X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 19 września 2023, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo chciałam Lilianna, ale mężowi się nie podoba bo zna jakaś tam Liliannę i „nie” 😅

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 19 września 2023, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymiotowałam napewno jeszcze w 13 tyg,bo to chyba wtedy trafiłam do szpitala na kroplówki. Od tamtego czasu nadal na tabletkach bo bałam się odstawiać.

    Co do imienia, to zdecydowaliśmy się na imię Sonia. 😊

    Kiki25, Mala.mi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 19 września 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne macie imiona, u nas gdyby dziewczynka to miała być Marcelina, ale że chłopiec to myślimy o Bruno

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 20 września 2023, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson wrote:
    Bardzo chciałam Lilianna, ale mężowi się nie podoba bo zna jakaś tam Liliannę i „nie” 😅
    Mi też się podoba❤️
    Jak się czujecie?☀️

    Werson lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2023, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wybieracie sami imiona czy rodzina Wam się wtrąca? 🙈 Najgorzej jak kilka osób zaczyna komentować i wtrącać swoje trzy grosze, wtedy ciężko coś wybrać 🤦

    Mnie coś dopadła zgaga. Męczy mnie od kilku dni. Nie jest jeszcze jakaś bardzo uciążliwa ale już mnie denerwuje 😤

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 20 września 2023, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Dziewczyny, wybieracie sami imiona czy rodzina Wam się wtrąca? 🙈 Najgorzej jak kilka osób zaczyna komentować i wtrącać swoje trzy grosze, wtedy ciężko coś wybrać 🤦

    Mnie coś dopadła zgaga. Męczy mnie od kilku dni. Nie jest jeszcze jakaś bardzo uciążliwa ale już mnie denerwuje 😤
    My powiedzieliśmy że dowiedzą się po porodzie , bo za dużo komentarzy by było. Ile ludzi tyle pomysłów.
    Pamiętaj że to Wasze dziecko, inni swoje już mieli/ będą mieli to wtedy sobie wybiorą :)

    Jaki macie pomysł na bol głowy? Ostatnio mam co chwilę.. póki co przez całą ciaze wzięłam 3 tabletki paracetamolu widc myślę że bez tragedii ale wiadomo nie chce co chwilę ich łykać

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2023, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki a pijesz dużo wody? Bo głowa często boli z odwodnienia

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 20 września 2023, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Kiki a pijesz dużo wody? Bo głowa często boli z odwodnienia
    Pije sama wodę z 3 litry dziennie

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 20 września 2023, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    My powiedzieliśmy że dowiedzą się po porodzie , bo za dużo komentarzy by było. Ile ludzi tyle pomysłów.
    Pamiętaj że to Wasze dziecko, inni swoje już mieli/ będą mieli to wtedy sobie wybiorą :)

    Jaki macie pomysł na bol głowy? Ostatnio mam co chwilę.. póki co przez całą ciaze wzięłam 3 tabletki paracetamolu widc myślę że bez tragedii ale wiadomo nie chce co chwilę ich łykać
    Jestem tego samego zdania, że mieli swoje to mogli dawać imiona jakie im się podobały. To jednak nasze dziecko i nasz wybór imienia. Aczkolwiek jeszcze nikt nie pytał w rodzinie, czy mamy imię wybrane.
    Ja czuję się dobrze. Bez żadnych dolegliwości 😊 i oby jak najdłużej 😁

    Kiki25 lubi tę wiadomość

  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 21 września 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt z naszej rodziny się nie wtrącał w wybieranie imienia - a gdyby nawet, to nie ich dziecko będzie by decydowali.

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 21 września 2023, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We dwoje się czasem trudno dogadać w wyborze imienia, a co dopiero jak jeszcze się wtrącają osoby trzecie...
    Wybieracie się do szkoły rodzenia? ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2023, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy pierwszym dziecku nikt się nam nie wtrącał co do wyboru imienia, ale na naszą prośbę rzucili swoje propozycje i to było spoko. Dlatego pytam czy wybieracie same z partnerami 😜 A teraz kompletnie nie mamy pomysłu na imię 🙈

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 21 września 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam o szkole rodzenia ale najbliższą mam 70 km od domu wiec słabo to się zapowiada. Myślałam żeby przez yt lub fb wykupić jakiś pakiet filmikow ale wiadomo to nie będzie to samo, z drugiej strony koleżanki nie chodziły a urodziły dzieci :).
    Puchną wam kończymy? Bo moje stopy to jakiś dramat

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 21 września 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję iść, mam nadzieję, że będę zadowolona ☺️ Już się dowiadywałam co i jak 😉
    Mi stopy troszkę spuchły, ale póki co nie ma tragedii. Latem bardziej odczuwałam i stopy i dłonie 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2023, 10:38

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 21 września 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki, na silne bole głowy pomagały mi zimne okłady i krótkie drzemki. Jak było już bardzo złe to Paracetamol. Mierzysz sobie ciśnienie? Ja bole głowy miałam przez zbyt niskie ciśnienie i czasami kawa ratowała mi życie (ale jedna dziennie, pije tak do tej pory)

    Wybaczcie, ze tak rzadko się odzywam, ale od tygodnia przeprowadzam się do nowego mieszkania, latam po sklepach i ikei 🙈 ale jak już będę wszystko mieć zacznę kompletować wyprawkę i ubrania dla małej.

    Mi bardziej doskwiera ból pleców… teraz pewnie przez przeprowadzkę i dużo ruchu, ale czasami ból jest nie do zniesienia 😢

    Ja idę do szkoły rodzenia w listopadzie. Zastanawiam się jeszcze nas położna środowiskowa, jaka wybrać itd

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 24 września 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanej przeprowadzki☺️
    Właśnie, gromadzicie już wyprawkę czy jeszcze? Ja się nie umiem do tego zabrać, a czas tak szybko leci 😱...

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 24 września 2023, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj poczułam pierwsze ruchy już na pewno!
    A jak u Was?

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 24 września 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    Udanej przeprowadzki☺️
    Właśnie, gromadzicie już wyprawkę czy jeszcze? Ja się nie umiem do tego zabrać, a czas tak szybko leci 😱...
    Ja narazie mam trochę nowych pajacyków i nic poza tym

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 25 września 2023, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    Udanej przeprowadzki☺️
    Właśnie, gromadzicie już wyprawkę czy jeszcze? Ja się nie umiem do tego zabrać, a czas tak szybko leci 😱...

    Dziękujemy! Ja chce zacząć coś kupować, ale mąż mówi, żebym się nie spieszyła i chyba muszę poczekać z zakupami tak do listopada…
    Kiki25 wrote:
    Ja dzisiaj poczułam pierwsze ruchy już na pewno!
    A jak u Was?

    🥰 Najlepsze uczucie a świecie 🥰


    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 25 września 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie odwrotnie, mój by już poszedł na zakupy, a ja się nie umiem zebrać 🤣.

    Super, że już dzidzia postanowiła się uaktywnić❤️ u mnie jeszcze takich wyraźnych sygnałów jak kopanie nie ma. Czekamy cierpliwie 😊

    Kiki25 lubi tę wiadomość

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ