Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe szczęścia 2016
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8dcfff387fcd9b1fmed.jpg

    Wraz z Olą życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech nasze szkraby rosną zdrowe. A nam mamom życzę dużo siły i wytrwałości w ich wychowywaniu.

    Kochane dziewczyny wszystkiego dobrego i jeszcze raz, pięknych Świąt :-* :-* :-*

    Scorpiolenka, maggda, Wirginia, małamama, klauuudia, _polin, kataloza, manda21 lubią tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zycze zdrowych wesołych Świąt.

    Ja niestety biorę pod uwagę że dzisiaj zostaje sama z Nikosiem w domu. Znowu dreszcze i gorączka od piersi.

    _polin, Lena19938 lubią tę wiadomość

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i wesołych świąt dziewczyny!! :* Jak zrobimy jakieś zdjęcie to później wstawię, na razie piekę rybki :)

    Lena śliczną masz Olę :*
    Tobie równie dużo siły i miłości!!

    Lena19938, Scorpiolenka, małamama, klauuudia, _polin lubią tę wiadomość

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dziewczyny :-)

    Lena19938, Scorpiolenka, Wirginia, małamama, klauuudia, _polin lubią tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2940 2943

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolych swiat :). Przede wszystkim zdrowych, radosnych i spedzonych w gronie najblizszych.
    Te swieta sa piekne, wszystkie spedzimy je z naszymi malymi Cudami :)

    Scorpiolenka, Wirginia, małamama, _polin lubią tę wiadomość

    🐭 28- endometrioza/ POF
    10.2016- córka 👧🏼

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Scorpiolenka Autorytet
    Postów: 668 629

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my przyłączamy się do życzeń.Wesołych świąt :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 22:57

    Wirginia, Lena19938, małamama, klauuudia, kas50, _polin, manda21 lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd4c3es2kf.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    140kroz.jpg
    Wyjątkowe święta! :)

    Lena19938, małamama, Scorpiolenka, _polin, klauuudia, manda21 lubią tę wiadomość

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka słodycz :-*

    Wirginia lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny rowniez dolaczam sie do zyczen niech to beda dla nas wszytskich wyjatkowe Swieta :)
    Sliczne maluszki :) do tej pory nie wiem jak wstawiac tutaj zdjecia :(
    pamietam ze ktoras z nas kiedys pisala jak to zrobic jak byla w ciazy z synkiem juz takim fajnym :) ale jakos dalej nie wiem ;) za to pamietam wlasnie jej zdjecie z brzuszkiem i synkiem :)

    Lena19938, Scorpiolenka, _polin lubią tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauuudia wejdź na fotosik.pl :-) tam dość łatwo wstawić zdjęcie :-) jak chcesz wstawić już zaladowane zdjęcie to zmieniasz tylko na Forum i kopiujesz link i wklejam tutaj :-)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pl.tinypic.com

    Mi tutaj łatwo idzie :)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    120jte0.jpg
    Cudownie :)

    Lena19938, Scorpiolenka, _polin, Wirginia, małamama, kas50, manda21 lubią tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauuudia jaki ślicznuś :-* w ramionach mamy :-) <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2016, 22:59

    klauuudia lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Scorpiolenka Autorytet
    Postów: 668 629

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę cudownie Klaudia. :) Zdjęcie maluszków,do tego świąteczne mają w sobie jakąś szczególną magię :)

    Lena19938, klauuudia lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd4c3es2kf.png
  • _polin Autorytet
    Postów: 624 386

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja trochę spóźniona, ale z całego serca życzę Wam wspaniałych Świąt i jestem przekonana, że takie będą :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 10:47

    Lena19938, Wirginia, Scorpiolenka, małamama, klauuudia, manda21 lubią tę wiadomość

    3jvz9vvj1ktqsgj2.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polin jaki fajny kawaler :-)

    Olcia dopiero na wieczór wczoraj miała na sobie sukieneczkę świąteczną :-) taką jak na awatarze. No wyglądała w niej cudnie i nie była już takim okruszkiem jak zawsze ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 00:17

    Wirginia, Scorpiolenka, klauuudia lubią tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękne dzieciaki macie dziewczyny!!!:-)

    klauuudia, Lena19938 lubią tę wiadomość

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne te nasze dzieciaczki, możemy być szczęśliwe

    Lena19938 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak to jest Swieta Swieta i po Swietach ;) i znowu 5 kg do przodu haha :)

    Wirginia lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Scorpiolenka Autorytet
    Postów: 668 629

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie Klaudia,aż strach wchodzić na wagę. ;)

    Myśleliśmy,że trochę odpoczniemy w te święta a codziennie mieliśmy gości,jeszcze jutro siostra z rodziną przyjeżdża.
    Jestem zmęczona ale szczęśliwa,synek też coraz fajniejszy ciągle się do nas uśmiecha i gada po swojemu.Rozpoznaje nas bo do gości się nie uśmiechał tylko uważnie przyglądał ale był grzeczny i nie marudził.
    Idę odpoczywać po świętach bo mały już od pół godziny śpi,za 4 godz pobudka na jedzonko.Dobranoc. :)

    qb3ce6yd4c3es2kf.png
‹‹ 680 681 682 683 684 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ