X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 19 września 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja się dopiero obudziłam :)
    Dotek mi się otworzyło, uroczy bobas. Jeszcze nie zdecydowałam czy nagrać teraz czy następne, połowkowe.
    Idę walczyć z praniem i sprzątaniem.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 września 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim.

    Mi dr Kondracka powiedziała żeby przyjść w 28 tc to dziecko ma już pyzy i jest okrąglutkie i bardzo ładnie wychodzi nagranie i zdjecia. A jak ja byłam w 20 tc to powiedziała że jeszcze za chudziutkie dziecko.

    Ja już od 4 nie śpię jak zwykle. Lece do lidla bo dzisiaj moda dla maluszków:D

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się z wami witam :) .

    I znów zaczął się Poniedziałek , o 6 rano wstalam Marysia o 6.20 zaraz jeść , ubrać ją i do przedszkola, Gabrysia chora ja też , a i wiecie co poczułam kruszynkę :*:* , takie motylki jakby ktoś , mnie od środka łaskotał , wiem ze to maleństwo gdyż wiem gdzie jest umiejscowione na USG widziałam , piękne to uczucie :* :* , a tak to samopoczucie dobre , apetyt dopisuje zaraz biorę się za porządki , wywar się gotuje na zupę , i rzeczy muszę jeszcze wyprasować i tak o minie dzień :) .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 19 września 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No żesz kurza twarz, mąż nie może pójść ze mną w środę na usg!

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 19 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://e-babystuff.pl/pl/c/Whisbear/45

    Jest promocja :)

    migot_ka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Jak nie chce to nic na siłę , mój też nie chce , a zawsze się pytam czy chciałby teraz ze mną pójść, teraz wizytę mam 1 października tylko USG .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 19 września 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia wydaje mi się ze maz Moni nie może a nie nie chce... to są dwie różne rzeczy

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 19 września 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie może, bo cały tydzień od 14 będzie na szkoleniu. Przełożyłam na czwartek na 19.45 ale niestety na Radziwiłłowską. Mój grzecznie chodzi, nawet na wizyty, ale do gabinetu nie chce i ja chyba też nie.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 19 września 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jeździ aby ze mną.na Usg bo w.godz kiedy mam wizytę on jest w pracy. Zresztą na wizytę nie jest mi potrzebny :) A jest kierowcą więc nawet na godz się nie wyrwie :). Ale dzisiaj chlorek fajny. Byłam z córka trochę na dworze ona śmiała na rowerze, szkoda że nie mam swojego pojezdzila bym razem z Nią:)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 19 września 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj byl ze mna 1raz na polowkowym i teraz tez ze mna jedzie... Jakby mogl to na kazde Usg by chodzil... Monia to sie nie zobaczymy...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 19 września 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    WEDMOCZKA dziwna sprawa z ta @, a może to niedomoga progesteronu ? Jak z tym u Ciebie ?

    Magdziulla co do szumisiów i im podobnych, to wynalazłam kiedyś aplikacje (przynajmniej na iosa iPhona) soundsleeper ma szumy, bicie serca, dźwięki natury i co najważniejsze opcje sensora, załącza się jak tylko dziecko kwęknie , całkiem jak szumiś, sprawdzaliśmy z M i działa :) także ja zamierzam włączać tryb samolotowy w tel albo pobrać to na jakiś inny tel i kłaść obok małej :)

    Migotka co do nagrania na pendrive to dają takiego bobaska, trzeba powiedzieć w recepcji że chce się z nagraniem (usg 2d za 30 a 3d chyba 60)

    Ja jednak nie wypisana, jednak mam to białko w moczu ale nie w jakiś dużych ilościach , dalej "do obserwacji", miałam usg przepływy są Ok, mała waży już 3200g. Skurcze jakieś mocniejsze ruszyły, co 30 min mam, na ktg pisały się na 80-90 , ale puls małej dalej skacze 170-180 :( . I juz przy tych skurczach mi zaciska płuca i dusi, więc co to będzie przy faktycznym porodzie nie wiem...No i czekamy co to się wydarzy .. Niech się rozkręca ten poród. Nie chce wychodzić teraz bo porodówki w Lublinie przepchane, dzisiaj to nawet ta na Staszica zamknięta na przyjęcia, odsyłają do puław i bełżyc... To już lepiej dziś rodzić tutaj z patologii ciąży

    961lupjyvic92ect.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 19 września 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola no to czekamy na rozwój sytuacji. Oby szybko i stosunkowo mało boleśnie :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola Mocno trzymam kciukasy , za szybki poród.

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 19 września 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie za 100 punktów do już rodzących, jak idzie skurcz który zaciska brzuch, boli znacznie bardziej jak okres , trwa minutę co 20 min, ale w pochwie/szyjce nic nie czuje nic mnie nie kłuje to "te" skurcze czy tylko takie straszaki ?

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola Może to są straszaki , Marysia nie raz tak mnie straszyła te prawdziwe będziesz czuć, co 5 min to się rozkręca , ja to miałam strasznie nie reguralne te skurcze.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 września 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola trzymam kciuki za szybki i bezpieczny poród. Niech malych szybko pojawi się na świecie a Ty żebyś sie nie umeczyła za bardzo.

    Monia atrakcyjna cena tego szumisia z cry sensorem. Ja planuję w grudniu zakupić bo narazie limit wydatków wyczerpany a jeszcze w tym miesiącu muszę do prof. P się udać bo chciał mnie zobaczyć po 20 tc. I zaraz 150 zł poleci.

    Magdziulla mam pytanko odnośnie Twojej listy wyprawkowej. Czy z obecnej perspektywy wykreśliłabyś jakieś produkty?

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 19 września 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kupie tego ptaka podobno jest super.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 19 września 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka jesteś? Na wtorek jest 1 miejsce do dr Szymuli

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 20 września 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej witam sie. Jakaś tu straszna cisza nastała. Ja niedawno wstałam. Dzisiaj po południu jadę z córka na pierwsze zajęcia z hip hopu. Zobaczymy jak będzie. A jutro wizyta u giną. Miłego dnia.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 20 września 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Dzisiaj rano popatrzyłam na termometr a tam tylko 5 stopni. Toż to już jesień...

    Kawola jaktam? Urodziłaś?

    Kamilka coś ostatnio nie pisze. Co słychać? Jakieś działania? Chodzisz do prof L?

    Miłego dnia wszystkim.

    f08af289ff.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ