X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fotelik dostalismy od brata ale mam obawy zeby go uzywac... On jest z zestawu 3w1 i jak dla mnie jest malo bezpieczny i zle wyprofilowany... Chyba jednak kupie maxi cosi... Bede spokojniejsza...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek niezle ciuszki;-) sweet ;-)
    Ja juz nic wiecej nie kupuje bo zbankrutuje ;-)
    Mam juz nadmiar i spokojnie wystarczy... Obysmy tylko wszystkie zdazyly zalozyc zanim wyrosnie ;-)

    Anjouek lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje migot_ka :)))
    a jaki wózeczek wybralas?
    ja musze chyba przyhamowac z ciuchami haha bo jeszcze tyle potrzebnych rzeczy bedzie trzeba kupic.. wozek, fotelik :P musze zaczac do skarbonki zbierac $$ :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek wrote:
    Dziekuje migot_ka :)))
    a jaki wózeczek wybralas?
    ja musze chyba przyhamowac z ciuchami haha bo jeszcze tyle potrzebnych rzeczy bedzie trzeba kupic.. wozek, fotelik :P musze zaczac do skarbonki zbierac $$ :)
    Adamex barletta 20l/c - do tego w zestawie sa mufki, co mnie bardzo ucueszylo ;-) beda idealne na zimowe spacery ;-)

    Anjouek lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Adamex barletta 20l/c - do tego w zestawie sa mufki, co mnie bardzo ucueszylo ;-) beda idealne na zimowe spacery ;-)

    Ja mam dwa typy na wózek. Albo Anex Sport albo właśnie Adamex. Muszę dorwać w sklepie na żywo i trochę potestować.

    Anjouek szalejesz z tymi ciuszkami. U mnie jeszcze bardzo wcześnie, więc zupełnie nic nie kupowałam. Nie mogę liczyć na dary ubranek od rodziny, bo wszyscy praktycznie już dzieci mają odchowane. Mam nadzieję że nie zbankrutuje. Muszę się koniecznie wybrać na rajd po lumpeksach, by ochronić swój budżet.

    Planuje kupować dużo rzeczy uniwersalnych, bo mam ambitny plan iść za ciosem i robić szybko kolejnego maluszka.

    Monia85 lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia no i ten fotelik jest jak najbardziej Ok...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez Anex Sport i Adamex na liscie ;) ale prócz tego jeszcze chcialabym zobaczyc Tutek Timer Eco i Roan Bass no i jeszcze chce sprawdzic Baby Merc...Florino Coletto i Roker :D eh nienawidze sie czasem za to,ze ciagle mi cos w oko wpada :D

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 29 listopada 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Porównywałam Baby merc, Florino i Anex. Baby merc dla mnie prowadził się najsłabiej, ale różnice były minimalne. Wszystko w moim guście :)

    a wiesz gdzie je dorwac w jednym miejscu? czy nie ma opcji?

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Odzywam się jedyną porą, w której odezwać się mogę, bo moja lewa i prawa strona chrapoli (czyt. Mąż w łóżku i Dziecko w łóżeczku;)).
    Zakupki u Was fajnie, przyjemne. Anjoulek a powiem Ci, że ja lubię ciuszki z TextilMarketu, bo wygodnie się zakładają. Moim zdaniem naprawdę nie ma sensu kupować drogich ciuchów (chyba, że kogoś stać albo po prostu chce). Serio zakłada się kilka razy. Dla przykładu zaczynaliśmy od 50 a dziś założyliśmy pierwsze body 68, 62 już od dłuższego czasu w ruchu.
    I zazdroszczę rosnącego w brzuchu kawalera:)

    Kawola super, że u Was lepiej no i zazdroszczę rutyny. U Nas mimo moich usilnych starań ciężko o, aż taką precyzję, choć nie jest źle. Z tego co zauważyłam tak jest często przy KP. Jednak na MM łatwiej dzieci wyregulować.
    A uśmiechy są cudowne.

    Pochwalę się Wam, bom dumna jak paw. Moja córka wczoraj przekręciła się z brzuszka na plecki no i już powoli, powoli zaczyna chwytać:) radoszka!

    Ja "odkryłam" Aliexpress i cuda dla Niuni zamawiam.

    Monia co do fotelika Maxi Cosi mam i nie jestem zadowolona, nie podoba mi się jak dziecko w nim się układa. Zmieniać już nie będę, bo Moje 6200kg pewnie raz dwa wyrośnie, ale nie polecam.

    Szczęśliwa Mamusia, Anjouek, Dotek, migot_ka, BaskaW lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Magdziulla, 6200, wow!
    A wychodziliśmy ze szpitala z 2960:)

    hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie:*:*:*:*:*.

    Ale zimnoo i wieje zimny wiatr Marysia nie idzie do przedszkola aż do Piątku obie mają katar , kaszel jeszcze ich się trzyma ja też chora , już mam dość tych chorób.W następną Środę idę na badania czeka mnie test na obciążenie glukozą jak ja to przeżyje , mała szału dostanie po takiej dawce słodkiego muszę w aptece kupić 75 g tej glukozy jakoś wytrwam ;) . Zaliczyłam dentystę wczoraj teraz mam przyjść dopiero po nowym roku w styczniu niestety , nie ma wcześniejszych terminów no nic jakoś się poczeka ;) .

  • Żonagraja85 Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 30 listopada 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Jestem przyszlą mamusią z terminem na LIpiec 2017.
    Mam już 1 córeczkę , ktora niebawem skończy 7 lat :)
    Chętnie poznam wszystkie przyszle i obecne mamusie z Lublina i okolic:)

    Monia85, Anjouek, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonagraja85 wrote:
    Witajcie :)

    Jestem przyszlą mamusią z terminem na LIpiec 2017.
    Mam już 1 córeczkę , ktora niebawem skończy 7 lat :)
    Chętnie poznam wszystkie przyszle i obecne mamusie z Lublina i okolic:)

    Hej hej :D rozgość sie i pisz czesto :)


    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to która sie wybiera w koncu na Bezpiecznego Malucha?

    link jak ktos jeszcze nie wpadł sam http://www.bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty/szczegoly/413


    to już tuż tuż :) mozna powiedziec,ze został tydzien :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Trzymam mocno kciuki za wizytę :*:*:*:*: , może pojedź z kimś zaufanym ja zawsze z mężem jeżdżę do Dęblina :) .


    Przywitam się więc i ja :) :D.

    Wszystko się topi , dziewczynki moje nadal chore ja też byliśmy wczoraj z nimi u lekarza przepisała leki i siedzieć w domu , oby jak najszybciej wyzdrowiały. Wczoraj to mój mąż się udał będziecie się śmiać :D :D , mówię do męża ale Ania się rusza , położył rękę na brzuszku i po chwili tak mówi : a no się rusza , ale dziwne uczucie jakbyś tam miała robaki , a nie dziecko normalnie myślałam że ze śmiechu padnę . Dziś już 1 Grudnia kochane zobaczcie jak już nie dużo nam zostało msc do porodu ;) . Malutka wczoraj to szału dostała do północy aż warjowała co chwilę w żołądek mnie kopała , aż brzuch mnie rozbolał nie mogłam wcale usnąć , teraz też rusza się jak szalona . Mąż w pracy później wieczorem pojedziemy , na zakupy wstawiłam mięsko na rosołek :) .

  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie ;-) wczoraj mialam wizytę .Synus rozwija sie prawidłowo-juz taki duzy na usg-ale wagi mi lekarz nie podał.Ważne że z nim ok.Ja natomiast mam podwyższone erytrocytyw moczu .Na wyniku jest 5-10.Powiedzial doktorek że może to być piasek w nerkach i ma nadzieje że nie robia mi sie kamienie w nerkach.Za tydzien mam zrobić badanie moczu i wyslac mu mmsem wyniki .Jezeli nic sie nie zmieni to szpital ;-( ale najpierw usg nerek...
    Czy któraś miala problem z tymi erytrocytami w moczu?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć u mnie dziś od rana malowanie, czas zacząć przygotowywać miejsce dla malutkiej, ale remont i teściowa w jednym mieszkaniu to tragedia.
    Erytrocytów w moczu nie miałam więc nie pomogę, miałam tylko bakterie i leukocyty i na to mi pomógł sok z żurawiny.

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maferka Ja też piję sok z żurawiny , nawet herbatę popijam , ostatnio jak robiłam badania wyszły mi w moczu leukocyty i bakterie tylko :) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 12:38

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata ja miałam erytrocyty w moczu przy kolce nerkowej (ponad 200).

    My nadal czekamy..

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady a tych domowych sposobów na przyspieszenie porodu nie testujesz? Mycia okien nie polecam w taką pogodę oczywiście;)

    p19u9jcg3k1skenj.png
‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ