Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 4 marca, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i nieśmiało dołączam 😍♥️

    ItsMomi❤️, Niecierpliwa_, Niaha, White1, Alicee98, Paulina2612, Beezi lubią tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 4 marca, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomówka wrote:
    Witam i nieśmiało dołączam 😍♥️



    Witaj!! I rozgość się na dobre 😍😍🥰

    Atomówka lubi tę wiadomość

  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 4 marca, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ItsMomi super wieści!! ❤️

    @White1 witaj i gratulacje również :))

    Nie ukrywam że troje zazdroszczę że u Was już widać zarodek. Ja się strasznie stresuje po wczorajszej wizycie mimo że lekarz mówi, że wszystko ok na ten etap wygląda.
    @ItsMomi a jak duży już jest sam pęcherzyk u Ciebie, wiesz?

    @Atomowka, witaj! A u Ciebie na kiedy wstępnie termin?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca, 18:11

    ItsMomi❤️, Atomówka lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 4 marca, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @ItsMomi super wieści!! ❤️

    @White1 witaj i gratulacje również :))

    Nie ukrywam że troje zazdroszczę że u Was już widać zarodek. Ja się strasznie stresuje po wczorajszej wizycie mimo że lekarz mówi, że wszystko ok na ten etap wygląda.
    @ItsMomi a jak duży już jest sam pęcherzyk u Ciebie, wiesz?

    @Atomowka, witaj! A u Ciebie na kiedy wstępnie termin?:)



    U mnie pęcherzyk ma 7 mm a crl zmierzyła na 2.3 mm

  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 4 marca, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @ItsMomi super wieści!! ❤️

    @White1 witaj i gratulacje również :))

    Nie ukrywam że troje zazdroszczę że u Was już widać zarodek. Ja się strasznie stresuje po wczorajszej wizycie mimo że lekarz mówi, że wszystko ok na ten etap wygląda.
    @ItsMomi a jak duży już jest sam pęcherzyk u Ciebie, wiesz?

    @Atomowka, witaj! A u Ciebie na kiedy wstępnie termin?:)

    10.11 ♥️

    Niecierpliwa_, ItsMomi❤️ lubią tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 4 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Ale pięknie 🥹🥹♥️ u mnie ginka miała stary sprzęt i jakieś takie brzydkie te zdjęcia w porównaniu do twoich🤣🤣,ale za tydzień idę do swojej stałej to pewnie będą lepsze , już nie mogę się doczekać 🫣🤣
    A bo to wizyta w ramach programu in vitro, oni w klinice muszą mieć bardzo dobry sprzęt ze względu na wszystkie zabiegi, procedury i monitoringi. Więc dobrze się dla mnie złożyło, bo była wysoka jakość, ale pewnie wizyta za 2 tygodnie będzie ostatnia i muszę przejść do jakiegoś lekarza poza kliniką

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 4 marca, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a pytanie o progesteron.
    Beta 23,9
    Progesteron 17,5. Nie jest za niski? Brałybyście duphaston?

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 4 marca, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    U mnie pęcherzyk ma 7 mm a crl zmierzyła na 2.3 mm

    O to szybko widać w sumie! Kurczę u mnie przy 10 mm nie ma, wiem że nie ma się co porównywać ale się nakręcam jak zwykle 😀

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 4 marca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomówka wrote:
    Dziewczyny a pytanie o progesteron.
    Beta 23,9
    Progesteron 17,5. Nie jest za niski? Brałybyście duphaston?

    Ja miałam 19.6 ng i ginekolog każe mi brać utrogestan 3x1 dopochowowo

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 4 marca, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    O to szybko widać w sumie! Kurczę u mnie przy 10 mm nie ma, wiem że nie ma się co porównywać ale się nakręcam jak zwykle 😀


    Nie przejmuj się napewno na następnej wizycie będzie widać!😍
    Najważniejsze że masz pęcherzyk ciążowy w macicy i żółtkowy ❤️❤️🩵

    Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 4 marca, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomówka wrote:
    Dziewczyny a pytanie o progesteron.
    Beta 23,9
    Progesteron 17,5. Nie jest za niski? Brałybyście duphaston?


    U mnie w ogóle dupek się nie sprawdził , mega bolał mnie po nim żołądek... Aż takie skurczowe bóle miałam

  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 4 marca, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    U mnie w ogóle dupek się nie sprawdził , mega bolał mnie po nim żołądek... Aż takie skurczowe bóle miałam
    Ja brałam duphaston przy pierwszej ciąży i było ok ☺️

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 4 marca, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron w ciąży powinien być dwucyfrowy, a czy będzie 15, 25, 35 to już żadna różnica. Jasne można wspomóc go dla własnego spokoju, ale nie ma też co się martwić takim wynikiem, ale tak jak mówi @ItsMomi dupek to syntetyczny progesteron, są lepsze opcje. W ciąży są też leki refundowane, w tym kilka rodzajów progesteronu

    Atomówka , Niaha lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 4 marca, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Progesteron w ciąży powinien być dwucyfrowy, a czy będzie 15, 25, 35 to już żadna różnica. Jasne można wspomóc go dla własnego spokoju, ale nie ma też co się martwić takim wynikiem, ale tak jak mówi @ItsMomi dupek to syntetyczny progesteron, są lepsze opcje. W ciąży są też leki refundowane, w tym kilka rodzajów progesteronu
    Dziękuję uspokoiłas mnie ♥️

    White1 lubi tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 4 marca, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Cyclogest, moim zdaniem jest ok, nie widzę żadnych efektów ubocznych. W zasadzie po Iui od razu zaczęłam brać, zalecili profilaktycznie.

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 4 marca, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Progesteron w ciąży powinien być dwucyfrowy, a czy będzie 15, 25, 35 to już żadna różnica. Jasne można wspomóc go dla własnego spokoju, ale nie ma też co się martwić takim wynikiem, ale tak jak mówi @ItsMomi dupek to syntetyczny progesteron, są lepsze opcje. W ciąży są też leki refundowane, w tym kilka rodzajów progesteronu


    Dokładnie z tego co się orientowałam , najważniejsze żeby był powyżej 10 ng/ml i wtedy jest nawet w stanie ciąża się utrzymywać , a przy rosnącej becie ja dodatkowo zbadałam potem dwa razy progesteron i wzrósł mi do 21.8 ng/ml , także myślę że na spokojnie tobie jeszcze wzrośnie pięknie przy rosnącej becie 😍🥰 ,a napewno z takim wynikiem ciążę pięknie utrzymasz 🩵🩷,ale fajnie, że nie działo ci się nic po dupku , ja próbowałam dwoma podejściami i za każdym razem to samo , raz tak się zwijałsm z bólu że chciałam aż jechać na pogotowie ale przeszło po scopolan compositum .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca, 19:57

    Atomówka lubi tę wiadomość

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 4 marca, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tak patrzę na zdjęcie Usg , a tam termin 30.10.26🤣🥰 , a powiedziała mi 1.11 już sama nie wiem czym. Się tu sugerować 🤣🤣🤣

  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 4 marca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Teraz tak patrzę na zdjęcie Usg , a tam termin 30.10.26🤣🥰 , a powiedziała mi 1.11 już sama nie wiem czym. Się tu sugerować 🤣🤣🤣
    Licząc, że jesteś 5+5 wychodzi 30.10 🤭 możesz sobie zmienić

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 4 marca, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie, ćwiczycie coś?
    Ja od soboty totalnie nie daję rady przez te mdłości i mocno mnie to martwi. Jedynie pracuję a po pracy leżę i śpię.Wiem że się odbije pewnie na bólu kręgosłupa :/
    Mam receptę na bonjeste i chyba zacznę to brać, może mi to jakoś pozwoli wrócić do normalności

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 4 marca, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie, ćwiczycie coś?
    Ja od soboty totalnie nie daję rady przez te mdłości i mocno mnie to martwi. Jedynie pracuję a po pracy leżę i śpię.Wiem że się odbije pewnie na bólu kręgosłupa :/
    Mam receptę na bonjeste i chyba zacznę to brać, może mi to jakoś pozwoli wrócić do normalności

    Ja codziennie robię spacerek z pieskiem 5 km staramy się robić , ale dziś byłam tragicznie wykończona po tym spacerze...



    Jeszcze dojeżdżają mnie wieczorne mdłości jest okropnie i zgaga....

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ