X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi o dziwo wyszło „słaby stan zapalny” nie wiem jak, bo od podatku ciąży bardzo o siebie dbam… wizytę mam 5 września, a gdy zadzwoniłam do położnej w klinice to powiedziała, żebym przyszła teraz we wtorek w sprawie wyników cytologi, a później druga kontrolna wizyta. Pierwszy raz miałam taki wynik i zastanawiam się skąd ten odczyn zapalny.

    Wydaje mi się ze u Ciebie chyba coś więcej będą mogli zrobić po ciąży. Moim koleżankom tak roboli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2023, 18:59

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie jakieś objawy takiego stanu zapalnego? Na to jest antybiotyk czy cos?

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja nie mam nic… i jak zobaczyłam wyniki to się zdziwiłam. Mam jutro dostać receptę na leki i po leczeniu powtórzyć cytologię

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson pewnie dopiero zaczął Ci się ten stan zapalny rozwijać. Dobrze, że wychwycony wcześnie.

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak myśle, zobaczymy co jutro powie Pani doktor. Mam tez nadzieje, ze z maluszkiem wszystko ok. Dzisiaj boli mnie macica po prawej str, jakby więzadła, ale to inny ból niż miewałam wcześniej. Bardzo się ciesze, ze moja doktor każe mi robić regularnie wszystkie badania i już nie patrzę na cenę tylko robię bo jak widać warto. W LuxMedzie mocno trzymają się harmonogramu i nie chcą dawać skierowań.

    A z dobrych wiadomości to zostajemy w Warszawie do końca roku, ja jeszcze dłużej bo chce urodzić tutaj i zostać pod opieka mojego lekarza. A potem zobaczymy gdzie mąż dostanie nowy projekt 😊

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson czyli czeka Was przeprowadzka w nieznane? 😂

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś już tam wiemy, ale czekamy na podpisanie kontraktu.

    Ja po wizycie. Dostałam leki na 8 dni i probiotyk, który będę brać już do końca ciąży.
    Mamy 216g szczęścia 🥰 i będzie dziewczynka! 🤭 Wszystko jest dobrze, mała jest już nawet ułożona główka w dół 😊 A wczoraj wieczorem poczułam jej pierwsze ruchy 🙈

    Saya lubi tę wiadomość

    age.png
  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson, ale super wieści, że dziewczynka! I już ruchy czujesz? Mega 😍 to samo z przeprowadzka, cieszę się, że będziesz rodzic tam, gdzie chcesz bez nerwów i stresów przeprowadzki

    Sheelie lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson gratuluję dziewczynki 💖 tatuś się cieszy z córeczki?

    Saya jak się czujesz?

  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od powrotu ze szpitala już nie wymiotuję, miałam kilka mdlych momentów ale jakoś ogarnęłam. Dziś mnie coś głowa pobolewa, chyba się położę.

    A Ty, jak samopoczucie?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nawet ok. Czasami mnie jeszcze mdli, ale nie jest źle. Koniec z upałami więc wracam do żywych. Mam już więcej energii i siły do życia 😁 no i nie padam na twarz o godzinie 20. Ogólnie jest już lepiej i więcej ogarniam na codzień 😉

    Patti_MG lubi tę wiadomość

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 31 sierpnia 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o czucie ruchów dziecka to starałam sie nie nakręcać mimo iż serducho mocno waliło. To było w poniedziałek w nocy wiec we wtorek rozmawiałam o tym z moja doktor i powiedziała, ze to było to.

    Tatuś bardzo się cieszy, miał łzy w oczach i powiedział, ze cieszy się bardziej z córki niż z synka. Ja się jednak boje, ze tej naszej małej Biance wyrośnie siusiaczek i okaże się chłopcem 😂 wiem, ze bywają takie przypadki 😅

    Saya, tez cierpiałam wczoraj na bol głowy. Cały dzień leżałam w łóżku jak zwłoki 🙈
    Na szczęście dzisiaj jest lepiej i chłodniej… Jadę właśnie na kolejne pobranie krwi… moja lewa ręka jest już tak pokuta, ze będzie się leczyć miesiąc 😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2023, 09:44

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2023, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson Bianka piękne imię 🥰 już wybrane ostatecznie czy jeszcze się zastanawiacie?

    Ja dzisiaj pierwszy raz poczułam ruchy dzidziusia 🤗

    Werson lubi tę wiadomość

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 2 września 2023, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zostaje Bianka. Chłopiec miał mieć na imię Aleksander.

    Ale super!!

    A Wy macie już imiona dla dzidziusia?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2023, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się jeszcze nie zastanawiamy nad imieniem 🙈 czekam na USG połówkowe, może w końcu poznamy płeć. Wtedy będę już gnębić męża żeby rzucił jakieś propozycje. Póki co wymyślanie imienia i dla dziewczynki i dla chłopca to dla mnie za dużo 🤭 ale po głowie od dłuższego czasu chodzi mi Ninka 🤗 no zobaczymy

  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 3 września 2023, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też czekamy na pewniejsze info odnośnie płci, by zacząć myśleć 😊

    age.png
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 4 września 2023, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy która z Was tez boryka sie z bólem w okolicach macicy? Wiem, ze taki bol przypominający miesiączkę jest zły, położna mnie przed nim ostrzegała, bo to może objawiać skracanie sie szyjki. Mnie kuje i czuje mega ciągniecie, jutro mam wizytę, lekarz tydzień temu kazał mi brać 3x1 Nospe ale nie zawsze działa…

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson ja takich bóli nie miałam. Ale może po prostu macica się rozciąga i tak to odczuwasz. Ale dobrze, że jutro masz wizytę. A cały czas odczuwasz te bóle czy jak?

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 4 września 2023, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam je praktycznie od początku ciąży. Do 16t brałam Luteinę. Moja doktor mówi, ze to właśnie macica, ale wczoraj bolało mnie długo po lewej str, jakby jajnik i nawet Nospa nie pomogła. Leżałam z godzinę i dopiero przestało… do tego mam bole żołądka gdy jestem na takim mega głodzie, a staram się jeść regularnie. Jutro ma mi zbadać szyjkę i zobaczymy czy się nie skraca 😞

    age.png
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 4 września 2023, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już mnie nie boli. Nie boli codziennie, ale jednak często i trochę mnie to niepokoi…

    age.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ