Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 21 września 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger wykrakałaś :) bo na fb jedna pusze ze jej wody odeszly..

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 21 września 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulka ; poważnie :O

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 21 września 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie noc straszna.. Ja nie wiem jak to wszystko bedzie dalej..
    skurcze, młoda znowu po szyjce kopie..spalam z poduszka pod tyłkiem ..
    Bol w pachwinach,bol okresowy, ud..do wc chyba z 5razy bylam...
    Mam taka zagwozdkę...bo jak dziecko jet glowka do dolu i macica sie obniza to wtedy lepiej odychac ponoc..a jak dziecko jest miednicowo to jak poznać czy się obnizylo? Zwłaszcza ze u mnie ciągle jest nisko...glowa jakby nizej ale może dziecko taj się ulozylo...czy jak na wizycie gin stwierdził zd dziecko jest nisko to miał na myśli ze juz się obniżylo?

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 21 września 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam i zestresowalam się :O

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 21 września 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarb tak !
    Dziewczyna pisze ze pojechla bo myślała ze wody jej się sączą.. Jak naszej buffy..zostawili ja pod ktg okazalo sie ze skurcze ma i odeszły jej chyba wczoraj wody...:P 34tydz. Jej idzie. Lekarze juz nie będą zatrzymywać :)

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 21 września 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh te moje krakanie:/ ale my damy rade minimum do polowy października;)

    prawda jest taka ze to juz ten etap ze teraz może się już zacząć akcja na szczęście dzieciaczki juz są duże;)

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 21 września 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam większość wyników drukowanych z netu ale się tym nie przejmuje. Poza tym wyniki wpisywane są do karty ciąży i lekarze chyba na to patrzą a nie na każdy wynik z osobna.

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam większość drukowanych i nikt nie robił problemu :) jedynie grupa krwi ma być oryginalna.

    No właśnie dziewczyny powiem wam, że to, że Ewę zostawili w szpitalu przekonało mnie by jechać do szpitala, bo moje objawy były jak jej, a tu rano czytam, że wody odeszły! No szok.

    U mnie póki co spokój, ktg wyszło ok, brzuch po magnezie miękki, skurczy brak.

    Co do szpitala - jestem w tym, gdzie chciałam rodzic i jeśli chodzi póki co o personel to jest miło. Pielęgniarki są sympatyczne, Panie od cateringu tez. Czekam na poranny obchod by ocenić lekarzy, ale ta co przyjęła mnie wczoraj była chłodna, acz miła :)

  • MW26 Autorytet
    Postów: 537 355

    Wysłany: 21 września 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb, chyba na Facebooku to nasza Buffy :-(
    Musi być dobrze, dzieciaczki są silne.

    n59yvcqgpqmxp37y.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 21 września 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulka coś mamuśki pisały że wody odeszły jej o 6 :O normalnie w szoku jestem tak wszystko to z Wami przeżywam że się poryczalam i czekam na jej wieści :)

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • MW26 Autorytet
    Postów: 537 355

    Wysłany: 21 września 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy jak się cieszę, że u ciebie wszystko ok, ale ta dziewczyna z Facebooka też była na naszym forum tylko już mi się wszystkie nicki pomieszały:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    n59yvcqgpqmxp37y.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 21 września 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MW26 wrote:
    Skarb, chyba na Facebooku to nasza Buffy :-(
    Musi być dobrze, dzieciaczki są silne.

    Nie nie to nie Buffy :) Buffy nam szybciej posta skrobnela :) Tej mamusi nie ma chyba na belly, ale to już praktycznie 34 tc u niej więc musi być dobrze. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 09:26

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MW nie, na szczęście mi wody nie odeszły a skurcze ustały :) to nasz Ewulek rodzi :) ale to silna kobietka i synek na pewno ma to po niej :)

    skarb15, MW26 lubią tę wiadomość

  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 21 września 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, biffy swoja droga :) ale jest jeszcze Ewa której odeszły wody :P ale,ona nie,jest w Polsce :P

    Buffy to dobrze :) a czujesz jakues skurcze ?
    Ja pojadę chyba do mojego,gin w środę ..nie będę czekać jeszcze 2 tyg na wizytę.. Bo boje się ze szyjka,mu sie skurci ..bo przez te kopniaki tam mam tak obolale wszystko tam ze szok..

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co czuje się dobrze a po ktg mały kopie :)

  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 21 września 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy wrote:
    Tez mam większość drukowanych i nikt nie robił problemu :) jedynie grupa krwi ma być oryginalna.

    No właśnie dziewczyny powiem wam, że to, że Ewę zostawili w szpitalu przekonało mnie by jechać do szpitala, bo moje objawy były jak jej, a tu rano czytam, że wody odeszły! No szok.

    U mnie póki co spokój, ktg wyszło ok, brzuch po magnezie miękki, skurczy brak.

    Co do szpitala - jestem w tym, gdzie chciałam rodzic i jeśli chodzi póki co o personel to jest miło. Pielęgniarki są sympatyczne, Panie od cateringu tez. Czekam na poranny obchod by ocenić lekarzy, ale ta co przyjęła mnie wczoraj była chłodna, acz miła :)

    Ja mam kopie grupy krwi ale naszczescie mi przyjmują.

    Najważniejsze że wszystko się unormowalo, niech maleństwo posiedzi jeszcze trochę.

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 21 września 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta ktg wszystko dobrze ? Ile razy ci robili?

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co dwa razy - wczoraj na noc i dziś rano :)

  • szczesciara25 Autorytet
    Postów: 807 442

    Wysłany: 21 września 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej dziewczyny a ją się witam w 34 tygodniu ;) ale ten czas szybko leci ;) buffy trzymaj się dzielnie ją wstaje IDE jeść śniadanie i do sklepu obiad sobie muszę ugotować ;D i na 14 do pracy ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgoscryrqn.png
  • MW26 Autorytet
    Postów: 537 355

    Wysłany: 21 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba oszaleje, nie da się żyć w trzech światach na raz. Muszę zrezygnować z Facebooka, co nie dam rady ;-)
    Tak się do Was przyzwyczaiłam, że mniej czasu poświęcam dla swoich znajomych niż na siedzenie na belly;-)

    haen lubi tę wiadomość

    n59yvcqgpqmxp37y.png
‹‹ 1338 1339 1340 1341 1342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ