X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 16 września 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam artykuł, ze takie tłumy są teraz w większości szpitali, podobno efekt 500+. Być może te co rodzą na korytarzu bardzo się cieszą, że je w ogóle przyjęli. Poza tym nawet gdyby mieli mniejszą liczbę pacjentek to nie wiadomo czy np 7 nie zaczęłoby rodzić w tym samym czasie, a są tylko 2 stanowiska porodowe (?). Ja z mojej perspektywy widzę to tak, że jak nic się nie dzieje to nie wywołują porodu, bo nie mają gdzie go przyjąć i gdzie położyć pacjentki. Jak coś się zwolni to może zadziałają. Leżałam tam 6 dni, nie było mojego lekarza, a jednak każdego dnia 3 lekarzy pytało jak się czuję. Mam jeszcze czas na zmianę decyzji, ale będę się trzymać mojego pozytywnego wrażenia z oddziału choć byłam tam w bardzo trudnym momencie.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja rodziłam w piątek to było zatrzęsienie pacjentek a w weekend taka cisza. Nie wiem czy nie przyjmowali czy nie było chętnych. Śmieszne mają podejście do tego koła porodowego, w ogóle z tego nie potrafią korzystać. Jak ja rodziłam na jednym z dwóch łóżek i "pognał" mnie Kraczkowski, bo przyszedł ze swoją pacjentką, to położne, że na koło chwilowo pójdę, ale tak niechętnie, musiałam sama kombinować, ustawiać, szybko zrezygnowały i wrzucili mnie w ciemny kąt poporodówki. Choć to nie było takie złe, bo miałam spokój;)

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 16 września 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był u mnie kardiolog na konsultacji, wymienił trzy zdania, olał tarczyce/astmę/obrzęki spędził przy moim łóżku dosłownie 2 minuty, na moja grubą dokumentacje nie chciał patrzeć tylko i wyłącznie na echo i poleciał , dłużej gadał nastèpnie z połoźną o jej sercu jak z ciężarną do której przyszedł na konsultacje ...

    Położne są miłe i ogólnie jest MIŁO gorzej że tu się nic nie dzieje gdy trzeba właśnie się zająć pacjentem. Monia też dużą różnice robi z jakiego powodu się leży w szpitalu :)

    961lupjyvic92ect.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 września 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ratunku dziewczyny ...ma ktoś numer aktualny do ABOVO? te podane na stronie albo nie ma albo jest wyłączony

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 16 września 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    815277136

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 września 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    815277136

    własnie jest wyłączony ::((

    ok dodzwoniłam się :) dzięki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 15:34

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 września 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    witam się z Wami w 1dc ...humor mam do bani zero planow do działania nie mam już siły i chyba czas pogodzić się z tym że nie będzie nam dane :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 16 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedomoczka nawet tak nie mow. Poprostu potrzebujecie wiecej czasu! Nie mozna sie poddawac! Jestes silna babka I twoj cel zostanie osiagniety. Jeszcze bedziemy sie siac z twojego dzisiejszego humoru. Jestesmy z Toba I wskiepramy cie. Trzymamy kciuki. Stawiam Cie do pionu kobieto! Jesli chodzi o Staszica ja.na pewno z niego nie zrezygnuje bylam.bardzo zadowolona jak rodzilan corke. Moj.lekarz nie pracuje na oddziale. Zreszta w kazdym szpitalu jest cos nie tak. Kazdy szpitalme zle I dobre opinie :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie mam siły, ona cały dzień płacze! Co ją utulam po chwili znowu. A była taka grzeczna, chyba zepsułam dziecko. Może 2 h dziś spała, a normalnie śpi większość dnia.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 września 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie. Dr powiedział ze za bardzo przybieram na wadze i mam przejsc na diete. A jak na nastepnej wizycie znowu utyje za duzo to mnie polozy do szpitala i do konca ciazy osobiscie przypilnuje mi diety:P czas wyrzucić czekoladki. I szarlotke dzisiaj taką dobra upiekłam omniomniom :/

    I okazało sie ze mój szpital bez problemu pobiera krew pepowinową. Dostałam nr do położnej która się tym zajmuje. Wypytam sie co i jak i moze bedziemy pobierać.

    Wedmoczka zapisalas sie do kogos?

    Magdziula a może mała ma kolki? Albo jej cos z Twojej diety nie pasuje? Dodałaś coś do menu w ostatnich dniach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 17:48

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 września 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Ja po wizycie. Dr powiedział ze za bardzo przybieram na wadze i mam przejsc na diete. A jak na nastepnej wizycie znowu utyje za duzo to mnie polozy do szpitala i do konca ciazy osobiscie przypilnuje mi diety:P czas wyrzucić czekoladki. I szarlotke dzisiaj taką dobra upiekłam omniomniom :/

    Wedmoczka zapisalas sie do kogos?

    Magdziula a może mała ma kolki? Albo jej cos z Twojej diety nie pasuje? Dodałaś coś do menu w ostatnich dniach?

    Dotek M zapisałam na badania bo ostatnio ze 3 lata temu robił...w tym cyklu odpuszczam zobaczymy jak wyniki M bedą obawiam się że mogły się popsuć :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 września 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka jak w poprzednim cyklu bralas clo to jeszcze moze i w tym byc jego dzialanie na owulacje wiec warto wrzucic na luz ale meza wykorzystac w dogodnym czasie. Takie spontany czasami dzialają. I winka popic sobie, nie żałować zwłaszcza czerwone korzystnie wplywa endometrium. Co do nasienia to u mojego w ciagu roku znacznie sie zmienilo nasienie. W jednym wzgledzie polepszyło, w innym pogorszyło. Wiec dobrze ze zbadacie. Ja tam wierze w to ze jak sie próbuje to sie wreszcie uda.

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 16 września 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola- ja co do twojego lekarza prowadzącego to mam złe zdanie... Moja gin (juz teraz była gin- polecam ją bo to super babka ale do raczej bezproblemowych ciąż) jak trafiałam do szpitala to zajmowała się mną, mówiła co i jak, dopytywala sama lekarzy co ze mna itd, nie postapiła by tak jak dr Sw....

    Magdziulla- po pierwsze spokój, bo małej się udziela twoje zdenerwowanie ( sama to przerabiałam bo moja Karina tez wyła a ja razem z nią) po 2 sprawdz czy nic ją nie uczula/ czy nie zjadae zbyt łapczywie, ja przez 3 ms toczyłam walkę z wiatrakami, mała wyła, ja nosiłam ją na rękach i plakalam razem z nią, pediatra twierdzila ze wszystko ok, a co sie potem okazalo mała musiała dostawac specalny prepearat mlekozastepczy Bebilon Pepti (nie wiem czy on jeszcze jest) na receptę i bach jak ręką odjął- cudowane spokojne dziecko :)

    Wedmoczka- nie mogę napisac ze wiem co czujesz bo to byłoby trochę nie fair z mojej strony, ale domyslam się.. Ja z zazdrością zaglądam do wózków, patrzę na kobiety w ciąży i zastanawiam się czemu nie ja, ciagle coś ze zdrowiem nie tak i teraz jeszcze szpital... Czasem psychicznie popadam w mega dół, myślę, że możesz sobie pozwolić na smutek, no bo wiadomo ze gdzies w koncu w człowieku cos pęka, ale podejrzewam ze jak juz przejdzie ci smutek to podejmiesz dalej walkę :) Ja tez się nie poddaję :)

    PS. hej dziewczyny- bo zapomnialam sie przywitac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 17:52

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 września 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Wedmoczka jak w poprzednim cyklu bralas clo to jeszcze moze i w tym byc jego dzialanie na owulacje wiec warto wrzucic na luz ale meza wykorzystac w dogodnym czasie. Takie spontany czasami dzialają. I winka popic sobie, nie żałować zwłaszcza czerwone korzystnie wplywa endometrium. Co do nasienia to u mojego w ciagu roku znacznie sie zmienilo nasienie. W jednym wzgledzie polepszyło, w innym pogorszyło. Wiec dobrze ze zbadacie. Ja tam wierze w to ze jak sie próbuje to sie wreszcie uda.

    No od dawna juz go namawiam ale z kasa krucho...teraz to zrobimy razem z posiewem by miec pewność że nic tam nie niszczy armii...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 16 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Ja padnieta po calym tyg, jutro tez nie odespie bo do labolatorium rano;-/ wizyte mam dopiero w pt ale na tyg nie mam jak bo od 7.30 w pracy
    Co do porodow to polecam w piatek 13-nastego ja mialam cala porodowke do dyspozycji i caly personel;)
    Wedmoczka ja polecam tez prof Putowskiego, powie co i jak, jakie badania porobic a potem kombinuj zeby inni lekarze dali skierowania na te badania, wiem dobrze co czujesz bo ja sama o corke staralam sie 11cykli w tym po 6 uslyszelismy ze nie mamy szans na naturale poczecie i czekalismy na ivf a tu juz drugi cud w drodze

    Wedmoczka, Dotek lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 17 września 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie. Przy sobocie wstac o 5:30 to aby ja pptrafie ;/ ekhmmm. Wedomoczka ja nie potrafie wyobrazic sobie co czujesz I przezywasz ale wiedz ze jestem z Toba I Cie wspieram I wiem ze bedzie dobrze I pojawi sie groszek. Powodzenia kochana. Kasa to niestety problem wiekszosci z nas... znam ten problem,ale trzeba myslec pozytywnie I kasa sie znajdzie. Moze.niektore badania da sie na NFZ zrobic.do cholery po cos placimy te kolosalne skladki. W dzisiejszych czasach trafic na.lekarza z powolania to.cud. takiego.co zajmie sie pacjetem od a do z. Niestety

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 17 września 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też wcześnie wstałam. Coś mnie gniecie w prawym boku i nie mogę spać. To chyba żebra.
    Wedmoczka nie poddawaj się, nie teraz. To dopiero pierwszy cykl po laparo. Popatrz na AnięStaraczkę, laparo miała w lutym chyba, a w ciążę zaszła jak już straciła nadzieję.
    Mikka widać w Tobie nową energię :) Mówiłaś już w pracy, że będziesz potrzebowała wolnego?

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 17 września 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Nie śpię już od 4:/ Miłego dnia:)

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 17 września 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie dobrze że jesteście...jest już trochę lepiej...

    Dziś śmigamy na Święto Lubelskiego Cydru skorzystamy z pięknego słonecznego dnia :)

    Spokojnej i udanej soboty :*

    Lady Highlander lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 17 września 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedomoczka uwielbiam lubelski cydr... ale bym sie napila... no ale nie.moge. pij go do.woli :) aaa moja szefowa jest wizeprezesem stow milosnikow cydru :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ