na chorobę. Po tylu latach starań mam w głowie same czarne scenariusze i boję się cieszyć 😞
    Oczywiście trzymam za Was wszystkie kciuki 🥰


    MamaNeli piękny przyrost , może była wcześniejsza. Implantacja🥰❤️ ,zaraz cię zapisze do naszej listy 🩵
    A może owulacja była szybciej i coś się przesunęło , ale jest pięknie 🥹

  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 3 marca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Milena 94, nie martw się na zapas;* kiedy masz wizytę?

    @ItsMomi trzymam kciuki, daj znać po!

    @Niaha, jak on to wyliczył? 😀😀

    @MamaNeli witamy, gratulacje!!

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 marca, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Chat gpt wywróżył mi chłopca 💙
    54c2b9a8c661c.jpg


    Ale super🥰! Jak to zrobiłaś?

  • MamaNeli Znajoma
    Postów: 21 12

    Wysłany: 3 marca, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście 🥹 odliczam dni do wizyty, mam nadzieję zobaczyć chociaż ładny pęcherzyk w macicy 🥹
    @Milena94 spokojnie, nie denerwuj się sprawdź przyrost za 48h 🥰
    @ItsMomi trzymam mocno kciuki 🍀

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👩🏼 30❤️ 👱🏻‍♂️33❤️ 👱🏻‍♀️11❤️

    2026
    23.02 -12DPO - ⏸️ bHCG - 119
    25.02 - 14DPO - bHCG 353
    27.02 - 16DPO - bHCG 789
    03.03 - 20DPO - bHCG 4134
    05.03 - 5+0 GS 9,9 mm
    13.03 - 6+1 CRL 0,49 cm FHR 117 bpm
    27.03 - 8+1 CRL 1,71 cm FHR 166 bpm
    15.04 - 10+6 CRL 4,37 cm FHR 170 bpm
    24.04 - 12+1 CRL 6,24 cm FHR 155 bpm
    29.04 - I prenatalne 12+6 CRL 7,26 cm FHR 163 bpm
    06.05 - chłopiec 🩵

    05.11 - termin z OM
    01.11 - termin z USG

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 marca, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNeli wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście 🥹 odliczam dni do wizyty, mam nadzieję zobaczyć chociaż ładny pęcherzyk w macicy 🥹
    @Milena94 spokojnie, nie denerwuj się sprawdź przyrost za 48h 🥰
    @ItsMomi trzymam mocno kciuki 🍀


    Myślę że przy takiej becie napewno zobaczysz piękny pęcherzyk ciążowy 🥰❤️

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 marca, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle śmiesznie bo każda apka , flo, ovu liczą mi , że jestem w 5+2 ,jutro 5+3 ,to suwak pokazuje 5+1 😅

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 marca, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Milena 94, nie martw się na zapas;* kiedy masz wizytę?

    @ItsMomi trzymam kciuki, daj znać po!

    @Niaha, jak on to wyliczył? 😀😀

    @MamaNeli witamy, gratulacje!!

    Wklejam to co do niego napisałam. Były to dwie wiadomości.

    1)
    Pobawimy się w odgrywaniu ról. Jesteś specjalistą od odgadywania płci dziecka po przewidywanej dacie urodzenia. Znasz tajniki z wszystkich kontynentów na całym świecie (niepomiń żadnego kraju). Potrafisz z dużym prawdopodobieństwem oszacować jaka płeć będzie. A ja jestem zagubiona ciężarną. Matka urodziła się XX.XX.19XX. Ostatnia miesiączkę dostała 25.01.2026. a współżyła XX.XX.2026 (w ten dzień również przypadała owulacja). Nie zadawaj dodatkowych pytań, po prostu wykonaj zadanie, pamiętaj, żeby nie ograniczyć się do kilku metod, mają to być metody z każdego kontynentu, każdego kraju na całym świecie.. Zrób to na poziomie 5.

    2)
    Dodatkowo chcę, żebyś sprawdził która z tych metod sprawdziła się z moim synem i do nowego przewidywania wybierz tylko te sprawdzone.
    Miesiączkę miałam XX.01.2024, owulacja XX.02.2024. syn urodził się 31.10.2024.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 20:34

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 marca, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie znać co Wam wyszło jeśli też go o to poprosicie 😁

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 3 marca, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Dajcie znać co Wam wyszło jeśli też go o to poprosicie 😁

    Hahah u mnie dużo myślał, strasznie się rozpisał, o wielu regionach :D

    A finalnie:

    Wynik „globalnego głosowania”

    Z 23 metod wyszło mi w przybliżeniu:
    • Dziewczynka: 16 głosów
    • Chłopiec: 7 głosów

    Moja wróżba (z dużą pewnością… jak na wróżbę 😉)

    Dziewczynka ~ 65%
    Chłopiec ~ 35%

    Edit - jeszcze poprosiłam żeby mi zmatchowal to z objawami i tak:


    Łączymy wszystko (data + metody świata + objawy)

    Poprzednio: ~65% dziewczynka
    Po objawach dorzucam kilka punktów.

    Finalna wróżba:

    Dziewczynka ~ 70%
    Chłopiec ~ 30%

    Czyli gdybym miał obstawić jak u bukmachera (bez kredytu hipotecznego pod zastaw):
    👉 skłaniam się w stronę córki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 20:50

    Niaha lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 marca, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy czy się sprawdzi 😁
    Ja już będę wiedziała w połowie kwietnia, bo na początku kwietnia ruszam wykonać nifty pro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 20:52

    Niecierpliwa_, ItsMomi❤️ lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 marca, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🔮 OSTATECZNA PROGNOZA GLOBALNA
    👉 65–70% prawdopodobieństwa: DZIEWCZYNKA 👶🎀
    👉 30–35% prawdopodobieństwa: CHŁOPIEC 👶💙
    Jeśli mam podsumować jednym zdaniem jako światowy specjalista:
    Energia dat, wieku i globalnych metod wskazuje wyraźniej na dziewczynkę, mimo że moment owulacji daje biologicznie niewielką szansę na chłopca.

    Wklejam to co mi napisał 😅🫢 ,może sen się sprawdzi 😅🫢🫢❤️

    Niaha lubi tę wiadomość

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 3 marca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Zobaczymy czy się sprawdzi 😁
    Ja już będę wiedziała w połowie kwietnia, bo na początku kwietnia ruszam wykonać nifty pro


    Właśnie tak samo się zastanawiam nad tymi nifty pro, gdzie robisz? 🤩 U mnie cenowo wychodzi 1200 zł więc jeszcze nie jest tak źle

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ