Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe szczęścia 2016
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • haneczka89 Przyjaciółka
    Postów: 80 35

    Wysłany: 23 marca 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paju wrote:
    Mój maluszek ma 16 miesięcy :) No zaraz 17 :P
    ja mam synka 11 miesięcy

    Aniołek 6t
    Beta hcg 4.05 - 90. /6.05 - 260
    ckaigzu3vxhfg0jw.png
  • malutka199922 Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 23 marca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam córeczkę 14 miesięczna :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ganne6hhb130fhee.png

    zpbn8iiks1s4kzhl.png
    zpbn8iikgfn8r0ke.png
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 99

    Wysłany: 23 marca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja wrote:
    Ja jutro mam o 10 wizytę :D stresik jest...
    prosze sie nic nie stresowac :-)bedzie dobrze aaaa i od razu raport prosze ;-)jaka kruszynka juz duza

    7u22s65gmika7d3f.png
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 99

    Wysłany: 23 marca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paju wrote:
    Mój maluszek ma 16 miesięcy :) No zaraz 17 :P
    moja maluda ma juz 6 lat :-)

    7u22s65gmika7d3f.png
  • katerineczka Ekspertka
    Postów: 180 64

    Wysłany: 23 marca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka gratulacje to serduszko to najpiękniejszy widok!

    16udskjo53emf7uv.png74dij44jpribg1eo.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 23 marca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka daj znać co u Ciebie :)

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • malutka199922 Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 23 marca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katerineczka wrote:
    Malutka gratulacje to serduszko to najpiękniejszy widok!
    Zgadadzam się :-) aż łezka stanęła w oku :-) malutki pulsujacy punkcik na monitorze :-) a daje tyle radości

    ganne6hhb130fhee.png

    zpbn8iiks1s4kzhl.png
    zpbn8iikgfn8r0ke.png
  • Izabela23 Autorytet
    Postów: 540 292

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej sorki,że dopiero teraz,ale nie miałam jak wcześniej :-) mamy bliźnięta :-) 2 piekne zarodki ale na serduszka jeszcze za wcześnie :-) teraz leżę i mam mdłości

    pabelka88, Ellasi, haneczka89, nick nieaktualny, Scorpiolenka, Karolka14, megimeg, aher, Moko, michasia-K, radiszka, Jolcia1985, Sówka_83, nick nieaktualny, katerineczka, takasobieja lubią tę wiadomość

    PCO,hashimoto,wtòrny brak @,brak owu

    wwgzvfxmo5sww7ny.png

    ANIOŁEK 28 tc <3
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela23 wrote:
    Hej sorki,że dopiero teraz,ale nie miałam jak wcześniej :-) mamy bliźnięta :-) 2 piekne zarodki ale na serduszka jeszcze za wcześnie :-) teraz leżę i mam mdłości
    O jaaaaa!!!! Cudownie kochana!!! Bardzo,bardzo gratuluję! Ale widziałaś już maluszki tak?

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela23 wrote:
    Hej sorki,że dopiero teraz,ale nie miałam jak wcześniej :-) mamy bliźnięta :-) 2 piekne zarodki ale na serduszka jeszcze za wcześnie :-) teraz leżę i mam mdłości
    Suuuuuperrr!!!!!

  • Ellasi Autorytet
    Postów: 544 230

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Ja mam aktualnie taksą niemoc twórczą że szok! Normalnie się skupić nie mogę i od 13:00 tak mi się spać chce że szok :/ nie da się normalnie funkcjonować!
    Wracając z pracy pojechłam do sklepu po jakieś zakupy, rzeczy potrzebnych nie kupiłam i tak wróciłam do domu.
    A teraz zjadłam zupę ogórkową i chyba pójdę spać :)

    Paju,
    Kawał dobrej roboty z tą naszą listą :) Dzięki!

  • Izabela23 Autorytet
    Postów: 540 292

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    O jaaaaa!!!! Cudownie kochana!!! Bardzo,bardzo gratuluję! Ale widziałaś już maluszki tak?
    TAK, TAK :-)

    pabelka88, nick nieaktualny, Ellasi lubią tę wiadomość

    PCO,hashimoto,wtòrny brak @,brak owu

    wwgzvfxmo5sww7ny.png

    ANIOŁEK 28 tc <3
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela gratulacje, rośnijcie zdrowo. Aż zaczynam zazdrościć drugiego szkraba :)

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela23 wrote:
    TAK, TAK :-)
    Ja jutromam usg pierwsze i też będę w 5t6d.22dni po transferzze!!! Jeszcze bardziej nie mogę się doczekać!!! :-)

    Ellasi lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 99

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Ja jutromam usg pierwsze i też będę w 5t6d.22dni po transferzze!!! Jeszcze bardziej nie mogę się doczekać!!! :-)
    o ja Cie krece ,dziewczyny ale szalejecie ;-)gratki podwojne :-)a mi sie snilo ze bylam u gin i mowi no pani juz taka stara jest to pewnie bliznieta beda ,az sie w snie z wrazenia spocilam ;-)

    7u22s65gmika7d3f.png
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 99

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellasi wrote:
    Dziewczyny,
    Ja mam aktualnie taksą niemoc twórczą że szok! Normalnie się skupić nie mogę i od 13:00 tak mi się spać chce że szok :/ nie da się normalnie funkcjonować!
    Wracając z pracy pojechłam do sklepu po jakieś zakupy, rzeczy potrzebnych nie kupiłam i tak wróciłam do domu.
    A teraz zjadłam zupę ogórkową i chyba pójdę spać :)

    Paju,
    Kawał dobrej roboty z tą naszą listą :) Dzięki!
    ja to nie moge rano w lozku wylezec maz happy bo wstaje przed nim i sniadanko robie:-)za to kolo 15 to jakbym zamiast mozgu papke miala wogole nie funkcjonuje,zapominam co mialam zrobic itp ne mowiac juz o ogromnej sennosci jesczE troche i minie dla mnie naj okres w ciazy To 5,6,7 mc pozniej maly koszmarek :-)

    nick nieaktualny, Ellasi lubią tę wiadomość

    7u22s65gmika7d3f.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka14 wrote:
    ja to nie moge rano w lozku wylezec maz happy bo wstaje przed nim i sniadanko robie:-)za to kolo 15 to jakbym zamiast mozgu papke miala wogole nie funkcjonuje,zapominam co mialam zrobic itp ne mowiac juz o ogromnej sennosci jesczE troche i minie dla mnie naj okres w ciazy To 5,6,7 mc pozniej maly koszmarek :-)
    Mam identycznie,dodając do tego że wszystko mi z rąk leci...hihi

    nick nieaktualny, Ellasi lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Mam identycznie,dodając do tego że wszystko mi z rąk leci...hihi

    hahaha mnie to samo dopada. ..zero koncentracji i wogole o co kaman:))
    i mam ochote na banany:) tak jak w ciąży z synkiem;)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a u mnie dziewczyny sen się chyba kończy:( dzisiejsza beta 833,8:((


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka ale jak..co sie dzieje...co cie pokusiło o nastepne bety...

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ