X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wlasnie czekam na USG...ale nie aby ja wiec sobie poczekam....

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z domu;-) Wszędzie dobrze ale...Ogolnie czuje sie dobrze,maly wierci sie w brzuszku i ciagle kopie mnie w żoładek przez co od 3 juz nie spie.Zaczynam od dzisiaj wysylać męża po sklepach by zakupił resztę rzeczy w razie gdyby maluch chcial się pospieszyc na świat.Po wyjściu ze szpitala wstąpilismy pooglądać wózki w Lublinie i ojejjj ceny mnie przerazily.Ponad 2000zł za wozek + fotelik i adapter do wózka .

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46 Trzymam mocno kciuki za USG , obyś nie musiała tak długo czekać ;-) .

    Agatko_90 Niestety ceny wózków przerażają , u nas w sklepach zaczynają się od 1000 wzwyż .


    Przywitam się kochane i ja :*:*:*:*.

    Zaprowadziłam Marysię do przedszkola z Gabrysią na jutro zapisałam się do lekarza , biedna całą noc kaszlała , płakała ja nie spałam podejrzewam że ma zapalenie krtani , ale pewności nie mam na 100% , z rana na 8 idziemy z nią do lekarza , powiem wam co mi moja trzecia siostra wczoraj powiedziała .. powiedziała tak Iwonka według mnie nie powinnaś zachodzić w ciążę tak szybko po poronieniu , nie pomyślałaś że jak będziesz rodzić to że możesz umrzeć , dostać krwotoku itp itd , masz trójkę dzieci masz po co żyć to po co Ci to 4 dziecko , bardzo mnie zraniła ona tak ma że jak wali prosto z mostu , nie przebiera w słowach .. . Dodała jeszcze że nie potrzebnie tak daleko mieszkamy jakbyśmy bliżej byli to i do lekarza blisko i rodzinę , i nawet mój mąż by pracę znalazł ta jak taka mądra to niech dom mi znajdzie i da 10 mln złotych da , to tam się przeprowadzimy ona mtski że co od tak zmienię Grzesiowi szkołę , Marysi przedszkole , a mąż znajdzie pracę czasami mam tej mojej rodziny dosyć , ja sama wiem jak mam żyć i co robić . Jutro mąż wolne ma , strasznie zimno na dworzu byłam w aptece dokupić syrop , a o pojemniku na mocz zapomniałam a będę szła po Marysię to po drodze kupię  . Powiem wam że irytuje mnie to że, a kiedy urodzisz ta jasne urodzę w 7 msc  , denerwuje mnie takie gadanie to już od Ani zależy nie ode mnie , co ja jasnowidz jestem . Ogólnie samopoczucie do du*** jestem zmeczona nie wyspana Ania całą noc się , kręciła dwa razy czkawki dostała , teraz chyba odsypia ale cosik czuję chyba udaje że śpi  .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po USG mala wazy 2720 wg use 34+6. A wg belly 34 +0. Dziewczynka potwierdzona. Brzuszek wiekszy troche ale mowia ze to nic Po prostu tak ma. Brzuszek 97 centyl. Jak urodze w terminie moze miec nawet troche ponad 4 kg. Wszystko ok. Ulozona glowkowo. USG robil dr Swatowski

    Szczęśliwa Mamusia, Monia85, marcela29, BaskaW, hewa81, Anjouek lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zostawilam ja u tesciowej bo nie wiedzialan jaki lek.bedzie I czy ja wpusci. Zreszta teraz to już aby widac czesci ciala wiec.niewiele by zobaczyla. Wizyta teraz 2 lutego I wtedy wymaz... ciekawe czy urodzi sie bardziej w terminie z om 17.02 czy pierwszego usg 8.02. A szyjka 39mm zamknieta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 11:40

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka bardzo dobre wiadomości po wizycie:) duża niuńka już:)

    Szczęśliwa nic się nie przejmuj gadaniem innych. Mnie też wkurza jak mi np siostra gada że powinnam załatwić sobie cc bo poród sn to porażka albo że i tak nie dam rady karmić piersią i trzeba będzie dokarmiać mm. Strasznie to denerwujące. A dodam że nie ma porównania w porodach bo rodziła raz cc ze względu na ułożenie dziecka. A Twoje poronienie było na tak wczesnym etapie że nie ma żadnego wpływu na obecną ciąże.

    Szczęśliwa Mamusia, Zuza1989 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja dalej w szale porzadkow, wczoraj M mnie opierdzielil bo na kolaoach fugi w lazience mylam, ale lazienka lsni:) dzis wypucowalam wc i sypialnie, jutro przerwa bo musze isc do labol i po drodze pojde do lumpka małemu jeszcze jeden kombinezon kupic i moze cos jeszcze bo w srode wyprzedaz, mam na oku tez fotelik z baza tez uzywany kupuje bo potem zainwestuje w taki od 9kg, ten co chce to ok 1,5tys kosztuje, corka tez ma taki przod/tyl romera do 18kg a teraz kupimy britax lub axid przod/tyl 9-25kg
    mam nadzieje ze zdaze z zakupami bo brzuch juz nisko i szyjka kloje:-/

    Agatka super ze usg udane, mój mały tez chyba ponad 4kg bedzie, podejrze go za tydziem

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no Agatka, bardzo szczegółowe dane dostałaś od lekarza - ja się zawsze wkurza bo moja dr opowiada o przepływa, obwodach itp a nie skupia się na całości, a ja nie wiem o co pytać i jakoś tak wychodzi ze nic nie wiem :P oprócz wagi - w 31 tc 1600 g.
    Szczęśliwa nie dziwię się, że Ci się przykro zrobiło- jedyne co możesz zrobić to olać. Tak jak piszesz to Twoje życie.
    A ja zapisałam się na sesję ciążowa na połowę stycznia :) nie mogę się doczekać:)

    Dotek lubi tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza swatowski jest dobry jesli chodzi o usg troche powiedzial sam troche dopytalam. Ciesze sie ze on robil usg. Z córka bylan u.niego na polowkowych 4d 6 lat temu I tez bylam zadowolona.

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem kochane i ja :*:*:*:*:*:*..

    Ale pogoda wszystko się topi , wszędzie ślisko dobrze że mąż ma wolne , i nie muszę nigdzie iść :-P, byłam na badaniach z rana mąż był u chirurga , ale nie wiele to da to chodzenie i kucie , odssysanie tego płynu najlepiej to wyciąć ten guz , ale mąż się boi powikłań . Pojechał na przeglad samochodu pozniej po Marysię pojedziemy jutro ksiądz po kolędzie do nas zajdzie :-P o 9 zacznie chodzić , a za nim do bas zajdzue pewnie bedzie 10/11;-). Na obuad dziś zrobię placki ziemniaczane , mąż dobry jakiś się stał :-P, i do kina mnie zabiera dzieci z ciocią zostaną . Ania od rana tańcuje jeszcze trochę i wizyta ;-) jutro Czwartek , Piątek i w Sobotę na 9 rano pewnie po 10 wejdę , zabieram taką małą poduszkę pod pupę :-D , aby od siedzenia tyłek mnie nie bolał :-P .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny... Ja dzisiaj odsniezylam chodnik I podjazd przed domem ... mieszkamy przy ulicy I mamy chodznik I.sciezke rowerowa I kazdy " swoj" kawalek musi odsniezyc. Maz od 4 w pracy wiec nie mial jak tego zrobic ale jak zobaczyl ze odsniezam ( przejezdzal autobusem) to dzwonil ze zjebka ale tel.mialam w domu I dopiero.po fakcie mi sie oberwalo. Potem do pracy z l4, zusu, sklep zakupy.itp.padam juz dzisiaj na pyszczek dopiero usiadlam od 7 rano. Odpoczywam. Zima zuper. Wczoraj troche corke na sanki wzielam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 14:59

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, Marcela- opierdziel Wam się należał;) a serio to ja też nie mogę usiedzieć na dupce. Teraz miałam leżeć przez te 3 dni, bo Dzieciątko kopało baaaardzo nisko, ale jakoś mi to nie wychodziło... Wczoraj byłam też na badaniu moczu i wyszły mi bardzo liczne szczawiany i fosforany, a do tego podwyższone leukocyty w osadzie moczu:/ a jeszcze miesiąc temu były liczne, albo nawet nieliczne? bakterie nieliczne, więc myślę, że to ńie ZUM, tylko raczej kamica nerkowa i mój sylwestrowy atak bólu to mogła być kolka:/ ale jutro wszystkiego się dowiem.

    Szczęśliwa- bardzo pomysłowe z tą poduszką:) a na co do kina idziecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 20:15

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Ja86 Ekspertka
    Postów: 170 276

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy jest moze ktos z Zamoscia ?

    0d1yskjosr8efb7s.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis padlam rano 3godz lazenia i zalatwiania spraw, potem usypiałm mała przez 2godz i to bez efektu wiec balowala dzis od 6rano do 19.30 po poludniu byly sanki i wsciekanie na sniegu bo mała miała chec uciekania na ulice i lezenia na brzuchu na sniegu przez co musialam ją dzwigac do domu na rekach, nie wiem skad tyle energi to dziecko ma:-/ w pt odpoczywam zeby nie urodziac przed kupnem wyprawki

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baska ja ma za kazdym razem cos nie tak w moczu, biore femisept uro

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na problemy z pecherzem polecam sok z zurawiny, mi wyczyscil wszystko. Takich wynikow jak teraz nie mialam nawet przed ciaza. Tylko to musi byc sok 100% ja go kupuje w aptece.
    Zastanawiam sie czy kupowac oliwke dla dzidziuska czy wystarczy emolient? Jakie kosmetyki kupujecie? W aptece polecali mi serie kosmetykow cialo plus baby solutions i sie nad nimi zastanawiam

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Monia dziękuję za pamięć. Ja wypoczywam. Moj dr poszedł na urlop więc do poniedziałku muszę się oszczędzać żeby porodu nie wywołać. W poniedziałek ktg a 13.01 usg:) dzisiaj ostatni raz oddałam krew do badań.

    Ja86 chyba nie ma tu akurat nikogo z Zamościa, a tak poza tym to jesteśmy z różnych miejscowości.

    Maferka ja do kąpieli na początku zamierzam dolewać oilatum, mam też płyn do mycia ciała i włosków nivea baby niebieski 2w1, krem na zimę nivea baby przyda się w razie zimowych spacerów, oliwkę bambino bo skóra po urodzeniu jest bardzo wysuszona, do pupy linomag zielony i sudokrem:)

    Monia kuruj się, czosnek dobry na przeziębienie. Podobno za dużo soku z malin nie można bo działa podobnie do aspiryny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 09:58

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Monia od.podiatry smaruj przy kazdej zmianie.pieluchy linomagiem. Moja szwagierka zasypywala zasypka a teraz walcza z mega odparzeniem.malego az rana I.masc z antybiotykiem dostali. Maly.non stop placze bo biedaka boli. Nie nie spakowalan sie mam zamiar na wekendzie ale jeszcze wszystkiego.Nie mam. Zamowie dzisiaj brakujace pierdoly

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do sudokremu to przede wszystkim umiar. Nie smarować grubej warstwy i zwłaszcza u dziewczynek uważać żeby nie dostał się do środka narządów rodnych. W moim otoczeniu wiele osob stosowało i dzieciaczkom nic nie jest.

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudocrem tylko w razie odparzen na codzien nie powinno sie uzywac.linomag ja sprawdzilam na starszej corce ale.linomag konieczie masc. Tworzy warstwe ochronna, smarowalam przy kazdym przewijaniu I nigdy pupa odparzona nie byla.

    Monia85 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ