X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 15 września 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Kawola.dopytuj sa od informowania jak dupa.od srania. Sorry za brzydkie slowa ale taka prawda. Ja wlasnie wracam z lu do lkr juz po badanich na.szczescie tam w lab zawsze szybko idzie max 10-15 minut w kolejce.rano a po 10 jiz wogole ludzi nie ma :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola Kochana zgadzam się z Agatką popędź ich tam trochę , jak rodziłam w Garwolinie to tam chodziły , pytały się jak się czuję itp itd wiadomo że każdy szpital , jest inny i nie ma rady na kogo się trafi itp .

    I ja też się witam ;) .

    Głowa coś mnie trochę boli , juto mąż ma wolne idzie po skierowanie do chirurga on tez nie myśli mówię mu , a dlaczego nie poprosił tego chirurga aby od razu mu wydał skierowanie mąż był 9 i teraz jutro 16 ma przyjść po to skierowanie na zabieg według mnie to bezsensu , co ten chirurg sobie myśli , że tak każdy będzie latać w te i spowrotem , nie każdy ma na to czas itp , on nazywa się Jerzy Kowalski z Lublina tu do Ryk przyjeżdża . Byłam dziś po odbiór wyników gin w Sobotę spojrzy swoim okiem , dziś samopoczucie dobre apetyt znów taki pośredni spytam się gina czy to normalne.

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 15 września 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki, ja sie na chwilke melduje bo powoli dochodze do siebie. Marcelinka ma dzis 11 dni, wczoraj zaliczylismy sesje noworodkowa ;)

    A poród? Pojechalam do Świdnika w 41 tyg na indukcje. W nocy zaczeły mi odchodzic wody ale zero skurczy. Po przyjeciu na izbe panie połozne podpieły mnie pod ktg i niestety-nagle tetno dziecka zaczeło spadac do 40. Potem wszystko poszło błyskawicznie-chyba do konca nie wszystko zarejstrowalam takiej dostałam histerii. Po 10 minutach lezałam na stole operacyjnym i wyciągneli malutką. Jestem wdzieczna lekarzom i połoznym za taka ekspresową reakcje. Mała miała ciasno opleciona pępowine wokół szyjki ale urodzila sie cała i zdrowa, od razu dostała 10pkt, waga 3200 i 54 cm wzrostu. Piekne długie i podkręcone rzęsy oraz czarne włosy :)

    Wrazenia ogólne ze szpitala w Świdniku-polecam. Porodówka z rewelacyjnym personelem-przemile połozne. Potem tez było ok, salki 2 osobowe, po remoncie, dobre jedzenie ;)

    Kochane, trzymam za Was wszystkie kciuki bo teraz niewiele mam czasu na siedzenie w necie :0

    hewa81, Szczęśliwa Mamusia, Magdziulla, Wedmoczka lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 15 września 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Pop - zagrazajaca zamartwica.plod? Mialam to samo. Najwazniejsze ze mala silna I zdrowa. Super ze sie pojawilas. Zdrowka dla.malej a dla.ciebie duzo.sily. buziaki

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 września 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop gratuluję zdrowej i ślicznej córci. Wracaj do sił bo puki ciepło trzeba pochodzić na spacerki:) Szacun dla szpitala za szybką reakcję. Właśnie dlatego jestem zwolenniczką cc bo siłami natury to albo trzeba wywoływać, albo tentno zanika a i tak kończy się na cięciu.

    Ja coś dzisiaj nie mam weny do aktywności na forum. Boli mnie od wczoraj prawy bok i się martwie czy wszystko ok. Mam nadzieję że to dziecko się rozpycha. Jutro wizyta u gina, sprawdzimy co i jak.

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry

    Betty gratulacje!!! Dobrze się wszystko skończyło. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 15 września 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty gratuluję :)
    Jakoś nasze dziewczyny nie mają szczęścia do naturalnych porodów...

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty gratuluję córeczki!

    A powiem Wam, że mam wrażenie, że sn to teraz rzadkość. Nawet jak jest próba kończy się cc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 15:46

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Kochana gratuluję , z całego serca :* :* :* .

    Kochane co do porodów SN różnie bywa każda z nas ma swoją historię itp , ja jestem też na różowej stronie , i tam taka moja koleżanka forumowa trzy dni rodziła a była już w 41 /42 tc. Nie piszę tego by was straszyć musimy być gotowe na wszystko jest tak , że od razu coś ruszy a czasami wywołują już my tego nie przewidzimy.

    Ja rodziłam trzy razy naturalnie , i wszystkie moje porody bardzo super wspominam.

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 września 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za kciuki możecie puścić nawiedziła mnie dziś @

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 15 września 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedomoczka kurwawarszawa!

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 15 września 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka <3

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 września 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam juz planu ten cykl to chyba bez stymulacji na 29.09 wizyta na NFZ do Stettnera może dostanę CLO na kolejny...po woli zaczynam tracić nadzieję :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 15 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    WEDMOCZKA przykro mi że menda przylazla , tulę mocno <3 może najpierw trzeba to ciśnienie unormować :)

    Betty gratuluje ! Słabo że taka akcja, ale masz już dzidzie przy sobie, bezpieczną :)

    A u mnie kicha, na ktg mała wcale się nie ruszała, kilka razy przyłaziła położna i kazała się przekręcać i tyle... Teraz "obserwujemy", tyle wiem.... Dali mi leki na ciśnienie które je zbiły, mierzą ciśnienie i pada tekst " ma pani idealne ciśnienie, nie wiem co niby się u pani dzieje" No kur... Dziwne źe mam dobre ciśnienie po piekielnej dla mnie dawce... A wiec mam podejrzenie stanu przedrzucawkowego i na dwóch ktg było coś nie tak z mała, ale nie robią mi kompletnie żadnych badań, ani wieczornego ktg "bo raz dziennie wystarczy". Nie zdziwiłabym się jakby mnie jutro wypisali... Dzwonię jutro do mojego gina ..

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 15 września 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola- dzwon jak najszybciej do Swatowskiego niech on zadziala, bo nie moze byc tak ze nikt nie informuje cie co i jak, a poza tym stan przedrzucawkowy to powazna sprawa i chyba nie ma co czekac i gdybac w takich sprawach. PS, z Dzikim tez idzie sie dogadac, wiec próbuj tez go zapytac.

    Betty-gratki :)

    PS. cześć dziewczyny, padam na pysk bo dopiero wrocilam do domu, najpierw praca, potem jeszcze rozne sprawy, a teraz musze ogarnąc chałupę i przygotowac małą do przedszkola i siebie jakos ogarnąć :)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 15 września 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziki jest jakiś No ekhm dziki , gadał mi że przez przyjmowanie mnie nie może opchać się pierogami i pooglądać telewizji, a ja "mam super lekarza że tak o mnie dba" cokolwiek to miało znaczyć...

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola dzwoń do Swatowskiego, bo ja już tam takie historie widziałam. Była dziewczyna, której dziecku tętno latało, "uspokoili" Kondracka mówiła, że ma zostać, ale następnego dnia jak jej nie było szanowny K wpisał ją. Wróciła parę dni później prawie od razy na cesarkę. U nich brak osoby decyzyjnej. U mnie też były teksty, że mam swojego lekarza prowadzącego.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 września 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Mikka dawno Cie nie było. Widać że rok szkolny się zacząl;)

    Wedmoczka przykro mi:( nie chciałabyś spróbować u prof. Putowskiego? Niech spojrzy swoim okiem?

    Kawola Mikka ma racje im szybciej do swojego dra zadzwonisz tym lepiej.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Wedmoczka cholerna @. Przykro mi, ale nie poddawaj się! Uda się w końcu!

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 września 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś mam humor do czarnej d***py chodzę i ryczę po kątach by M nie widział...nie mam siły czuję się jak popsuta lalka :((

    dobija mnie to że nie mamy środków by walczyć...a teraz bez kasy chyba nie ma szans na dobrego lekarza i badania...luxmed też nie ułatwia ...:((

    chyba najwyższa pora poddać się :(((

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ