X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 4 września 2023, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasem pobolewa po prawej stronie, tak nisko zaraz przy zgięciu z noga. Nie wiem co to dokładnie, ale zazwyczaj szybko przechodzi. Dzisiaj za to przy chodzeniu mi się uaktywniło.. W środę mam wizytę i dopytam co to może być

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2023, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson i jak po wizycie?

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 6 września 2023, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście wszystko dobrze. Szyjka się nie skraca, leki na zapalenie zadziałały mam tylko do końca ciąży brać probiotyk. A za miesiąc posiew robimy (jeszcze nie wiem po co, ale doczytam)
    Te bole co mam to rozciągająca się macica. Mam brać Nospe jeśli mocno boli i oszczędzać się tego dnia.
    Za tydzień połówkowe… trochę zaczynam się stresować.

    A Ty jak się czujesz?
    Saya, daj znać jak po wizycie 😊

    Tiril lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2023, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę się właśnie umówić na polowkowe. Ciągle zapominam zadzwonić 🙈 ale u mnie to dopiero 16+2 więc na spokojnie. A czuje się nawet ok, więc nie narzekam 😉

    Werson lubi tę wiadomość

  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 6 września 2023, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po wizycie w porządku, bole to musiały być więzadła czy coś, bo nie bolało w miejscu jajników, z nimi też wszystko ok. Bądź co bądź dziś już przestało, tak więc jestem spokojna. No i dostałam potwierdzenie, że dziewczynka będzie 💜

    Werson, Tiril lubią tę wiadomość

    age.png
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 9 września 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od tej akcji w niedziele jest spokój, chyba już ta macica powoli się uspokaja… przestałam brać Nospe bo jak nie boli to nie ma sensu.
    Ja zapisałam się tak żeby być po skończonym 20tyg bo podobno tak jest najlepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2023, 12:07

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2023, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobrze, że już Was przestało boleć. Cieszcie się ciążą przed trzecim trymestrem, wtedy to nas dopiero będzie wszystko ciągnąć, strzykać itd 😜

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 11 września 2023, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie być dobrej myśli 🙃

    Wybieracie sie do szkoły rodzenia? Jeśli tak to w jakim tyg ciąży chcecie zacząć?

    age.png
  • Laura89 Koleżanka
    Postów: 40 50

    Wysłany: 12 września 2023, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson wrote:
    Ja staram sie być dobrej myśli 🙃

    Wybieracie sie do szkoły rodzenia? Jeśli tak to w jakim tyg ciąży chcecie zacząć?

    Hejo 🙂 Ja zapisałam się na październik, to będzie koło 20 tc. Może za wcześnie, ale ciąża bliźniacza więc nie wiem jak się będę czuła później, a zależy mi na takim kursie. W mojej bliskiej rodzinie nie miałam kontaktu z niemowlakami. Trochę mnie przeraża ten zupełny brak doświadczenia 🙈

    ona 33, on 32

    AMH ok
    drożność ok
    endomedrioza III stopnia

    09/2021 rozpoczęcie starań
    07/2022 histeroskopia i laparoskopia
    04/2023 punkcja torbieli
    06/2023 pierwsza IUI

    czekamy na cud...
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 12 września 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura89 wrote:
    Hejo 🙂 Ja zapisałam się na październik, to będzie koło 20 tc. Może za wcześnie, ale ciąża bliźniacza więc nie wiem jak się będę czuła później, a zależy mi na takim kursie. W mojej bliskiej rodzinie nie miałam kontaktu z niemowlakami. Trochę mnie przeraża ten zupełny brak doświadczenia 🙈

    Cześć 😊 A ja właśnie zapisałam się do szkoły rodzenia w szpitalu i pani powiedziała ze 23tc to będzie za wcześnie wiec zapisałam się na listopad i bede już wtedy 27tc

    Mnie tez to trochę przeraża… może dlatego jeszcze nic nie kupuje… mam dwa bodziaki i to koniec 🙈

    A jak się w ogóle czujesz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2023, 12:45

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed pierwszym dzieckiem też nie miałam żadnego doświadczenia w opiece nad dziećmi. Kompletnie żadnego 🙈 ale stwierdziłam, że na pewno zadziała instynkt i jak przyjdzie czas to jakoś tak intuicyjnie będę wiedzieć co i jak 🤭 nie ciągnęło mnie do szkoły rodzenia. Przeczytałam kilka książek na temat ciąży, porodu i opieki nad niemowlakiem. I ten ogrom wiedzy utwierdził mnie w przekonaniu, że tylko praktyka czyni mistrza i będę się uczyć metodą prób i błędów 🤣 i powiem Wam, że jak pojawia się ten bobas to naprawdę intuicyjnie się wiele rzeczy robi. Więc nie martwcie się tym brakiem doświadczenia 😜 ale jak macie możliwość i chęć skorzystać ze szkoły rodzenia to myślę że warto 👍

  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 13 września 2023, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba pójdę do szkoły rodzenia, nawet dla samego poznania położnej, która będzie prowadziła zajęcia, bo chciałabym, aby była później położna środowiskowa dla maluszka.

    Powoli zaczęłam spisywać co potrzeba do wyprawki, chyba zacznę zamawiać lada dzień...

    age.png
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 13 września 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie co do położnej środowiskowej… Skoro od listopada będę chodzić do szkoły rodzenia to już nie muszę iść do przychodni i składać wniosek o położna środowiskowa? Bo wiem ze położna środowiskowa musi odwiedzić Cię 48h po powrocie ze szpitala

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson byłaś już na połówkowych czy dopiero się wybierasz?

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 14 września 2023, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam na 10:30


    EDIT: My po badaniu. Za 2tyg mam jeszcze jedna wizytę bo mała nie dała sobie zbadać serduszka… spacerowałam, piłam wodę, kładłam się z pełnym pęcherzem, pan doktor naciskał mój brzuszek i nic… uparcie pokazywała nam dupke i plecy 🙈 ale wszystko inne jest bardzo dobrze. Mała wazy już 359g. Płeć na 100% dziewczynka.
    Za 2tyg będzie już większa wiec nie powinno być problemu z badaniem serduszka. Ja tez muszę poprosić o dokładne zmierzenie szyjki bo na badaniu wyszli 2,5cm ale nie badał mnie dopochwowo a przez brzuch, a tydzień temu moja doktor badała mnie dokładnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2023, 14:22

    Saya, Tiril lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2023, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson oby na kolejnej wizycie dała się już zbadać 😉 byłaś prywatnie? Musisz dodatkowo płacić za kolejne badanie?
    Płeć potwierdzona to możesz już kompletować wyprawkę 🥰

    Dziewczyny co tam u Was? Mało kto się odzywa ☹️

  • Katka91 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 15 września 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja tez czekam na potwierdzenie płci chociaż lekarz zasugerował ze może być chłopak :) chce być pewna na 100% chociaż nie ukrywam ze zaczęłam się rozglądać za chłopięcymi ubrankami :) Połówkowe mam w 20 tc czyli dopiero 11.10 :)

    Czy zapisujecie się juz do szkoły rodzenia ? Nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać , a zapomniałam ostatnio zapytać lekarza.
    Czy wystarczy wybrać szkole rodzenia (chce na NFZ) i tam się poprostu zapisać ? :)

  • Magdalena1984 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 września 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny🙂 z racji tego ,ze jest tu bardzo dużo mam ,przyszłych mam , chciałabym Wam przedstawić ofertę dodatkowego zarobku ,która być może Was zainteresuje .
    Od półtora roku działam w branży marketingowej z fajnym zyskiem ,prowadzę prywatną grupę informacyjna gdzie możecie sobie dołączyć poprzez link poniżej 🙂

    https://bit.ly/Magdalena-Markowska-praca-zdalna

    Dodatkowo jeśli ta oferta Was nie zainteresuje działam również w Livegood ,mega mlm gdzie zarabia każdy ! bez jakiejkolwiek sprzedaży 🙂

    Poniżej przesyłam również dostęp do stronki 🙂


    Więcej informacji na stronie ⬇️

    ♾️ https://magdalenamarkowska.my.canva.site/livegood


    Serdecznie Was pozdrawiam 🙂😉🥰

  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 15 września 2023, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Ja wczoraj umawiałam połówkowe i wypadają 04.10 😍

    Tiril, co do udzielania się to przyznam, że zaglądanie na forum pochłania mi trochę czasu, a że tutaj na wątku niewiele się dzieje, to i ja zapominam wejść w tę część forum. Tematy w części staraniowej forum, o których kiedyś wspominałam są o wiele aktywniejsze i jeśli brakuje Ci większego ruchu na wątku, to polecam dołączyć do odpowiedniego dla Ciebie tematu w tamtej sekcji staraniowej.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2023, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saya ja się udzielam też na innym wątku więc mam się gdzie "wygadać" 😂. Chciałam trochę rozhulać ten, bo trochę dziewczyn się odezwało, ale się mało udzielają. No ale nic na siłę 🙈😜

    Katka91 lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ