X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum W ci膮偶y - og贸lne Listopadowe mamy 2023 馃ぐ馃徎
Odpowiedz

Listopadowe mamy 2023 馃ぐ馃徎

Oce艅 ten w膮tek:
  • Palcia Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 105 43

Wys艂any: 20 wrze艣nia, 21:43

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tego, 偶e b臋dzie bardzo du偶y, to si臋 akurat bardzo obawiam 馃槀 niekt贸re parametry mia艂 jak na 35 TC 馃槺
    Lekarz co prawda m贸wi艂, 偶e pod koniec ci膮偶y dzieci maj膮 bardzo indywidualne tempo wzrostu i by膰 mo偶e wcale taki du偶y nie b臋dzie w dniu porodu.

Ja te偶 by艂am du偶ym noworodkiem - urodzi艂am si臋 4200 g, dlatego mia艂am nadziej臋, 偶e synek p贸jdzie bardziej po tacie, kt贸ry mia艂 nieco ponad 3 kg, a teraz jest z niego dwumetrowy ch艂op 馃槈

age.png
  • Karolcia15031 Autorytet
    Post贸w: 858 258

Wys艂any: 20 wrze艣nia, 21:59

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Oj te przekr臋canie si臋 w nocy to masakra a ja musz臋 to robi膰 w nocy na艂ogowo bo ma艂y kt贸ry 艣pi z nami co chwil臋 chce pi膰 馃う Nie przespa艂am ani jednej nocy od 2,5roku , mo偶e i dobrze bo organizm przyzwyczajony.

Ja chyba juz ogarn臋艂am rzeczy potrzebne dla mnie do szpitala . Mam juz pi偶amy , kapcie, podk艂ady , ogromne podpaski, majtasy . Dla ma艂ej brakuje mi dostawki , butelki w razie czego i mleka (wole mie膰 w razie czego) .

• Angelxx Ekspertka
    Post贸w: 135 58

Wys艂any: 21 wrze艣nia, 14:35

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Karolcia15031 wrote:
    Oj te przekr臋canie si臋 w nocy to masakra a ja musz臋 to robi膰 w nocy na艂ogowo bo ma艂y kt贸ry 艣pi z nami co chwil臋 chce pi膰 馃う Nie przespa艂am ani jednej nocy od 2,5roku , mo偶e i dobrze bo organizm przyzwyczajony.

Ja chyba juz ogarn臋艂am rzeczy potrzebne dla mnie do szpitala . Mam juz pi偶amy , kapcie, podk艂ady , ogromne podpaski, majtasy . Dla ma艂ej brakuje mi dostawki , butelki w razie czego i mleka (wole mie膰 w razie czego) .

No Karolcia my si臋 rozumiemy. My te偶 艣pimy z m艂odym i tez si臋 w nocy budzi 馃檲 tak偶e tak jak Ty jestem przyzwyczajona do nocnych pobudek 馃槈 ale przekr臋canie si臋 jest straszne 馃う

Palcia nastaw si臋 , 偶e jednak b臋dzie du偶y... U mnie m艂ody by艂 ci膮gle do przodu. Lekarz mi m贸wi艂 偶e b臋dzie du偶y . Przed porodem robili USG i m贸wili 偶e 3600 a jednak mia艂 ponad 4 kg. Wiec tak jak m贸j lekarz mi powtarza艂 przy ka偶dym USG 偶e wszystko jest wed艂ug tyg do przodu sprawdzi艂o si臋 馃槉馃槉

• Karolcia15031 Autorytet
    Post贸w: 858 258

Wys艂any: 21 wrze艣nia, 16:40

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Angelxx a czy Tw贸j tez jest takim cycem ? U mnie w dzie艅 mo偶e mnie nie by膰 ale w nocy on tylko do mnie..tata nawet nie mo偶e go dotkn膮膰 i nie mo偶e mu picia poda膰, tylko ja.. Boje si臋 jak oni sobie z nim poradz膮 serio.

Ja od wczoraj czuje taki spadek mocy 偶e to jest masakra..tyle bym chcia艂a zrobi膰 przed porodem bo potem nie bedzie na to czasu przy maluchach ale si艂 nie mam wcale. Jestem z艂a sama na siebie 偶e jestem na L4 a nic nie porobione.

• Palcia Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 21 wrze艣nia, 18:36

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Angelxx wrote:
    No Karolcia my si臋 rozumiemy. My te偶 艣pimy z m艂odym i tez si臋 w nocy budzi 馃檲 tak偶e tak jak Ty jestem przyzwyczajona do nocnych pobudek 馃槈 ale przekr臋canie si臋 jest straszne 馃う

Palcia nastaw si臋 , 偶e jednak b臋dzie du偶y... U mnie m艂ody by艂 ci膮gle do przodu. Lekarz mi m贸wi艂 偶e b臋dzie du偶y . Przed porodem robili USG i m贸wili 偶e 3600 a jednak mia艂 ponad 4 kg. Wiec tak jak m贸j lekarz mi powtarza艂 przy ka偶dym USG 偶e wszystko jest wed艂ug tyg do przodu sprawdzi艂o si臋 馃槉馃槉

Tak si臋 w艂a艣nie zastanawiam czy go specjalnie 膰wiczeniami zach臋ca膰 do obr贸cenia si臋 g艂贸wk膮... Bo je艣li ma by膰 taki du偶y, to ja chyba wol臋 CC 馃槀

age.png
  • abbigal Autorytet
    Post贸w: 391 226

Wys艂any: 21 wrze艣nia, 20:20

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dziewczyny, czy Wy kupujecie sobie przed porodem kompresy 偶elowe na piersi? Co chwil臋 dorzucam cis do koszyka Gemini i kwota ci膮gle ro艣nie 馃槺馃槱 chocia偶 kupuj臋 mniej ni偶 w pierwszej ci膮偶y馃檲 No w艂a艣nie, w pierwszej nawet nie mia艂am nawa艂u, ani 偶adnych problem贸w z piersiami, 偶adnych kompres贸w i st膮d si臋 zastanawiam czy warto na zapas wydawa膰 kolejne kilka dych na te kompresy馃 polecacie? ewentualnie kt贸re?

age.png

age.png
  • Palcia Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 21 wrze艣nia, 21:24

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    abbigal wrote:
    Dziewczyny, czy Wy kupujecie sobie przed porodem kompresy 偶elowe na piersi? Co chwil臋 dorzucam cis do koszyka Gemini i kwota ci膮gle ro艣nie 馃槺馃槱 chocia偶 kupuj臋 mniej ni偶 w pierwszej ci膮偶y馃檲 No w艂a艣nie, w pierwszej nawet nie mia艂am nawa艂u, ani 偶adnych problem贸w z piersiami, 偶adnych kompres贸w i st膮d si臋 zastanawiam czy warto na zapas wydawa膰 kolejne kilka dych na te kompresy馃 polecacie? ewentualnie kt贸re?

Mam w koszyku na Gemini kompresy Multi Mam. Kole偶anki mi bardzo poleca艂y w艂a艣nie przy nawale i bolesnych piersiach. Kupi臋 je, bo mieszkamy na wsi i nie mam takiego dost臋pu od r臋ki do takich produkt贸w. A czekanie dni czy nawet godzin, gdy nawa艂 przyjdzie na przyk艂ad w nocy, przera偶a mnie. Chocia偶 wiem, 偶e s膮 jakie艣 metody z kapust膮 te偶 bardzo polecane.

abbigal lubi t臋 wiadomo艣膰

age.png
  • Nusiaaa89 Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 108 50

Wys艂any: 21 wrze艣nia, 23:01

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ksi臋gowa wrote:
    Nusia, a co to za masc?
    Ksi臋gowa i Palcia ta masc to Nadaya Scar Saviour. ( Opakowanie jak krem w kolorze blush/b.ciemny r贸偶)
    Nie wiem jak z dost臋pno艣ci膮 w PL, w UK da艂am 拢25 i jest bardzo wydajna( podobno).
    Testuj臋 od 2 dni, zobaczymy jak efekty po tygodniu/dw贸ch.

Palcia, Ju艣ka88, Ksi臋gowa lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

• Palcia Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 00:11

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Nusiaaa89 wrote:
    Ksi臋gowa i Palcia ta masc to Nadaya Scar Saviour. ( Opakowanie jak krem w kolorze blush/b.ciemny r贸偶)
    Nie wiem jak z dost臋pno艣ci膮 w PL, w UK da艂am 拢25 i jest bardzo wydajna( podobno).
    Testuj臋 od 2 dni, zobaczymy jak efekty po tygodniu/dw贸ch.

Nusia, dzi臋ki za polecajk臋. B臋d臋 pr贸bowa膰, mo偶e cho膰 troch臋 wybiel膮 si臋 te rozst臋py, chocia偶 my艣l臋 ju偶 o jakich艣 powa偶niejszych zabiegach typu laser po po艂ogu.

age.png
  • abbigal Autorytet

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 09:36

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Palcia wrote:
    Mam w koszyku na Gemini kompresy Multi Mam. Kole偶anki mi bardzo poleca艂y w艂a艣nie przy nawale i bolesnych piersiach. Kupi臋 je, bo mieszkamy na wsi i nie mam takiego dost臋pu od r臋ki do takich produkt贸w. A czekanie dni czy nawet godzin, gdy nawa艂 przyjdzie na przyk艂ad w nocy, przera偶a mnie. Chocia偶 wiem, 偶e s膮 jakie艣 metody z kapust膮 te偶 bardzo polecane.
    Kapusta podobno najlepsza, tak m贸wi艂a po艂o偶na na szkole rodzenia, ale kurcz臋 nie b臋d臋 bra艂a kapusty do szpitala馃 pewnie te偶 dorzuc臋 do koszyka te multi-mam, bo te偶 s艂ysza艂am 偶e s膮 polecane.

age.png

age.png
  • Angelxx Ekspertka
    Post贸w: 135 58

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 13:46

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Karolcia15031 wrote:
    Angelxx a czy Tw贸j tez jest takim cycem ? U mnie w dzie艅 mo偶e mnie nie by膰 ale w nocy on tylko do mnie..tata nawet nie mo偶e go dotkn膮膰 i nie mo偶e mu picia poda膰, tylko ja.. Boje si臋 jak oni sobie z nim poradz膮 serio.

Ja od wczoraj czuje taki spadek mocy 偶e to jest masakra..tyle bym chcia艂a zrobi膰 przed porodem bo potem nie bedzie na to czasu przy maluchach ale si艂 nie mam wcale. Jestem z艂a sama na siebie 偶e jestem na L4 a nic nie porobione.

Jest i to bardzo ... Tylko mama i mama.... Dlatego boj臋 si臋 co to b臋dzie jak zostan膮 sami. Siostra moja ma pomaga膰 w razie czego... W dzie艅 te偶 nie mamy problemu i ma艂y p贸jdzie do ka偶dego ale wieczorem jak ju偶 zm臋czony i w nocy - ci臋偶ko... Ca艂y czas my艣l臋 偶e jak wychodzi艂am gdzie艣 na imprez臋 , to zostawa艂 z moj膮 siostr膮 i nie by艂o problemu. Tyle 偶e by艂 m艂odszy i jeszcze nie rozumia艂 wszystkiego 馃檲馃檲 moja siostra to wogole m贸wi 偶e mam dzieci do niej da膰 ona si臋 nimi zajmie 馃檲 ale sama ma swoje maluchy wi臋c nie chce jej dok艂ada膰 jeszcze moich 馃檪i b臋dzie musia艂 tata sobie poradzi膰...

• KatrinaG Ekspertka
    Post贸w: 162 102

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 17:58

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mi te偶 przyjaci贸艂ka poleci艂a Multi-Mam. Dzi艣 mi w艂a艣nie kurier przyni贸s艂 ogromn膮 paczk臋 z Gemini. Polecam DHL, bardzo du偶o informacji o przesy艂ce i rano sms o przedziale czasowym, kiedy przyjedzie kurier. I by艂 idealnie w czasie.
    Na szkole rodzenia polecali jeszcze kompresy Nursicare, czyta艂am, 偶e mo偶na je nosi膰 ca艂膮 dob臋, tylko do KP si臋 艣ci膮ga.

age.png
  • Ju艣ka88 Ekspertka
    Post贸w: 148 100

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 18:20

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja co ju偶 my艣l臋, 偶e mam wszystko z wyprawki i si臋 uciesz臋 to mi si臋 przypomina, 偶e jeszcze to, 偶e jeszcze tamto. Masakra馃檲niby mam list臋 ale co czytam jakie艣 forum to sobie u艣wiadamiam, 偶e na li艣cie brakowa艂o tego czy tamtego 馃槄馃槄 wci膮偶 nie wiem do kt贸rego szpitala si臋 spakowa膰, bo s膮 dwa i ka偶dy z nich inne wymagania ale chyba spakuj臋 si臋 do tego w kt贸rym b臋d臋 rodzi膰 je艣li m膮偶 nie zd膮偶y dolecie膰 a jak przyleci to szybko dopakuje co trzeba 馃槄馃槄馃槄馃槄馃槄 eh mam dylemat ale to chyba dlatego, 偶e zaczynam si臋 stresowa膰 porodem馃槪

• abbigal Autorytet

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 19:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ju艣ka88 wrote:
    Ja co ju偶 my艣l臋, 偶e mam wszystko z wyprawki i si臋 uciesz臋 to mi si臋 przypomina, 偶e jeszcze to, 偶e jeszcze tamto. Masakra馃檲niby mam list臋 ale co czytam jakie艣 forum to sobie u艣wiadamiam, 偶e na li艣cie brakowa艂o tego czy tamtego 馃槄馃槄 wci膮偶 nie wiem do kt贸rego szpitala si臋 spakowa膰, bo s膮 dwa i ka偶dy z nich inne wymagania ale chyba spakuj臋 si臋 do tego w kt贸rym b臋d臋 rodzi膰 je艣li m膮偶 nie zd膮偶y dolecie膰 a jak przyleci to szybko dopakuje co trzeba 馃槄馃槄馃槄馃槄馃槄 eh mam dylemat ale to chyba dlatego, 偶e zaczynam si臋 stresowa膰 porodem馃槪
    Witaj w klubie馃檲 ja we wtorek "zamkn臋艂am" list臋 na Gemini i Allegro, po czym zorientowa艂am si臋 dzisiaj w nie zam贸wi艂am wanienki, przewijaka, p艂ynu do mycia butelek i jeszcze paru rzeczy kt贸re mam na li艣cie馃檲

Ju艣ka88 lubi t臋 wiadomo艣膰

age.png

age.png
  • Nusiaaa89 Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 108 50

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 20:14

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    abbigal wrote:
    Witaj w klubie馃檲 ja we wtorek "zamkn臋艂am" list臋 na Gemini i Allegro, po czym zorientowa艂am si臋 dzisiaj w nie zam贸wi艂am wanienki, przewijaka, p艂ynu do mycia butelek i jeszcze paru rzeczy kt贸re mam na li艣cie馃檲

Omg kobieto, ja to nawet o wanience, przewija艂y i butelkach nie pomy艣la艂am 馃檲 to si臋 kupi po porodzie my艣l臋, dziecka i tak za szybko si臋 nie k膮pie podobno wi臋c na pierwsze dwa dni nie potrzeba 馃榿 a jakie艣 kompresy 偶elowe o kt贸rych m贸wicie to ja nawet nie mam poj臋cia 偶e takie co艣 istnieje i si臋 go stosuje馃ぃ ja to chyba jeszcze du偶o musz臋 si臋 dokszta艂ci膰 w tej dziedzinie, zdecydowanie xD

• KatrinaG Ekspertka
    Post贸w: 162 102

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 20:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ech, powiem Wam, 偶e ju偶 kilka szk贸艂 sko艅czy艂am i by艂am na niejednym szkoleniu, ale szko艂a rodzenia by艂a najtrudniejsza. Dzi艣 u艣wiadomi艂am sobie, 偶e zapomnia艂am zupe艂nie, jak podnosi膰 dziecko do odbicia, a to wszystko by艂o w szkole 馃檲Dobrze, 偶e jest YouTube 馃槀
    Ja ca艂y czas co艣 czytam lub ogl膮dam i mam wra偶enie, 偶e i tak ma艂o wiem. Z pierwszym dzieckiem podobno najtrudniej, pewnie w praktyce b臋d臋 si臋 uczy膰. A z wyprawk膮, to od wczoraj za艂膮czy艂 mi si臋 si臋 syndrom wicia gniazda i zacz臋艂am sprz膮ta膰 kuchni臋. Ile produkt贸w przeterminowanych znalaz艂am 馃檲Ci膮gle mi na to czasu brakowa艂o, a teraz wszystko w jeden wiecz贸r zrobi艂am. Oj czuj臋, 偶e ju偶 por贸d zbli偶a si臋 du偶ymi krokami 馃槈

age.png
  • Palcia Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 22:36

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja te偶 jestem w gor膮czce przygotowa艅. Za艂膮czy艂o mi si臋 te偶 przygotowanie pokoiku. Wiem, 偶e jak dziecko b臋dzie spa艂o z nami w sypialni, to tak du偶o si臋 z tego pokoju nie korzysta, ale ja chc臋 go urz膮dzi膰. Zam贸wi艂am wczoraj farb臋 i naklejki na 艣cian臋. Fotel do karmienia przyjecha艂 z renowacji od tapicera i ogromn膮 rado艣膰 mi sprawia szykowanie tego wszystkiego 馃榿 M贸j m膮偶 si臋 troch臋 ze mnie pod艣miechiwa艂, ale wczoraj go troch臋 nastraszy艂am, 偶e jak jest taki do przodu, to torby do szpitala mog臋 nie szykowa膰 i niech si臋 buja z szukaniem wszystkiego po ca艂ym domu, to mu troch臋 mina zrzed艂a 馃ぃ za bardzo wyluzowany jest t膮 moj膮 ci膮偶膮 馃槀

age.png
  • abbigal Autorytet

Wys艂any: 22 wrze艣nia, 23:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Nusiaaa89 wrote:
    Omg kobieto, ja to nawet o wanience, przewija艂y i butelkach nie pomy艣la艂am 馃檲 to si臋 kupi po porodzie my艣l臋, dziecka i tak za szybko si臋 nie k膮pie podobno wi臋c na pierwsze dwa dni nie potrzeba 馃榿 a jakie艣 kompresy 偶elowe o kt贸rych m贸wicie to ja nawet nie mam poj臋cia 偶e takie co艣 istnieje i si臋 go stosuje馃ぃ ja to chyba jeszcze du偶o musz臋 si臋 dokszta艂ci膰 w tej dziedzinie, zdecydowanie xD
    Racja, wiele rzeczy mo偶na dokupi膰, ale powiem Ci Nusiaaa, 偶e kurcz臋 jak maluszek wyl膮duje w domu to cz艂owiek mo偶e nie mie膰 czasu na zjedzenie kanapki i k膮piel, a co dopiero zakupy nawet internetowe. Ale ja te偶 na razie nie wszystko kupuj臋, ale trzymam ju偶 wybrane w koszyku 偶eby tylko klikn膮膰.
    Moja po艂o偶na 艣rodowiskowa ostatnio mi powiedzia艂a - co si臋 pani stresuje opiek膮 oko艂oporodowa (my艣l臋 nad wynaj臋ciem po艂o偶nej na wy艂膮czno艣膰 w szpitalu) skoro pani ju偶 jedno dziecko wychowa艂a to wie pani co o jak... A ja mam wra偶enie 偶e nic nie pami臋tam i parali偶uje mnie na sam膮 my艣l 偶e mam maluszka podnosi膰 i przewija膰 i jak to si臋 robi. A fakt 偶e b臋dzie ch艂opak, a w domu dziewczynka to ju偶 mam wra偶enie 偶e to jako艣 kosmos 馃

AgataAgatka lubi t臋 wiadomo艣膰

age.png

age.png
  • Natosia Autorytet
    Post贸w: 3599 2738

Wys艂any: 23 wrze艣nia, 08:50

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Nusiaaa89 wrote:

w szpitalu (przynamniej u mnie) nie k膮pi膮, ale jak ju偶 jest w domu to moim zdaniem pierwsze co, to k膮piel. Jednak przynosi si臋 te szpitalne dziadostwa ze sob膮

abbigal lubi t臋 wiadomo艣膰

2015/2016 - 2x cb, 1x cp

Nasze czwarte szcz臋艣cie:)))
    14.03- 鈴
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (猬167,9%)
    20.03-beta 1024 (猬 168,3%)
    24.03-beta 5830 (猬 138%)
    06.04- 1 cm i jest 鉂
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm cz艂owieka
    10.07-po艂贸wkowe,440g DZIEWCZYNKI 馃槏
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na 艣wiecie:)

"...czemu Ty si臋 z艂a godzino, z niepotrzebnym mieszasz l臋kiem, jeste艣 a wi臋c musisz min膮膰, miniesz a wi臋c to jest pi臋kne..."

age.png
  • Mysza123 Autorytet
    Post贸w: 2564 2331

Wys艂any: 23 wrze艣nia, 11:30

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mialam wczoraj wizyte, mala wazy 1800g, glowa nisko. Szyjka lekko krotsza niz ostatnio ale pessara mi zalozyc gin nie chce bo mowi ze to zawsze ryzyko infekcji, przy mojej zaawansowanej endo trzeba uwazac, a nie wyglada to dramatycznie. Tak wiec dalej musze lezakowac, bez wiekszego ruchu zyc 馃槥. Liczylam ze moze mi zalozy to chociaz sie pokrece na tyle zeby cos w domu porobic, przygotowac a tu kit.

Brzuch mi sie spina ale podobno to moze byc efekt moich gabarytow bo jestem mega szczupla i ta macica ciagle jest prowokowana do skurczow przez moja chorobe, ruchy dziecka itp. Magnez, nospa i obserwujemy.

Gin jest za tym zebym probowala sn rodzic bo to lepsze dla mnie po tym wszystkim co przeszlam ale ja mam jakas traume, boje sie po prostu. Cc znioslam spoko i tu juz znam temat.

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 23 wrze艣nia, 11:31

馃惌 27
    10.2016- c贸reczka 馃懅馃徏
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

Reprofit Ostrava- zosta艂o 5鉂勶笍
    11.2022- ET- cb 馃
    02.2023- FET- 8dpt-130,6| 10dpt-360,4|14dpt-1574
    23dpt- jest 馃А
    12+3- prenatalne ok
    20+1- po艂贸wkowe- 380g 馃挅
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 馃Ц馃巰

age.png
鈥光 64 65 66 67 68 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

CZYTAJ WI臉CEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niep艂odno艣ci 鈥 jak si臋 przygotowa膰?

Nadszed艂 ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z p艂odno艣ci膮. Jak wygl膮da? Na co si臋 przygotowa膰? Czy przed wizyt膮 warto wykona膰 wst臋pne badania? Jakie znaczenie maj膮 obserwacje cyklu miesi膮czkowego podczas diagnostyki? Jak wygl膮da wywiad medyczny? 

CZYTAJ WI臉CEJ

CZYTAJ WI臉CEJ