X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 29 stycznia, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno olejek Bio-Oil super działa na rozstępy, możesz spróbować nim smarować brzuszek. Dziewczyny sobie chwaliły.

    Nie mam już wizyt u lekarza. Od czwartku to szpital będzie decydował co ile dni mam chodzić na KTG. Mała jest główka w dole więc skierowania na CC od lekarza nie potrzebuje.

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 29 stycznia, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to może spróbuje😁 dzięki 😉
    To dobrze, że się przekręciła😊 oby tylko poród bez żadnych 'niespodzianek'✊. Ja liczę na to, że mi się uda uniknąć CC...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak tam dziewczyny?

    Ja znowu trochę Wam ponarzekam 🤣 Kocham moją przychodnię 🙈 Rano pojechałam zrobić ostatnia morfologię i badania moczu. Ludzi od groma, siedziałam dość długo w kolejce. Nagle pielęgniarki dostały telefon z laboratorium że mają awarię i więcej osób mają już nie przyjmować bo nie dadzą rady przebadać próbek 😡 osiedzialam się jak debil bez sensu. Nawet tego moczu nie mogłam zostawić 🤦 tak że kolejne podejście w poniedziałek. Mam nadzieję, że na drugi dzień już będą wyniki bo mam we wtorek wizytę u lekarza 🙈

    A tak poza tym to młody mi się chyba wstawia w kanał rodny, bo coraz częściej czuję kłucia w pochwie i nie jestem w stanie wtedy chodzić 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze chyba się zaraziłam od córki katarem. I gardło mnie zaczyna boleć 🤦 taka fajna końcówka ciąży się zapowiada...

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 31 stycznia, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to widzę, że nie tylko u mnie z przygodami końcówka... Też dziś dostałam kataru i przez to mnie bardzo głowa boli. Pół dnia przeleżałam. Mam nadzieję, że inhalacje mi pomogą szybko się tego pozbyć...
    U mnie jeszcze parę dni i będzie ciąża donoszona🥰. Troszkę mi się brzuszek obniżył, bo czuję (a raczej jeszcze wczoraj czułam, bo dziś to ledwie żyje 🙈) że oddycha mi łatwiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 21:42

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 1 lutego, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 38+6, jestem właśnie po wizycie. Młody waży 3800 🙈🙈🙈 mam rozwarcie na 1,5cm. Lekarz coś tam pogmerał przy szyjce i powiedział że dzisiaj może być ciekawa noc 🙈🙈🙈

    O 17 jade na ktg, zobaczymy. Po podobno mam skurcze których ja nie czuje 🙈🙈 a jak się samo nic nie zacznie to na początku przyszłego tygodnia mam się stawić do szpitala.

    Mala.mi, Werson lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 1 lutego, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już byliśmy w szpitalu. Skurczy na KTG brak, szyjka miękka, przepuszcza opuszek, ale mała nie chce wyjść 🤷🏼‍♀️ za tydzień kolejna wizyta i jeśli do tego czasu nic się nie wydarzy to czeka nas indukcja 🙈

    Mala.mi, Margolciaa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 1 lutego, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson wrote:
    My już byliśmy w szpitalu. Skurczy na KTG brak, szyjka miękka, przepuszcza opuszek, ale mała nie chce wyjść 🤷🏼‍♀️ za tydzień kolejna wizyta i jeśli do tego czasu nic się nie wydarzy to czeka nas indukcja 🙈

    Gdzie malutkiej będzie tak dobrze jak nie w brzuszku u mamy😉🥰.

    Margolciaa duży bobas😊

    U mnie w sobotę też już będzie ciąża donoszona 🥰 byłam na wizycie i za dwa tygodnie kolejna. No chyba, że coś by się zaczęło dziać. Gbs na szczęście ujemny 😊

    Margolciaa lubi tę wiadomość

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 1 lutego, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zazdroszczę Margolcia rozwarcia bo u mnie nie ma nic, tylko usłyszałam „organizm się przygotowuje”
    Ja powiem szczerze, że mam już dość… jestem już sfrustrowana i zmęczona 😪 Jak ktoś pisze „I jak tam? Urodziłaś?” To już nawet nie odp na wiadomość bo we mnie się gotuje… hormony strasznie mi szaleją 😫🙈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, Margolcia to może jeszcze wbijesz się z porodem przed Werson 🙈

    Werson nie dziwię się Twojej frustracji. Robisz coś żeby
    spróbować "przyspieszyć" poród?

    Mała.mi jak się czujesz? Katar przechodzi?

    U nas dzisiaj się okazało, że córka ma rsv 😬 na szczęście przechodzi je jak przeziębienie, czyli tylko katar i kaszel. Nie ma gorączki i ogólnie już jej powoli przechodzi ☺️ ale za to mnie zaraziła i dzisiaj już się kiepsko czuję. Mam katar i kaszel. Modlę się, żeby mi też szybko przeszło 🙏 i żeby nie było powikłań itp. Boję się, żeby się ten mój maluszek w brzuchu nie zaraził i po porodzie był zdrowy.

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 1 lutego, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę lepiej niż wczoraj. Ale głowa nadal boli bardzo... Mam nadzieję, że szybko przejdzie i nie wpłynie na dzidziulka z brzucha. Tiril Tobie też życzę szybkiego powrotu do zdrowia bez powikłań.
    Werson wcale się nie dziwię, że już masz dość. Tym bardziej, że miałaś tyle symptomów wskazujących, że to już niedługo. Oby wszystko było dobrze i bez komplikacji.

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 1 lutego, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Wam, ja nigdy nie przechodziłam RSV nawet nie wiem jakie ma objawy itd i właśnie czy wpływa to na maluszki. Tiril, może nim urodzisz to córeczka będzie już zdrowa i małego nie zarazi.

    Dzisiaj wzięłam tabletki z olejkiem z wiesiołka bo położne mówiły, że pomaga. Spaceruję, sprzątam i dużo ćwiczę na piłce. Bardzo chcę uniknąć indukcji bo robią 3 próby , jak nie zadziała to zostaje CC. Próbuje się zrelaksować i może oksytocyna sama się wytworzy

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 1 lutego, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że drażnienie sutków pomaga. Ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia 🤷.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też jestem ciekawa co faktycznie działa z tych wszystkich genialnych sposobów 🙈 sprawdzaj Werson i dawaj znać 😂 podobno seksy działają 🤪

    Mala.mi lubi tę wiadomość

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 2 lutego, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, witam się z Wami jako mama 🥰.
    Mój synek przyszedł na świat w zeszłą sobotę. Jesteśmy już w domu. Bruno jest zdrowym i pogodnym dzieciątkiem. Nie mogę się napatrzeć na niego.
    Poród sn - 10/10 punktów appgar. Nie bójcie się 😚 boli kiedy są skurcze, kiedy ustępują bólu również nie ma 🙂. Rodziłam 5.5 h i jestem zdania że moge jeszcze raz. Jego obecność i uśmiech wynagradza wszystko.

    Mala.mi, Tiril, Werson lubią tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 2 lutego, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej 🥰 gratulacje Kiki🤩 cudowna wiadomość!
    Daje maluszek pospać? 😉

    Kiki25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki gratulacje mamusiu ♥️ tak właśnie mi chodziło po głowie, że może urodziłaś, bo się nie odzywałaś od kilku dni 🤭 jejku, no to mamy pierwszego maluszka 🥰 i jak nowa rzeczywistość?

    Mala.mi lubi tę wiadomość

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 2 lutego, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weroson doskonale Cie rozumiem. Na wszystkie pytania jak się czuje i czy już urodziłam, reaguje alergicznie i przestaje odpowiadać.

    Na wczorajszym ktg pisały się ale bardzo delikatne skurcze, więc może może. Też łykam końskie dawki olejku z wiesiołka. Lekarz kazał szorować podłogi na kolanach 😅😅

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 2 lutego, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    Weroson doskonale Cie rozumiem. Na wszystkie pytania jak się czuje i czy już urodziłam, reaguje alergicznie i przestaje odpowiadać.

    Na wczorajszym ktg pisały się ale bardzo delikatne skurcze, więc może może. Też łykam końskie dawki olejku z wiesiołka. Lekarz kazał szorować podłogi na kolanach 😅😅

    Za dobrze maluchom w brzuchach😉
    Ja bym już z tej podłogi nie wstała 🤣. Słyszałam też, że kobiety biorą się za mycie okien, żeby się coś zaczęło dziać. Albo wchodzenie po schodach. U mnie jest dużo to jak się nie zacznie za te trzy tygodnie to będę stosować 😂.

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 2 lutego, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za gratulacje :)
    U mnie 3 dni miałam straszne bóle pleców- któraś z Was piłkę mi polecała, jeden dzień luzu i myślałam że mogę wszystko a na kolejny się zaczęło odpływanie wod płodowych. No i skurcze...
    Malutki jest przespokojny (ODPUKAĆ)

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ