X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 7 lutego, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A znajdziemy jakieś plusy? 😆

    Ja mam: Odpoczynek od pracy i klientów

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ja to na pewno nie będę tęsknić za tym moim ciążowym roztargnieniem i tępotą 🤦😂 ogarnęłam dzisiaj, że nie mam planu porodu zrobionego 🙈 popakowalam do torby wszystko oprócz dokumentów i jakoś mi "umknęło" 😂 ale już wydrukowałam, jutro będę uzupełniać i mam nadzieję, że nie zapomnę zapakować 🤦

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 7 lutego, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś uzupełniałam go w środku nocy gdy łapały mnie straszne skurcze — nie polecam 😆

    Tiril lubi tę wiadomość

    age.png
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 8 lutego, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymałam się resztki nadziei, że może dostanę skurczy lub odejdą mi wody, ale nic… 😪 przespałam całą noc jak kamień. Od 7:30 nie śpię, stres się pojawił, ale patrzę co jeszcze dopakować do walizki. Mam tylko wielką nadzieję że urodzę przed weekendem i w poniedziałek wypuszczą nas do domu

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 8 lutego, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson wrote:
    A znajdziemy jakieś plusy? 😆

    Ja mam: Odpoczynek od pracy i klientów
    Ja tam akurat swoją pracę lubię ☺️ i mi jej brakuje...
    Plusem to chyba jedynie ta istotka która będzie niedługo ze mną 😀. A no i włosy mam bardzo ładne 😁 ogolnie całej ciąży mam dość...

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 8 lutego, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    Ja tam akurat swoją pracę lubię ☺️ i mi jej brakuje...
    Plusem to chyba jedynie ta istotka która będzie niedługo ze mną 😀. A no i włosy mam bardzo ładne 😁 ogolnie całej ciąży mam dość...

    Ja też włosy i cerę mam w ciąży ładna i boje się że za te kilka tyg wszystko się zmieni 🙈 No i chciałabym wrócić do noszenia biżuterii i starych butów… bo w ciąży musiałam kupić buty o 2 rozmiary większe 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 09:23

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 8 lutego, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też obawiam się, że po porodzie i u mnie się zmieni stan moich włosów i będę wyjmować garściami...
    Ojej, to z butami masz kiepsko 😐 ja widzę, że mam to szczęście, że buty noszę cały czas takie jak nosiłam. Wiadomo musiałam zrezygnować z obcasów latem/jesienią. Ale za ciuchami tęsknię 😔
    Jeszcze te paskudne rozstępy... Bardzo mnie do dołuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wiem, że włosy będą mi garściami wychodzić 🙈 bo przez całą ciążę nie wypadają praktycznie w ogóle, więc pewnie tak dwa miesiące po porodzie zacznę się sypać jak choinka 😂 a że mam włosy długie to już widze jak się będą wszędzie w domu walać 😭 zastanawiam się czy nie obciąć ale strasznie mi szkoda.

    Za moimi ciuchami też tęsknię. Teraz chodzę dosłownie w trzech parach spodni na krzyż i powyciąganych koszulkach. Ze dwie bluzki i dwa sweterki. Bida z nędzą 🤣 ale jakoś szkoda mi było kasy na ubrania ciążowe.
    W buty na szczęście się mieszczę, ale i tak chodzę głównie w jednych adidasach (tak, nawet jak jest śnieg 🙈) bo jest mi najwygodniej je założyć 😂.

    Mala.mi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson o której masz ktg?

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 8 lutego, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam obciąć włosy po ciąży. Liczę na to, że to trochę je zregeneruje i jak odrosną za jakiś czas to będą mocniejsze.
    Dobrze, że mam ze trzy sukienki które mogę założyć jak idę na badania czy gdzieś wychodzę. Bo tak to to samo jak ty Tiril. Nie kupowałam typowo ciążowych ubrań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 10:14

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 8 lutego, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Werson o której masz ktg?

    12:30 Zadzwoniłam też do położnej i po telefonie z nią tak na serio dotarło do mnie że ja faktycznie zaraz rodzę 🙈

    Ja chodzę tylko w legginsach i dresach a koszulki kradnę mężowi, bo XL idealnie pasują na mój brzuszek 😅

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 8 lutego, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już Cię dzielą chwilę do spotkania z malutką 🥰 ale masz mała uparciuszkę, że nie chce wyjść 😀 ciekawe jaka moja będzie 😁.

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 8 lutego, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 1 KTG mała prawie nic się nie ruszała 🙈 aż spanikowałam. Mam już skierowanie na IP i kolejne KtG i położna poruszała brzuszkiem i mała w końcu fika 😮‍💨 Chyba przejęła po mnie stresa na tym pierwszym badaniu.
    Na pewno zostanę w szpitalu, ale zobaczymy co powie lekarz na wywołanie

    age.png
  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 8 lutego, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson wrote:
    Na 1 KTG mała prawie nic się nie ruszała 🙈 aż spanikowałam. Mam już skierowanie na IP i kolejne KtG i położna poruszała brzuszkiem i mała w końcu fika 😮‍💨 Chyba przejęła po mnie stresa na tym pierwszym badaniu.
    Na pewno zostanę w szpitalu, ale zobaczymy co powie lekarz na wywołanie


    Mój synek też dzisiaj mało się rusza ponownie .
    Dzisiaj jadę na ostatnią wizyte do mojego lekarza .
    Pewnie mi da skierowanie na IP .. zapytam się czy już jutro mogę jechać do szpitala na wywołanie bo niepokoje się o te jego ruchy bardzo. Muszę czekać do 19 nastej na wizytę. Daj znać Werson czy cie zostawia .

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 8 lutego, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że obie do końca tygodnia będziecie już tulić maluszki 🥰
    Ja w przyszłym tygodniu też idę na wizytę do mojego lekarza.

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 8 lutego, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheelie wrote:
    Mój synek też dzisiaj mało się rusza ponownie .
    Dzisiaj jadę na ostatnią wizyte do mojego lekarza .
    Pewnie mi da skierowanie na IP .. zapytam się czy już jutro mogę jechać do szpitala na wywołanie bo niepokoje się o te jego ruchy bardzo. Muszę czekać do 19 nastej na wizytę. Daj znać Werson czy cie zostawia .


    Mnie zostawili ze względu na moje ostatnie skoki ciśnienia i bóle głowy jakie miewałam. Jestem po badaniach i szyjka gotowa, 2cm rozwarcia skurczy brak… Lekarz zszedł na blok porodowy i jeśli zwolni się sala to mnie dzisiaj wezmą, jeśli nie to na pewno jutro z rana.

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 8 lutego, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planują Ci robić CC czy stawiają na naturalny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson super, coś się już dzieje ☺️ może jeszcze dzisiaj będziesz mieć malutką na rękach 🥰

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, już z takim napięciem zaglądam po kilka razy dziennie na forum zobaczyć czy któraś z Was przypadkiem już nie urodziła 😂

    Mala.mi lubi tę wiadomość

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 8 lutego, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Kurczę, już z takim napięciem zaglądam po kilka razy dziennie na forum zobaczyć czy któraś z Was przypadkiem już nie urodziła 😂
    Mam tak samo😜

    Tiril lubi tę wiadomość

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ