X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak jutro tempka będzie wyglądała. Może to chwilowy spadek. Racja ze forum to nałóg. Ja w środku nocy jak się budzę i nie mogę spać to zaglądam;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 14:47

    Szczęśliwa Mamusia, hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    A dzisiejszy dzień jak znosisz? Już niedługo wizyta :)
    A dziś z rana mdłości do 11 męczyły mnie zawroty ale już lepsze mam samopoczucie , e do wizyty to jeszcze masę czasu, wszystko przepatrzyłam czy niczego nie zapomniałam , jestem zwarta i gotowa ja mam na 18.00 , a że Pan A. Wróbel się zawsze spóźnia , to na 18.30 mąż mnie zawiezie , co mam stać i tak nie ma gdzie usiąść , a plecy mnie od czasu do czasu bolą , a za nim wejdę +/- 19.00 będzie tak jak poprzednio :) .

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa to dzisiaj razem wizytujemy. Mój dr przyjmuje od 15 ale jest po urlopie to pewnie będą dzikie tłumy więc pewnie koło 17 pójdę wbić się w kolejkę. Trzymam kciuki za Twoją wizytę i dzidziulka:)

    hewa81, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia oj taki spadek to nie spadek, jest nadal szansa trzymam kciuki:)

    Monia ostatnio też miałam rozważania nad meszkami, bo po weselu dostaliśmy dużo owoców i zyskaliśmy nowe zwierzaki w domu. Do tej pory latają.

    Kawola nie mierzyłam skurczy, mam problem, żeby odróżnić kiedy się kończy kiedy zaczyna. Na ktg też dopiero jak pokazało, że to one poznałam.
    A jak u Ciebie ciśnienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie jak tam po wizytach.

    Ja pochwalę się zgodnie z zapowiedzią literkami i kącikiem Karinki w naszej sypialni:
    5c06dca01128493bmed.jpg

    Monia85, mikka, hewa81, Szczęśliwa Mamusia, Tomalwa, Dotek, Wedmoczka, lena82, Betty Boop lubią tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla moja Karina miala takie samo lozeczko :D

    Szczęśliwa Mamusia, Monia85 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jaki zbieg okoliczności;) mam nadzieję, że Nam się sprawdzi.

    Szczęśliwa Mamusia, mikka lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczne łóżeczko i napis:)

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla z czego te literki i czym wycięte?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styropian, pomalowane plakatówką, wycinał mąż.

    mikka, Dotek lubią tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ooo jaki zbieg okoliczności;) mam nadzieję, że Nam się sprawdzi.
    Ja jestem bardzo zadowolona, Karina spala w nim ponad 2 lata i nadal jest prawie jak nowe, choc moja szogunka niejedno w nim wyczyniala :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 17:54

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla śliczny kącik!
    Dotek Szczęśliwa czekamy na relacje z wizyt :)

    Dotek, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja na szybko , jest pęcherzyk termin porodu z 3 na 7 mi się przesunął , będę jeździć do Dęblina w soboty to nie daleko Ryk Pan A. Wróbel ma tam swój gabinet u niego będę prowadzić ciążę, jestem z wizyty zadowolona;) .

    Kamilka, mikka, viowieczka, Monia85, hewa81, Dotek, Magdziulla, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętał ze juz u niego byłaś z betą?

    start lipiec 2013
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa super że zadowolona z wizyty.

    Dotek gdzie Ty?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak myślałam mój dr po urlopie miał kumulacje. Weszliśmy dopiero o 20.30. Dziecko nadal się rozwija, wierzgało rączkami. Łożysko podniosło się i już nie nachodzi na szyjkę. Niestety płci nie udało się zobaczyć. Tp 18.01.17r.

    Kamilka, mikka, Magdziulla, Szczęśliwa Mamusia, lena82, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Tak jak myślałam mój dr po urlopie miał kumulacje. Weszliśmy dopiero o 20.30. Dziecko nadal się rozwija, wierzgało rączkami. Łożysko podniosło się i już nie nachodzi na szyjkę. Niestety płci nie udało się zobaczyć. Tp 18.01.17r.
    Cudownie.
    Mogę iść spokojnie spać :)

    Dotek lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Tak jak myślałam mój dr po urlopie miał kumulacje. Weszliśmy dopiero o 20.30. Dziecko nadal się rozwija, wierzgało rączkami. Łożysko podniosło się i już nie nachodzi na szyjkę. Niestety płci nie udało się zobaczyć. Tp 18.01.17r.
    Super ze wszystko dobrze. Ps.poki co zyjesz w niepewnosci co do plci ale to w sumie takie ekscytujace :) Ja dowiedzialam sie ze dziewczynka na 2 usg ok. 24tc ale wtedy tez nie na 100% bo sie szybko odwrocila, a na ostatnim usg ok. 30 tc to zapomnialam nawet spytac dr czy na pewno dziewczynka tak wiec do konca nie bylam pewna na 100% :) Dopiero jak sie urodzila i polozna mi ja podala to powiedzialam "Uff jak to dobrze ze dziewczynka-moja Karinka"

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulżyło mi dziewczyny. Dziękuję Wam za wsparcie. Mikka na pewno było to niezapomniane uczucie dostać dzidziusia w ramiona. Zresztą Kamilka też wie. Mam nadzieję że i ja to poczuję:)

    mikka, Kamilka, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Ulżyło mi dziewczyny. Dziękuję Wam za wsparcie. Mikka na pewno było to niezapomniane uczucie dostać dzidziusia w ramiona. Zresztą Kamilka też wie. Mam nadzieję że i ja to poczuję:)
    Oj tak... Zreszta sama zobaczysz, nagle swiat staje do gory nogami i liczy sie tylko ta mala osobka, nigdy tego nie zapomne, a date, wage i godzine narodzin mojej corki to wyrwana w nocy ze snu wyrecytuje na pamiec :) ps.maz twierdzi ze mi palec zesztywnieje jak bede tak ciagle klikac na tym tel... :D coz to facet on nie rozumie ze forum uzaleznia :D

    Dotek, Kamilka, Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ