Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słodziak!!!
    PAti jakie kompleksy!!! dumna bądź z tego brzucha!!!

    Ja właśnie zajadam czereśnie i pies mi tu żebra...a jak jej dam to wypluwa a jak chce zabrać z powrotem to zjada:P

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no póki co chodze dumna jak zawsze i wyprostowana hehe ale zaraz będę zgarbiona śmigać od ciężaru :P ale w takim tempie spęka mi konkretnie ten brzuchol, chociaz na razie nic nie widać nowego tylko stara zebra i pępek na wierzchu :P

    heheh zaraz pokaże Marcela krejzola co wyczyniał w brzuchu, Nelka już prawie to samo wyprawiać zaczyna tylko sporo lżej ,bo aż tak mocno nie widać póki mała :P

    https://www.youtube.com/watch?v=MWeGLt-81ME&feature=youtu.be

    trochę słaba jakość ale zawsze coś hhe na kompie lepiej niż przez YT się ogląda.. :P

    A tu Nelka pipką się wypięła udało mi się złapać w miarę mam nadzieję, że widać dobrze.? :)
    iqewzq.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2014, 20:24

    sylvi, mada_lena, Amnezja, Madlen222, Eve lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati jaki Ty masz cudowny ten brzuszek :) czekam z niecierpliwością aż mój taki będzie :)

    pokój raz wymalowany :) będzie pięknie :)

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi kochana na pewno już niedługo :)

    a tu ujęcia z nagrania co obiecałam wcześniej miałam dopiero chwilkę żeby spokojnie przejrzeć i ujęłam na screenach najlepsze momenty hehe także musze przyznać ,że murzyńskie usteczka po tacie będzie miała :D hehe Radek się śmiał, że takie namiętne :D hihi no ale powiem Wam podobna do Marcelcia hihi :) tylko szkoda ,że buźkę zasłaniała ciągle to rączkami to jeszcze ta pępowiną ciągle heheh :D wstydnisia :)

    A więc przedstawiam Wam moją córeczkę - księżniczkę Nelcię <3

    2likjzm.jpg

    mj7sqa.jpg

    2rzulc9.jpg

    219arsj.jpg

    2ytogsm.jpg

    sylvi, Amnezja, Madlen222, maaartinka, Isia14, mada_lena, Eve lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki a mogłybyście mi przypomnieć jak się dodawało zdjęcie? Co to za stronka byla? Bo mi coś z głowy wyleciała..

    201411191762.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tinypic.com

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdobrywieczer:)
    nie nadaję sie na wieczorki filmowe, przyjaciolka zapodala Zniewolonego, ona zaczela ryczec, ja zasnelam;).
    Rano czulam sie jak na kacu, po 2 brovariach hehe.
    I oczywisci emalz przyjechal , awantura byla. Trzaskanie drzwiami i krzyki;(.
    W koncu wywalilam go z chaty krzycza ze sama se poradze, to koniec i nie chce go widziec..Po godzinie wrocil jednak, uparty no;p.
    Masakra, czlowiek sie w jedze zamienia w tej ciazy, choc on tez do najlatwiejszych nie nalezy.
    Krysiek kopnal mnie pierwszy raz w dzien dziecka, matce prezent zrobil;)
    Teraz juz chasa na calego, wiercipiet jeden.
    NIe moge tyle zrec, 69 kilo juz waze, ała, a ze Stachem 70 wazylam w dniu porodu..ajj, wmawiam se ze to dziecko takie ciezkie;p.

    mada_lena lubi tę wiadomość

  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    tinypic.com
    Pati a ktory link powinnam później przekopiować?

    201411191762.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 po lewej i tam jest, że to do forów :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najwspanialsze, najcudowniejsze uczucie na swiecie jak moja rybka juz tak sie rusza ze nie ma watpliwosci ze to to:) Dzis poczulam to pierwszy raz tak konkretnie.My u rodzinki meza calutki dzien siedzenia i wmuszania jedzenia ale daje rade choc kregoslup juz mi wysiadl i musialam uciec sie polozyc:)

    mada_lena lubi tę wiadomość

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    259g7pc.jpg

    a tu moja niunia tzn jej pupka

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo cos mi nie poszlo:P

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    t9f4n6.jpg

    xpatiiix3, maaartinka, Madlen222, Eve, Viviana lubią tę wiadomość

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci bardzo :) jakiś ciężki dzień dzisiaj mam :)

    A tutaj mój aktualny brzusio :)
    2jb9zdl.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2014, 21:27

    xpatiiix3, Madlen222, Isia14, RewolucjaSięDzieje, nick nieaktualny, Viviana lubią tę wiadomość

    201411191762.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malusi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2014, 21:37

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ Ty chuda maartinka :P

    nastka teraz ciut przymałe chyba lupkę muszę wziąć ,bo ja to ślepa jestem :D hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2014, 21:30

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaartinka jaki brzusio? jejq dziewczyny Wy wszystkie takie nieskazitelne figury macie??!! no pozazdrościć!!!!

    relgh3714vlmssyj.png
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2nb6jpu.jpg

    aj kurcze moze teraz lepiej bedzie

    xpatiiix3, mada_lena, Eve lubią tę wiadomość

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe teraz świetnie przepraszam ale ja ślepa jestem na poważnie, sporą wadę mam... OL +5 OP +3,75 ;/ no ale tak jak u mojej pipkę widać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2014, 21:36

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny od tego odpoczywania bolą mnie plecy i dupa, już nie wiem jak siedzieć czy leżeć...a chodzić za dużo nie mogę:(

    relgh3714vlmssyj.png
‹‹ 505 506 507 508 509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ