Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • scindapsus Ekspertka
    Postów: 189 416

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie trzy dni po 2,5 litra, jeden dzień zdarzyło mi się tylko 1,5l. Na co dzień staram się tak ze 2 litry, a w upały ze 3. Ostatnio ze względu na alergię musiałam brać więcej wapna, możliwe, że to od tego?

    8809cc9767.png
    http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Patrycja&year=2014&month=11&day=10&babycount=1
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ujawniamy się :)

    23qpc3gjvix8_t.jpg
    t1khn2oeglfb_t.jpg

    Lavendula, Viviana, nick nieaktualny, Agusia ;), Madlen222, Strupka, mada_lena, sylvi, xpatiiix3, Goplana, KUNIAK, RewolucjaSięDzieje, lkc, santoocha, anusiaa90, nick nieaktualny, Amnezja, KasiaKa, Ninusia, Nata, Rybka Nemo, Marzena27 lubią tę wiadomość

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok uspokoiłam się już w miarę;).
    Jutro się widzimy dopiero( małż jest małzem weekendowym), to se wyjasnimy co i jak. Generalnie zgrzeszyłam, jestem na jego utrzymaniu9 firma w ktorej bylam na wychowawczym zbankrutowala, a kuron to grosze, w dodatku w lipcu mi sie skonczy).
    No ale poszalałam, sfrustrowana byłam, bo juz przestalam si emiescic w cokolwiek, i jak tylko dostalam kuronia, hm 250 zeta poszlo na ciuchy. Przy takiej kwocie szalnstwo, do tego wczesnije umawialam sie z malzem ze oplace sobie jazdy dodatkkowe, no ale jak zobacyzlam te ciuchy, stwierdizlam ze na jazdy moge sie zapisac za miesiac, same rozumiecie;p. Czuje sie jak dzieciak ktory przeskrobal;p.

    Goplana lubi tę wiadomość

  • ewelina_d Autorytet
    Postów: 1043 2500

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie wrocilam z kontroli u lekarza. dostalam opierdziel, ze nie pojechalam na IP. mialam USG szyjki na cito, zeby zobaczyc jak na nia dzialaja te twardnienia macicy, i okazalo sie, ze sie.. wydluzyla o 0.5cm. nie wiadomo skad te twardnienia, nikomu sie nie podobaja, ale ewidentnie odpoczynek mi sluzy. do tego nadzerka i kolejna infekcja. i cytat "jak chce pani donosic, to pani musi w domu siedziec". skutek taki, ze 1.5 miesiaca wczesniej niz zakladalam zwolnienie. ciekawe tylko co na to moj lekarz prowadzacy. ta lekarka w poniedzialek da mi zwolnienie do konca czerwca, ale 30 czerwca mam polowkowe u mojego lekarza i ciekawe czy on podzieli jej opinie... w sumie nawet jak nie podzieli, to z tego co wiem to rozdaje zwolnienia, wiec mam nadzieje, ze z kontynuacja nie bedzie problemu. nospa, magnez i luteina nadal...

    Ewelina
    hhojzmj.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty84 wrote:
    ujawniamy się :)

    23qpc3gjvix8_t.jpg
    t1khn2oeglfb_t.jpg

    Bardzo ładny brzuch, nie wiem co miałaś na myśli pisząc "flak" ;--)

    Dotty84 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oglądając Wasze brzuszki stwierdzam, ze mój jest bardzo malutki jak na bliźniaczą ciążę i w dodatku starszą:) chyba że brzuchol wyskoczy w końcu jak oszalały...hehe...
    idę na popołudniową drzemkę:) jak odpoczywać to odpoczywać:) a co... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 14:25

    relgh3714vlmssyj.png
  • ewelina_d Autorytet
    Postów: 1043 2500

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i zmienilam ustawienia:) lekarze mowia ze moja ciaza jest w wieku wg ostatniej miesiaczki, a nie wg owulacji, wiec magicznie przeskoczylam do srodka 20 tyg i 49%:)

    Ewelina
    hhojzmj.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ;) wrote:
    hihi ostatnio zrobiłam 45 pierogów, jadł mąż i szwagier, dla mnie zostało max 5 sztuk, myślę, ze taką porcją można się najeść :--)
    mój by powiedział że za godzinę bedzie głodny :P

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierogi mniam, tylko kto mi je zrobi ;)cos wykombinuje
    Nata oczywiście, ze zapytam:)
    Madlen odpoczywajcie :) co do brzuszka moj nagle mi wyskoczył wysoko piłeczka kilka dni temu i został:) wszystko przed Tobą:)
    Mialam dzis wybuch agresji dosłownie. Jeszcze chwila, a maz -bo akurat był pod ręka- dostał by po głowie. Tak szybko jak sie wkurzylam tak szybko przeszło:D
    U mnie na obiados jajko sadzone, sałata z jogurtem i ziemniaki. Miał byc filet ale nie zdążył sie odmrozić....

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa byłam u diabetolog i endo i u endo ok wsio w normie jest ; P a z kolei Cukry za wysokie i będzie insulina.. hmm za tydzień zdecyduje jaką dawka i będę miała edukację jak się kluc... ;/ ech no i wsi ok w sumie cholesterol mam 219. i wit D 20.1 kazała na słońce wychodzić dopiero wróciłam idę zaraz z Marcelusiem chyba do sklepu tzn jak wstanie a i krzywa to wsio z żył będzie ech i 3 klucia.. żal... za 4 tyg będę miała...

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ;) wrote:
    Dokładnie większość facetów lubi typowy obiad mięso itp., mój na szczęście lubi też na słodko.
    W brzuchu mi zatem siedzi typowy facet, bo ja wegetarianka zagorzała od kilku lat, z trudem się powstrzymuję każdego dnia ciąży coby nie pożreć... kebaba :O
    Straszne to :/
    Niestety musiałam włączyć do jadłospisu chociaż ryby, bo bym chyba psychozy dostała :)
    Teraz dopiero jestem w stanie zrozumieć, dlaczego niektórzy nie są w stanie zrezygnować ze spożycia mięsa... całe życie nie miałam z tym problemu :)

    Kuniak - a jak u Ciebie w ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 15:01

    Agusia ;), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    jftycms.png
  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierogi to ja dziś robie :D właśnie przygotowałam farsz... teraz odpoczynek i zabieram się za ciasto

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
  • Viviana Autorytet
    Postów: 1393 2032

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś miałam na obiad pierogi ruskie :)

    Ja też wegetarianka, ale przed staraniem się o Dzidzię zaczęłam jeść powoli mięso, nie każde oczywiście. Teraz też muszę jeść, bo hemoglobina spada.

    Goplana kawa pomogła na ból głowy, piję małą filiżankę ufffff.

    No a bóle w dole nadal mam, ale myślę, że mam ucisk i na pęcherz ale też na spojenie łonowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 15:10

    Goplana lubi tę wiadomość

    relgkrhm1ojs0ctn.png
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caśka wrote:
    pierogi to ja dziś robie :D właśnie przygotowałam farsz... teraz odpoczynek i zabieram się za ciasto
    To ja nawet na L4 nie mogę się zmusić - ogólnie jestem strasznym domowym leniem... prawie nie gotuję, mało sprzątam, i wcale nie prasuję :/
    Wolę pójść na basen czy długi spacer :|

    Pierogi z jagodami - kupiłam dziś w sklepie :)

    mada_lena, Agusia ;), Madlen222 lubią tę wiadomość

    jftycms.png
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, ale dzisiaj u nas na forum pierogowo :D

    jftycms.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcinałam ryż z jabłkami i cynamonem mniaaaami :D
    skoro na chłopczyka je sie mięcho a ja mam wiecznie ochote na słodkie to jak myślicie? będzie ta dziewuszka czy nie? :P :P

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viviana pewnie siedzi na pęcherzu tak jak moja księżniczka na tronie :D

    FK ahh te chłopy :) przejdzie mu :P

    Madlen no to dobre wieści teraz oszczędzaj się kochana :*

    Buum i wiem co to było za naciąganie bolesne czkawkę miała królewna i sobie główką i pleckami mocno na brzuch :P

    Ja zjem pyzy z miesęm kuźwa no właśnie wstawiam wodę :D heheh

    Mój zje wszystko co ja zrobię ze smakiem, bo uwielbia moje obiadki ;D Nawet to co przypale czy przesole ahahah bo teraz w ciąży zdarza mi się zapominać o czymś i posolić dwa razy albo zapomnieć ,że się gotuje :D

    A ja Wam zapomniałam powiedzieć maluśka jest jeszcze starsza, czyli 21tygodni 0 dni dzisiaj, czyli 22 tydzień według usg, a termin 29.10 :) główka mała jak u Marcelcia, więc szybko wyskoczy o ile się przewróci bo póki co od tygdnia jakiegoś twardo na pęcherzu siedzi i nie chce zejść z tronu :D hihi

    Ja to lubię pierogi Radzia mojego ahahah bo ja to nie umiem ,ale robię farsz za to on ciasto i lepi :D hihi

    sylvi a ja z Marcelkiem byłam słodyczowa haha codziennie kinder bueno jadłam w szkole i w domu kupowałam po parę sztuk i jadłam i jadłam i pączki i róże słodycze a z księżniczką średnio na słodkie właśnie bardziej na kwaśne hehe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 15:23

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi wrote:
    Ja wcinałam ryż z jabłkami i cynamonem mniaaaami :D
    skoro na chłopczyka je sie mięcho a ja mam wiecznie ochote na słodkie to jak myślicie? będzie ta dziewuszka czy nie? :P :P

    U mnie córcia i ochota na słodkie jest. Walczę ze sobą ale to nic nie daje. Pokochałam snickersy i chałwę a i migdaly w czekoladzie mniam :)

    Lavendula lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goplana wrote:
    To ja nawet na L4 nie mogę się zmusić - ogólnie jestem strasznym domowym leniem... prawie nie gotuję, mało sprzątam, i wcale nie prasuję :/
    Wolę pójść na basen czy długi spacer :|

    Pierogi z jagodami - kupiłam dziś w sklepie :)

    Ja tez wole pojsc na spacer, poczytać książkę, spotkać sie z kimś:) robie ino to co trzeba na bieżąco czyli gary, pranie, wc. Grubsze porządki ogarńiamy razem raz na tydzien albo i dwa.

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie różnie: raz słodko aż muli, a raz ostro aż nos czerwienieje.

    Z Młodym były podobnie jak u Pati pączki, wafelki, czekoladki zagryzane jabłkami. Na okrągło:):):)

    Mięso śmierdzi mi trupem w ciąży i nie w ciąży, wege nie jestem, ale wcale mięsa nie jadam, żadnych wędlin, czy kiełbas, noo może raz na milion lat świetlnych zjem jakiegoś drobiu: kaczkę, gęsinę albo kurczaka, ale to w mikro ilościach:)
    niestety mam mięsożernego syna i nieco mniej wybrednego małża, także jak Kuniak maska na nos i działam, ale z ciężkim sercem :)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
‹‹ 496 497 498 499 500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ