X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 12 września 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz się czym martwić kompletnie, mi dopiero w 6 miesiącu udało się zbić tsh które z tygodnia na tydzień rosło do 4 i brałam co raz większe dawki, tylko Ty możesz odczuwać że Ci źle przy takich wartościach :)

    No jeszcze dwa dni niby, już bym chciała rodzić, ale jak zaczynam o tym poważnie myśleć to zawsze w głowie pojawia się powód dlaczego to musi jeszcze dzień poczekać :P

    961lupjyvic92ect.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 13 września 2016, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja nie spie od 30 min ;/ masakra. Dzisiaj jedziemy córą do Magdicznych Ogrodow wiec czeka mnie przeprawa :). Ale niech ma.. w tym roku zaliczyla morze, góry, rozne wypady nad zalew,park linowy... :). Ciesze sie jak ona sie cieszy I jest szczesliwa. Co do tsh nie wypowiem sie bo nigdy nie mialam problemow z tarczyca.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 września 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Agatka w Magicznych ogrodach jest podobno tyle atrakcji że cały dzień można chodzić? Nigdy nie byłam (no bo z kim) ale jak będę miała dziecko i troche podrośnie to zabiore.

    Kawola ja też chciałabym urodzić niekoniecznie czekając do ostatecznego terminu. Wystarczy moment kiedy ciąża będzie już donoszona. Ale pewnie im bliżej porodu tym większy strach o jego przebieg.

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 13 września 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek podobno. Zdam relacje po powrocie o ile nie padne ze zmeczenia ( upal) :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 13 września 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka bawcie się dobrze, korzystajcie z ostatnich dni lata. W przyszłym roku nie będzie tak łatwo się wyrwać.
    Mnie dopadła szara rzeczywistość, muszę zacząć się uczyć, bo na początku października mam egzamin :(

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka to udanej zabawy z Małą. Fajnie będzie jak Moja będzie w takim wędrownym wieku.
    Monia współczuję konieczności nauki, mój mózg w ciąży ciężko przyjmował wiedzę:)

    Ja niestety od dziś samotna:( mąż wyjechał w delegację do soboty;( ech trzeba jakoś przetrwać.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 września 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia współczuję nauki. Mój mózg chyba by nie dał rady bo mam totalną kaszanke. Warto coś chrupać w czasie nauki. Podobno wtedy szare komórki lepiej pracują. Albo chociaż żuć gumę.

    Magdziulla to jak mąż wróci to dziecko mu urośnie w oczach po kilku dniach przerwy.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane znów was nie nadrobię , u mnie dzień jak co dzień jutro na badania , i za 2 dni wizyta już doczekać , się nie mogę pewnie znów kruszynkę zobaczę ostatnio widziałam maleństwo , 28 sierpnia to kawał czasu , męża znów wczoraj brzuch bolał , już lepiej się czuje. Samopoczucie dobre apetyt dopisuje dziś Marysia ma ognisko w przedszkolu o godz 15.30 , synek lekcje kończy o 15.00 i tak o zleci kolejny dzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek żebyś wiedziała, ona rośnie niesamowicie szybko.

  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 13 września 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczeta:) byłam dzis u lekarza i inseminacji nie ma bo wychodowałam az 4 pęcherzyki:) az stracg sie brac do roboty:) także dopiero w nastepnym cyklu:) jestem bardzo zaskoczona zagiel med. cena za wizyte mniejsza niz w ab ovo i wiekszy komfort psychiczny moim zdaniem:) tylko chyba nie maja laboratorium;p i nie dostałam nic na pekniecie bo boi sie ze za duzo peknie i bedzie ciaza mnoga;p mowi niech natura robi swoje:)

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 13 września 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To działaj! Wiem, że bliźniaki to niezłe wyzwanie, o trójce czy czwórce nawet nie myślę, ale miałabyś niezłą rekompensatę od losu :) Powodzenia <3

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka to generalnie dobry znak. Ja trzymam kciuki w takim razie.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 września 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otbitka dobrze że zielone światło:) jest szansa że bez zastrzyku nie pękną wszystkie a tyle ile trzeba. A bliźniaki to fajna sprawa za jednym zamachem rodzeństwo, ale i trud wychowania ogromny. W każdym bądź razie bardzo trzymam za Was kciuki i niech się dzieje wola nieba:) a co do żagiel medu to tam jest więcej przestrzeni i może dlatego lepsze samopoczucie. Bo w abovo to wszyscy siedzą w kupie:)

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 13 września 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilismy. Padam na pysk. Dziecko.szczesliwe. Dla meza taka sama atrakcja.jak dla dziecka tez.mega zadowolony. Zero ludzi ( tzn kilka.osob) kazda atrakcja do woli bez kolejki. Super. Polecam..

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 13 września 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mężem troche sie boimy bo to jednaj 4:) niech sie dzieje wola nieba:) haha
    ciesze sie ze reaguje na stymulacje;0 bo w poprzednim cyklu miałam jeden pęcherzyk i byle jakie ednometrium :) a teraz wszytko ładne:)

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 13 września 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Otbitka dobrze że zielone światło:) jest szansa że bez zastrzyku nie pękną wszystkie a tyle ile trzeba. A bliźniaki to fajna sprawa za jednym zamachem rodzeństwo, ale i trud wychowania ogromny. W każdym bądź razie bardzo trzymam za Was kciuki i niech się dzieje wola nieba:) a co do żagiel medu to tam jest więcej przestrzeni i może dlatego lepsze samopoczucie. Bo w abovo to wszyscy siedzą w kupie:)
    ale co do zagiel medu tansza jest wizyta bo zapłaciłam 120 zł i dostałam opis usg zdjecie. a w ab ovo 140 zł bez opisu bez zdjecia. takze jestem pozytywnie zaskoczona:)

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 13 września 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka płaciłaś przed wizytą?

    start lipiec 2013
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 13 września 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Orbitka płaciłaś przed wizytą?
    tak przed wizya. ta pani w recepcji mowiła ze jesli bedzi jakies usg to trzeba dopłacic ale nic nie musiałam;0

    Monia85 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 13 września 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia piekny brzuszek ;-)
    Orbitka trzymam kciuki ;-) aby IUI juz nie byla potrzebna ;-)

    Orbitka, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 14 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej. Co tu taka.cisza ? :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ