Listopadowe Szczęściary 2017
-
WIADOMOŚĆ
-
mietata wrote:Invis nie wiem jak te niemieckie testy, może miałaś przesiewowy z 50 gr glukozy tylko? ten u nas już chyba nie jest praktykowany, nie wiem, nie znam się. Ja dostałam 75 gr , sprawdzanie na czczo glukometrem i z krwi, potem z krwi po 1 i 2h. Nie kumam tej niemieckiej szkoły jedzenia kanapki przed glukozą, przecież podaje się określoną dawkę żeby właśnie prześledzić precyzyjnie jak organizm zareaguje....no ale może tam mają inną szkołe
Czekam cały czas z drżącym sercem na wyniki. morfologia już jest, mocz też, wszystko idealnie.
Chyba właśnie tak. Powiedzieli, że jak ten wyjdzie zły, to będę musiała powtórzyć już na czczo, 75 gr.
-
Pako, nie nie boję się jechac po zakupy bez pasów. W trasie gdzie jest prędkość nie chcę wylecieć przednią szybą, ale ile razy rzuciło mna do przodu przy małej prędkości, to więcej krzywdy odczułam w pasach.
Natomiast nigdy, przenigdy nie zapnę pasa biodrowego, który pojawia się czasem z tylu na środku auta. Ale chyba już tylko w starych samochodach. Urazy z tymi pasami są przerąbane. ktoś nie myślał, jak to tworzył...
Czarnulka, ale grubaski z chłopakówsuper, że tak równo idą
Noce mam kiepskie, bo potrafię po 3-4 razy budzić się na sikanie...czarnulka24 lubi tę wiadomość
9 tc (*) 24.01.2016
3 córki
06.11.2017
01.07.2020
07.01.2023 -
Invis wrote:Chyba właśnie tak. Powiedzieli, że jak ten wyjdzie zły, to będę musiała powtórzyć już na czczo, 75 gr.
dobrych wynikow!
-
wichrowe_wzgórza wrote:Bez sensu, niepotrzebnie generuje to przecież kolejne badania
Widocznie dla nich to jakiś tam ma sens. Ja natomiast modlę się o dobre wyniki, bo nie chciałabym już powtarzać tego badania
Mietata dzięki i Tobie również pomyślnych! Daj znać jak wyszło. Kiedy masz mieć wyniki?Holibka lubi tę wiadomość
-
Holibka wrote:mietata ciesz się, że nie ma tych zmywarek ikea, błagam kup choćby najprostszego boscha czy electroluxa, ale nie ten szitex. Gdybyś potrzebowała porady w wyborze AGD to chętnie pomogę, trochę się na tym znam i wiem na co zwrócić uwagę, prv jak coś
czarnulka super że z dzieciaczkami ok! czyli widmo tego zespołu podkradania odgonione? ufff! Uważaj na siebie, wypoczywaj i męcz lekarza pytaniami, od tego jest
adapter do pasów dziewczyny dziękuję za opinie. Czyli kto ma to raczej jest zadowolony?
Ja byłam bardzo na anty, uważałam adapter za fanaberię i miałam przekonanie, że przesunięcie pasa możliwie nisko wystarczy.
W jeździe odczuwa się jednak dużą różnicę, pasa w ogóle nie czuć na brzuchu, jest luz. Myślę że w razie wypadku brzuch faktycznie będzie znacznie mniej narażony na ściśnięcie pasem.
Także jeżeli ktoś jeszcze się waha to ja polecam. Niestety sukeinka faktycznie pomięta ;]
Katarzynaa mnie z kolei szczypią jak się zbiera siara
dolegliwości a mi jakoś odpuściło na razie wszystko, może po prostu jestem wypoczęta po weekendzie, także korzystam z energii. Duszności nie zauważyłam, śpi mi się na razie całkiem dobrze, choć wróciły sporadyczne drętwienia rąk jak się przekręcę na plecy. Na boku jest ok.Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 14:55
Holibka lubi tę wiadomość
27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
07.06.2019 synek
3 aniołki w niebie [13tc,
10tc,
10tc] Cb
BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity -
Po pierwsze - teraz wszystko to jeden pies. W zasadzie bardziej trzeba patrzeć na model konkretny, niż na firmę. Dwa - większość marek robi sprzęt na nieswoich patentach. Warto brać to, co mają oryginale. Np. Amica ma własne dobre piekarniki, a zmywarki mają Beko.
Ja np.zawsze chwaliłam sobie lodówki i parki whirpool, sąsiedzi sa zadowoleni z elektorluxa.
Też mogę o tym długo, bo zwykle długo mi zajmuje wybór takich rzeczy, ale potem nie żałuję9 tc (*) 24.01.2016
3 córki
06.11.2017
01.07.2020
07.01.2023 -
mietata wrote:U mnie problem taki ze do zabudowy ikea pasuje tylko ich zmywarka...takie wymiary robia skubancy
Wycwanili się
Ja miałam rok na skompletowanie sprzętów do mojego domu... i raczej nie patrzyłam na firmę, ale porównywałam parametry, funkcje, opinie różnych użytkowników itd. I tym sposobem mam np. zmywarkę Elektroluxa, piekarnik, mikrofalę i płytę indukcyjną Whirlpoola, Lodówkę (mega, na którą każdy zwraca uwagę która poza tym jest bardzo funkcjonalna) z Hotpointa, pralko-suszarkę i telewizory Samsunga... z każdego sprzętu z osobna jestem bardzo, bardzo zadowolona. Choć nasz Pan od zabudowy kuchennej oczywiście zawsze polecał produkty Samsunga, Boscha itd jako niezawodnych itd... później sam nam przyznał że ostatnio słyszy od klientów że te sprzęty takie niezawodne nie są. Także tak jak pisze wichrowe- zazwyczaj zależy od modelu, nie od firmy.
-
Mnie typ z serwisu któregoś mówił, że już nawet boscha nie ma co polecać. Bo chwala go ludzie mający bezawaryjne boshe od kilkunastu lat, a TERAZ żaden sprzęt tyle nie wytrzyma ;] i wszystko w Azji robione.
Nie wiem, może Miele czy Smeg, ale ile osób na to stać...9 tc (*) 24.01.2016
3 córki
06.11.2017
01.07.2020
07.01.2023 -
dziewczyny z Warszawy pilna prośba, mamy małe perturbacje ze szkołą rodzenia, musimy zmienić, czy któraś z Was korzysta już z kursu w szkołach akredytowanych przez Żelazną? możecie coś polecić?