X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 15 września 2023, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Saya ja się udzielam też na innym wątku więc mam się gdzie "wygadać" 😂. Chciałam trochę rozhulać ten, bo trochę dziewczyn się odezwało, ale się mało udzielają. No ale nic na siłę 🙈😜
    Ja rozumiem, szanuję 😉

    age.png
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 15 września 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril, niestety tak, będę musiała powtórzyć badanie bo robię prywatnie. Siedziałam w klinice 2,5h mogłabym siedzieć dłużej, ale czułam, ze to nie ma sensu i lepiej przyjść jeszcze raz.


    Katka, najlepiej wejdź na stronę szpitala np. Tam gdzie chcesz rodzic i zobacz czy maja szkole rodzenia, jakie terminy i czy maja darmowe w ramach NFZ. Najlepiej zadzwoń i pani tez Ci powie w jakim tyg najlepiej się zapisać. Ja zaczynam w 27tc.
    Ja w Warszawie mam za darmo bo rozliczam tutaj podatek. Idę tam tez dlatego, ze w tym szpitalu chce rodzic i chce od razu poznać położne, które tam pracują.

    Ja dołączyłam tez do grup na FB mam rodzących styczeń/luty i mimo iż się nie udzielam jest tam wiele tematów, ktore śledzę.

    Katka91 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 16 września 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊 jestem tu nowa. Ja termin mam na 24 lutego❤️. To moje pierwsze dziecko, więc mam wiele obaw, ale też ogromną radość ❤️
    Pozdrawiam

    Patti_MG lubi tę wiadomość

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 17 września 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mam termin na 17.02 to moja pierwsza ciąża. Czy czujecie już ruchy?

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 17 września 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witajcie!

    Ja ruchów jeszcze póki co nie czuje, bądź nie rozpoznaje.

    Mała Mi, ja też mam termin na 24go i też będzie to moje 1 dziecko - dziewczynka. ☺️

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 17 września 2023, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie znam płci :( ale za dwa tygodnie mam wizytę to może już będziemy widzieć 😁
    Ruchów póki co nie czuję, narazie tylko takie 'przelewanie' 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2023, 10:31

  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 17 września 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    Ja jeszcze nie znam płci :( ale za dwa tygodnie mam wizytę to może już będziemy widzieć 😁
    Ruchów póki co nie czuję, narazie tylko takie 'przelewanie' 😁
    No to pamiętaj, by dać nam znać, kiedy już będziesz wiedziała ❤️

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 17 września 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saya wrote:
    No to pamiętaj, by dać nam znać, kiedy już będziesz wiedziała ❤️
    Nie ma sprawy 😁❤️

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 17 września 2023, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wy już znacie płeć swoich maluszków?☺️

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 17 września 2023, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na 90 % chlopak, chciałam gender reveal ale mój lekarz sam na badaniu "oooo a tu mu coś między nogami chyba wyroslo" także bo 🙈

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 17 września 2023, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!U nas na 100% dziewczynka. Nasze pierwsze dziecko 👩‍❤️‍💋‍👨
    Ruchy czuje tak od 2 tygodni a mam łożysko na przedniej ścianie macicy 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2023, 16:47

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 17 września 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi osoby z otoczenia mówią, że wyglądam jakbym miała mieć synka(że ładnie i mam dużo energii), ale mi coś mówi, że jednak będą sukieneczki 😉. No, ale może już niedługo zobaczymy co tam się kryje☺️

    Werson lubi tę wiadomość

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 17 września 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyglądam okropnie na chłopca. Jeszcze nigdy takiego trądzika nie miałam, dopadł mnie łupież masakra

    Werson lubi tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 18 września 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przeczucie, ze chłopiec. Patrząc na siebie w lustrze zauważyłam, ze skóra mi promienieje itp
    Choć 3 osoby mi mówiły, se wyglądam na dziewczynkę, ale nie zauważyłam, żebym „zbrzydła” jak to przy dziewczynkach bywa 🤷🏼‍♀️

    Kiki25 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 18 września 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak nie prawda z tą urodą na określoną płeć.

  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 18 września 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 1 trymestrze miałam wysyp trądziku na twarzy, teraz już jest o niebo lepiej. Mdłości, ciągle zmęczenie, wymioty... Trochę mną córa potrzasla na początku. Nadal jestem w trakcie odstawiania Xonvei, ale wygląda na to, że zostało mi tylko mega zmęczenie aktualnie.

    age.png
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 18 września 2023, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saya wrote:
    Ja w 1 trymestrze miałam wysyp trądziku na twarzy, teraz już jest o niebo lepiej. Mdłości, ciągle zmęczenie, wymioty... Trochę mną córa potrzasla na początku. Nadal jestem w trakcie odstawiania Xonvei, ale wygląda na to, że zostało mi tylko mega zmęczenie aktualnie.
    Jejku współczuję że nadal jesteś na xonvei do którego tc wymiotowałam skoro nadal to bierzesz?
    Ja miałam wszystkie objawy na dziewczynkę, no ale wyjdzie podobno chłopak;)
    Imiona już macie?

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 18 września 2023, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saya wrote:
    Ja w 1 trymestrze miałam wysyp trądziku na twarzy, teraz już jest o niebo lepiej. Mdłości, ciągle zmęczenie, wymioty... Trochę mną córa potrzasla na początku. Nadal jestem w trakcie odstawiania Xonvei, ale wygląda na to, że zostało mi tylko mega zmęczenie aktualnie.
    U mnie podobnie. Ciągle mdłości, ból żołądka, senność... Jedynie cera cały czas w bardzo dobrym stanie. Na szczęście po 10 tygodniu już było dużo lepiej😁
    Jeśli chodzi o imię to jakieś tam typy mamy, jeśli chodzi o chłopca, ale co do dziewczynki to się nie możemy dogadać🙈.

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 19 września 2023, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    Czyli jednak nie prawda z tą urodą na określoną płeć.

    Ja w to nie wierze, każda kobieta inaczej przechodzi ciąże a ja fatalnie wyglądałam przez niskie ciśnienie. Wiele razy byłam blada, sińce pod oczami ze zmęczenia i nagle tedy mi mówili „wyglądasz na dziewczynkę” ale cisza była jak mój stan się poprawił.

    U nas będzie Bianka, na drugie imię daliśmy Maria

    Mala.mi, Kiki25 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 19 września 2023, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Bianka. Bardzo ładne imię ❤️

    Werson, Kiki25 lubią tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ