X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 7 września 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dziewczyny palmers jest super ale najpierw go powąchajcie:D ja przez 1 trymestr nie mogłam używać bo mi śmierdział. Dalej mi śmierdzi ale da sie wytrzymać. Teraz używam naprzeniennie palmersa, lirene, oliwke johnsona, bambino i olejek z baby dreama który odebralam z rosmana za 1gr. Jak myslicie można piersi smarowac tymi balsamami czy trzeba kupic specjalny?
    A propo kosmetyków które wymieniłaś.. i oliwka Johnson'a to chyba najgorsza trucizna pod słońcem:

    http://dziecisawazne.pl/analiza-skladu-popularnych-kosmetykow-dla-dzieci/

    http://dziecisawazne.pl/czarna-lista-skladnikow-w-kosmetykach/

    Jak dla mnie najzwyklejszy olej kokosowy jest dobry na wszystko, również a może przede wszystkim dla niemowląt. Te wszystkie sklepowe smarowidła to tylko wyłudzanie pieniędzy wielkich zakłamanych korporacji które najlepiej znają się na pieniądzach.. nie na kosmetykach.


    http://olejenazdrowie.pl/olej-kokosowy-w-ciazy/

    http://olejenazdrowie.pl/10-zastosowan-oleju-kokosowego-dla-niemowlat/

    https://parenting.pl/portal/zalety-oleju-kokosowego-dla-mamy-i-dziecka

    http://dziecisawazne.pl/5-nietoksycznych-produktow-do-pielegnacji-niemowlat/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 03:16

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 7 września 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jakiej firmy kupujesz? Gdzie?

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 7 września 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Monia jednak poszlysmy do.innych. o Pani Madej tez slyszalam w superlatywach.. no ale nie wiadomo kogo sie trafi... bardzo bym chciala VBAC ( naturalnie po.cc) ale wlasnie niektorzy sie boja. Ale podobno na Staszica sa dosyc chetni do Vbavkowych pprodow. Moze mi sie uda :) trzymajcie za to kciuki. Ja poszlam do Twojej poloznej ze wzgledu na szwagierke bo ona bedzie rodzic na krasnicich I zalezy jej na kontakvie z polozna wlasnie.od.nich a w tej szkole wiekszosc zajec prowadzi polozna z krasnickich. Ja na staszica mam lekkie zbajomoci moze na innym oddziale ale jak by sie.cos.dzialo to powinno pomoc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 17:11

    AnnaE. lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 7 września 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ania jakiej firmy kupujesz? Gdzie?
    Różnie, głównie w sklepach internetowych, choć coraz częściej pojawiają się w sklepach spożywczych. Przede wszystkim musi być nierafinowany. Ja wolę sobie doczytać skład w internecie i poczytać na portalach pro eko które są polecane i mam dostawę do domu. Robię zwykle takie zakupy, że przesyłkę mam za darmo. Nie mniej na pewno można dostać dobre oleje w stacjonarnych sklepach zielarskich i z eko żywnością czy kosmetykami a nawet w Stokrotce czy Tesco. Wcale nie są drogie. Mi 300 ml starcza chyba na dwa miesiące albo dłużej.. czyli 15-20 zł.

    http://ekobio.eu/product-pol-2720-Olej-kokosowy-BIO-Nierafinowany-900ml-AURA.html
    http://zielonysmak.pl/oleje-i-masla/301-bio-olej-kokosowy-ekologiczny-nierafinowany-extra-virgin-900ml-9754845325.html
    http://www.okazje.info.pl/szukaj/olej-kokosowy-nierafinowany/ceny.html

    Ja aktualnie mam olej Bio-Planete bo był w promocji gdzieś.. ale nie pamiętam gdzie bo jest na tyle wydajny, że mam go już długo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 03:17

    Dotek lubi tę wiadomość

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 września 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna E johnsona mam jeszcze z przed ciazy i powiem szczerze że sporadycznie go uzywam bo kupilam w żelu i trafia mnie sposób wyciskania go z tubki.

    Z naturalnych olejków również polecam olej kokosowy tłoczony na zimno nierafinowany i olej krokoszowy, który ma bardzo dobre właściwości uelastyczniające:) a jest też jaknajbardziej bezpieczny.

    AnnaE. lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 7 września 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szkoły rodzenia p.Lidki zdecydowanie polecam, super babka z duza wiedza, mialam to szczescie ze odbierala moj nielatwy porod (poza nia byly dwie polozne i dwoch lekarzy, a tylko do niej mialam zaufanie i potrafila mnie zmotywowac po 12godz porodu, mała rodzila sie z raczka, i juz mialam isc na cc, ale razem dalysmy rade:)
    Olej kokosowy tez polecam, uzywalam od urodzenia małej na przemian z emolium, i w ciazy tez na przemian z olejkiem baby drem

    AnnaE. lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Goslim79 Ekspertka
    Postów: 205 63

    Wysłany: 7 września 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Pisałam trochę na początku i teraz jestem już po cc. Byłam na jaczewskiego i jestem bardzo zadowolona z pobytu tam. To była moja druga cesarka. Pierwszym razem leżałam na położnictwie. Byłam siódma na sali, źle wspominam. Teraz leżałam w klinice ginekologii. Dwia łóżka na sali, łazienka w pokoju, klimatyzacja i mąż mógł do mnie przychodzić i wszyscy mili. Nic nie trzeba było mieć dla dziecka, wszystko jest na oddziale. Jednak drugą cesarkę zniosłam gorzej i nawet morfina mi nie pomagała..., ale przynajmniej leżałam w dobrych warunkach, bo za pierwszym razem to płakałam i pobyt był dla mnie traumatyczny. Synek jest cudowny i jestem obłednie zakochana w nim. Pozdrawiam i życzę szczęśliwych rozwiązań :)

    Anjouek, AnnaE., Dotek, Monia85, Kamilka, hewa81, Wedmoczka lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 września 2016, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję szczęśliwego rozwiązania, niech dzidziulek zdrowo rośnie.

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 września 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goslim gratuluję :) i współczuję tego bólu. Miałaś pompę z morfiną? Jak się teraz czujesz? Długo Was trzymali?

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 września 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla i Ty coś więcej napisz :) plisss... Jak sobie dajesz rade? Mąż na urlopie? Boli jeszcze?

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 8 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczynki :)

    MAGDZIULLA, i jak tam u Was. Karinka anioleczek grzeczna na pewno, a jak Ty się czujesz? Duży dyskomfort jeszcze masz po cc? Ja tak wypytuje bo u mnie może do tego dojść. A tatuś jak sobie daje radę?
    Trzymajcie się tam cieplutko :)

    GOSLIM, gratuluję :) Dużo zdrówka Wam życzę :)

    A ja mam pytanie do Dziewczyn które stosują/stosowały zuravit profilaktycznie. Są tu takie? W jakiej dziennej dawce?
    Niby wynik moczu u mnie ok, a czuje lekki dyskomfort w cewce. Kto wie czy piasek mi sie nie wyplukuje i podraznia. Wiem, ze spokojnie można stosować zuravit, ale nie wiem w jakiej dawce, żebym jednej strony nie przesadzić, a z drugiej żeby nie było za mało i skutecznie podzialalo.

    Pozdrawiam Was i życzę spokojnego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 09:59

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Goslim79 Ekspertka
    Postów: 205 63

    Wysłany: 8 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Pompy nie miałam tylko zastrzyki. Może pompa byłaby lepsza. Położyłam się w czwartek, w poniedziałek cc i w czwartek do domu. Ja zdecydowanie nie nadaję się na takie rzeczy, wszystko znoszę źle. Zadraz po tak mnie bolało, że płakałam. Teraz szew już mało boli, ale za to kręgosłup tragedia, oraz miejsce wkłucia na znieczulenie podpajęczynówkowe oddzielnie boli oraz bark od karmienia :( Za pierwszym razem blolał mnie jeszcze bardziej kręgosłup i nasdgarstek przez 4 mieś, Samo miejsce cięcia już się goi i z tym nie mam problemu.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goslim jak synek ma na imię?

    Hewcia moja siostra brała żurawit, zaraz do niej napiszę. Ja chyba tez zacznę brać.

    EDIT: Brała 1 tabl dziennie

    Co tu dzisiaj tak cicho?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 10:10

    hewa81 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 8 września 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)

    Hewa ja biorę żuravit, 1 tabletkę dziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 10:17

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 8 września 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Goslim - gratulacje :) szybkiego powrotu do formy i zdrówka dla Was :)

    Ja czytam ale nic nie piszę bo u mnie nie ma na razie żadnych wieści czekam...a pod koniec wlecze się ten czas :((

    Miłego dnia :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 września 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlecze się, wlecze... Ja też czekam na jakieś wieści od Ciebie :)

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w Selgros promocja na pampers premium 39.95zl od 13 do 26.09

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goslim Gratuluję Wam ogromnie :* :* , niech maleństwo zdrowo wam się chowa :* :* .

    Już 3 dzień nie mam mdłości ani zawrotów głowy , chyba odeszły na dobre , Marysia nie poszła do przedszkola dziś bo źle się czuła , już jest jej lepiej , ja dziś mam dobre samopoczucie , apetyt mam duży , piersi mam obolałe i wrażliwe plamień tfu tfu nie ma , a i niebawem wkroczymy w 11 tc , a 15 września mija to największe ryzyko poronienia tak na moim kalendarzu ciąży na bbf pisze :) , jeszcze tylko 9 dni i wizyta tak nie mogę się jej doczekać :) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 12:07

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka może jakbyś jutro poszła do doktorka to wypisala skierowanie na nfz? Trochę może dać rodzinny, to będzie oszczędność jakieś 60zl

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Już piszę coś więcej:) mąż troszkę wolnego troszkę w pracy. Właśnie jeździ i załatwia formalności, jak dobrze, że się tym zajął.
    Co do bólu to nie ukrywam pierwsze dni były bardzo ciężkie, zazdrościłam dziewczynom po sn. Poza tym ja byłam ogromnie wymęczona długim porodem i całym pobytem na patologii prawie 2 tygodnie i przez to miałam problem z pionizacją. Późno wstałam, słabłam, traciłam równowagę, martwili się trochę, bo wyniki mi spadły do dostałam żelazo podwójne. Ja bez skrupułów prosiłam o przeciwbólowe. Ale z każdym dniem było lepiej już w dniu wyjścia chodziłam nieźle, co prawda jak dzwonnik z NotreDame ale zawsze;)
    Teraz ból już jest do zniesienia, jutro zdjęcie szwów. Aż dziwne, że po tym wszystkim boję się bólu;)
    Gorzej sobie radzę z kręgosłupem.

    Monia pytałaś chyba kogo spotkałam, chyba wszystkie zmiany:) przy porodzie pierwszego lekarza nazwiska nie znam, później był Swatowski. On podjął decyzję o cesarce.

    Radzimy sobie chyba nieźle. Próbuję zrozumieć karmienie piersią, laktację itp.
    Muszę kończyć, ale będę się odzywała. Jeśli chcecie coś wiedzieć na temat porodu na Staszica to pytajcie mam parę ras itp.

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ