Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgłasza się kolejna listopadówka :) ostatnia miesiączka 4 luty, wg kalkulatorów poród 14.11 :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sylvi :) gratulacje :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy:) Gratuluje rowniez:D a co do brzucha to ja sie zastanawiam jak to mozliwe w tak wczesnej ciazy - mam ogromny wydęty i twardy

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    póki co test domowy potwierdził ciążę, wczoraj byłam na becie ale wyniki będę mieć dopiero w poniedziałek... do gina się muszę umówić, w tym tygodniu miał urlop i nie było szansy

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • izia Autorytet
    Postów: 804 637

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co do brzuszków to ja mam ledwo 4tc - a brzuch taki że tylko legginsy wchodzą w grę.. nie wiem skąd to - i to jest taki charakterystyczny brzuch którego nie da się wciągnąć.. już śpię z poduszką między nogami jak przy pierwszej ciąży - a co to będzie dalej..

    f2wl3e5e6my37vnq.png

    relgh371tpzveqzl.png

    iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jestem ciekawa jak mój brzuch będzie wyglądał 31 maja czyli w 17 tygodniu bo mam wtedy ślub a kiecka się dopiero szyje:P

    Evik, Fidelissa lubią tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko przez wzdęcia, bo przecież jeszcze dzieciaczki są tak niziutko i tak malutkie, pewnie ok.12-13 tc najwcześniej zaczną wychodzić niektórym mamusiom brzuszki ,bo maluszki będą już dość spore, ciekawa jestem kiedy mi wyjdzie bebzun skoro to druga ciąża :P a ja największego brzuchola mam jak się najem xD

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izia wrote:
    dziewczyny co do brzuszków to ja mam ledwo 4tc - a brzuch taki że tylko legginsy wchodzą w grę.. nie wiem skąd to - i to jest taki charakterystyczny brzuch którego nie da się wciągnąć.. już śpię z poduszką między nogami jak przy pierwszej ciąży - a co to będzie dalej..
    podobno przy kolejnej ciąży brzuch szybciutko wyskakuje

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi ja też mam weselicho 31 maja a to 20tc będzie, więc bebzuna niezłego będę miała to już wiem :D hehe ciocia wychodzi za mąż, a z sukienką czekam do końca maja hehe bo boje się ,że jak kupie wcześniej to już w Nią nie wejdę.. :P

    Evik lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm chyba jak będę na kolejnej przymiarce to powiem co sie dzieje;p

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamiętam jak moja nauczycielka dwa lata temu w 12 tc a już ogromny brzuchal :P a koleżanka z klasy 13tc i już ogromny wyszedł też a pierwsza ciąża śmiałam się ostatnio, że jak nic dwójeczka będzie u niej, ale dziewczyna dość szczuplutka, więc możliwe ,że szybko brzuchalek wyszedł :P

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze miałam jednak nadzieję że brzuszek będzie ledwo ledwo ale może być już sporych rozmiarów... :)

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe mamy i serdecznie gratuluję!

    Co do mojego brzucha - TO MACIE MNIE. Ponoć kolejne ciąże wyłażą "na wierzch" wcześniej, poprzednio brzucho miałam koło 6 miesiąca, ale to było też prawie 10 kg temu.
    Cycki bez zmian, więc wybieram się do sklepu :/

    Z diety dzisiaj: miód i banany :D

    xpatiiix3, Fidelissa lubią tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    czesc dziewczyny :-)
    ale nas przybywa :-)

    gratulacje dobrym wiescią, nawet bliźniaki sie pojawily :-)

    ja dalej leze i wypoczywam, mdlosci męczą okropnie, do tego bol glowy, cisnienie mam 85/59 katastrofa! zrobilam sobie mala kawe choc wcale nie mam na nia ochoty..


    karmel, z tym ciśnieniem Ty żyjesz jeszcze?! ;)
    odpoczywaj!

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viviana wrote:
    Kochane właśnie jak Wy liczycie tydzień ciąży ?
    Ja narazie posługuję się wg tego co liczy Belly, na następnej wizycie pewnie mi gin dokładniej powie, a termin skąd znacie, gin już powiedział, czy z Belly?

    Liczyłam od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, identyczny wyszedł u gina, co do dnia :)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewolucja u mnie dzisiaj banany i pomarańcze, no i moje ukochane gołąbeczki i kapucha kiszona hehe no i tak jakoś dzisiaj żyje na owocach w sumie o i pomidorówka ooomnomomnom na śniadanie :D

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy to przynajmniej macie smaka na konkretną rzecz, ja bym coś wszamała ale nie mam pojęcia co ;)

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś gotowane brokuły zapijałam cappuccino :)

    xpatiiix3, RewolucjaSięDzieje, Fidelissa lubią tę wiadomość

  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wygrały jajka na twardo :P

    RewolucjaSięDzieje lubi tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    Rewolucja u mnie dzisiaj banany i pomarańcze, no i moje ukochane gołąbeczki i kapucha kiszona hehe no i tak jakoś dzisiaj żyje na owocach w sumie o i pomidorówka ooomnomomnom na śniadanie :D

    Mamuniu, za mną chodzi kiszona w bułeczkach z ciasta francuskiego, takich cieplusieńkich, pachnących grzybkami jeszcze ratuuunkuuu!!!!:D

    sylvi - napij się wody, zrelaksuj i za chwilę popędzisz do kuchni ;)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ