Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Ja. I mam nadzieje że wrócę z zupełnie innymi wieściami niż w piątek...

    Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 21:26

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • Paulina099 Autorytet
    Postów: 496 194

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za jutrzejsze wizyty :) ja dopiero w przyszły wtorek.. a to jeszcze tyle czasu. Kusi mnie żeby przełożyć wizytę na Ten czwartek..miejmy nadzieje, ze ten tydzień szybko zleci :)

    Lilly_Ana, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro też mam wizytę . Bardzo się stresuje. U mnie dolegliwości brak, a zawsze jakieś były. No i do tego te 3x plamienia ..

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planowałam iść około 5.04 na wizytę ale zerknęłam że mam ostatnie opakowanie Duphastonu które wystarczy mi jeszcze na max 6 dni... no wobec czego będę zmuszona wybrać się w piątek.

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 26 marca 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA92 wrote:
    Witajcie w niedzielę :)

    Powiedzcie mi kochane, Wy też jesteście tak potwornie zmęczone?

    Budzę się o 9 i nie mam ochoty wychodzić z łóżka i dalej chce mi się spać. I tak cały dzień: jestem zmęczona, nie mam siły na obowiązki domowe, chce mi się spać i już nawet ta słaba kawa nie pomaga... :/
    Mam to samo i szczerze mam tego dosc

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 26 marca 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę dopiero 7 kwietnia, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona i czuję, że będzie już serduszko :D To będzie 7t0d :) Od jutra jestem też na L4, więc będę 2 tygodnie spokojnie się wylegiwać (i wysikiwać co pół godziny :P) aż do wizyty :)

    czarnulka24, Blondik lubią tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 marca 2017, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziewczyny dzisiaj same dobre wieści musicie przynieść :)
    Zróbmy ten tydzień tygodniem dobrej nowiny! ;)

    Mi od wczoraj cycki rosną :p

    czarnulka24, afrykanka lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Ja. I mam nadzieje że wrócę z zupełnie innymi wieściami niż w piątek...
    Trzymam mocno kciuki! O której wizyta?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AFRYKANKa mnie tez interesuje gdzie mieszkasz :).
    Strzelam: Namibia, Kenia albo Tanzania lub Zimbabwe

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Aasha Autorytet
    Postów: 1204 904

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzis wizytuje - ale dopiero o 19. Od rana mdłości. Mam nadzieje, ze to dobry zwiastun.

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    akeu43r8y52gvtw7.png

    ex2bio4p7ak0n2wo.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja mam dziś wizytę o 16.00 więc cały dzień stresu. Dobrze, że w pracy jestem to chociaz co jakiś czas na cwilę zapomnę o tym...

    Afrykanka ja strzelam w Kenie :)

    Lilly_Ana o której masz wizytę???

    😇😁😇😇😁
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasha wrote:
    Ja tez dzis wizytuje - ale dopiero o 19. Od rana mdłości. Mam nadzieje, ze to dobry zwiastun.

    Mój ginekolog mówił, że jak jest niedobrze to dobrze ;)

    Dobrze, że ja mam jutro na 12:30. Będzie mniej czasu na stres :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia na wizytach!!

    Afrykanka, a ja strzelam Nigerie albo Kenie :)

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Słuchajcie, powiedzcie mi co sądzicie o częstym USG w ciąży?

    Podam na swoim przykładzie, do tej pory miałam już 4 badania USG. W piątek mam wizytę i nie wiem czy sobie odpuścić Usg (kolejne mam 20.04 i to będzie prenatalne) ale z drugiej strony umieram z niepokoju czy z fasolą jest wszystko ok, czy urosła, czy serduszko bije... jestem po dwóch poronieniach i strach jest. To usg miałoby być półtora tygodnia po ostatnim (tak też mniej więcej kazała przyjść lekarka) ale zastanawiam się czy to nie przesada, nie chciałabym zaszkodzić Dzidziutkowi w żaden sposób...

    Dziewczynki powodzenia na wizytach! Lilly o której masz? :)

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg nie jest szkodliwe. Doppler do 12tc jest szkodliwy dlatego nie sluchamy serduszka i nie używamy detektora tętna :)

    Ja mam odwrotnie. Ja nie chce nic wiedzieć. Nie chce iść na usg :(

    Wojcinka, Blondik lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś żołądek napiernicza.. I dziwnie się czuję.

    Hopeless - też z jednej strony się boję i najlepiej jakby wszystko działo się obok. USG najchętniej bym przespała. Ale z drugiej strony chcę wiedzieć czy wszystko jest ok.

    Invis - ja miałam już 3 USG i jutro będzie 4. Słyszałam, że nie jest jakoś szkodliwe.
    Myślę, że stres i niewiedza szkodzą bardziej :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless dlaczego? Nie byłabys spokojniejsza wiedząc, że wszystko jest okej? :)

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Anetta31 Przyjaciółka
    Postów: 113 49

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy ciazach zagrozonych usg jest nawet wskazane , co do sluchania tetna to nadal wiekszosc lekarzy to robi.W szpitalu lezalam z dziewczyna ktora byla,w troche wyzszej ciazy miala usg co 3 dni I na 4 lekarzy tylko jeden nie sluchal tetna .Ja wizyte mam kolo 17 ,trzymam kciuki za pozostale wizytujace.Afrykanka obstawiam RPA ;)

    Anetta31
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wizytę niedługo jadę, na ok 10:30-11 powinnam być.

    Mi też się wydaje ze usg nie jest szkodliwe. Ja miałam usg w czwartek i dziś tez mi zrobi. (Mam nadzieje)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja również trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

    Ja na razie probuje jakieś jedzenie w siebie wcisnąć.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ