X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 września 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja się zabrałam w końcu za pranie i prasowanie ubranek. I jest to dosc męczące dla mnie :( bo na stojąco, to mnie zaraz plecy bolą, na siedząco nie wygodnie. No i tak wychodzi, ze podpisuje parę ubranek i przerwa.
    Właśnie pierze się 3 partia. Część już poprasowalam, ale sporo jeszcze zostało, a ja tak nie lubię pracować ....
    No ale ktoś to musi zrobić.

    AGATKA, moja siostra z 8letnia córka ostatnio były w magicznych ogrodach i w parku iluzji. Ciągnęły mnie ze sobą, no ale ja zostawiam te świetne miejsca na wyprawy z moja corka, bo gdzieś na wycieczki będę ja chciała zabierać.
    A zachwycone były obydwie.

    Spokojnego dnia :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 Ja a to zacznę już w Styczniu prać zima będzie to kiedy mi to wszystko wyschnie , a mam tyle ciuchów , że głowa mała cała szafa by wyszła .

    Jestem moje drugie :D.

    Z rana poleciałam Marysię zaprowadzić do przedszkola, Gabrysię ze soba wzięłam jaka grzeczna była siedziała grzecznie , na kozetce i czekała na mnie :*:* , ogólnie samopoczucie to dobre reka mnie boli po wkuciu , jutro wyniki to sobię koło południa odbiorę Kochane jakie cuda widziałam :* :*:* bliźnięta jakie śliczności, takie drobniutkie , jak słodko spały parka chłopczyk i dziewczynka jak podobni byli do siebie , zakochałam się w nich bez pamięci , po raz pierwszy w życiu widziałam takie małe cuda .Jeszcze jutro Piątek i w Sobotę , wizyta strasznie nie mogę się doczekać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 11:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Nas dziś coś nie tak. Od 6 Mała nie śpi i co ją uspokoję zaczyna po chwili płakać. Już wszystkiego próbowałam i nie wiem co jest nie tak. Może skok rozwojowy.

    Napiszę Wam jeszcze, że wczoraj dostałam od teściowej pierścionek złoty itp za trudy porodu i za t9, że urodziłam jej wnuczkę!

    Mam zamiar kupić szumisia, bo "szszszsz" genialnie działa na nią.polecacie jakiegoś?

    Hewcia moja metoda na prasowanie - włączyłam jakiś film, który lubię, ale dobrze znam, żeby mnie nie absorbował za bardzo.(u mnie albo coś z Audrey Hepburn albo Harry Potter;)). Mi przyjemność sprawiało prasowanie jej słodkich ubranek:)

    Monia85, Szczęśliwa Mamusia, hewa81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla Kochana może po prostu ma zły dzień , czasami tak jest że maluszką trafiają się takie dni , raz tak miałam ze Marysia cały dzień była nie w sosie była najedzona , sucho miała i marudziła cały dzień , wcale spać nie chciała , w końcu zasnęła sama , włączyłam jej karuzelę wyszłam z pokoju i po chwili zasnęła.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 września 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem, źle spałam w nocy i rano sobie drzemkę ucięłam :)
    U mnie nudy, czekam na to wesele jak na skazanie... Byłam wczoraj u koleżanki o której Wam pisałam. Ciężko ma. Niby większość z nas coś takiego przechodziła, ale ona nie wsparcia. W pierwszych dniach miałam wrażenie, że to ja się najbardziej przejęłam tymi wynikami, ale teraz to wszystko wychodzi. Ona płacze na widok dzieci, on nie chce słyszeć o usg i innych badaniach... Nie wiem jak im pomóc. Jadę zaraz do sklepu kupić coś na obiad.
    Hewcia wyobrażam sobie ile tego jest :) Musisz jakoś przebrnąć. Wszystkie rozmiary prasujesz? Może te większe na razie zostaw, i tak pewnie mała dostanie jakieś ubranka. Macie już imię na 100%?
    W szkole rodzenia mojej siostry mówili, że Oeparol od 34tyg, ale jej położna kazała od 36tyg i tak brała. Kiedy będzie wiadomo czy będziesz miała cesarkę?

    Migotka a Wy jakie imię wybraliście? Zdjęcie wstawię za jakiś czas, bo brzuszek na razie jakoś nie rośnie, tyle tylko co skoczył gdzieś w 13 tyg i takie zdjęcie gdzieś tu jest. Będziesz miała cesarkę? Zostajesz u siebie w szpitalu?

    Magdziulla bardzo miły gest od teściowej :) Chyba jeszcze się z takim nie spotkałam :) Moja siostra ma misia szumisia Whisbear z czujnikiem płaczu. Chyba działa, są zadowoleni. Dużą zmianę w zachowaniu małej zauważyli jak kupili Woombie, Julka dłużej śpi i jest spokojniejsza.

    Wedmoczka co z tym testowaniem?

    Kamilka co u Ciebie?

    Boli mnie głowa i chyba zdecyduje się na prawdziwą kawę. Jeśli ktoś chce mnie powstrzymać niech zrobi to szybko!

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 września 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    U mnie nowości brak cierpliwie czekam na rozwój wydarzeń...nie testuję do 35dc jak ma być to będzie...dziś 29 dc więc jeszcze tydzień :)

    Senna jestem od paru dni i łeb mi boli...zmiana pogody nadchodzi

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 września 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak przy takiej owulacji dobijesz do 35dc to test już będzie tylko formalnością :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA, prasuje tylko te w rozmiarze 0-3, nie dałabym rady wszystkiego co dostałam. zanim księżniczka podrośnie, zdążę z następną rozmiarówką. A mam naprawdę sporo tych ubranek, i coś czuje, ze nie wszystko młoda założy.
    Jak mówię/piszę o córci to nie po imieniu, bo dalej nie wiem czy będzie Emila czy Ada, no nie możemy się porozumieć ... I ja uparta i mój małżonek.
    Co do cc. Mam wizytę za tydz u neurochirurga i będę wtedy miała opinię, sama jestem ciekawa.

    MAGDZIA, może Karinka ma gorszy dzień, musisz ja obserwować. Ja też myślałam o szumisiu, ale póki co zobaczymy jak to będzie jak się kruszyna urodzi. Ściągnęłam sobie aplikacje na taba BABY SLEEP SOUNDS tam są różne dźwięki na uspokojenie maleństwa, może będzie przydatne.
    Też lubię HARREGO :)

    WEDMOCZKA, kurczę, ja bym nie wytrzymała tyle z testowaniem, szczególnie, ze wiesz tak +- kiedy była ovu. Przecież faza lutealna nie powinna Ci się tak rozjechac jak nie bierzesz sztucznego proga.
    Trzymam kciuki :)

    A ja odpoczywam od prasowania. Zjadłam obiadek, wprowadziłam futro na szybki spacer, zmierzylam cukier (jest ok) i teraz leżę :) Coraz częściej mi kręgosłup doskwiera, a tak długo nie dawał znać o sobie. No ale i ciąża już zaawansowana, wiec z drugiej strony ma prawo.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 września 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie miałam monitu na potwierdzenie owulki więc nie wiem kiedy była

    nie chcę się rozczarować więc nie kupuję testu do tego czasu...inna sprawa że teraz w luxmedzie ciężko ze skierowaniem na bete...wtedy to już bedzie podstawa do wystawienia skierowania...zobaczymy:)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 września 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia do porodu byłaś w swojej czy ich koszuli?

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 września 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Ja dzisiaj korzystając z pięknej pogody udałam się na długi spacer. A teraz zabieram sie za przegladanie stron z minky które podałyscie kilka postów wczesniej.

    Magdziulla fajną masz chyba teściową?:) Ja nawet na imieniny zyczen nie dostalam nie mowiac o prezentach. Co do szumisia to w grudniu planuje kupic whisbear szumiący miś z funkcją cry sensor. Po 40 minutach wycisza sie i przechodzi w stan czuwania a jak dziecko zacznie plakac to włacza sie na kolejne 20 minut. W lapkach ma magnesy wiec mozna go przyczepic do poreczy lozeczka. W smyku jest za 200zl. Ale ja poszukam na alegro taniej. A są tez szumisie w ktorych jest 5 melodii i mozesz sobie zmieniac. Ale mi chyba wystarczy sam szum.

    Wedmoczka w takim razie cierpliwie czekamy na efekty:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 16:46

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 września 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wszędzie kosztuje 200 zł, trzeba szukać jakiejś oferty specjalnej, może na mikołajki?

    start lipiec 2013
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 14 września 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , jestem do tylu ze wpisami, ale tak na szybko chciałam dać znać, jestem po wizycie dr stwierdził że mam stan przedrzucawkowy i kładzie mnie do szpitala i będziemy rozwiązywać ciążę. Boje się..

    961lupjyvic92ect.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 września 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola trzymamy kciuki <3 nic się nie bój będzie dobrze

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 września 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, trzymajcie się dzielnie, jesteśmy z Wami.
    Wierzę, ze strach Cię ogarnął, ale dr wie co robi. Będziesz pod dobrą opieką, to dla Twojego i Aluni zdrowia.
    To jeszcze dziś będzie cc?
    A białko w moczu miałaś, czy przez te opuchlizny taka diagnoza.
    Buziaki :***

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 września 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola jesteśmy z Tobą. Najważniejsze żeby szybko wyjęli dzidziusia i żebyś mogła się cieszyć macierzyństwem. Trzymam kciuki i czekamy na dalsze wieści.

    Monia na innym forum czytałam że ktoś w hurtowni z dziecięcymi artykułami kupił taniej szumisia. Trzeba poszukac w lublinie hurtowni:D

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 września 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymam kciuki :)

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 września 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek moja siostra kupiła 20% taniej na targach dla rodziców. U nas też takie były, ale nie pamiętam kiedy.

    Dotek lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola Kciukasy trzymam , z całych sił :* :* :*. .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 14 września 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola kochana jestesmy z Wami I trzymamy mocno kciuki. Bedzie dobrze <3! Ja padam na pysk. Pomylam wszysttkie okna ( mieszkam w domku I sa duuze) wypralam I wyprasowalam zaslonu ( firan nie mam) ... maz szorowal fugi w kuchni, wieszal.karbisz w kuchni itp. Troche robity dzisiaj zrobilismy. Jestem zmeczona ale nic mnie nie boli I nic mi nie dolega. Jutro musze wpstac o 6 bo jade do Lu na badania a jade busem... . Co do szumisia korci mnie tez ale jeszcze sie zastanawiam. Chciala bym tez woombie ale go dopiero po USG bioderek bo moja Ola miala dysplazje a nie.mozna przy tym krepowac nog - bidra musza byc szeroko. Ppdobno jest duza szansa ze drugie bedzie mialo... ciekawe czy jak powiem w sPitalu co.I jak to jakis ortopeda zrobi juz w szpitalu USG.... a swoja droga jak bedziecie szukac ortopedy dla dziecka w lu Nie Polecam dr. Gila - nie bede tu pisac dlaczego jedynie zainteresowanym prywatnie ale ja zaczelam leczenie u niego.corki...na szczescie skonczylam w.miare szybko. No to milego wieczoru kochane. A P.S szcEsliwa fajny brzunio :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 19:38

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ