Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe szczęścia 2016
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 14 listopada 2016, 04:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paju wrote:
    Co tu taka cisza porodowa :p


    U nas już dziś dwa tygodnie PO, kiedy to zlecialo.. dopiero na porodowke jechałam :)

    Paju też byśmy chciały żeby było już po... Jeszcze trochę poczekamy na następnego bobasa.

    Paju lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • olkaaa Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 14 listopada 2016, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cisza, skurcże znośne, z porodowki przenieśli mnie na zwykły oddział... ciekawe czy dzisiaj rozwarcie się zwiekszy i coś zacznie się dziać...

    w57vpc0zbvyrf7zi.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posti gratulacje, swoje przeszlas teraz żeby się tylko szybko zagoilo. Córa duża niech rośnie zdrowo:*

    Mój M już mnie dobija, tylko wstaje i się dopytuje czy dziś rodzimy bo on już by chciał nosz tak jak ja bym nie chciała albo bym wiedziała kiedy się coś ruszy. I tak w koło, jest bardziej nakręcony niż ja. A tu cisza, mała się nic nie wierci chyba smacznie spi, a mnie głowę chce rozerwać z bólu :-(

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olkaaa wrote:
    A u mnie cisza, skurcże znośne, z porodowki przenieśli mnie na zwykły oddział... ciekawe czy dzisiaj rozwarcie się zwiekszy i coś zacznie się dziać...

    Czekamy i proszę się meldować co jakiś czas ;-)

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małamama no w końcu się musi zacząć. Jedno jest pewne. Kiedyś urodzimy! A kiedy, to już najstarsi Indianie nie wiedzą. Wszystkie rozpakowane tylko my jakieś oporne bardzo ;-)
    Ja wstaje do laboratorium. Brzusio trochę pobolewa, ale to z powodu braku trawienia. Jelitka drażliwe a moja mała też śpi jeszcze...

    małamama lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • _polin Autorytet
    Postów: 624 386

    Wysłany: 14 listopada 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posti gratuluje. Duzo zdrowka dla Was :-)

    3jvz9vvj1ktqsgj2.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 14 listopada 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posti gratulacje!!!!

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 16:44

    małamama, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 16:44

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice mnie też to denerwuje. 'A zobaczysz jak będziesz miała dość!'
    Hmm... Będę miała dość to będę sama się przekonam :-)

    Byłam w tym laboratorium. Brzuś jest bardzo nisko i podczas chodzenia czuję że się spina, albo to moje subiektywne odczucie. Na wkładce dużo śluzu. Myślałam że to czop ale on chyba jest w większych ilościach. To śluz po prostu. Teraz leżymy z dziewczynką bo troszkę nas ten brzuś zaczął boleć, a P. przygotowuje dla nas śniadanie :-)

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz trzymamy kciuki za dobre wyniki Leny :-)

    Czy Wy też się budzicie średnio co 1,5h?? Nie wiem czy jakiś podświadomy stres mi spać nie daje czy co.

    U mnie bardzo fajne podejście ma moja bratowa, ona co ze mną rozmawia to mówi, że dziewczyno będzie dobrze, każda rodzi raz dwa i już masz dzieciątko przy sobie i dopiero jest euforia. Ona rodziła 26 godzin poród wywoływany i dobrze go wspomina, głównie mówi, że zobaczysz jak urodzisz to będziesz taka szczęśliwa że wszystkim się będziesz chciała pochwalić. I w sumie to myślę że tak bedzie, że wszystkim się będę chwalić jaka ta kruszyna moja jest. Tylko nie wiem czy zdarze bo mój M będzie pierwszy :-D

    Dzisiaj mam termin ustalony przez gina i dalej cisza, nawet skurczów za bardzo nie odczuwam zadnych. Lena może Twoja Ola będzie szybciej jak coś cię tam lekko pobolewa? :-)

    Lena19938 lubi tę wiadomość

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • olkaaa Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po padaniu u profesora odpada czop, chcą mi chyba założyć juz ten cały woreczek i dowiedziałam się , że rodzimy na dniach... także trzymać kciiuki ! Będę się odzywać w miarę rozwoju sytuacji :)

    małamama, Lena19938 lubią tę wiadomość

    w57vpc0zbvyrf7zi.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olkaaa to trzymamy kciuki żeby cie bardzo nie wymęczyli i zeby sprawnie i szczęśliwie poszło trzymaj sie dzielnie ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 09:42

    olkaaa lubi tę wiadomość

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • gama Autorytet
    Postów: 630 344

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie ja i Faustynka

    Przyszla na swiat 12.11.2016 SN. 3430 g 57 cm

    Jesteśmy cale i zdrowe. Jak dobrze pójdzie to jutro wyjdziemy Mała uczy sie chwytać cyca. Różnie jej to idzie....... No to zobaczymy....
    Pozdrawiam

    eunice., małamama, maggda, Lena19938, manda21, Wirginia lubią tę wiadomość

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje i duzo zdrówka życzę dla Was;*

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stał się cud normalnie bo jednak moja szefowa okazała sie człowiekiem i podpisała tą umowę. Chyba ma dobrego prawnika :-) Nawet dzis do m mówiłam, że ma już wszystko gdzieś żeby tylko mała sie zdrowa urodziła, odpusciłam i samo jakoś poszło. Chociaż jedno mam z głowy i nie muszę juz jeździć i załatwiać .

    maggda, Lena19938, Scorpiolenka, Wirginia lubią tę wiadomość

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 16:44

    małamama lubi tę wiadomość

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 16:45

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gama i Posti gratuluje i duzo zdrowka dla was ;)

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gama czekałam na wiadomości!!! Gratuluję Faustynki! :-*

    Małamama tak bardzo mi ułożyło że z tą pracą tak dobrze wyszło :-* jednak są jeszcze fajni pracodawcy :-* bardzo się cieszę :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 10:28

    małamama lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
‹‹ 586 587 588 589 590 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ