X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 21 stycznia, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja miałam tak samo. Pijesz kawę? Mi pomagała w najgorszy dzień i miałam zgodę lekarza.

    Ja to się chyba z tymi skurczami trochę pomęczę… 🙄wczoraj już liczyłam skurcze i przeszły… jak tak będzie do porodu to zwariuję 🤪

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 21 stycznia, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem pije. Chociaż robienie drzemki w ciągu dnia jest częściej 😅.
    Może mała u Ciebie zastanawia się czy wyjść już czy jednak posiedzieć w ciepłym brzuszku😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę Wam tutaj na koniec weekendu ponarzekam. Zgaga mnie dobija 😭 sama już nie wiem co jeść a co nie, kiedy i ile, jak... Masakra. Od wczoraj mam zgagę praktycznie nonstop 😭😭😭 przechodzi chyba tylko na chwilę, podczas samego jedzenia 🤣 no mam dość. Nie wiem czy bardziej mnie to wykańcza psychicznie czy fizycznie ☹️ męczy mnie to już niesamowicie. Ciągle mi się odbija. I bekam jak za przeproszeniem żul z pod sklepu 🙈😂 no wstyd.

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 21 stycznia, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Trochę Wam tutaj na koniec weekendu ponarzekam. Zgaga mnie dobija 😭 sama już nie wiem co jeść a co nie, kiedy i ile, jak... Masakra. Od wczoraj mam zgagę praktycznie nonstop 😭😭😭 przechodzi chyba tylko na chwilę, podczas samego jedzenia 🤣 no mam dość. Nie wiem czy bardziej mnie to wykańcza psychicznie czy fizycznie ☹️ męczy mnie to już niesamowicie. Ciągle mi się odbija. I bekam jak za przeproszeniem żul z pod sklepu 🙈😂 no wstyd.
    Eh wiem co czujesz ja zawsze po 23 dostaje zgage na noc, ostatnio nieświadomie przewróciłam się na prawy bok i zgaga zaraz zamieniła się w odruch wymiotny... masakra
    Mnie od 2 dni krzyże strasznie bolą najlepiej czuje się leżąc.. jeszcze mam jakiegoś okropnego pryszcza na głowie który nie może mi się wybić ale tak mnie boli że ledwo wytrzymuje... nie brałam paracetamolu ale ciężko jest.. jeszcze mały ma mało miejsca i przy każdym kopniaku ostro go czuje. No i cała spuchnięta jestem także jak ktoś kiedyś powie ze ciąża to najpiękniejszy stan to chyba go walne bo przypominam fione

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 21 stycznia, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zgaga nasila się wieczorem jak się położę, ale staram się nie wstawać, żeby zjeść parę migdałów. Lenistwo zwycięża póki co😂.
    A dajcie spokój, chodzę jak pingwin połączony ze słoniem. Tęsknię też za moimi ubraniami... Żadna pozycja nie jest dobra. Jak stoję za dużo to bolą uda i brzuch, jak siedzę to plecy, a jak leżę męczy zgaga...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że nie tylko ja narzekam 🙈 u mnie dzisiaj ciężka noc. Długo nie mogłam zasnąć. Potem się budziłam kilka razy. Kiepski odpoczynek. Mam nadzieję, że ta noc będzie lepsza, bo jutro z rana muszę jechać do lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi juz ciężko znaleźć wygodną pozycję do siedzenia czy spania, eh. Musimy się dziewczyny jakoś dokulać do porodu, nie ma wyjścia 🙈😂

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 22 stycznia, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ja Was tylko podglądam całą ciążę, termin mam na 9.02. Ale ta końcówka mnie dobija.
    Czytam Wasze posty a jakbym o sobie czytała.
    Ostatni miesiąc to istna masakra - łącze się w bólu ❤❤❤

    Mala.mi, Tiril, Werson lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 22 stycznia, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Margolciaa😉 to u Ciebie już niedługo 😁 kogo masz w brzuszku?

    Oj ja też miała dzisiaj okropną noc. Nie mogłam się ułożyć, męczyły mnie jakieś nudności, zgaga, co chwilę wstawałam, ogólnie jeszcze takiej nocy nie miałam 😔 ciekawe jak będzie dzisiaj 🙄
    Gdzie te kobiety które mają takie bezproblemowe ciążę i wyglądają tak kwitnąco?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 12:35

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 22 stycznia, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo z kiepską nocą... ale po 9 się przebudziłam więc chociaż coś 🙏🏻, później pojechałam do labo zrobić ostatnie badania przed szpitalem i teraz sobie pluje bo dodatkowo glukoze zbadałam i zaczęłam się bać że mi wyjdzie bo wczoraj to dosłownie same słodycze jadłam 🙈

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 22 stycznia, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że nie tylko ja miałam taką noc ☹️ ja planuję drzemkę sobie pozniej zrobić póki mogę 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie się pięknie wyspalysmy tej nocy 😂

    Margolcia fajnie, że się odezwałaś. Zostań z nami ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki niekoniecznie musi Ci wyjść wysoka glukoza. Mi po słodyczach z reguły niższe cukry wychodziły niż np. po węglowodanach typu chleb czy makaron. ☺️

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 22 stycznia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy my się wczoraj w nocy zmówiliśmy na kiepska noc? 😆 Ja zaliczyłam w ciągu dnia biegunke, rzyganko w nocy , mała tak kopnęła mnie w brzuch, że dostałam najgorszej zgagi od 9mc 🙈 Od 3 wieczorów mam skurcze, które trwają jakiś czas i potem spokój… Jest FANTASTYCZNIE 😆🤪

    Witaj Margolciaa 🥰

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson a to rzyganko i biegunka to z jakiegoś konkretnego powodu? W sensie przytrulas się może czymś, coś zaszkodziło? Bo wiesz, podobno u niektórych kobiet tak się organizm oczyszcza przed porodem 🙈

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 22 stycznia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też właśnie słyszałam o tym, że biegunka(o wymiotach nie słyszałam, ale być może też występują) może być właśnie oczyszczaniem organizmu przed porodem.
    A to widzę, że wszystkie miałyśmy 'fantastyczną' noc🙄

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 22 stycznia, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadłam wszystko to samo co mąż i jemu nic nie jest, więc wykluczam zatrucie. Raczej biorę pod uwagę oczyszczanie się organizmu. Zapytam o to jutro panią doktor. Czytałam, że wymioty się zdarzają

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 22 stycznia, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym pewnie już wpadała w panikę. No ale cóż, taka jestem.
    Ciekawe jaką dziś będziemy miały noc. Oby spokojniejszą

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 22 stycznia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem caly dzień bez sił, totalnie. Tylko leże. Macie jakiś pomysł na ostry ból krzyży? Nie wyrabiam ani na leżąco ani na siedząco.... byłam na dwóch krótkich spacerach ale też nie chce przesadzać.


    Glukoza 82 🤪😀😀😀

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 22 stycznia, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz piłkę do ćwiczeń? Taka duża? Bo ćwiczenia na niej pomagają na ból pleców

    age.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ