Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE Mamusie 2023
Odpowiedz

LUTOWE Mamusie 2023

Oceń ten wątek:
  • stokrota Ekspertka
    Postów: 181 103

    Wysłany: 20 września 2022, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzień mam mieć telefon od lekarza z Imid i mi powie co sądzi o wynikach. Na kartce miałam napisane USG + Plgf. Więc chyba tylko plgf. Ale tak jak mówiłam, że zaskoczyli mnie i nawet nie wiedziałam co i jak

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 20 września 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo samo plgf robi się w pierwszym trymestrze a ten stosunek jednego białka do drugiego w drugim i trzecim. A że to gówno drogie to zrobię za miesiąc dopiero żeby nie powtarzać zbyt często.


    u5cvp2.png
  • stokrota Ekspertka
    Postów: 181 103

    Wysłany: 20 września 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, nie wiedziałam. Włączyli mnie w jakiś program prenatalny na nfz więc u nich pewnie jakieś inne zasady.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 20 września 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrota wrote:
    A widzisz, nie wiedziałam. Włączyli mnie w jakiś program prenatalny na nfz więc u nich pewnie jakieś inne zasady.
    Tak,ten program jest też w sw Zofii. Czyli pod koniec ciąży zrobią Ci to drugie badanie dopiero.


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 20 września 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się dopasować dżinsy z Lidla! Hurra!nie będę chodzić z gołą dupa! Jeszcze teraz jakiś koc albo derka dla konia i będzie pełen sukces.

    Ola111, kurczak lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 20 września 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, zamawiałaś te ciążowe ? Rozmiary bardzo odbiegają od faktycznych ? Bo wiem że w Lidlu nieraz jest z tym problem...

    A ja Wam powiem, że wczoraj chyba poczułam kilka małych kopniaczków 😍

    olencja, Ariane lubią tę wiadomość

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 20 września 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciążowe za 59 czy jakoś tak,skiny ale nogawki na końcu takie szersze,nie jak leginsy. Zawsze nosiłam 38-40 więc wzięłam 42 i pasują bo jednak trochę mi dupa urosła na stymulacji. Także jak Ci nic w biodrach nie przybylo sam brzuch to weź rozmiar który nosilas przed ciążą. https://www.lidl.pl/p/esmara-Jeansy-ciazowe-skinny-fit-42-Jasnoniebieski/p100345955009/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2022, 15:15

    Moniek330 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 20 września 2022, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle z mojego skromnego doświadczenia dupa rośnie też w 3 trymestrze, więc warto takie nie na stykówę kupować 😅

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 20 września 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    W ogóle z mojego skromnego doświadczenia dupa rośnie też w 3 trymestrze, więc warto takie nie na stykówę kupować 😅
    kupie drugie wtedy bo nie chce zeby mi w wisialy na tylku,one sie w zasadzie trzymaja na dupoe na slowo honoru :D
    Ale to mało pocieszające co piszesz😱 miałam nadzieję że to już się nie poszerzy bo będzie trzeba drzwi w domu wymienić 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2022, 15:18


    u5cvp2.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 20 września 2022, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mialam tez potem drugi rozmiar, bo na koniec to już taka kula bardziej, mimo że ja dużo w ciąży nie przytyłam, bo jakies 12kg a w szpitalu już zostawiłam 7,to tak jakby wody się nabiera, po innych dziewczynach też widziałam. A z naszymi terminami nie poratujemy się kieckami 🥺
    Z tymi drzwiami to problem bo ani przodem ani bokiem człowiek nie jest węższy 🤣

    olencja, kurczak lubią tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Akataa Autorytet
    Postów: 936 950

    Wysłany: 20 września 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    W ogóle z mojego skromnego doświadczenia dupa rośnie też w 3 trymestrze, więc warto takie nie na stykówę kupować 😅
    Jakby ten rosnący brzuch i cycki to było za mało... 😤😅

    Babulka, kurczak lubią tę wiadomość

    🩵 12.02.23, 41t0d - 2940g, 53 cm
    age.png
    💔 26.11.21 - 8t3d - 👼(poronienie samoistne)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 20 września 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rosnąć to po całości. Nie obrazilabym się za 175 wzrostu 🤣


    u5cvp2.png
  • kurczak Autorytet
    Postów: 514 227

    Wysłany: 20 września 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akataa wrote:
    Jakby ten rosnący brzuch i cycki to było za mało... 😤😅

    No dokładnie. To nas Babulka pocieszyłaś… 🫣

    Ja mam takie No na styk. Trudno. Kupię jakieś inne najwyżej. Ale ja jednak jestem niska i już teraz jak mam jakieś XS czy S to za długie… 🫣

    Będziemy się martwić potem 🤣

    202302176752.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 20 września 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczak,na foto profilowym wyglądasz całkiem ok 🤣


    u5cvp2.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 20 września 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam taką tabelkę co do przechowywania mleka w książce Dembinskiej :)

    IMG-20220920-183254.jpg

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • kurczak Autorytet
    Postów: 514 227

    Wysłany: 20 września 2022, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Kurczak,na foto profilowym wyglądasz całkiem ok 🤣

    Ahahha XD a Ty na lekko zdziwioną XD

    202302176752.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 20 września 2022, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczak wrote:
    Ahahha XD a Ty na lekko zdziwioną XD
    Bo nadal nie wiem czy to moje dziecko 🤣🤣🤣

    kurczak lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • stokrota Ekspertka
    Postów: 181 103

    Wysłany: 20 września 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wynik tego PLGF. Mam nadzieję, że jutro lekarz prowadzący mi powie czy 247 pg/ml jest wynikiem OK. Ehh uwielbiam jak na wynikach piszą, że wynik do i terpretacji lekarza.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 20 września 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrota wrote:
    Mam już wynik tego PLGF. Mam nadzieję, że jutro lekarz prowadzący mi powie czy 247 pg/ml jest wynikiem OK. Ehh uwielbiam jak na wynikach piszą, że wynik do i terpretacji lekarza.
    Bo to się przelicza na mom tak jak resztę biochemii


    u5cvp2.png
  • Ariane Autorytet
    Postów: 363 192

    Wysłany: 20 września 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po połówkowych, wyszło wszystko dobrze, kości długie więc wzrost po rodzicach będzie hehe :) waga 390 , niestety nie mam zdjęć bo mała nie chciała zapozować

    Dopytałam o te przepływy i wszystkie rzeczy które tu wymieniacie, powiedziała mi lekarka ze przepływy w 3 trymestrze będą mi badać, ryzyko stanu przed rzucawkowego wyszło w 1 trymestrze niskie( na podstawie wywiadu i testu pappa), a co do spania na bokach, bede czuc jak mi bedzie niewygodnie :)

    a i łożysko się podniosło i jest gitara

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2022, 19:58

    Babulka, olencja, Sansivieria, MartitaS, stokrota, Moniek330, Akataa, kurczak, Maija, Isisi lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ