Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram sie tam zarejestrować, cały czas pisze z tel. A wolnej dłuższej chwili brak zeby do laptopa zasiąść :)

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę do Was na forum! :)

  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ejjjj nie moge sie zarejestrować :( mózg mi nie funkcjonuje dosłownie...nasz syn od dawna płacze łzami i wylewa ich sporo, od dwóch dni dajemy delicol i prawie nie śpi...myślicie że to po tym? kropli mam już tyle że masakra, espuminsan, delicol, 4lacti, bobotiv forte, debridat...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 13:57

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nata co Ci wyskakuje ze nie możesz?

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://listopadowki2014.fora.pl/login.php co mam tu wpisac?

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na gorze w takich opcjach masz rejestracja.
    zaloz konto. Ja je potwierdzę i na dane które wpiszesz będziesz sie logowała :)

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, nie mam kiedy do was zajrzec, jedynie wieczorem, zaraz znow jade do synka, dzis wazy 4.030 kg, super :) a to ja w 11 dni po porodzie dv3x0.jpg

    xpatiiix3, nick nieaktualny, Florentine, nick nieaktualny, Madlen222, nick nieaktualny, Maga31, Rybka Nemo, Fidelissa, anusiaa90, Amnezja lubią tę wiadomość

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie blue ;)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki poszło czekam na dostęp. dziewczyny ile wy spacerujecie z dziećmi? i czy tylko jak jest widno? my dopiero się karmimy więc pewnie o 15 wyjdziemy na spacer dopiero. Aha ostatnie dni były bardzo ciężkie, Wojtek bardzo marudny i płaczliwy jak zawsze i przez stres, nie jedzenie ważę już tyle co w dniu zrobienia testu :-)

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka - dobrze Cię rozumiem, i bardzo współczuję doświadczeń, choć ja przynajmniej rany po cc nie miałam... ale lało się ze mnie tyle i słabłam tak szybko, że myślałam, że tej nocy umrę i osierocę wydane dopiero co na świat dziecko :/. Mimo, że wszystko się dobrze skończyło, to boję się kolejnego porodu, bo skoro tak się stało przy sn, to jakby mi się przydarzyło cc, mogłoby być już na prawdę nieciekawie, bo samo cc predysponuje do atonii...
    Lepiej zapomnieć.

    jftycms.png
  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam prośbę o dodanie do forum na loginie Ninusia44
    Na liście dokładnie takiego loginu nie mieliśmy - czy to któraś z nas?

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninusia pisała u Nas ale bez lkoncowki 44 także nie wiem.. ;o

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninusia czekamy zatem tutaj na info od Ciebie czy to Ty:)

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypominam o wpisanie sie chetne na kartki świąteczne dla maluchów tu bsdz na zamknietym :)

  • Ninusia Ekspertka
    Postów: 193 258

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja :)

    jmmg93c.png
  • Ninusia Ekspertka
    Postów: 193 258

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu wpadłam na chwilkę :)
    na kolki ja mam sab simplex... bardzo trudno jest go dostać, ale rewelacyjny jest... mi siosrtra z Niemiec przywoziła...jakby któraś z Mamusiek chciała wypróbować, dajcie znać... ona mi kupi, a ja mogę Wam wysłać.. cena chyba ok 10 euro

    jmmg93c.png
  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninusia potwierdzone.
    Prośba aby rejestrować się tak jak na belly:)

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • Ninusia Ekspertka
    Postów: 193 258

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Czy któraś z Was ma otulacz motherhood do pacyfikacji malucha? I czy dziecko nie wyciągnie rączek z tego ?

    Warto go kupic czy lepiej inwestować w Woombie ???


    ja mam, ale mój był za sprytny... i po minucie już był rozpakowany

    jmmg93c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninusia wrote:
    znowu wpadłam na chwilkę :)
    na kolki ja mam sab simplex... bardzo trudno jest go dostać, ale rewelacyjny jest... mi siosrtra z Niemiec przywoziła...jakby któraś z Mamusiek chciała wypróbować, dajcie znać... ona mi kupi, a ja mogę Wam wysłać.. cena chyba ok 10 euro

    Ja bym chciala, ale napisze na zamknietym

  • Ninusia Ekspertka
    Postów: 193 258

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli te już będzie nieaktywne? i wszystkie Laseczki przechodzą na zamknięte?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    jmmg93c.png
‹‹ 2135 2136 2137 2138 2139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ