Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie to taka kaszka na czole...ja trochę dramatyzuje bo całe życie leczyłam się na cięzki trądzik, miałam mocne kuracje retinoidami...od paru lat w końcu mam spokój...albo miałam...

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zasiadam sobie do herbatki z cytryną :) może pomoże :)

    Tylko trochę dziś w krzyżu boli i chyba macica się rozciąga.
    Dodając do tego katar i jakąś taką ciężką głowę - jest słabo :p

    Mietata - miejmy nadzieję, że Twoje krostki są tylko chwilowe :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kero Koleżanka
    Postów: 34 11

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Wpisuję się w wątek. Wierzę, że uda mi się odczarować złą passę po poronieniu i martwym porodzie. Jestem w 7t1d i widzę siebie w listopadzie jako mamę wyczekiwanego i ukochanego Dzidziusia :)

    Jooozefka, agagaga, Penelope, Leslie, moremi, afrykanka lubią tę wiadomość

    dvokuop.png
    IV.2015 [*] Aniołek 8tc
    V.2016 [*] Majeczka 28tc
    XI.2017 Wreszcie się doczekaliśmy. Cudny Synuś :)
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kero wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    Wpisuję się w wątek. Wierzę, że uda mi się odczarować złą passę po poronieniu i martwym porodzie. Jestem w 7t1d i widzę siebie w listopadzie jako mamę wyczekiwanego i ukochanego Dzidziusia :)

    Witaj Kero! Trzeba wierzyć że tym razem będzie pięknie. Podaj datę porodu a wpiszę Cię na naszą listę :) Byłaś już u lekarza?

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny odebrałam moje wyniki i wszystko Ok oprócz CMV IgM wyszło mi 1,14 czyli wynik dodatni i bardzo sie denerwuje nie chce czytać internetow bo piszą różne rzeczy. Wizytę mam u lekarza na piątek ale spróbuje przełożyć na dzisiaj. Ktoś coś wie o tym CMV?

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie wiem czy dobrze cie zrozumiałam. Piszesz że wyszedł ci wynik dodatni w cmv Igm? Ta klasa mówi niby o świeżym zakażeniu wirusem cytomegali. Ale wynik 1.14 nie jest zbyt wysoki. A masz jakieś normy ??

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka normy są : do 0.7 ujemny od 0,7 do 1 wątpliwy, powyżej 1 - dodatni :(

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhy .. musisz porozmawiać o tym z lekarzem . A w tej drugiej klasie było negatywne? Bo jak było też dodatnie to wtedy nie ma się co bać. Gorzej jak było ujemne. Wtedy świadczy to o świeżym zakażeniu i wiem że nie jest to w ciąży za bardzo ciekawe. No ale naj lepiej zrobisz jak pogadasz ze swoim ginekologiem
    Ja też mam cytomegalie ale tej drugiej klasie że kiedyś chorowałam i wtedy jakbym np teraz zachorowała to nie jest tak szkodliwe bo juz nie jest zakażenie świeże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 11:51

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz nie kazał mi tej drugiej klasy robić postaram sie na dzisiaj umówić ibpowtorze wyniki tez na IgG. Dzięki

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2017, 12:42

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka no co Ty opowiadasz! :(

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K@sia wrote:
    Lekarz nie kazał mi tej drugiej klasy robić postaram sie na dzisiaj umówić ibpowtorze wyniki tez na IgG. Dzięki
    No najlepiej powtórz bo jak się okaże że już kiedyś to przechodziłaś to nie ma się co martwić bo wtedy to nie jest zakażenie świeże

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Invis wykreśl mnie proszę z listy, ciąża obumarła w 6t5d (powinnam dzisiaj być w 8t5d) jutro idę na skrobanke do szpitala.
    Powodzenia dziewczyny, dbajcie i uważajcie na siebie.

    Ps. Widzę ze Bianka87 tez jest nadal na liście, mam nadzieje ze się na mnie nie obrazi za to ze przekaże żebyś tez ja z tego samego co u mnie powodu wykreśliła.
    Że co? ??tak mi przykro !!!!

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Jooozefka Autorytet
    Postów: 349 414

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka :( (*) brak mi słów...wiem co czujesz ...


    Mama: c 2010; s 2011; c 2012 c 2017;
    i aniołków (*) 2009;2014
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka ale czy to pewne na 100%?? Kurcze tyle tu miałyśmy przypadków że najpierw niby spisywane na straty a później że wszystko ok..

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka przykro mi... :(

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi sie przełożyć wizytę z piątku na dzisiaj. Idę na 15.40 trzymajcie kciuki

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K@siu trzymam kciuki, daj znać po wizycie.

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • ASSA Przyjaciółka
    Postów: 103 39

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Invis wykreśl mnie proszę z listy, ciąża obumarła w 6t5d (powinnam dzisiaj być w 8t5d) jutro idę na skrobanke do szpitala.
    Powodzenia dziewczyny, dbajcie i uważajcie na siebie.

    Ps. Widzę ze Bianka87 tez jest nadal na liście, mam nadzieje ze się na mnie nie obrazi za to ze przekaże żebyś tez ja z tego samego co u mnie powodu wykreśliła.

    Kuchcinka strasznie mi przykro. Trzymaj się.

    To teraz i ja nabrałam stracha - u lekarza byłam 22.03, a teraz już objawów nie mam (tylko piersi powiększone i lekko bolesne) poza tym raczej nic i tak się zastanawiam czy wszystko w porządku. Nie spodziewałam się, że tak duzo poronień na naszym wątku. Przykre to strasznie.

    8p3oyx8do0sejm7n.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcianka trzymaj sie dzielnie!!

    Dziewczyny nie nakrecajmy się negatywnie. Co ma byc to i tak bedzie, wiekszego wplywu na to nie mamy... kazda z nas obawia sievo siebie i maleństwo ale musimy byc dzielne!!

    Kto jeszcze dzis wizytuje?

    😇😁😇😇😁
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ