Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe szczęścia 2016
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam mandarynke wczoraj jedną... Kupka wodnista. Jedziemy na badania i do lekarza...

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena daj znac co i jak trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze ...

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wyniki trzeba poczekać. Lekarz powiedział że to biegunka ale mam obserwować. Widział też kupke i powiedział że aż taka zła nie jest. W badaniu lekko napięty brzuszek.
    Od wczoraj wieczorem nie karmie piersią.... Musiałam odciągnąć pokarm bo piersi strasznie twarde. Przestraszyłam się. Nie wiem co mogę jeść więc jem chleb z masłem.
    Oby było już tylko lepiej.
    Dostałyśmy trochę kropelek na brzuszek w tym wapno, probiotyk i coś na biegunkę

    klauuudia, Wirginia lubią tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze Lenka widzisz wcale nie ma tragedii :)

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie będzie oki zobaczysz Lena :* ale zawsze trzeba szybko sprawdzić :)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz Ola mi jeść nie chce... Załamię się. Dostała tyle leków że szok. Ostatni raz 5 h temu jadła. Teraz karmiłam ją piersią i był wrzask. Zrobiłam więc mm i podałam leki. Troszkę wypiła i koniec. Wszystko ulała. Włącznie z lekami. Załamię się!

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze biedna boli ja ten brzuszek pewnie i dlatego nie ma apetytu . Dzwonilas do lekarza ze sie tak zachowuje, zeby sie nie odwodnila

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2016, 16:19

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak wyniki wyglądają. Jeśli crp będzie złe to na szpital. Mąż pojechał po te wyniki. Boże jak ja się boję o tą moją dziewczynkę :-(

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena mam nadzieje ze bedzie ok i obedzie sie bez szpitala. Trzymam kciuki &&&

    klauuudia lubi tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie wybieram na urodzinki mojej chrzesnicy ma juz 8lat ;)

    Niestety ja walcze z pieluszkowym zapaleniem skory u Agatki :/ biedulka ma taka straszna dupke ze az plakac sie chce. Teraz lezy caly czas z gola dupka i sra mamie na posciele ;)

    Wirginia lubi tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jesli bedzie trzeba jechac to tylko po to, zeby jej pomoc tak czy siak bedzie dobrze :)

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggda to milego kinderparty :)
    jeejj biedna Agatka a probowalas moze tormentiolem posmarowac ?
    Slyszalam ze dziala super w sumie kupilam nawet ale nie probowalam bo pupka u malego ladna jak do tej pory :)

    maggda lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czym najlepiej dopajac? Crp w normie... Tylko Ola woli spać niż jeść. Obudzi się na moment, dostanie cyca i śpi. ...

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • manda21 Autorytet
    Postów: 780 415

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem dzieci reagują układem pokarmowym na wirusy, mąż chory mały zrobił zieloną kupke i ma katarek. Teściowa panikuje gorzej niż ja...

    Syn 10.2016
    Aniołek [*] 6tc6d 03.2018
    ckai9jcgluuotmoy.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ja bym dawala odciagniete mleko bedziesz wiedziala ile mala wypila...

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • manda21 Autorytet
    Postów: 780 415

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie po cycu mozna dac sciagniete. Na spaniu jeszcze z butli cos tam wypije.

    Syn 10.2016
    Aniołek [*] 6tc6d 03.2018
    ckai9jcgluuotmoy.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę na szpital. Mała ma kiepskie wyniki moczu. Jestem załamana.

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odciagniete daje normalnie. Przynajmniej wypija wszystko

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co wyszło nie tak? Jakieś bakterie?
    biedna Olcia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2016, 20:34

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia mam tormentiol ale u Agatki nie sprawdzil sie a wrecz pogorszyl. Sluzy jej bepanthen.

    Lena duzo zdrowka dla malej aby jej szybko przeszlo.

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
‹‹ 682 683 684 685 686 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ