X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 23 stycznia, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam, ale widziałam w biedronce ostatnio chyba za 30 zł była, pojadę kupić bo nie wiedziałam że działa tak dobrze na plecy :).
    Jak Wasze nocki? Moja oprócz 3 pobudek na siku to cała przespana 🥰

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 23 stycznia, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś super😁 położyłam się, nawet szybko się ułożyłam i zasnęłam. Oczywiście pobudki na siku muszą być, ale do tego już przywykłam 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, u mnie też nocka nawet spoko ☺️

    Wróciłam już z wizyty u ginekologa. Wyszedł mi dodatni wynik GBS 😐 tak że czeka mnie antybiotyk przy porodzie. I już dodatkowy stres, żeby jakieś dziadostwo się z tego nie zrobiło ☹️
    A tak to wszystko ok. Mały nadal główką w dół, zeszedł już niżej. Wstawia się w kanał rodny, co czuję na pęcherzu 🤣 szyjka nadal mocno trzyma. Mój lekarz obstawia, że do planowego terminu porodu nie doczekam i urodzę tydzień wcześniej 🙈😂 no zobaczymy 🤪 kolejna wizyta za dwa tygodnie i mam się oszczędzać i nie urodzić przed tą wizytą 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 10:27

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 23 stycznia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz się 'dogadać' z małym, żeby się nie spieszył😉
    Ja idę w przyszłym tygodniu i też będę mieć wynik GBS.

    Tiril lubi tę wiadomość

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 23 stycznia, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogłam się ulozyc, więc zasnęłam koło 3 dopiero. O 7 obudził mnie ból brzucha jak na miesiączkę , ogólnie to męczą mnie od rana i łapią dość regularnie 🙄 o 14 mam wizytę i zobaczymy co lekarz powie

    age.png
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 23 stycznia, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson Ty to czasem możesz być odesłana na porodówkę :D

    Tiril, Mala.mi lubią tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 23 stycznia, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak tam po wizycie. No chyba, że rzeczywiście się już zacznie😉 ale u Ciebie to już ciąża donoszona ☺️

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 23 stycznia, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze bobasy też ruszają się już mniej i delikatniej? 🙈🙈

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 23 stycznia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się bardzo rusza, częściej niż miesiąc temu i dużo bardziej czuję ruchy, czasem nawet boleśnie. Będzie dziewczynka czy chłopczyk? Imię wybrane? 😉

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 23 stycznia, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zależy od dnia, 2 dni temu tango ani chwili nie spał, cały czas się ruszał ostro. Wczoraj dawał znać ale delikatnie, z 2 ruchy i spokój.
    Dzisiaj jechałam autem 40 km to szalał, teraz spokojnie.
    Ale faktycznie ma już mniej miejsca i te ruchy są rzadsze ale mocniejsze. Najgorzej jak na pecherz napiera.

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 23 stycznia, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpię że mnie położną tylko dlatego że macica ćwiczy i mam skurcze nieregularne i bezbolesne. Raczej położą jak sie okaże coś nie tak z dzieckiem lub owinięta pępowiną czy coś.

    Margolciaa, ja już czuje mniej intensywniejsze ruchy, ale dlatego że mała już w ogóle nie ma miejsca, ale czuję jak się przeciąga, czasami kopnie gdy leżę na lewym boku.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też mały się bardziej przeciąga niż kopie, chyba ma już niewiele miejsca. A z częstotliwością to zależy. Chyba dużo zależy od mojej aktywności w ciągu dnia. Ale jak już się rozpycha to na całego, aż boli 😬

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 23 stycznia, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie według Pani doktor urodzę w ciągu najbliższych 7 dni. Szyjka miękka, z długości ma 1cm. Mała głowa w dole.

    Zaśmiała się i powiedziała „jak nie zacznie pani rodzic dzisiaj w nocy” odpowiedziałam „oby nie, bo mąż dopiero jutro wraca z delegacji” 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 14:36

    Tiril lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 23 stycznia, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czujesz z tym, że w ciągu tygodnia będziesz tulić maleństwo?🥰
    Jesteś gotowa na poród?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 14:35

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 23 stycznia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz się cieszę, mąż też, ale pewnie jak dotrę do domu to załapie mnie strach i obawa czy zniosę ból 🙈

    Nie wiem czy da się przygotować do porodu… fizycznie może tak, ale psychicznie wątpię… wiem, że to będzie ból i wysiłek, ale niczego nie planuje bo różnie może być

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 14:41

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson i prawidłowo, nie myśl o samym porodzie. Nie jesteś w stanie zaplanować jak będzie przebiegał. Co będzie to będzie. Będziesz przeżywać na bieżąco. Szkoda się zamartwiać i stresować na zaś 😉 może akurat będzie pięknie, szybko i bezproblemowo, czego bardzo Ci życzę ☺️

    Werson lubi tę wiadomość

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 23 stycznia, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się i też życzę Ci(Wam wszystkim!) bezproblemowych porodów 😁. Ja się stresuje porodem odrobinę mniej przez kiepskie samopoczucie 😂 żyje tym co jest teraz i obserwuje czy się nic nie dzieję 'podejrzanego'.

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 23 stycznia, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    U mnie się bardzo rusza, częściej niż miesiąc temu i dużo bardziej czuję ruchy, czasem nawet boleśnie. Będzie dziewczynka czy chłopczyk? Imię wybrane? 😉


    Będzie Franek 😁😁
    Od początku ciąży jest większy sporo niż by wskazywało z wieku ciąży więc mam nadzieję, że dam radę 🙈🙈🙈😅

    Werson, w sumie to trochę zazdroszczę tego terminu ze w ciągu 7 dni. 🤦‍♀️😅😅 naprawdę jest już ciężko

    Mala.mi lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 23 stycznia, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    Będzie Franek 😁😁
    Od początku ciąży jest większy sporo niż by wskazywało z wieku ciąży więc mam nadzieję, że dam radę 🙈🙈🙈😅

    Werson, w sumie to trochę zazdroszczę tego terminu ze w ciągu 7 dni. 🤦‍♀️😅😅 naprawdę jest już ciężko

    To chyba mamy przewagę chłopców 😁. Dasz radę 💪musimy wszystkie dać radę 😉 już niedługo...

    Mnie chyba czeka kolejna nieprzespana noc☹️, bo mnie już tak zgaga męczy... Już mi nic nie pomaga😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 21:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi o dziwo trochę zgaga odpuściła. Nadal jest, ale od dwóch dni i nocy jest już lepiej, da się żyć. Nie wiem czy to kwestia tego, że młody zszedł niżej 🤔 albo to za sprawą...wody mineralnej 🙈 mąż się gdzieś dowiedział, że zgagę może złagodzić odpowiednią woda mineralna. I kupił mi Muszyniankę z wapniem i magnezem. I powiem Wam, że lepiej mi się ją piję niż dotychczasową wodę! I zgaga mniejsza, ale czy od tego? Nie wiem ...

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ