Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • izia Autorytet
    Postów: 804 637

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja farbowałam tą fioletową palette w piance - wogóle odkąd weszły pianki to farbuje piankami bo się super nakłada - a ta fioletowa własnie jest bez amoniaku - ale ja zmieniam z mysiego na brąz

    f2wl3e5e6my37vnq.png

    relgh371tpzveqzl.png

    iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzywam jakiegos Garniera (farbuje wlosy sama i nie zajmuje mi nakladanie ddluzej niz 10 minut :)

    Ja bylam zdeterminowana bo farbuje na czarno, a jestem blondynka :) do tego wlosy tak mi zasuwaja, ze mam odrost po 3 tygodniach, więc mnie na pewno by ch... Strzelil :)

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16 tydzien czas zacząć:)))
    Ja farbuje raz na 3 miechy u fryzjera farba bez amoniaku:))

    Lato


    Miłego dnia:)

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki pamiętajcie o filtrach UV na buzie bo przebarwienia krążą:)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 11:56

    nick nieaktualny, sisiiii lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaartinka wrote:
    No tak na blond to już pewnie jakieś utleniacze są i farba pewnie cięższa..
    Osobiście też wole nie ryzykować :)

    A jak tam z waszymi przesądami że w ciąży nie chodzi się do fryzjera obcinać włosów bo się skraca rozum dziecka? :)
    Bo u mnie w rodzinie wszyscy na mnie krzyczą żebym przypadkiem się nie wybrała obciąć :) a mi się tak dużo włosów na głowie zrobiło, że nie umiem ich ogarnąć:)

    Będę straszną matką :) Zrobiłam odrosty i obcięłam włosy :) Przed maturą też się nie powinno obcinać włosów :) Tydzień przed maturą ścięłam się prawie na jeża (z włosów do pasa) a maturę zdałam :)

    Rewolucja nie jesteś osamotniona w lodowstręcie. Mnie aż odrzuca. Za to kocham maślankę i truskawki.

    Asia trzymam kciuki :)

    RewolucjaSięDzieje lubi tę wiadomość

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • izia Autorytet
    Postów: 804 637

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obcinam grzywkę - to też się liczy? ;) a tak serio to bez przesady z przesądami

    f2wl3e5e6my37vnq.png

    relgh371tpzveqzl.png

    iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha po farbowaniu dziecko ma być rude :) :)

    201411191762.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 21 maja 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo nie farbowałam w I trymestrze:D Mam bardzo jaśniutki blond a odrosty już od cholery:D W przyszłym tyg chyba pójdę! I koniecznie zmniejszyć włosy z objętości bo mam meeega grube(nawet mnie obcy zaczepiają zeby podotykać) ale są tak nie wygodne a w lato grzeją jak kożuch! :D
    Własnie zauważyłam u siebie na twarzy że moje malutki przebarwienie które mam od zawsze zrobiło się duże i mega czerwone! Czego mam używać?Cos polecacie?

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sobote ide na wesele wiec troche podetne wlosy,bo juz sa nijakie a wygladac trzeba :) :) ,no i zafarbuje,tez czekalam az skonczy mi sie trzeci miesiac

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 21 maja 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik wrote:
    Ja tak samo nie farbowałam w I trymestrze:D Mam bardzo jaśniutki blond a odrosty już od cholery:D W przyszłym tyg chyba pójdę! I koniecznie zmniejszyć włosy z objętości bo mam meeega grube(nawet mnie obcy zaczepiają zeby podotykać) ale są tak nie wygodne a w lato grzeją jak kożuch! :D
    Własnie zauważyłam u siebie na twarzy że moje malutki przebarwienie które mam od zawsze zrobiło się duże i mega czerwone! Czego mam używać?Cos polecacie?
    filtr w kremie uv min 40 a najlepiej 50. popytaj w aptece

    qq87j44jhto0od0f.png


  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 maja 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jakiego powodu się robią takie przebarwienia? Tylko na twarzy?

    201411191762.png
  • Strupka Przyjaciółka
    Postów: 114 275

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaartinka wrote:
    Z jakiego powodu się robią takie przebarwienia? Tylko na twarzy?

    Przebarwienia powstają w ciąży w skutek zaburzeń hormonalnych, przez co zwiększa się poziom barwnika w naszej skórze. Do tego skóra jest znacznie delikatniejsza, wrażliwa i często przesuszona, przez co jeszcze bardziej pogłębiają się problemy skórne.
    Przebarwienia mogą pojawić się na całym ciele, ciemna linia na brzuch też jest wynikiem pracy hormonów i zwiększonej produkcji melaniny. Tyle że skóra twarzy jest najczęściej wystawiana na słońce i delikatniejsza niż na reszcie ciała, przez co częściej pojawiają się na niej zmiany.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    relg9vvjdzp246mx.png
  • monia0084 Koleżanka
    Postów: 32 26

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a leci Wam może krew z nosa?
    bo mnie jakoś ostatnio dosyć często się to zdarza :(

  • izia Autorytet
    Postów: 804 637

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia0084 wrote:
    Dziewczyny, a leci Wam może krew z nosa?
    bo mnie jakoś ostatnio dosyć często się to zdarza :(

    teraz nie ale w pierwszej bardzo się mi lała - wogóle mam tendencję do krwawienia z nosa - teraz juz wiem co robić - polecam nie dmuchać mocno nosa, absolutnie w nim nie grzebać, psikać jakąś wodą morską żeby nawilżać - a jak krew leci polecam tampon - wygląda śmiesznie ale skutecznie tamuje

    monia0084 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e6my37vnq.png

    relgh371tpzveqzl.png

    iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia0084 wrote:
    Dziewczyny, a leci Wam może krew z nosa?
    bo mnie jakoś ostatnio dosyć często się to zdarza :(
    Monia teraz już mi nie leci ale ze 2 tygodnie temu leciała mi codziennie rano.. Wyczytałam w internecie żeby jeść więcej cytrusów i pić więcej wody więc tak zrobiłam i przeszło..

    monia0084 lubi tę wiadomość

    201411191762.png
  • monia0084 Koleżanka
    Postów: 32 26

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady, na pewno wypróbuję :)

  • Maga31 Autorytet
    Postów: 530 987

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, również byłam na warsztatach mamo to ja i zgadzam się z Lavendulą - szału nie było. Za dużo marketingu a za mało potrzebnych informacji. Lepiej już zapisać się do szkoły rodzenia by posiąść wiedzę o pielęgnacji noworodka. Co do upominków, to w Katowicach były takie same (poza butelką do karmienia, tej u siebie nie zauważyłam) i dawane były na sam koniec czyli po godz.20, gdy oddawało się ankietę. Trzeba było wysiedzieć zatem po 3 wykłady godzinne by coś dostać ;).
    A konkursy faktycznie powygrywały osoby, które przygotowały wierszyki i prace plastyczne w domu. Tyle,że było to do przewidzenia, parę dni przed warsztatami dostaje się maila przypominającego i jest tam informacja by zrobić pracę na temat "z czym kojarzy ci się Mamo to ja".
    Ja osobiście się zmęczyłam, szczególnie, że dawno nie siedziałam tak długo w jednej pozycji i to na krześle ;) Ech to L4 :P

    oar89n73xsvk879c.png

    Lavendula lubi tę wiadomość

    wff2trd8302o6ogx.png
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejne lody dzis pochłonięte;)kupiłam w biedronce 8szt mini na patyku, pyszne;)
    No i poczułam dzisiaj wyraźnego kopniaka :) :)

    KocieOczy, Lavendula, scindapsus, Fidelissa lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • asia099 Autorytet
    Postów: 267 298

    Wysłany: 21 maja 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaartinka wrote:
    No tak na blond to już pewnie jakieś utleniacze są i farba pewnie cięższa..
    Osobiście też wole nie ryzykować :)

    A jak tam z waszymi przesądami że w ciąży nie chodzi się do fryzjera obcinać włosów bo się skraca rozum dziecka? :)
    Bo u mnie w rodzinie wszyscy na mnie krzyczą żebym przypadkiem się nie wybrała obciąć :) a mi się tak dużo włosów na głowie zrobiło, że nie umiem ich ogarnąć:)

    Daj spokój, przez 9 miesięcy masz nie farbować, nie ścinać włosów, słyszałam też że do kosmetyczki nie można, paznokci nie malować ytp itd.
    Rozumiem, że przez 3 pierwsze m-ce coś mogłoby zaszkodzić no a poza tym jak kobieta chce się zapuścić, to czemu nie, najlepiej ze wszystkiego zrezygnować...

    Po wizycie u ginka wszystko ok, szyjka, śluz, dzidzia ok :)
    Fikała koziołki, złożyła nóżki, choć lekarz powiedział, że bygląda mu na chłopca, ale musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 20 czerwca. Umówiłam się już na USG 4D.

    nick nieaktualny, karmelek, mada_lena, Dorotucha, RewolucjaSięDzieje, Fidelissa, Maga31, anusiaa90 lubią tę wiadomość

    relgh371qq47owdh.png
    wwgzvfxmrhda6ta8.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 21 maja 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja po szkole, wyniki się poprawiły aaaaaaaaaaaaaaaaa, tsh nie rusza bo dalej to samo ,czyli 0,0034 ,ale za to ft3 i ft4 w normie są :D

    Właśnie zrobiłam obiadek lece do mamci po Marcelucha ,bo porwała mi hehe :D kotleciki z piersi kurczaka i młode ziemniaczki takie w skórce :D mmrmrr aż mi slinka leci :D

    a ja dobra jestem zamiast zacząć od obiadu to zaczęłam od lodów :D hahah :P śniadanie obiad kolacja :)

    A matko i znowu zemdlałam nie zdążyłam nawet krwii pobrac i już hehe a stałam już podawałam kartke i spierdzieliłam bo czarno przed oczami miałam ludzie się patrzą na mnie a ja mamusiu chodź do mnie bo mi słabo... a mama no dobra nie minęły 2 minutki a mama chyba biegła bo z drugiego końca szpitala przyleciała, a ja sobie jak zwykle na leżance pobieranko miałam :) hehe

    a krew z nosa norma :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 17:19

    mada_lena, Paju lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
‹‹ 372 373 374 375 376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ