Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 6 października 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzona:
    a o co zapytałas?

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 6 października 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikado, tez potem mam wyrzuty sumienia,ze tyle sie narobilam i brzuch daje znac czy jakos nie szkodze tym.
    Jednak jak pomysle,ze w kazdym momencie mala moze sie pchac na swiat to mnie przeraza,ze te gorsze rzeczy,ktorych sie na codzien nie porzadkuje beda nieogarniete.
    Moj wtedy pewnie zylby juz porodem i w konsekwencji pewnie byloby to niezrobione i kulo by po oczach jak ten kurz przy tych szybach.
    Tak wiec troche sie zaczelam popedzac do takich rzeczy,a te codzienne rzeczy odkurzanie czy mycie podlog to mezu w weekend mi zawsze ogarnia,wiec az tak chyba sie nie przemeczam :)

    Mikado, a nie chcesz sprobowac tych globulek?
    Zobaczylabys jutro badz po dwoch dniach czy nie jest lepiej,ale jak martwisz sie i bedziesz spokojniejsza to mozesz podjechac na ip.
    U mnie ip to ostatecznosc w tym naszym durnym szpitalu i przebojach.

    Jestes juz z nami :)
  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 6 października 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przyznam sie chocby mnie ze skory obdzierali :D

    Jestes juz z nami :)
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 6 października 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorro wrote:
    Mała, słyszysz? Haen coś dla Ciebie przygotowała :-D

    Hahaha!!

    Mala, Laura ma przygotowanie do zycia w rodzinie po prostu:)

    Zorro lubi tę wiadomość

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 6 października 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie u nas niby w dwóch szpitalach też ale dopytałam na grupie na fb z wrocławia że w jednym szpitalu nawet z infekcjami nie robią problemu i przyjmują ;)

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 6 października 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzona wrote:
    Nie przyznam sie chocby mnie ze skory obdzierali :D
    oj tam przyznaj się ;P

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 6 października 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no jebne zaraz.. weszłam na fb w galerię a tam Pani administratorka postem zdjęcia z komenatrzem aparatki i pospyały się hejty w komenatzrach .. ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 17:06

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta kłótnia belly-fb jest za długa, już mogłoby się to skończyć... Bo aż głupio tak mi być i tu i tu i nie wiem czy nie patrza na mnie i tu i tu jak na zdrajcę...

  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 6 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy wrote:
    Ta kłótnia belly-fb jest za długa, już mogłoby się to skończyć... Bo aż głupio tak mi być i tu i tu i nie wiem czy nie patrza na mnie i tu i tu jak na zdrajcę...
    mam takie samo odczucie po przeczytanie komenatrzy i jak ktoras przeczyta tutaj co napisałam to pewnie z grupy polece:P

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym chciala by nie bylo klotni :)

    moodliszka lubi tę wiadomość

  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 6 października 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy a kto by nie chciał... w takiej sytuacji uwielbiam moje powiedzenie "Hitler też chciał dobrze a wyszło jak zwykle" ;)

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 6 października 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haen wrote:
    Hahaha!!

    Mala, Laura ma przygotowanie do zycia w rodzinie po prostu:)
    Dopiero miałyśmy rozmówkę o jajkach, bo psiakowi zaczęły rosnąć i tłumaczyłam, że chłopcy tak mają, o dziwo- nie tylko zwierzątka i na razie mi starczy ;)

    Mikado że jak? bo nie kumam

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 6 października 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale co jak ?

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 6 października 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z Aparatką, fotką, co to zdjęcie z forum naszego?

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 6 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    screen ekaranu został zrobiony z postem aparatki w którym napisałą ze wkońcu może wyrazić swoje zdanie o dziewczynach z fb i napisała o nich "szmatki".

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 6 października 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe jebnięte ;)

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 6 października 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nei wiem czy jest sens obrażać się nawzajem.. koniec tematu!:P

    moodliszka lubi tę wiadomość

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 6 października 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kto tu sie zachowuje jak dzieci w przedszkolu?!chociaz dzieci w przedszkolu maja wiecej szacunku do drugiego czlowieka! -pisze przedszkolanka;-) dla mnie temat fb jest juz meczacy i zapomniany z chwila opuszczenia grupy....

    izulkaa, Micia lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • Paaula84 Przyjaciółka
    Postów: 116 180

    Wysłany: 6 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany nie ma mnie na tej grupie z fb - ale z tego co widzę to nie ma czego żałować bo w kółko jakieś niefajne sytuacje wychodzą.
    Jestem już po USG takim na NFZ i mała nas zaskoczyła - uwaga waży ok 3100g. Równe 4 tygodnie temu ważyła 1930g i teraz wydaje mi się że szybko a nawet bardzo szybko przybrała na wadze. Ciąża zawsze była o 3-4 dni starsza ale teraz to już ponad tydzień starsza. Najlepsza jest jej kość udowa - taka długa jak na 38tc i 6 dni - długonoga córcia mi rośnie.
    Mam nadzieję, ze 4 kg to mi nie przekroczy...
    Aha i zrobiłam pierwsze pranie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 18:04

    Kitaja, Mala_Czarna_89, Rozmarzona, nick nieaktualny, mikado, Zorro, Shibuya, Ginger84, MW26, izulkaa, Nymeria, nick nieaktualny, Micia, haen, Sajgonara, Ona_89', MadaLena30 lubią tę wiadomość

    zFZwp1.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 6 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka konsekwencja w działaniu: Haen wyleciała bo za mało się udzielała a tam nie wolno być tylko obserwującym a tymczasem wpadają tu i czytają ;)

    Rozmarzona zainspirowalas mnie- wzięłam sie za szafki których nie ruszy maz ;)

    Rozmarzona, haen lubią tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
‹‹ 1495 1496 1497 1498 1499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ