Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe szczęścia 2016
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 16:55

    Lena19938, nick nieaktualny, _polin lubią tę wiadomość

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak Posti, też miałam takie podejście do studiów i się na nie nie wybrałam :) zrobiłam szkole policealna i jestem zadowolona :) miałam pracę, mam już trochę doświadczenia a znajomi co studiowali bardzo mi zazdrościli że już coś mam a oni pewnie będą ladowac w Mc Donaldzie :D od każdego słyszalam ten sam tekst xD

    Posti77 lubi tę wiadomość

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamuski:-)
    Podczytuje Was regularnie ale jakoś nie pisałam.

    Gratuluję nowym mamusiom i trzymam kciuki za przyszłe :-*

    Ciekawe co tak u Kas, jak jej poszło na pewno wszystko w porządku, czekam na wieści z niecierpliwością :-)

    Mysza tak czytam o Twojej kruszynce kochanej i łzy mi się cisna do oczu, bo tak mi szkoda takich maleńkich kochanych istotek. Wiem, że to mało pocieszające, ale jej to nie boli to chociaż się nie na meczy, a z czasem wszystko raz dwa minie na pewno zobaczysz. Kibicuje Wam z całych sił żeby szybciutko minęły problemy i żeby rosła Kalinka jak na drożdżach.

    Dziś w szpitalu widziałam świeżo urodzone dziecko z cc przewozili na oddział koło mnie i powiem Wam, że cudze dzieciatko, a taka piękna kruszyna, malenka słodka, że oczu oderwać nie mogłam z resztą mój M też. Już nie mogę się doczekać naszej corci. Małe dzieci mają takie piękne ciemne oczka, już chce widzieć mojej Ninci.

    Dziewczyny podziwiam jak studiując i pracując macie dzidzie w drodze. Ja po skończeniu technikum zaczęłam pracę żeby mieć kasę na studia i tak się skończyło, że praca po minimum 12h dziennie i na studia brakło czasu. Potem slub, wesele, przeprowadzka i staranie o dziecko, teraz w planie budowa domu. A tak bardzo chciałam się dalej uczyć. Ale w życiu już tak czasem bywa. Rodzina najważniejsza, bez studiów też da się żyć. A może jeszcze kiedyś pójdę na studia, może się uda.

    _polin lubi tę wiadomość

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice to może być też taka czysta ciekawość kiedy to właśnie będzie :) ja bym na Twoim miejscu nikomu nie napisała :) wierzę, że Twoi znajomi mają dobre intencje ale jednak tak jak mówisz to Wasze chwile :)

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że jesteś małamama bo się już martwiłam!

    Kurde dziewczyny studia czy nie studia... Można studiować i pracować i jeszcze tyle różnych różności ;-)
    Każdy idzie tam gdzie chce i każdy jest równy. Można być profesorem i być totalnym brakiem, nie mieć klasy. A można być po zawodówce i okazać więcej człowieczeństwa niż prof burak.
    I można pójść na studia i skończyć je dla własnej satysfakcji a potem pracować w McDonald's bo się to po prostu lubi :-)

    Żaden doktorat nic by mi nie dał skoro przez pewien czas po prostu nie kochałam życia...

    Dobranoc mamuśki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 22:56

    małamama lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 16:56

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka wszystko z nami w porządku, miło że ktoś o nas pomyslal jestescie kochane dziewczyny :-)
    Dobrze, że już kryzys zażegnany i trudne chwile minęły i teraz czekasz na Olenke, wiadomo, że macierzyństwo to nie lada wyzwanie dla każdej z nas, nikt nie mówił że będzie lekko i trzeba być na to przygotowanym, ale wierzę, że każda z nas da radę i będzie dobrą mamą. Wiadomo że ideałów nie ma, ale przede wszystkim trzeba się starać :-)

    Ludzie bez studiów częściej lepiej sobie radzą w życiu niż ci nie wiadomo jacy wykształceni. Nie mówię że wszyscy ale Jak ktoś jest obrotny to sobie i bez studiów poradzi. Bardzo wielu wielkich przedsiębiorców jest bez studiów, tak jak dawniej było i interesy kręcą, życie im się układa to i w tych czasach można sobie świetnie poradzić. Wiadomo, że lepiej mieć niż nie mieć :-D ale przeżyje i ja bez. :-)

    Byłyśmy wczoraj na ostatniej już wizycie:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 23:12

    Wirginia, Lena19938 lubią tę wiadomość

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robert 03.11.2016 38+0 g.15.25
    4060g 55cm SN

    małamama, aphrodita, Wirginia, maggda, Lena19938, nick nieaktualny, Scorpiolenka, _polin, manda21, agata.gie, gama, kataloza, kicia 123, radiszka, guerretenshi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas gratulacje duży chłopak super :-*

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Kas. Duży chłopczyk. Napisz w wolnej chwili relacje z porodu jeśli oczywiście będziesz miała ochotę.

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas gratulacje!! Bardzo duży synek! :) Zdrówka :*

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas tak się cieszę!!! :-* gratuluję :-*

    kas50 lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie weszłam i zobaczyłam dokładniejszy wynik z tej nieszczęsnej boreliozy. Jestem przerażona, miało być ok a sama nie wiem co jest. Pełno jakiś oznaczeń, pojawiła się interpretacja że pozytywny, graniczny, jakies zero, pełno plusów. Jestem z tego głupia. Już nie zdąże skonsultować przed poniedzialkiem. Ale porownalam z tym samym badaniem z 2013r i tam miałam wszystko na minusach.. więc obawiam się że coś jest nie tak :( już nie mam siły :( chyba będę płakać :(

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 12.30 podali oxy,po godzinie skurcze,po kolejnych dwóch finał. Ból masakra,bez znieczulenia,naciecie. Do tego macica się nie obkurczala,zrobil się krwiak i o 20.00 lyzeczkowanie pod narkoza,odlot totalny,już jest ok,ale co przeszlam to moje. Mały był dwa razy obwiniety pepowina:( dostal 9/10/10pkt.Apgar. do tego u mnie pokarm lichy,mam nadzieję że po tym zabiegu będzie,Robcio coś possal,choć poczatki ciezkie i wzieli go na noc,bo ja padam:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 23:31

    Lena19938 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wirginia spokojnie! To jest wynik z tego dokładniejszego badania? Nie masz jakiegoś kontaktu z lekarzem? Choćby e mailowego?

    Wirginia lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    F

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2023, 22:47

    kas50, Lena19938, _polin, agata.gie lubią tę wiadomość

  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas trzymaj się mocno, jesteś dzielna. Odpocznij trochę powodzenia!

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach dziewczyny moja gin się na tym nie zna :( ona już ostatnio po tamtym wyniku myślała żeby ciążę rozwiązać bo się wystraszyła :( pośle Męża po ten wynik rano to może jeszcze zdąże na szybką konsultacje do ośrodka zdrowia jak będzie lekarka.

    Kas wiemy że dużo wycierpialas, szybkiej regeneracji Ci życzę i zdrowia :*

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena19938 wrote:
    Wirginia spokojnie! To jest wynik z tego dokładniejszego badania? Nie masz jakiegoś kontaktu z lekarzem? Choćby e mailowego?

    Tak Lenka to jest ten dokładniejszy który podobno miał być jednoznacznie ujemny a widząc jakiekolwiek plusy wątpię że tak jest :(

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 4 listopada 2016, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne żeby się cieszyć tym co się ma. Ja te cholerne ukochane studia skończyłam i bardzo się z tego cieszę bo chciałam to zrobić, miałam plany a potem ktoś mi zniszczył trochę życia, potem depresja, a teraz uczę się na kierunku 'mimo wszystko cieszymy się życiem' i nie potrzebuje być przedsiębiorcą i mieć kupę kasy skoro poradziłam sobie z cholerną depresją, a teraz jeszcze staję się matką. Szkoda mieszkania i planów które się zawaliły ale nic to skoro cieszę się że moje dziecko w tej chwili ma czkawkę :-)

    Wirginia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
‹‹ 538 539 540 541 542 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ