X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem... dzis bylam na ktg, zapisał sie jeden skurcz... termin z om ba jutro, wiec czekamy. Wywolanie za tydzień jak nic się nie będzie dziać.. termometr ja kupilam microlife ifr 100 jest na podczerwień i do ucha. Ten nc 150 tez jest ok z tego co mi w aptece mowily pacjentki ale jest tylko na podczerwień.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Jestem jestem... dzis bylam na ktg, zapisał sie jeden skurcz... termin z om ba jutro, wiec czekamy. Wywolanie za tydzień jak nic się nie będzie dziać.. termometr ja kupilam microlife ifr 100 jest na podczerwień i do ucha. Ten nc 150 tez jest ok z tego co mi w aptece mowily pacjentki ale jest tylko na podczerwień.

    Ogólnie ja się nie spotkałam żeby pacjenci mieli problem z termometrami. U mnie najwięcej schodziło właśnie tych z Microlife. Przy wyborze warto jeszcze zwrócić uwagę na długość gwarancji. Lady H jesteśmy z tej samej samej branży ;D

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zdazaly sie reklamacje tego nc 100, a tez głównie schodzily microlify

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freska A to gdzie miałaś robioną tą operację , w Lublinie ... mój mąż nie chce tam dojeżdżać , bo ogranicza go praca , a mąż pracuje jako stolarz więc chcieć nie chcieć musi coś przynieść , zanieść drzwi złożyć , a niektóre drzwi są ciężkie.

  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 28 listopada 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek

    taki komplecik mu kupilam :)
    sorry za jakosc ale fon mi gdzies zginal wiec na szybko cykane laptopem :c
    2qmixi0.jpg
    111ia8w.jpg

    wszystkim za gratulacje dziekuje ;)

    a co do płci - dziewczynka nadal jest moim malym marzeniem i bede produkowac poki sie nie uda mi córeczka hahaha :D ale juz przywyklam do mysli,ze to syneczek i bardzo sie ciesze nawet mimo,ze ominie mnie rozowe szalenstwo :) juz rozmyslam jakie tkaniny kupic i jakie super ciuszki bede mu mogla uszyc sama :))) kocham tego mojego synka :)

    co do imion póki co udało mi sie przekonac chlopaka do - Tymka i Tobiasza :) zgoooodził sie jak powiedzialam,ze sam wymysli drugie imie hihi :D przebiegła ja :D no ale nie protestował wiec jest okej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 21:35

    Dotek, hewa81, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 28 listopada 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Freska A to gdzie miałaś robioną tą operację , w Lublinie ... mój mąż nie chce tam dojeżdżać , bo ogranicza go praca , a mąż pracuje jako stolarz więc chcieć nie chcieć musi coś przynieść , zanieść drzwi złożyć , a niektóre drzwi są ciężkie.

    Miałam w Kraśniku w rodzinnym mieście w szpitalu. O ile pamiętam kilka tygodni ręka dochodzi do siebie i dłuższy czas nawet kilka miesięcy nie można dźwigać. Naprawdę trzeba się oszczędzać. Zawsze też jest ryzyko, że ganglion będzie się odnawiał przy przeciążeniu ręki, a Twój mąż pracuje fizycznie.
    Anjouek wrote:
    Dotek

    taki komplecik mu kupilam :)

    Jakie fajne ciuszki, u mnie chyba też synek i nie dla mnie te wszystkie różowe kompleciki do których mnie ciągnie

    Anjouek lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 28 listopada 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freska pochodzisz z Kraśnika? Wow ja jestem z Kraśnika <3. Stary czy fabr? Anjoulek super komplecik :) sliczny. Ja usnäć nie moge a rano musze.wstac I do LU jechac sprawy pozalatwiac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 22:29

    Anjouek lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 28 listopada 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie jesteśmy z tego samego miasta:) Mam w Kraśniku całą rodzinkę stąd decyzja o powrocie do Lbn by być bliżej bliskich i podrzucać dzieciaka dziadkom. A rodzinę mam i w starym i na fabr;)

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 listopada 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek komplecik przeuroczy:D czasami też nie mogę oprzeć się pokusie kupienia kolejnej rzeczy a już mam dosyć ciuszków. Ale te maleńkie ubranka są takie słodkie:D

    Anjouek lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 29 listopada 2016, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freska to male miasto ciekawe czy znamy sie z widzenia.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata z avatara niestety nie kojarze, ale znając życie to kto wie ;)

    Dziewczyny, a jak wasi lekarze podchodzą do tematu zwolnienia? Mam za sobą złe doświadczenia, gdy wreszcie znalazłam dobrego lekarza któremu ufam i który troszczy się o mnie i maleństwo muszę szukać od nowa.

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój od początku mnie wysłał bo po stratach moja ciąża jest wysokiego ryzyka.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freska Wiem gdzie jest Kraśnik :) , tak fizycznie też pracuje w domu dużo robi , musiał by wcale nie pracować i nie obciążać tej ręki , ja jestem z miejscowości Ryki koło Dęblina , Puławy :) .

    Anjouek Jakie cudności piękne :*:*:*.


    I ja się przywitam z Wami ;) :D.

    I ja zaczęłam chorować mam kaszel, gardło mnie boli i głowa , cała rodzina chora mąż i synek też , nie cierpię zimy ślisko , zimno zapowiadają takie trochę ocieplenie a tam wiadomo jak to tam będzie . Malutka rusza się od samego rana , dziś chyba kotlety mielone zrobię ale jakoś mi się nie chce. No nic lecę zaraz zobaczyć co jest w lodówce ;) , a mam jeszcze rosół ze wczoraj tylko makaron do gotuje ;) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 12:25

    Anjouek lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) U Was też biało? I ciągle pada. Niby fajnie, ale spacery z psami stają się ryzykowne. Dzisiaj przyjdzie mój Ihippo i będę testować :)

    Ja jestem na zwolnieniu od początku, bo chciałam i nie było z tym problemu. A mam lekarza który przyjmuje też w Kraśniku.

    Kawola fajnie, ze się odezwałaś:) Chyba zrobiłaś sobie notatki co komu masz odpowiedzieć :D A Ty jak się czujesz? Jak sobie poradziłaś z laktacją? Jak nowe mieszkanko i jak się mieszka z rodzicami?

    Co u pozostałych mamusiek? Kiedy można kupować biustonosze do karmienia żeby trafić w rozmiar?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 11:53

    start lipiec 2013
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja jestem na zwolnieniu od początku, bo chciałam i nie było z tym problemu. A mam lekarza który przyjmuje też w Kraśniku.

    Docelowo szukam lekarza w Lublinie bo tutaj będziemy mieszkać i tutaj planuje rodzić. Powiem wam, że to jak na razie jedyny temat, który mi spędza sen z powiek, po moich złych doświadczeniach z ostatnią panią ginekolog.

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do niego do Lublina, ale on nie jest położnikiem tylko ginekologiem i nie każdemu to będzie pasowało. Chodziłam do niego wcześniej, miałam u niego dwie laparoskopie i tak już zostało.

    start lipiec 2013
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :))

    Dotek ja juz mam cale kartonowe pudło wypchane po brzegi :d zwariowałam :P a to wszystko bylo nim poznalam płeć :) nie wiem co bedzie teraz hihi :P


    Monia u mnie chwile temu przestalo padac... ale beznadziejny obraz za oknem :p taka rozmokła ciapa... wczoraj tez to wszystko sie roztopiło a potem przymarzło i mozna bylo jezdzic na podeszwach jak na lyzwach... niech spadaja z taka pogoda :P albo poprosze konkretna biala zime i odsniezowe ulice hehe albo niech jeszcze bedzie cieplo :/!!!

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek gdzie kupilas ten komplecik? Bardzo fajny, cos innego niz nadruki misiow, aut itp. Mi sie podobja ubranka szyte z dresowek, dresiki, bluzy czy spodenki baggy ( jakos tak sie pisze) ale ja talentu nie ma do szycia a takie zamawiane u kogos troche drogo:-\ czekam na przecene w zarze bo tam mi wpadlo w oko kilka fajnych komplecikow

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 wrote:
    Anjouek gdzie kupilas ten komplecik? Bardzo fajny, cos innego niz nadruki misiow, aut itp. Mi sie podobja ubranka szyte z dresowek, dresiki, bluzy czy spodenki baggy ( jakos tak sie pisze) ale ja talentu nie ma do szycia a takie zamawiane u kogos troche drogo:-\ czekam na przecene w zarze bo tam mi wpadlo w oko kilka fajnych komplecikow

    w textil markecie ;) weszlam od razu po usg na koncertowej na chwile :p
    powiem Ci, że ubranka tam srednio mi sie podobaly albo byly slabej jakosci...ale ten komplecik moim zdaniem genialny :) i nie byl drogi, 25 zł za niego dałam :)

    oj w Zarze duzo slicznych rzeczy widzialam i w C&A :P eh :D tak sobie napakowalam do koszyka na sklepie online w C&A wszystko co mi sie podobalo to 500 zł mi wyszlo haha :D oczywiscie nie zaszalałam aż tak :P takie przymiarki do zakupów tylko zrobiłam :) wyszlam ze strony z pustymi rekoma :P

    ale pozwolilam sobie dla synka zamówic na bonprixie kilka łaszków a dokładnie spodenki i zestaw dwóch koszulek :)

    120lffa.jpg
    xq9idk.jpg
    radg1d.jpg

    Boże jestem szalona :D sobie nic nie kupuje od miesiecy tylko maluchowi co chwile cos.... a teraz jak juz znam płeć to ciezej sie powstrzymac :D

    co do szycia to ja niedlugo zamawiam materialy i rozpoczynam produkcje ;D troche zaoszczedze $$ a i radosc bedzie duza,ze cos sama maluszkowi uszyje :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;-)
    Anjouek gratuluje synka ;-)
    Dotek ja tak mam przez cala ciaze... Najlepszy byl 2trymestr, a teraz czuje sie jakbym miala bombe zegarowa w srodku... Nie wiem kiedy wybuchnie... Czuje jak mala pcha sie glowka w dol... Odliczam tylko dni... Kazdy dzien na wage zlota...
    Przyszedl wczoraj wozek ;-) na zywo jeszcze ladniejszy ;-) pokoik prawie urzadzony... Jak bedzie gotowy to zrobie wam fotke ;-) cala wyprawke praktycznie juz mam... Musialam sie posieszyc... Biustinosz do karmienia kupilam ale okazal sie za maly... Nie wiem czy wogole kupowac bo zadne misie nie podobaja... Moze dam rrade bez niego...
    Kawola super ze u Ciebie wszystko w porzadku i malutka rosnie ;-)
    Witaj Freska ;-)

    Anjouek, Dotek lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ